Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.07.2017., 17:16   #271
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
i drugi tako misle napravit
zato i pada.. jer svi parkirajo u pare, prodaje se btc
ja ga prodo na 2200 kad je bio.. i sad bi bio sretan da padne na 100 $
al neče više onda do 3000
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 17:34   #272
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
http://www.coindesk.com/gdax-suspend...hdrawals-uasf/

Poslano sa mog P00A koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2017., 18:31   #273
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A sad jedno newbie pitanje. Imam sad sve u eurima, jel moram sad te eure maknut sa Krakena?

Jel moguce da dodje do potpunog kraha sustava? Pa da taj Kraken zatvori servis i nestane tragom bez obzira zajedno s mojim eurima?

odnosno jel cete vi drzat pare u Eurima ili Dolarima dok ova kriza prolazi?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 18:40   #274
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A sad jedno newbie pitanje. Imam sad sve u eurima, jel moram sad te eure maknut sa Krakena?

Jel moguce da dodje do potpunog kraha sustava? Pa da taj Kraken zatvori servis i nestane tragom bez obzira zajedno s mojim eurima?

odnosno jel cete vi drzat pare u Eurima ili Dolarima dok ova kriza prolazi?
a teoretski je moguce sve...kazu hacknuli su nas i bok

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
  Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 18:43   #275
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A sad jedno newbie pitanje. Imam sad sve u eurima, jel moram sad te eure maknut sa Krakena?

Jel moguce da dodje do potpunog kraha sustava? Pa da taj Kraken zatvori servis i nestane tragom bez obzira zajedno s mojim eurima?

odnosno jel cete vi drzat pare u Eurima ili Dolarima dok ova kriza prolazi?
Rađe povuci jer je budućnost nepredvidiva, pa ti može bit žao šta si riskirao sve, a samo da izbjegnes fee...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 18:54   #276
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, ali onda cu opet imat probleme sa kupovinom BTC-a, jer cu mroat ganjat ljude online, a sad nedavno sam kupio BTC cisto da prebacim na Kraken. Ajd ako netko dodje do kakvih informacija o mogucnosti da sve ode kvragu nek napise ovdje pa cu povuci, ali nebi htio panicariti i onda oept imati probleme s kupovinom BTC-a.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 20:24   #277
Uzi84
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 170
Ne kuzim zasto uopce mislis da bi moglo sve propast? Mislim da nema ni jedna stvar koja upucuje na to.
Uzi84 je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 20:31   #278
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976







-->







Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 21:04   #279
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ako si citao moje psotove onda znas da sam pisao da ce do 1.8 biti svasta, a isto tako sam napisao da ce prije toga se veci dio price odigrati ejr veliki igraci vec znaju sto ce se desiti i oni ce svoje odplesati.

A sad sam se poceo plasiti da nisu onis voje odplesali kada su napumpali BTC I ETH na ogromne visine prije mjesec dva. I sad idemo dole. Jos je 2 tjedna i mene ne muci rpevise prica o BTCu, ja cu ga trejdat, jer kada se desavaju ovakvi movovi onda se malti lova. Ali ja gledam i gledam i nevidim to dno do koje ce potonuti BTC.

Mislio sam da ce biti to granica 1718 Eura, ali nije bila odbili smos e prije prema dole i sad cemo jos jednom zaroniti vjerojatno do jutra ispod 1600 Eura.

zasto se prije mjesec dva digle cjene u nebesa akos e znalo da ce BTC doci do tog datuma kada sve moze ici kvragu? Eto odgovorite si na to pitanje, mene to jako plasi...

I zar mislite da nije problem sto je neka valuta ovako brzo izgubila skoro pa 50% svoje vrijednosti? Sto nam to govori? Da ljudi bjeze glavom bez obzira, a raja kad jednom pocne bjezat tesko ce se vratiti.

Ovi koji trejdaju neg pogledaju Weekly Chart. MACD i stohastic... Zaronit cemo kao KIT, a uron je tek poceo.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2017., 21:43   #280
Uzi84
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 170
Citao sam ja tvoje postove, al sam iz njih zakljucio da ti nije bas najjasnije sta se desava sa btc.
Forkanje nista ne znaci za krajnjeg korisnika, ak je taj spreman se strpit dok se rascisti guzva.
Uzi84 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.07.2017., 22:10   #281
juzernejm25
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Požega
Postovi: 23
oce tko uci u trejd s ETH sad, ima kakvih izgleda da padne jos ispod ove razine?
juzernejm25 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 04:42   #282
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Meni pa nisu jasni oni koji znaju da ce ici dolje, i ne ovaj put nam nije trebao vidoviti milan, a oni ga drze.

zasto?
Zasto ljudi drze BTC kad znaju da ide dolje?

Jel zbog ovog problema da ako ga prodaju ce ga biti tesko natrag kupiti? Jer nsite na exchange burzi?

Onaj tko ima exchange burzu, neznam zasto drzi BTC, pa lako ga je promjenit bilo na 2500 u Eure ili ajde ako onda niste vjerovali, pa barem na 2000 ili na 1800, i onda s tim eurima kupiti natrag kad dodje na 1000.

Zasto to ne naprave ljudi?
Evo ja ko napeta puska cekam da ga kupim i to vec sada, imamo 2 indicatora da ce ici gore, ali iapk smo u downtrendu i opet smo se bouncnuli od resistance linije, da smo prosli tu resistance liniju ja bi vjerojatno kupio BTC.

EDIT:
Nakon podrobnije analize izgleda da BTC Bearish slabi pa bi mogli vidjeti nekakvu korekciju, e sad kakvu? 1800 Eura ce biti rpvo testiranje, ako je analiza u redu.

Interesantno je da i Eth ima slican graf, pa tako i ETH ce sada ici gore, onak od oka bez analize prva resistance granica negdje na 180 USD?

EDIT2:
Evo nas na 1800, ali izgleda da cemo preci tu liniju ko keks. Ali ipak ocekujem neki resitance ali koji nece drzat. Sljedeci resistance je 1860 Eura, ali tek kada predjemo 1818 Eura, jer tu se pokazuje jedna linija koja bi mogla biti resistance. Tu cu mozda izaci na 1818 Eura akos e pokaze jak resistance.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 17.07.2017. u 09:22.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2017., 18:00   #283
tskarda