Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2007., 16:46   #1
FekyHere
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Serbia
Postovi: 3
Problem sa K750i

E ovako pokusao sam flashovat k750i u w800 ali kad palim telefon pojavljuje mi se PLEASE WAIT i kao ono LOADING mada zakuje na nekih otprilike 20% (cekao sam i 15 minuta da se pomeri ali nece dalje)
Uradio sam sve kao u onom tutorialu od crnog, mada meni je firmware R1AA008 stariji je od onog R1BC002, dali je zbog toga??
I kako da resim ovaj problem, molim za pomoc ( ali neko ko zna ) evo 2 dana se smaram sa nekim reflash ali nesto nece pa nece.

UNAPRED HVALA

Zadnje izmijenjeno od: FekyHere. 18.10.2007. u 20:18.
FekyHere je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2007., 20:02   #2
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
moras upucat customization file unutra da ti se resetiraju postavke. si pazio na CID ? to je isto vazno kod fleshanja firmware-a.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2007., 20:14   #3
FekyHere
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Serbia
Postovi: 3
meni je RED CID49, koristio sam za fleshovanje onaj firmware w800_r1bc002_main_eu_emea cid49, ali meni je bio firmware R1AA008, ja sam mislio da ce firmware da se updatuje ili nesto slicno
Jel ja treba sad da odem preko Far Managera u FS da customiziram, jer meni znaci kad se pali mobilni pojavljuje se ono PLEASE WAIT i taj loading koji zastane na nekih 20% a kad ga gasim isto je kao kod w800, i kad ga prikacim u DEVICE MANAGERU u windowsu mi pokazuje na USB driver da je prikacen SE w800. Kolko ja vidim tu sam negde ali neznam sto nece, onda kad pokrenem XS++ i ucita mi mobilni pokazuje mi FIRMWARE stari a ne ovaj novi od W800.
To je to znaci, nadam se da nisam zbunio ni sebe a ni drugog, molim za malo detaljnije objasnjenje, kolko samo da budem upucen da ne lutam, jer sam stvarno vec prostudirao ovo do kraja samo mi malo fali ( da poludim )

Edit: a kad ocu UPDATE preko SEUS ono mi sve daje HONG KONG updates, al isti djavo sve, pojma nemam sta je ovo

Zadnje izmijenjeno od: FekyHere. 19.10.2007. u 01:34.
FekyHere je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2007., 01:11   #4
FekyHere
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Serbia
Postovi: 3
sredio sam sve, hvala svima koji su posetili ovaj thread u pokusaju da meni pomognu, resenje je sledece:
preko XS++ 1.2 se odradi sve ono pa onda preko SETOOL 2 se samo uzme UNLOCK/REPAIR i unlockuje se ono, i to je bilo to
FekyHere je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na