Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2015., 23:47   #2851
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Gle nisam ja tvoja strina i telefon mi sluzi za ozbiljan posao sto ukljucuje i stvaranje raznih dokumenata i tablica i to sve odradim na njemu. Tu tvoji widgeti s oblacicima i pticicama nemaju sto traziti.
A koja je to stranica na kojoj swajpanje ne radi, bas da probam?
Svjestan si da ako je maksimalno odzumirana da je nemas kamo pomaknuti?
Nemam pojma što radiš i što je tebi ozbiljan a što neozbiljan posao, no ukoliko te zadovoljava iPhone "as it is" onda si poprilično svakodnevni "basic" korisnik, baš onakav na kakve Apple u principu i cilja. Bilo kakva zahtjevnija radnja na tom uređaju je softwerski ograničena i potreban je jb za to.

Ostalo sam odgovorio u poruci prije pa da se ne ponavljam.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 00:20   #2852
Shumar
Premium
Moj komp
 
Shumar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Os
Postovi: 106
Prika ja bi rekao da tebi telefon sluzi za zajebanciju, a ne za posao. Poslovne potrebe bilo koje struke zavrsava ip5 i sgs4 o novijim da i ne pričamo. Te pizdarije sa mjenjanjem tema i koliki je sot pri igranju sluze dokonima za nadmudrivanje, čim sam se i sam bavio dok sam imao dosta slobodnog vrmena.
Shumar je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 00:30   #2853
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Shumar Pregled postova
Prika ja bi rekao da tebi telefon sluzi za zajebanciju, a ne za posao. Poslovne potrebe bilo koje struke zavrsava ip5 i sgs4 o novijim da i ne pričamo. Te pizdarije sa mjenjanjem tema i koliki je sot pri igranju sluze dokonima za nadmudrivanje, čim sam se i sam bavio dok sam imao dosta slobodnog vrmena.

Hahaha, kakav zmaj!
Ne mogu se više složit s tobom. Dođe faza života gdje jednostavno više ne trzaš na takve gluposti niti imaš volje/vremena za iste
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 01:21   #2854
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imam vise macova, koristim i winze naravno, ali i linux. No 85% vremena sam na OS X-u. Koristim iOS/Android, to sto nema foldera me ne smeta ni malo. Kao ni nedostatak widgeta. Jedini widget na android kojeg koristim je za vremensku prognozu.

No glavna prednosti iOS-a me smeta. Sandboxing. Ali me i odusevljava. Jbg, to valjda tako ide. Nikad covjek zadovoljan. Iako Android vec duze vrijeme primarno koristim, da moram birati iskljucivo jednu platformu, bez trunke razmisljanja bih uzeo iOS. Primarno radi Safaria, uz to jos i radi pouzdanosti/stabilnosti.

Customizacija je lijepa, ali ono, nije bas da je prijeko potrebna.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 11:42   #2855
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
JB za 9.2 jos nije vani?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 11:45   #2856
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
JB za 9.2 jos nije vani?

Nije , ali najavili su da će uskoro izaći. Tako da bi mogao kroz 3 tjedna biti vani.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 14:36   #2857
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
telefon mi sluzi za ozbiljan posao sto ukljucuje i stvaranje raznih dokumenata i tablica i to sve odradim na njemu.
U suštini ako prilagodiš svoje potrebe uređaju/svedeš na minimum, iPhone je solidan mob. Tako je i Nokia N97.

Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Tu tvoji widgeti s oblacicima i pticicama nemaju sto traziti.
Wat?

Citiraj:
Autor Shumar Pregled postova
Prika ja bi rekao da tebi telefon sluzi za zajebanciju, a ne za posao. Poslovne potrebe bilo koje struke zavrsava ip5 i sgs4 o novijim da i ne pričamo. Te pizdarije sa mjenjanjem tema i koliki je sot pri igranju sluze dokonima za nadmudrivanje, čim sam se i sam bavio dok sam imao dosta slobodnog vrmena.
Zanimljivo je kako svi vade mijenjanje tema iz konteksta, a nitko ih nije ni spomenuo u smislu prednosti jailbreaka.

Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Dođe faza života gdje jednostavno više ne trzaš na takve gluposti niti imaš volje/vremena za iste
Dođe faza kad su čovjeku svrha egzistencije preživljavanje i prokreacija, međutim neki od nas još nisu kastrirani mačori

Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Nije , ali najavili su da će uskoro izaći. Tako da bi mogao kroz 3 tjedna biti vani.
Koliko se sjećam najavljen je još kad je 9.1 izašao, samo se čekala stabilna verzija da obznane exploit.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 16:03   #2858
N!NO
Premium
Moj komp
 
N!NO's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 274
Rascal, i ti ces se jednog dana prestati igrati s auticima, to ti se zove odrastanje.
O cem ti pricas majke ti, nekakvim glupim autmatizacijama ili prilagodbama koje tebi imaju smisla, a vjerojatno nikome drugome. Ohladi malo. Smartfone koristim od nokije 7650 i sve sam presao, nisam kao ti pristavi balavac.
N!NO je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 17:06   #2859
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Rascal, i ti ces se jednog dana prestati igrati s auticima, to ti se zove odrastanje.
O cem ti pricas majke ti, nekakvim glupim autmatizacijama ili prilagodbama koje tebi imaju smisla, a vjerojatno nikome drugome. Ohladi malo. Smartfone koristim od nokije 7650 i sve sam presao, nisam kao ti pristavi balavac.
Stvarno si milina "odrastao" kad ti je vrhunac komunikacije reći sugovorniku da je "prištavi balavc" i nazivati glupim sve ono što zapravo uopće ni ne znaš čemu služi. Treba nam pod hitno tema "imam ajfon i baš mi je vrh slati poruke sa njega" tako da se jailbrake tema ipak koliko toliko oslobodila od ovakvih korisnika. Ali i moderator da malo počisti ovo trollanje i vrijeđanje..
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 17:09   #2860
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Rascal, i ti ces se jednog dana prestati igrati s auticima, to ti se zove odrastanje.
O cem ti pricas majke ti, nekakvim glupim autmatizacijama ili prilagodbama koje tebi imaju smisla, a vjerojatno nikome drugome. Ohladi malo. Smartfone koristim od nokije 7650 i sve sam presao, nisam kao ti pristavi balavac.
Right in the feels :<

Pričam o mogućnostima, a ne nužnosti korištenja navedenog što tebi očito predstavlja konflikt u percipiranju mojih rečenica pa vučeš nelogične paralele. Pitanje je bilo čemu služi jailbreak, na što sam se nadovezao sa primjerima iz svog okruženja - ne tvrdim da je to potrebno svima.

O odrastanju je bespredmetno raspravljat jer, osim što je debeli off topic, mislim da tvoji ispadi sve govore haha.
RascaL je offline   Reply With Quote