Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2007., 22:52   #1
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 282
Sunbeamtech Trio mod / rev.

Pozdrav...

evo samo da ukratko podjelim iskustva sa ovim lijepim i funkcionalnim kućištem ... (LnK)

Radi se o modelu relativno nepoznatog proizvođača mid i upper range kućišta o čijem djelovanju možete više saznati ovdje. Ovo moje kupljeno je u Linksu za nekih cca 600 kn (LnK)

Dimenzije: H 430mm x W 200mm x D 440mm
Težina : N.W. 7.5 kg G.W. 9.1 kg

Pakiranje ima finu ručkicu, tako da sam ga bez većih problema doteglio iz Linksa u tramvaju...
"zadivljeni" pogledi radnih ljudi na povratku s posla, pa i pokoje tehnološki osvještene bakice u 17h, bili su naznaka dobrog izbora...
Sve kablovinje, šarafići i dodatna oprema lijepo su i sigurno bundlani unutar samog pakiranja.



Na prvi dodir sam osjetio veeeliku razliku između dosadašnjih jeftinijih modela s kojima sam imao posla. Ne mogu se sjetiti kako da to bolje opišem, pa se evo sjetih da je osjećaj na dodir najsličniji onom emajliranih lončića...
Vratašca su napravljena dobrim djelom od nečeg što oni nazivaju stereo grillom. U biti, to je nekakava šupljikava legura, pokazala se kao jako dobro rješenje, jer propušta svjetlosne signale optike, a dovoljno je lagan da sama optika otvori vratašca bez problema. Naravno s prednje strane vidljiva su i tri analogna sata koji pokazuju temperaturu, brzinu okretanja fanova i (pravi pimpig feature) dB metar.



U kejsu dolazi mountan i transparentni 120mm vent, kojeg moram pohvalit kao jako tihog... praktički silent. Naravno, imaju screwless foru za PCI kartice, kao i za diskove, koja je odmah letila van iz kejsa. Ipak se ne mogu odvojit od svoje kacavide...



Mounting matične je prošao bez problema, a onda sam odustao od slikanja totalno se posvetio daljnjem pimpanju istog... Ko i svaki hw junkie kad ubode nešto novo, zar ne?


__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2007., 23:03   #2
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 282
I onda je tek postalo dobro...

Na djelu vidite rad dobrog svjetla i probranih komponetni. UV 30cm Sharkoon lampe, sjaje po zelenim UVR slotprotectorima (2 na RAM-u) a ono što do tada nisam znao je da su skoro sve komponente UVR na rubovima. Sama ploča također daje nekakv sjaj ...
Noćni (usual) mode:


Toliko od mene, nadam se da će se netko radi ovog postića možda lakše odlučiti na Sunbeamtech kejsove, jer se stvarno daju bolesno pimpat... Original fangrill zamjenjen Sharkoon biohazardom i UVR blue kabel kupljeni u MagazinRS-u. Nije mi žao ni lipe...

ps. Neku večer sa malom gledam film i skontam da pola vremena gledam u kejs... hehe... strašno.
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2007., 20:19   #3
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
dobar review

u subotu sam birao izmedu

sučeve zrake
http://links.hr/index.php?naziv=Ku%E...kl=052.609.007

šarkun
http://links.hr/index.php?naziv=Ku%E...kl=052.617.009


odabrao sam sharkoona

poprilicno me zaprepastila loša izvedba sunbeama ovo tvoje se prema slikama čini jako dobro.

daj samo još napiši dali je kučište "solit" tj. da ne zvecka cijelo.

btw: da si me pitao prije par mjeseci rekao bi ti da mi je kejs totalno cool i da ga želim imati..ali sada mi je samo cool..dopiz**** mi svjetlo

sutra usmeno dobiješ rivju šarkuna
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2007., 11:44   #4
Miratz
Ursus maritimus tyrannus
Moj komp
 
Miratz's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 282
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
poprilicno me zaprepastila loša izvedba sunbeama ovo tvoje se prema slikama čini jako dobro.
Možda taj model i nije nešto, ali ovaj goreopisani Trio... , moraš doletit vidjeti, završna obrada i materijali, za 5...
__________________
Miratz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na