Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.11.2015., 14:06   #1
croshad
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Logitech G303

Jel netko mozda ima navedeni mis da ga je kupio kod nas (i da je ispravan) ?

Proso sam kroz 2 u Supernetu (dobavljac Recro) i oba su imala ovo: https://www.youtube.com/watch?v=lI6UulAMWnQ . Pretpostavka je da im je cijela serija takva. Probao sam u HgSpotu al ih isto dobivaju iz Recra pa mi se ne da prolazit opet kroz povrate.

Hvala
croshad je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2015., 14:43   #2
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Imam ja, i da, ima taj problem.

Nije da me smeta, ne odražava se na performanse i stvarno je tih zvuk tog rattlanja tak da ni ne primjetim više. Ne da mi se nit reklamirat, a ni raskopavat miš.

Uzo ga u playcomu kad su ga imali za 450, ne znam koji dobavljač, al vjerojatno je cijela serija takva, samo neki skuže neki ne.
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.11.2015., 15:03   #3
croshad
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Imam ja, i da, ima taj problem.

Nije da me smeta, ne odražava se na performanse i stvarno je tih zvuk tog rattlanja tak da ni ne primjetim više. Ne da mi se nit reklamirat, a ni raskopavat miš.

Uzo ga u playcomu kad su ga imali za 450, ne znam koji dobavljač, al vjerojatno je cijela serija takva, samo neki skuže neki ne.
Da, zato su i rekli u Recro da im se nitko ne zali jer je problem suptilan, al ja cim sam ga primio i cuo da zvecka reko nes ne stima. Mis od skoro 600kn (da tolko je sad) mi nemre zveckat, a tek kad sam vidio da to senzor nije fixiran... A i ne mislim novi novcati mis ic otvarat i ljepit s izolirkom prvog dana kupnje.

Inace se osjeti na performansama, al opet suptilno: tu i tu. Iritantno i ak oces nes nacrtat u pixel na brzinu.

Nis, cini se da cu morat nac alternativu, po onom kaj citam okolo lutrija je kaj ces dobit.
croshad je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2015., 16:08   #4
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Citiraj:
Autor croshad Pregled postova
Da, zato su i rekli u Recro da im se nitko ne zali jer je problem suptilan, al ja cim sam ga primio i cuo da zvecka reko nes ne stima. Mis od skoro 600kn (da tolko je sad) mi nemre zveckat, a tek kad sam vidio da to senzor nije fixiran... A i ne mislim novi novcati mis ic otvarat i ljepit s izolirkom prvog dana kupnje.

Inace se osjeti na performansama, al opet suptilno: tu i tu. Iritantno i ak oces nes nacrtat u pixel na brzinu.

Nis, cini se da cu morat nac alternativu, po onom kaj citam okolo lutrija je kaj ces dobit.
Vidio sam sve te videe još kad sam svog uzeo. Testirao i nemam tih problema s drndanjem prilikom zaustavljanja, da imam vjerojatno bi ga raskopao jer sam jako osjetljiv na performanse miša.

A ništa, reklamiraj i uzmi nešto drugo, očito više manje svi 303 imaju taj problem jer senzor nije pričvršćen kak spada. Šteta, jer je po svemu ostalome miš vrhunski.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2015., 16:03   #5
croshad
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 78
Valjda ovisi kolko je defektan. Prvi, koji sam i isprobao je bio ko zvečka, drugi u dućanu manje, valjda bi se i manje kužilo u radu. Moram pohvalit i Supernet tu koji su se potrudili nabavit zamjenu i na kraju sam dobio povrat kad je ocito cijela serija kod Recra falš.
croshad je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na