Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2011., 20:17   #241
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
ma ja sam totalno razocaran. covjece...ovo je teski shit. igrat cu i platit cu al ne vjerujem da cu dozivljavati ekstaze, orgazem i ostala sranja kao kad mso igrali SWG...fak. jbg. thats life
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 20:22   #242
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
ma ja sam totalno razocaran. covjece...ovo je teski shit. igrat cu i platit cu al ne vjerujem da cu dozivljavati ekstaze, orgazem i ostala sranja kao kad mso igrali SWG...fak. jbg. thats life
Ne mora značit. Meni je i Aion izgledao kao teški shit u startu, platio sam i igrao samo zato jer je bio jedini kakav-takav MMO na tržištu. Ali na kraju sam ga peglao godinu i pol i dobro se zabavio.
Odbila me u početku ona cartoony a-la manga sranja ali ako igra ima dobar cjelokupni sistem, čovjek u trenu zaboravi na grafiku i ostale stvari. POslije su ga zasrali ali to je pak druga priča.

Uglavnom, ja sam teški Star Wars fan, pa ću ja donijet konačnu odluku umjesto svih vas
Ako ikad upadnem to jest....još čekam vražji Europski server.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 20:35   #243
Darth Revan
Premium
Moj komp
 
Darth Revan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Ireland
Postovi: 1,565
Dok vi cekate EU server proci ce beta, pa udjite na American, razumio bi da je ovo full igra.
Darth Revan je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 20:37   #244
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Ne mora značit. Meni je i Aion izgledao kao teški shit u startu, platio sam i igrao samo zato jer je bio jedini kakav-takav MMO na tržištu. Ali na kraju sam ga peglao godinu i pol i dobro se zabavio.
Odbila me u početku ona cartoony a-la manga sranja ali ako igra ima dobar cjelokupni sistem, čovjek u trenu zaboravi na grafiku i ostale stvari. POslije su ga zasrali ali to je pak druga priča.

Uglavnom, ja sam teški Star Wars fan, pa ću ja donijet konačnu odluku umjesto svih vas
Ako ikad upadnem to jest....još čekam vražji Europski server.
gle, ak nisi igrao SWG nisi fan...znaci..mozes mi bit padawan!
;D
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 20:41   #245
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Darth Revan Pregled postova
Dok vi cekate EU server proci ce beta, pa udjite na American, razumio bi da je ovo full igra.
Istinabog, ma ušo bi ja na US ali ionako imam non stop nekog posla (beba 3 mjeseca) tak da ionak ne bi stigo igrat dosad. A sad sam ionako 140-ti u redu pa začas upadnem.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 20:52   #246
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Prvi US sever, pise full, udjem, 70i u redu, dok se presvuko, napravio kaficu vec unutra... tak da ...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 20:54   #247
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
zivcira me BUG ne mogu van logut nego moram krsit igru u TM ili altf4...jbg nema veze
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 21:27   #248
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Hahaha grafika je stvarno lol. A animacija trčanja da ne govorim. Ali nema veze. Ugl, lvl 2 sam...imam 1 ability za potrošit, a di ih dovraga odabirem?
POd abilities vidim samo one koje imam, ali ne i neke koji se nude za ubuduće...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 21:53   #249
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ja upao taman valjda kad su novi server pustili, population normal bilo i bez čekanja ušao.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 21:59   #250
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
@profiler

Moras naci tog trainera, nekog NPCa kod kojeg mozes potrosit te bodove
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 22:10   #251
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
@profiler

Moras naci tog trainera, nekog NPCa kod kojeg mozes potrosit te bodove
Da, taman maloprije skontao. Na lvl 10 se specijalizira vidim. Btw, nafljio grafiku na max sve, radi ko beba. Niš ne zatrzava, jedino kad minimiziram pa dignem nazad treba par sekundi da se učitaju teksture. Ping oko 50 ms.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 22:30   #252
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Jel postoje neke procjene koliko ce se placat mjesecno? Koliko se WoW placa trenutno? Neda mi se googlat za WoW a za SWTOR nisam nasao nist konkretno.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 22:41   #253
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
klasika...oko 10-15EUR mislim 15 nisam ziher napamet
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 23:31   #254
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Imas tocno cijene na siteu, sve ovisi u kojoj valuti placas, od 80 do 110kn mjesecno, kontam u funtama, to se jos najvise isplati...


Evo gotov za danas, sutra ujutro radim. Za sada mi je onak, jako dobra igra. Prvih pola sata mi bilo malo cudno zbog grafike/kontrola i sl., ali kad sam se uhodao, oko naviklo, to me nije nist zamaralo, samo redom questove, radio, sad sam lvl6 sith assassin i onak, kontam da cu morat izdvojiti pare za to, nece mi biti pomoci
__________________
-potpis-

Zadnje izmijenjeno od: h3lld. 25.11.2011. u 23:46.
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 02:00   #255
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Imas tocno cijene na siteu, sve ovisi u kojoj valuti placas, od 80 do 110kn mjesecno, kontam u funtama, to se jos najvise isplati...


Evo gotov za danas, sutra ujutro radim. Za sada mi je onak, jako dobra igra. Prvih pola sata mi bilo malo cudno zbog grafike/kontrola i sl., ali kad sam se uhodao, oko naviklo, to me nije nist zamaralo, samo redom questove, radio, sad sam lvl6 sith assassin i onak, kontam da cu morat izdvojiti pare za to, nece mi biti pomoci
otprilike se slazem..mada sam debelo razocaran s ovzirom da sam igrao SWFG godinama...nemmam pojma..istina je da sto vise igram vise se navlacim al ono...nije to to..ne mogu ocijenit nakon par stati ...vidjet cemo..nisam skrt
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 02:36   #256
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Da i ja kapnem svoja kratka iskustva... imao isto drugog posla po kuci, zena gosti & stuff pa mi je vrijeme bilo prilicno ograniceno. Izrolao Sith Inquisitora... "izrolao" tj. jer kod "rolanja" ne nudi nikakve opcije biranja abilityja i skillova nego te char creator fino vodi za rukicu i daje ti izbora kao otprilike Izbori 2011. Nema veze, ovako se mozda jos lakse ufurati u kultni SW kanon. Na kraju sam ta 2h koliko sam imao, potrosio na setupiranje igre i kontrola i isprobavao po prvom hubu, skakao i trcao uokolo i malo chatao sa ekipom.
Ctrl+Shift+F pali FPS meter u donjem lijevom kutu, na konfi lijevo, u tom hubu krcatom ekipe, sjena, poligona, oko 40-50fpsa prosjek, kod naglih pokreta naravno padne. Sve na max, 1680 reza, AA disabliran. Kazu ljudi da je to uobicajeno za beta MMO-e. Za sada sam zadovoljan, izgleda korektno za MMO, yebiga nisam ocekivao BF3 lvl detalja.
Vjerujem da ce jos dotjerati teksture pre-release, ubaciti bolji ambient occlusion, ovaj bloom koji je za sada implementiran je ziva komedija. U closeupovima kod dijaloga se vide low-res teksture oklopa, dok odmah ispod se vide odlicne, vrlo ostre i dobru bumpane teksture odjece. Imaju jos 3 tjedna za ispolirati te sitnice, a vjerujem da vec sad rade i na tome tutta forza.
Sutra cu imati vise vremena da malo izleveliram SI-ja, a volio bi jos probati i Merca te Trooper-Commandosa.
Spajanje je proslo bezbolno, uletio na neki EU English PvE server, prvo kaze full, 688 u redu i 47min cekanja, na kraju uletio nakon 25-30. Ping 70-120, super igrivo i fluentno.

Imam i jedno pitanje za iskusne MMOere, meni je ovo drugi (nakon STO-a, a tamo nije bilo izbora servera, svi su bili US u malo vecem clusteru) - ako nakon releasea izrolam lika na jednom serveru, da li cu se od tada morati spajati samo na taj isti, ako zelim gejmat tog lika?
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 02:43   #257
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Lord_Calidor Pregled postova
Imam i jedno pitanje za iskusne MMOere, meni je ovo drugi (nakon STO-a, a tamo nije bilo izbora servera, svi su bili US u malo vecem clusteru) - ako nakon releasea izrolam lika na jednom serveru, da li cu se od tada morati spajati samo na taj isti, ako zelim gejmat tog lika?
Da. Moš napravit drugog lika na drugom serveru. Ili na istom. Ali ne možeš seliti likove između servera. Tako je u svim MMOima. Glavni razlog je da se spriječi exploit sa seljenjem love i stvari s jednog servera na drugi, nadalje balans, etc etc...
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 05:02   #258
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
brijem da su trebali ic na F2P...nekak mi uopce nije SW feeling...valjda sam prerasao te brije.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 08:18   #259
saber_tooth
Old School
Moj komp
 
saber_tooth's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SB
Postovi: 384
krivi topic
saber_tooth je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 11:15   #260
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
No dobro, igrah jučer do 3 ujutro....sada su serveri down pa nemrem. Još mi je prerano izvodit ikakve zaključke, možda do kraja bete. Zasad igra može bit smeće ili hebeno dobra, sve ovisi o kasnijim instancama i cjelokupnom sistemu igre, craftingu, trejdanju, pvp-u etc etc...
U pravilu o MMO-ima se ne bi trebalo suditi dok čovjek ne digne lika do max levela i isproba endgame content, PVP i PVE. Tek onda se mogu donositi nekakvi validirani zaključci. Zasad jedino što itko od nas može reći jest da je grafika ovakva ili onakva(i dobro, mogu komentirat charachter creation koji nije baš osobito krcat raznolikošću i opcijama).
A niš, probat ću još izigrat danas i sutra koliko god uspijem pa ćemo vidit.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 12:04   #261
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Hoću krenut igrat ujutro i vidim server maintenance, pričekam da to prođe, krenem igrat i vidim da mi je lik izbrisan, ajd nisam puno igrao (4 level sam bio) ali ipak...
doky je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 12:50   #262
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nista. uzeo sam igru sa g2play...340 zivotinjica...nisam normalan..XD.

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 15.12.2011. u 12:36.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 13:38   #263
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Zna netko hoce li se moci likovi iz bete prenositi u igru kada kupimo key?
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 14:16   #264
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
nemam pojma...al sve mi nekak vodi k tome da hoce...ne vjerujem, odnosno nadam se da necemo morati ni skidati ponovo sve..nego samo patchati...
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 14:30   #265
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
Zna netko hoce li se moci likovi iz bete prenositi u igru kada kupimo key?
Ne. To se nikada ne radi. Beta je stress test za servere i za feedback od igrača. Kad izađe full igra, svi serveri se resetiraju i sve kreće ispočetka. Inače bi igrači iz bete bili prevelikoj prednosti nad igračima koji nisu bili u beti.
Ali clinet ostaje najvjerojatnije, tako da barem nećemo gubiti vrijeme na ponovnu instalaciju i download.
I ja ću kupit igru, dotjerat lika na max pa onda odlučiti oću igrat dalje ili ne.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 21:52   #266
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Pa nevjerojatno.
Onih idiotskih 5 pitanja koja vam postave kad radite account. Uglavnom, sve sam odgovorio na nacin da su toliko ociti odgovori da ne mogu zaboravit. Nisam imao nikakvih problema pri logiranju jer mi se nije pojavljivalo pitanje "What's your favorite author's last name?".
Danas mi se pojavi to pitanje. Ja uredno odgovorim i ne priznaje mi. 2 puta pogrjesim i lockaju mi account. Ugasim klijent i idem online na stranicu da tamo promijenim pitanja, međutim, kad se probam spojit na svoj profil na stranici pita me IDENTICNO PITANJE. Koja je to logika!??! I sad SVAKI PUT, kad god hocu pokrenut klijent STALNO me pita to jedno te isto pitanje na koje mi ne prihvaca odgovor za koji sam 100% SIGURAN da je točan.
Pošaljem im mail 3 puta i odgovore mi na jedan. Kazu da mi ne mogu pomoci jer se takve stvari ne rjesavaju mailom nego da nazovem u Ameriku njihovu sluzbu za korisnike

Najveci fail u povijesti account managementa, IKAD.
I sad cak i ako se odlucim kupit igru i zaigrat oko bozica, to necu moc na ovom accountu jer ce mi isti problem ostat sa tim pitanjem na kojeg ne mogu odgovorit.

Jebena katastrofa.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 22:07   #267
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
A jbg, ja nemam takih problema, pisao relativno jednostavne odgovore. A na topic igre, evo lvl10, sith sorcerer specijalizacija, dosao na drugi planet, Sith Master mi neka uber sexy zenska, pa cemo vidjeti dalje sta ce biti, budem jos koji questic, do nekih lvl 12-13 kontam, ne zelim si previse otkriti pa da budem izbediran kada sve budem morao ponovno igrati
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 22:31   #268
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
A jbg, ja nemam takih problema, pisao relativno jednostavne odgovore. A na topic igre, evo lvl10, sith sorcerer specijalizacija, dosao na drugi planet, Sith Master mi neka uber sexy zenska, pa cemo vidjeti dalje sta ce biti, budem jos koji questic, do nekih lvl 12-13 kontam, ne zelim si previse otkriti pa da budem izbediran kada sve budem morao ponovno igrati
Pa i ja sam pisao relativno lagane, tj super lagane. Evo konkretno na pitanje za autora sam napisao George Martin. Koju god kombinaciju imena i prezimena napisao ne mogu uc u igru. Samo prezime, samo ime, ime i prezime, prezime pa ime, sve skupa, sve skupa obrnuto. Nula bodova. Ma komedija.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2011., 00:56   #269
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Evo recenzija drugog dana. Dosao do drugog planeta, skoro pa lvl13, specijalizaciju napravio. Vecina questova se moze sama s tim tvojim NPCeom obaviti, osim onih heroic koji ipak je potrebna koordinacija 3-4 igraca da se obavi. Balans skilova mi je ok, iako me cudi sto kao Sith nemam one osnovne tipa force push, pull, choke i slicno. Ima bugova, to da, od grafickih pa do toga da usred fajta moj lik sam prestane fajtat se, NPC ima 10% healtha, ja 100%, meni zablokirao, on se ishila do kraja, ja umrem i tak, ali nadam se da ce to ispeglati do sluzbenog izlaska. Bojim se vise otkrivati posto mi se jako svidja klasa ( Sith Sorcerer ) i planiram s njom igrati kada igra izadje. Vjerojatno cu sutra napraviti neki Light side lik da vidim kako je to, vjerojatno Jedi Consular....
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2011., 13:11   #270
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Moja misljenja nakon 2 dana testiranja:
Prva stvar, vidi se veliki napredak od petka. Klijent se patchirao dvaput, a i sam login loader jednom. Najocitije promjene su bolja stabilnost i fps na Radeonkama, nesto veca tezina (u petak sam sa Sith Inq proletio kroz prva 5 lvla lijevom rukom, napola spavajuci. Jucer sam kreirao novog SIQ-a i bilo je osjetno teze. Jos uvijek prelagano IMHO, ali ziher na vecem lvl-u nego u petak. Loading mi se ucinio nesto duzim, a i kod otvaranja dijaloga sam imao odredjeni lag, sekundu-dvije. Na par momenata je lag spikeao na >5 sec, ali samo kod koristenja abilityja - mogao sam trcakarati uokolo, ali ne i napadati, pricati i sl. Pisalo "not available now", i onda odjednom kad je ponovo uhvatio conn, izvrsio sve queuane komande. Logout i Exit proradio i bez Alt+F4. Neki questovi jos uvijek imaju generic macro varijable umjesto naziva.
Bilo je jos nekih sitnih grafickih glitcheva, ali nista sto se do releasea ne moze srediti - npr. Jedi Knight char mi je trckarao okolo u mudantama jer odredjene hlace su imale nepostojeci model.
Napisao sam im hrpu ticketa, za sve gluposti koje sam vidio a i one koje nisam, npr. pateticni space combat. :-)
Natjerao sam 4-5 chara do lvl 5 i za sada mi se najvise svidja gameplay od Jedi Knighta. Prica na Sith strani ipak puno zanimljivija. Najmanje me zadivio Smuggler, ne svidja mi se njegov cover sistem i previse "svastarenja", bard-ish, jack-of-all-trades master of none feeling igranja. Ali to je samo IMHO, ja se vise volim specijalizirati. Trooper je najblizi raznim shooterima i djeluje zanimljiv, pogotovo kad roleplayas midgeta koji uokolo vuce orbital assault cannon :-)
Kupujem igru def., ali moram cekat slijedecu placu, nisam ziher da ce do onda jos vrijedit preorder i 5-day headstart. Kako mi se sad cini, dizat cu vise likova, sa 2 maina - po jedan Sith i Rep, za PvP, flashpointe, operationse i sl., a ostale zbog price. Sve u svemu, minimalno 3-4 mj. igranja, a kasnije cemo vidjet koliko ce me end-game contet drzat zainteresiranim. STO-u je uspjelo cca 10 mj.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na