Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2016., 19:44   #151
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Kolega Kopija, Ag008 je bacio rukavicu, i upravo si izazvan!

Ne želiš valjda dilit s nekim drugim tu lutku za nap... pardon striptzetu?
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 19:56   #152
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,053
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Kolega Kopija, Ag008 je bacio rukavicu, i upravo si izazvan!

Ne želiš valjda dilit s nekim drugim tu lutku za nap... pardon striptzetu?
Hehe očigledno nisi bio na otvaranju Instara u onom trgovačkom centru u Novom Zagrebu.
Pravo meso je u igri.
kopija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2016., 21:11   #153
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ne ZG mi je daleko, ali sam vidija sliku razjapljenih muških vilica i očiju na nekom portalu (i red za WC )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 22:40   #154
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Htio bi samo upozoriti da im stanje zaliha na stranici nije realno.
Bio sam nekidan kod njih i artikl nisu imali, ne samo u poslovnici nego ni na skladištu iako na stranici piše da je artikl raspoloživ.

Da sam kupovao online vjerojatno bi nakon plaćanja artikla dobio informaciju da isporuka neće biti u roku 48 sati nego u roku tjedana dana.

EDIT: Čak i sada, 2 dana nakon mojeg posjeta trgovini, još uvijek piše na stranici da je artikl raspoloživ iako sam u poslovnici dobio informaciju da navedeni artikl više neće nabavljati osim na zahtjev.
Imao sam isto iskustvo, artikl uredno stoji kao raspoloživ na stranici pa sam napravio narudzbu da bi stigao mail mozda bude za 2-3 tjedna dostupno.

Ostavio sam im kritiku (prijateljsku) da malo ažuriraju informacije na stranici, ali naravno nula bodova isti artikl i dalje stoji kao raspoloživ.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 07:26   #155
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Sad kod njih nesto uzimam i nisu mi bas po guštu skroz. Od 6 artikala 3 nisu imali a ja vec uplatio... Tu smo se nekako nasli. Druga narudzba konfa i ssd odvojeno. Jucer stigo paket i nema ssd-a u paketu. Valjda zaboravili ubaciti. Zvao sam pa ce poslat danas. Svasta...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 15:29   #156
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Stvarno su loše ažurirani, ja išao kupiti wifi extender, i imaju ga u dućanu al ga nemaju u programu i ne može mi ga prodat, pa mi se prodavač ispričao i rekao kao da će javit da ga stave na stanje pa ga mogu dan iza uzet.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 21:02   #157
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Sve je to OK, bitno da su otvorili MEGASTORE u Zagrebackoj...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 23:41   #158
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Meni je komično to što im se dućan u zadru zatvoria u roku 20 minuta. Bijedno, nije jedno ljeto izdrža. Al što je tu je, links is je stuko ko beba zvečku, a i links je posta jeftiniji.
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 09:43   #159
allen18
Registered User
 
allen18's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: hrv
Postovi: 5
delete.
allen18 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 09:53   #160
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Sve je to OK, bitno da su otvorili MEGASTORE u Zagrebackoj...
Megastore nema ni ventilator na lageru haha

Sent from my Xperia Z3
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2017., 21:04   #161
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
Evo, ulogirala sam se na forum samo zato da podijelim svoje NEGATIVNO iskustvo. Mobitel mi je bio na popravku više od mjesec dana (iako su rekli da će iti maksimalno tjedan-dva), a kada sam došla kući, shvatila sam da mobitel UOPĆE NIJE POPRAVLJEN. Problem je bio u tome što se mobitel nije htio puniti (kako je i navedeno u prijavi), a jedino što je servis napravio u tih više od mjesec dana je to DA SU SAMO STAVILI NOVU BATERIJU iako u bateriji uopće nije bio problem, a kvar uopće nisu uklonili i čim se prvi puta baterija ispraznila, mobitel opet nije radio jer se i dalje nije mogao puniti. Prema evidenciji, mobitel su počeli popravljati tek dva tjedna nakon što je donešen na popravak i u računu piše da je popravak trajao 15 MINUTA! (Iako je mobitel bio na popravku duže od mjesec dana i jedino što su napravili u tih više od mjesec dana je to da su mu zamijenili bateriju).

INSTAR je odbio bilo kakav povrat novca ili davanje novog uređaja i ograđivao se da je to stvar servisa, a oni na taj servis s kojim surađuju NEMAJU NIKAKAV UTJECAJ. Dakle, izdali su mi garanciju za ono što sam pošteno platila, ali najednom ne mogu garantirati ništa. Ponudili su mi jedino to da mobitel PONOVNO ide na popravak kako bi se utvrdilo što je kvar (i rekli da nemaju pojma koliko će to ponovno trajati), iako je tamo bio više od mjesec dana upravo zato, da utvrde što je kvar. Dakle, INSTAR uopće ne može utjecati na servis s kojim surađuju, a taj servis, osim što je NEVJEROJATNO BAHAT, još ni NE OBAVLJA SVOJ POSAO jer očito imaju debele veze zbog kojih se ne moraju brinuti. Dakle u INSTAR trgovini možete kupiti što hoćete, oni će vam to ljubazno isporučiti i dati vam garanciju, ali kada s tom istom garancijom dođete popraviti svoj uređaj, možete se samo krenuti moliti JER INSTAR VAM ZAPRAVO NE MOŽE GARANTIRATI NIŠTA JER NEMAJU APSOLUTNO NIKAKAV UTJECAJ NA SERVIS S KOJIM SURAĐUJU. Jedino što znaju je ograđivati se da je to stvar servisa. Ja mobitel nisam kupila kod servisa. Kupila sam kod njih. Oni su mi dali garanciju, a ja njima novce.

Stvar je u tome da su me cijelo vrijeme pravili budalom i da to svjesno rade. Dakle, ja sam svoj mobitel pošteno platila, dobila sam za njega garanciju koja bi mi trebala nešto garantirati, ali ću ostati i bez novog uređaja i bez povrata novca za uređaj na koje zakonski imam pravo. Ne pristajem ponovno prolaziti sve ovo ispočetka i čekati mjesec, dva, tri. Frustrirana sam, ljuta, razočarana i ogorčena. Priču ću proširiti maksimalno koliko mogu i zvati inspekciju. Da ne govorim koliko puta sam morala ići u njihovu poslovnicu (koja mi je sat vremena u jednom, sat u drugom smjeru) zbog njihovih hirova i cirkusa. Žalibože vremena, živaca i novca. Bježite dok možete i kupite nešto kod nekoga čija garancija vam nešto zapravo može garantirati i kod nekoga tko će biti sposoban preuzeti odgovornost kada vam se uređaj pokvari. To vam savjetujem od srca da vam se ne dogodi da pogubite sve živce i novce kao ja. Lijep pozdrav.
km93 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 21:19   #162
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Ne kužim samo jednu stvar....kakve veze ima Instar sa tim da ovlašteni servis ne radi svoj posao....Ako treba zvati inspekciju, onda treba u servis a ne u Instar (ispravite me ako krivo pišem).
Koliko ja znam neke uređaje (kao pretpostavljam i mobove) dućan ne može servisirati, nego to ide u ovlaštene servise...Tako da cijela ova prepiska nebi trebala uopće biti na Instar nego na servis (barem meni izgleda da tu Instar ima najmanje veze s ovim problemom)...
Ukoliko servis ne može riješiti problem (a to servis treba napisat) onda dućan mijenja uređaj....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 21:20   #163
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
A cuj servis na mobitele se uredno ceka po 4 tjedna , nije fora sto 15min traje servis nego sto tisuce uredaja cekaju red na servis.

Ducan s tim nemora imat veze osim sto mogu biti jako bezobrazni i jos ostetiti robu koju treba do servisa (kao protis recimo).

Nosi direkt u servis i toje to

Sent from my Xperia Z3
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 21:25   #164
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Zasto si putovala do poslovnice svaki put 2 sata, pa danas postoji mail i telefon.

Koji je telefon uopće u pitanju, tj koji servis?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 21:56   #165
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Nemoj se truditi ispitivati išta dotičnu osobu, to su oni tipovi koji se registriraju na par foruma, popljuju i više ih ne čuješ.
Niti traži nekakav savjet niti piše išta konkretno, ne znam šta misli postići s ovim copy/pejstanjem svog "iskustva" po internetu.
Neće se sigurno registrirati na 5 foruma da napiše nešto pozitivno kad trgovina učini neku iznimku, nešto odobri i izađe u susret, to još nisam vidio, valjda je ovo slađe.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 22:21   #166
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
I na kraju ispadne da ona koristi krepani usb punjac ili kabel
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 22:25   #167
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
I na kraju ispadne da ona koristi krepani usb punjac ili kabel
To je i meni prvo palo napamet.

Nego, na koju foru ovo nije stvar do instara, ali je stvar do HT-a ili Vipa kad se slicna stvar dogodi (raspravljano u drugim temama, ako se ne varam nečiji z3 compact je bio u pitanju)
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 22:37   #168
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
I jedni i drugi šalju u ovlašteni servis, nije na njima što i kako će servis odraditi i hoće li popraviti mobitel. Trgovina će eventualno kratko testirati da utvrdi da neki kvar postoji prije slanja u ovlašteni servis.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 22:48   #169
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Još bolje je što je kvar moguće otkriti na licu mjesta. Mogla je inzistirati da upali mobitel i da ga stave na punjač te da se vidi da li puni. Mislim da to trgovina smije napraviti ...
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 15:15   #170
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
Zašto objavljujem ovo po forumima? Iz vrlo jednostavnog razloga, jer su forumi otvoreni upravo zbog toga, jer je netko pokrenuo upravo ovu temu jer želi čuti kakva iskustva ljudi imaju s Instarom. To je i naslov ove teme. Neki su konkretno pitali i što se događa kada se nešto pokvari, kako stvari tada funkcioniraju i ja sam im upravo rekla. Zašto im ne bih rekla svoje iskustvo nakon svega što sam prošla s njima? Kao što ja nisam popljuvala vaša pozitivna iskustva, ne razumijem zašto vi pljujete moje negativno iskustvo jer događaju se i jedna i druga. Pustite ljude neka pročitaju iskustva i sami odluče žele li tamo nešto kupiti ili ne.

Nadalje, nema potrebe za komentarima tipa "sad kad na kraju punjač ne valja" jer naravno da sam, prije nego što sam uopće odnijela mobitel isprobala nekoliko različitih punjača. Također, naravno da sam prije nego što sam išta poduzela kontaktirala i Društvo za zaštitu potrošača i Udrugu za zaštitu potrošača koji smatraju da je materijal za inspekciju ne samo to što je popravak trajao 28 dana (nakon toga i duže i još je vraćen i nepopravljen) nego i to što Instar ne izdaje zasebne garancije nego u sklopu računa što je vrlo praktično jer onda ne morate navesti nikakve konkretne rokove i detalje o popravcima. Ne razumijem zašto ne puštate ljude da iznesu svoja iskustva, vidjela bih vas da ste u mojoj situciji i da vas netko voza u krug i šalje da nosite svoj uređaj na Žitnjak (osobno). Ali s obzirom na vašu vjernost Instaru, sigurna sam da ćete se prije ili kasnije naći u istoj takvoj situaciji, a onda kada sve ovo doživite, vidjet ćete kako će vam se ploča okrenuti za 180 stupnjeva.
km93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 15:25   #171
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja ću samo reći da sam molio Instar nekoliko puta da mi pošalju ponudu za jedan mobilni uređaj. Zvao, slao mailove, razgovarao s djelatnicima. Ništa. Nisu mi napravili jednu pišljivu ponudu. Toliko o tome koliko je to neozbiljna firma. Ne bi ostavio dvije kune kod njih.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 15:41   #172
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Mislim, zašto napadate curu?

Nekome bude sigurno njezin post pomogao, meni npr. bude ziher, nema šanse da kupim mob kod njih. A drugo, što nju briga gdje se taj mobitel šalje, ona je dala svoj novac dućanu, i tu ga je i vratila kao neispravnog. Gdje ga oni šalju ili nešto slično, nije njena briga. A ako vele 2 tjedna, onda to nije mjesec dana. To što treba pišljivom servisu 2-3 tjedna da promijene bateriju nije ponovo njena stvar.

Žalosno da kod nas riskiraš s kupnjom moba. Nedaj bog da ti se pokvari, vjerojatnost da dobiješ ponovo ispravan proizvod natrag je gotovo minimalna.

Bolje da se tu rega pa napiše iskustvo, nego da se rega pa pita koji je laptop bolji, crni ili sivi...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 15:50   #173
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Mislim, zašto napadate curu?

Nekome bude sigurno njezin post pomogao, meni npr. bude ziher, nema šanse da kupim mob kod njih. A drugo, što nju briga gdje se taj mobitel šalje, ona je dala svoj novac dućanu, i tu ga je i vratila kao neispravnog. Gdje ga oni šalju ili nešto slično, nije njena briga. A ako vele 2 tjedna, onda to nije mjesec dana. To što treba pišljivom servisu 2-3 tjedna da promijene bateriju nije ponovo njena stvar.

Žalosno da kod nas riskiraš s kupnjom moba. Nedaj bog da ti se pokvari, vjerojatnost da dobiješ ponovo ispravan proizvod natrag je gotovo minimalna.

Bolje da se tu rega pa napiše iskustvo, nego da se rega pa pita koji je laptop bolji, crni ili sivi...
istina, mene kao kupca boli kuki di ce oni slat mob, kako, zasto, pomocu čega, mob sam kupio kod njih, i nek oni osiguraju da taj mob se popravi

isti slučaj sam imao nedavno u tcentru kad sam donio iphone 6 koji je crknio, al je vrijedila pollica kasko allianz osiguranja jos tjedan dana, pa kaže teta u tcentru... ahh gospodine, mi Vam nemamo nista s tim, morat cete zovnit taj i taj broj za stete... pa sam joj tamo povisenim tonom rekao, da me zaboli briga za info brojeve, ako ste mi na tom salteru mogli prodat to osiguranje i preko njega primat 50 kn mjesecno, bogami ćete i zaprimit na tom salteru, i stvarno se ispričala i zamprimila ga i dala mi potvrdu
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 15:52   #174
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Mislim, zašto napadate curu?

Nekome bude sigurno njezin post pomogao, meni npr. bude ziher, nema šanse da kupim mob kod njih. A drugo, što nju briga gdje se taj mobitel šalje, ona je dala svoj novac dućanu, i tu ga je i vratila kao neispravnog. Gdje ga oni šalju ili nešto slično, nije njena briga. A ako vele 2 tjedna, onda to nije mjesec dana. To što treba pišljivom servisu 2-3 tjedna da promijene bateriju nije ponovo njena stvar.

Žalosno da kod nas riskiraš s kupnjom moba. Nedaj bog da ti se pokvari, vjerojatnost da dobiješ ponovo ispravan proizvod natrag je gotovo minimalna.

Bolje da se tu rega pa napiše iskustvo, nego da se rega pa pita koji je laptop bolji, crni ili sivi...
Lako im je popljuvati moj slučaj, ali baš bih htjela vidjeti njih u takvoj situaciji. Ne razumijem zašto se pokušava opravdati nešto što OČITO nije u redu kao što nije u redu ovo što su meni napravili. Sutra će se to dogoditi nekome drugome, možda istima onima koji komentiraju. Upravo to što kažeš, ja mobitel nisam kupila u Agramu, kupila sam ga u Instaru. Ne razumijem zašto me se pljuje jer da ti isti koji pljuju dožive ovo što sam ja, pričali bi oni sasvim drugačije. Umjesto da smo solidarni jedni s drugima i da svi ustajemo protiv ovakvih stvari pa se ne bi toliko često ni događale, ali uz ovakvu "publiku" naravno da svi u ovoj državi mogu raditi što hoće i kako hoće. Kupi si mobitel negdje gdje ti netko nešto može garantirati i uštedi si vrijeme i novac i najvažnije od svega, živce. To ti od srca savjetujem.
km93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 16:11   #175
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Osobno mi je besmisleno stajat na stranu bilo trgovine ili cure jer mi ni jedno ne znači ništa u životu, bez uvrede.
Ali kad pogledaš na situaciju uz malo zdravo-seljačke logike očito je da je servis taj koji nije odradio posao kako treba. Što trgovina može napravit osim ponovnog slanja u servis? Eventualno ponudit da pošalju u drugi ovlašteni servis ako postoji.
Zapravo je zanimljivo jer će mobitel kupljen u većini trgovina ići u isti taj servis pa onda ni jedna trgovina nije dobra. Ispada da je poanta svega da ne treba kupovati mobitele?
shar je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 16:18   #176
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pa to je poanta ovakvih tema, upozoriti ljude na određene dućane.

Instar je taj koji je na meti sada. Ne kupovati mobove kod njih, ili kod drugih koji imaju sličnu povratnu logistiku, znači nikakvu.

Što trgovina može napraviti je ponovno njihova stvar, to što oni nemaju to dobro riješeno, nas ne interesira, to su trebali prije misliti, nego da uzimaju takve servise. Ja kad nešto kupim, ne zanima me što i koliko ljudi stoji iza toga, želim proizvod koji sam kupio, ispravan.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 16:24   #177
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Instar je taj koji je na meti sada. Ne kupovati mobove kod njih, ili kod drugih koji imaju sličnu povratnu logistiku, znači nikakvu.
Daj smiješan si, evo idem napravit 10 accounta, oblatiti 10 trgovina s nekim kvazi iskustvom i tvoj zaključak će biti - nemojte kupovati u tih 10 trgovina.

Citiraj:
Što trgovina može napraviti je ponovno njihova stvar, to što oni nemaju to dobro riješeno, nas ne interesira, to su trebali prije misliti, nego da uzimaju takve servise. Ja kad nešto kupim, ne zanima me što i koliko ljudi stoji iza toga, želim proizvod koji sam kupio, ispravan.
Ti kad nešto kupiš trebaš se upoznati s procedurom, zakonima i pravilima, a to očito nisi napravio.
Telefon ide na servis, tamo može biti razuman rok, ako je potrebno ponovno slanje - ide ponovno.
Instar taj telefon nije niti napravio niti servisirao, a ako misliš da će oni dijeliti nove telefona/hardver bez servisa i u roku 48 sati, onda si naivan.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 16:24   #178
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
Pusti, nekima ne vrijedi ni objašnjavati niti ih upozoriti. Neka kupe u takvim dućanima i neka prolaze kroz istu stvar, na vlastitim greškama se ionako bolje uči nego na tuđima.
km93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 16:27   #179
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Daj smiješan si, evo idem napravit 10 accounta, oblatiti 10 trgovina s nekim kvazi iskustvom i tvoj zaključak će biti - nemojte kupovati u tih 10 trgovina.


Ti kad nešto kupiš trebaš se upoznati s procedurom, zakonima i pravilima, a to očito nisi napravio.
Telefon ide na servis, tamo može biti razuman rok, ako je potrebno ponovno slanje - ide ponovno.
Instar taj telefon nije niti napravio niti servisirao, a ako misliš da će oni dijeliti nove telefona/hardver bez servisa i u roku 48 sati, onda si naivan.

Kada je ovo moje već"kvaziiskustvo", tko želi kupiti u Instaru neka slobodno provjeri je li sve ovako kako sam rekla i je li istina to da oni na servis nemaju nikakav utjecaj. Nakon toga, ako je pametan, neka ode kupiti kod nekoga tko može utjecati na ljude s kojima surađuje ili neka kupi u Instaru i prolazi kroz ovo što i ja. Jer surađuju s Agramom koji je daleko poznat po lošim i bahatim uslugama.
km93 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2017., 16:30   #180
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Daj smiješan si, evo idem napravit 10 accounta, oblatiti 10 trgovina s nekim kvazi iskustvom i tvoj zaključak će biti - nemojte kupovati u tih 10 trgovina.


Ti kad nešto kupiš trebaš se upoznati s procedurom, zakonima i pravilima, a to očito nisi napravio.
Telefon ide na servis, tamo može biti razuman rok, ako je potrebno ponovno slanje - ide ponovno.
Instar taj telefon nije niti napravio niti servisirao, a ako misliš da će oni dijeliti nove telefona/hardver bez servisa i u roku 48 sati, onda si naivan.
A da ti tamo ne radiš možda?

Kvazi iskustvo? Cura dala mobitel na servis, vratili joj nakon mjesec dana mobitel u istom stanju s promjenjenom baterijom?

I da je bar jedina. Da bar takav dućan ima 100 dobrih reviewa i samo jedan loš, onda bi već gledao to s stajališta "kvazi iskustva", ali Instar je poznat već duže vrijeme po svojoj kvazi usluzi.

Ponavljam, hvala joj što se regala i napisala ovo, moje novce vidjeti neće.

Da li ona traži previše jer želi svoj mobitel da joj radi ponovo kako ga je kupila? Trebaš se upoznati s pravilima i zakonima kad nešto kupiš? Pa zašto bi? Ja sam taj koji ima xxx love u novčaniku i želim mobitel, sada, odmah, i ne zanima me nikakav zakon. Niti bi me trebao zanimati. Razuman rok? Mjesec dana za izmjenu baterije? Nakon toga će ponovo ići na servis, a zašto? Jer ekipa ne radi svoj posao. Jednostavno.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na