Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.12.2006., 15:33   #1
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Ergonomski radni stol

Dakle, ja, a vjerujem da i velka vecina ovdje, provedem barem 12 sati na dan za racunalom, daklem sjedim za tim stolom, na stolici po 12 sati, pnekad i puno vishe

E sad posto iam uzasno losh stol, imao sam podosta problema s bolovima u desnoj ruci (bol u podrucju lakta, te ramena), a kasnije i nesto bolova u kichmi.

To sam uspio sanirat, uzeo sam si drugu stolicu, koju mogu podesiti po visini, a i stol sam malo ispilio, te ga prilagodio kolko tolko.

Sad je situacija mnogo bolja, al opet mislim da moze bolje...
S obzirom da nisam jedini koji tolko sjedi za racunalom, zanima me jel tko ovdje upoznat s ergonomskim namjestajem, odnosno ergonomskim radnim stolovima i stolicama.

Ja sam si dao truda pa sam malo potrazio po netu, ima podosta toga, nesto ima veze s ergonomijom, a velika vecina toga nema.

E sad zanima me jel tko zna gdi bi se tako nesto moglo kupiti u Hrvatskoj, te jel uopce postoji takvo nesto u hrv.
Meni je za sad jedino palo na pamet da ja napravim nacrte i odnesem nekom stolaru da mi on to napravi.

Ugl evo par linkova na neke dobre stolove:
http://www.biomorphdesk.com/

Ovo je pak nest prebolesno, te smatram da nie uopce ergonomski, al svejedno da podjelim s vama
http://www.mypce.com/

A ovo je pak domachi uradak, lik je to patentiral, pa da vidim isto vasa misljenja:
http://www.coolt.info/
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 00:38   #2
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,125
Citiraj:
Autor KnezTame Pregled postova
Ovo je pak nest prebolesno, te smatram da nie uopce ergonomski, al svejedno da podjelim s vama
http://www.mypce.com/
Ovakvo nešto bi sebi uzeo.
BmwMPower je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2006., 12:54   #3
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
o daaaaa my pce dream wish
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 13:31   #4
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
hm, meni bi bilo najprirodnije uzet neku lezaljku i onda slozit stol za tipk/misa i nosac monitora u mypce stilu

probal sam i stavit laptop kraj kreveta, al mi je totalno neprirodno...
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 14:00   #5
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
mali tip za bolove u kicmi i ine stvari, nemojte sjediti slucajno pod kutem od 90% nije dobro isto kao biti nagnut naprijed. Samo nekoliko stupnjeva prema nazad.
  Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 14:38   #6
thuNdeR
Premium
 
thuNdeR's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: na sombra
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
mali tip za bolove u kicmi i ine stvari, nemojte sjediti slucajno pod kutem od 90% nije dobro isto kao biti nagnut naprijed. Samo nekoliko stupnjeva prema nazad.
ja tak sjedim stalno: cheers2

al nakon dugog gejmanja samo mi se ruke smrzavaju: roller : a za to nema lijeka (čak i ako grijanje upalim)

kaj se tiće stola, ne znam, ovisi o tvojoj visini, pogrbljenosti , navici nekoj...
to bi trebao u dućanima isporbat
thuNdeR je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 15:58   #7
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
mali tip za bolove u kicmi i ine stvari, nemojte sjediti slucajno pod kutem od 90% nije dobro isto kao biti nagnut naprijed. Samo nekoliko stupnjeva prema nazad.
Thnx na tipu, tak nekak i sjedim, al opet nemres stalno ni tak naslonjen radit, moras i ponekad se nagnut itd.

Enivej, nado sam se da je netko negdi vidio u nekom ducanu, kod nas, za kupit kakav takav ergonomski stol, koji mozes stelati po visini, da mos stelat visinu gdi to dodje monitor, nagib gdi je tastatura i mish itd.

Ovo sve kaj sam ja vidio su oni vulgaris stolovi, koji suckaju big time, jos su mi najgorji oni kod kojih nemas mjesta za noge ispod...

Izgleda da se bum moral primit posla i napravit nacrte svoje pa narucit kod nekog stolara izradu.
Recimo nesto ko ovo:
http://www.biomorphdesk.com/1-888-30.../overview.html
svidja mi se totalno, mjesta ko u prici, mogu staviti gore svast nesto, od printera skenera, brdo papira, hebeni radni stol.
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 19:42   #8
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
ma gle vazno je da imas dobru stolicu tu se pazi na ergonomiju udobnos i slicno a stol stol ti samo mora biti prostran pa nije vezno kakvog je oblika ja npr imam bivsu katedru ogroman stol na kojem drzim CRT monitor zvucnike sa srednje velikim wooferom 2.1 system, kuciste, stolnu lampu i jos svakkvog smeca DVDi, CDi razo razni papiri markeri sarafcigeri....... i sve stane sve na jednom levelu obicna velika ravna ploca s ljeve strane tri ladice i fino jos pored svega toga imam mjesta za dosta veliku tipkovnicu sve se moze pomicati nista nije skuceno za sve jos ima mjesta e i onda ako imas stolicu normalnu to je bad ako imas uredsku onda sve ovisi o tome kako se u nju zavalis i kako si poslozio stvari na stolu,,,, budem zvrknio sliku za koji dan kako to kod mene izgleda,,,,,

a ovi PC stolovi su najcesce obicna smeca kablovi budu dosta nedustupni ili one police na koje treba kuciste ici nisu dosta duboke,,,,,,, losa kvaliteta.... shrot, + one bolesnoce za tipkovnice lako se slome ili nakon nekog vremena ovisi o tome kakv sistem imaju se pokvare ili vec nesto,,,,,,, nisam jos na takav dobar stol naisao

ovaj izgleda cool velik je modularan,,,,,,, izgleda kvalitetno,,,,,, no nema ladica
http://www.biomorphdesk.com/1-888-30...overview.html#

sto se tice onog domaceg,,,,,,, full cool isto je bad sa nema ladica i neznam koliko je jednostavno sastavljanje/rastavljanje kad mjenjas koju komponentu...

anyway vazno je da je stol dosta velik i cvrst i onda samo fino neki oke raspored na njemu napravis udobna uredska stolica u koju se mozes zavaliti kako ti odgovara i nece biti problema s bolovima u desnoj ruci i slicno,,,,,,, eh da i mis i tipkovnica isto moraju biti najc inace dobar stol i stolica nece biti od prevelike pomoci
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2006., 20:43   #9
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
meni ovdje ne odgovara niti jedan stol, preskupo a opet nemam ništa...
na brzinu sam skicirao u paintu stol koji je po meni ergonomičan i koji MENI odgovara:
http://www.imagesforme.com/images/380adgf_thumb.jpg
stolac se uvuče u stol, ruka je od lakta do šake oslonjena na stol, tako i s druge strane, monitor ispred.
ne bi bilo loše da stolac ima visok naslon da se cijeli možeš naslonit ( i glavu staviti na naslon ) tipa:
http://www.doriva.hr/Slike/JPG/stolci260x470/sirioA.jpg
namjesti si na visinu koja nam odgovara i kud ćeš bolje !



ne zamjerajte na n00b slici
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2006., 00:32   #10
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Aj slazem se da je stolica najbitnija, al takodjer je stol bitan, uz naravno i tastaturu i misha.
Ovo pak kaj se nudi na ovim stranicama su definitivno preskupe i blesave stvari, al nado sam se da je netko negdje napravio kvalitetan te ergonomski stol, za pristojnu cijenu, te naravno uz sve to funkcionalan, al izgleda da nismo te srece.

S ergonomskog stajalista bitna je takodjer i visina stola, tj da si mozes moci postelat visinu stola, zato jer stelanjem visine sjedenje s stolicom, mijenjas visinu na kojoj ti se nalaze ruke, ak opet mijenjas visinu sjedenja, onda utjeces na noge i kichmu.

Onda treba tu jos dodat i visinu monitora, jer opet mora biti u normalnoj visini ociju, kad sjedis da ti se ne shebe vrat, dodushe ove sad LCD monitore je moguce stelati po visini, pa to nie uvjet.

Uglavnom, zakljucujem da cu morat podfrknut rukave i izmislit sam svoj stol, s svim accessorisies koje mi trebaju, te nac nekog ludog stolara da mi ga izradi.
Stavit cu slike kad iskemijam stol, pa da vidite ke sam zmislil, te jel bu to funkconiralo ;D
KnezTame je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2006., 02:57   #11
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
je da visina stola to sam malo zaboravio meni je ovaj bas savrseno visok samo stolicu moram mjenjat full je losa,,,,,,

a inace nije bad ni sam sloziti stol ako imas potrebne power toolse i nekog iskustva s drvenim produktima,,,,, za visinu samog stola i podesavanje ovog djela za tipkovnicu postoje naravno vec gotove metalne vodilice koje samo treba montirati na odgovarajuce mjesto u stolu,,,,,, nie uopce tesko (ako nije nesto previse komplicirano)

@Željac

najc zamisljeno ali neznam nekako mi to preusko izgleda, ona "rupa" sa je kao urezano za stolicu ne bi bas bilo prostora za okretanje,,

ovo je jedna stara slika mog workspacea

http://img214.imageshack.us/img214/2052/deskhi3.jpg

i jedan stari model koji treba par ozbiljnih modifikacija buduceg stola u koji bi trebao smjestiti LINUX clustar (ako ne to onda render farm)

http://img81.imageshack.us/img81/249...terdeskew7.jpg
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2006., 14:42   #12
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Stol je bitan, ali najvise zbog polozaja ruku i naravno da je prostran da noge mozes staviti di hoces. Najgore je kad se ruke "umaraju".
  Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 03:14   #13
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
HA!

Naso sam idealan stol, odlicna stvar:

http://www.lian-li.com/Product/OA/OA_F1.htm

Sam erm da ovaj jos da to ima kod nas za kupit

briem da ce kostat bogatstvo, cijeli je od aluminija....
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 09:25   #14
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
a neš ti mudrosti napravit takav stol. malo iverala, nekoliko po visini podesivih nogu, ormarić. dobro, nebu od aluminija i fensi, al nebu ni koštao kao da je od zlata ko što pretpostavljam košta taj od lian lia.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 10:57   #15
bad::cat
zloČesta maČka
Moj komp
 
bad::cat's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: MuMu Land
Postovi: 126
a da razmisliš o nekim prirodnijim materijalima, npr drvetu

ovo izgleda ok, ali to ti je maco magnet za prašinu i prljavštinu. cura bu ti popizdila s krpom u ruci svaki dan oko tvog stola : DualWiel
__________________
::: mjau :::

bad::cat je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 12:56   #16
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
A ma nie poanta u mudrosti, vec u prostoru, alatu, te vremenu potrebnom za jedan takav projekt.

Mada definitivno je jeftinije isto takvo cudo napravit od drveta neg od zlatnog aluminija.
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 13:04   #17
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
za ovakav stol, mudrosti ne treba previše. jedna veća radna ploha, jedna manja, ormarić te noge. di ćeš jednostavnije. alat? imaš bušilicu i bitove za šarafljenje? to je sve što ti treba. iveral ti izrežu u iverpanu, elgradu ili u furniru na mjeru koju želiš. režu i krivulje (cnc) al to bome i naplate. prostor? to kad doneseš iveral doma, sastaviš u sobi. a što se vremena tiče, e tu ti nemrem pomoć.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 13:30   #18
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
za ovakav stol, mudrosti ne treba previše. jedna veća radna ploha, jedna manja, ormarić te noge. di ćeš jednostavnije. alat? imaš bušilicu i bitove za šarafljenje? to je sve što ti treba. iveral ti izrežu u iverpanu, elgradu ili u furniru na mjeru koju želiš. režu i krivulje (cnc) al to bome i naplate. prostor? to kad doneseš iveral doma, sastaviš u sobi. a što se vremena tiče, e tu ti nemrem pomoć.
Hehe, a jesi me prikovo; da u pravu si, napravim nacrte u no time, oni mi to zrezu, kupim sarafe, vodilice, itd., shrafilicu i sarafim cijelo popodne i iam mrak stol!!!

Bum stavil slikice kad napravim nacrte
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 13:37   #19
mrtvi
Premium
Moj komp
 
mrtvi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
pa važno ti je sam da imaš naslon za ruku i da je stol u visini tog naslona i da su ti oči u ravnini sa sredinom monitora
mrtvi je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 13:58   #20
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor KnezTame Pregled postova
Dakle, ja, a vjerujem da i velka vecina ovdje, provedem barem 12 sati na dan za racunalom, daklem sjedim za tim stolom, na stolici po 12 sati, pnekad i puno vishe

E sad posto iam uzasno losh stol, imao sam podosta problema s bolovima u desnoj ruci (bol u podrucju lakta, te ramena), a kasnije i nesto bolova u kichmi.

To sam uspio sanirat, uzeo sam si drugu stolicu, koju mogu podesiti po visini, a i stol sam malo ispilio, te ga prilagodio kolko tolko.

Sad je situacija mnogo bolja, al opet mislim da moze bolje...
S obzirom da nisam jedini koji tolko sjedi za racunalom, zanima me jel tko ovdje upoznat s ergonomskim namjestajem, odnosno ergonomskim radnim stolovima i stolicama.

Ja sam si dao truda pa sam malo potrazio po netu, ima podosta toga, nesto ima veze s ergonomijom, a velika vecina toga nema.

E sad zanima me jel tko zna gdi bi se tako nesto moglo kupiti u Hrvatskoj, te jel uopce postoji takvo nesto u hrv.
Meni je za sad jedino palo na pamet da ja napravim nacrte i odnesem nekom stolaru da mi on to napravi.

Ugl evo par linkova na neke dobre stolove:
http://www.biomorphdesk.com/

Ovo je pak nest prebolesno, te smatram da nie uopce ergonomski, al svejedno da podjelim s vama
http://www.mypce.com/

A ovo je pak domachi uradak, lik je to patentiral, pa da vidim isto vasa misljenja:
http://www.coolt.info/
Kad sjediš stopala ti trebaju biti spuštena na podu - znači koljena pod 90 stupnjeva, monitor podešen prema visini očiju - gornji rub monitora mora biti u visini očiju, miša drži tako da ti ruka bude spuštena na stolu - od lakta pa na dalje - možeš uzet i podlogu za miša sa odmorištom za zglob. Najbolje bi bilo sjediti na lopti jer ti je onda kralježnica u najpravilnijem položaju - mislim da ima za kupiti takav stalak koji drzi loptu i podupire križa. To je ono osnovno čega se moraš pridržavati pri dugotrajnom radu na računalu ako želiš izbjeći RSI - osim toga trebaš praviti stanke u radu i radit određene vježbe za relaksaciju vratnih, leđnih mišića i ramena, zatim ručnih zglobova i nogu te vježbe za oči. : cheers2
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 14:49   #21
Lugi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 252
ja sam si napravil stol


Zadnje izmijenjeno od: Lugi. 25.02.2007. u 15:26.
Lugi je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 14:55   #22
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
E slika ti je strasna.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 15:03   #23
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
E slika ti je strasna.
http://www.imagesforme.com/images/7623AQUAdesk.jpg
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 15:03   #24
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Bas

Evo pogledaj kakav ja stol imam, i cini mi se dosta ergonomski, samo imam stolicu za klinac, sama se stalno spusta pa ju stalno moram dizat
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 17:36   #25
mrtvi
Premium
Moj komp
 
mrtvi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
mrtvi je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 17:58   #26
bego2
Banned
Moj komp
 
bego2's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Postovi: 2,724
Baš sutra krećem radit stol. Postat ću sljike kako napredujem.
bego2 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 18:38   #27
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Najbolje bi bilo sjediti na lopti jer ti je onda kralježnica u najpravilnijem položaju - mislim da ima za kupiti takav stalak koji drzi loptu i podupire križa.
Nije onda kraljeznica u najpravilnijem polozaju, vec je fora s svim tim "gibajucim" stolicama da, zbog toga kaj nemas fiksni oslonac, onda ti rade ledjni mishici, koji su i predjelu di je kitchma.
Tad se ti mishichi ojacaju, te onda prilikom sjedenja oni prenose opterece, te se kraljeznica kao takva rasterecuje opterecenja.

To je shema kod sjedenja, da moras, kao sto si reko, vjezbat misice, da ti oni prenose optrecenja, a ne kraljeznica i kraljesci.

Citiraj:
Autor frams
Evo pogledaj kakav ja stol imam, i cini mi se dosta ergonomski, samo imam stolicu za klinac, sama se stalno spusta pa ju stalno moram dizat
Odlican stol, mozda jedino malo prenatrpan

A stolica, mora da je preslo dozvoljenu tezinu
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 19:25   #28
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722


Ma mora bit prenatrpan, ako nije onda se nemogu snac na njemu

A sto se tice stolice, ja sam valda jedini koji uspio slomit krak na postolju, imaonih 6 krakova na kojima su kotacici, e ja sam taj krak po pola slomio jer sam se ljuljo na njoj pa se nest shebalo i u njoj valda hehe
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2007., 20:27   #29
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor KnezTame Pregled postova
Nije onda kraljeznica u najpravilnijem polozaju ...
Je, jer kak i sam kažeš onda mišići drže kralježnicu i zato je u najpravilnijem položaju - nisam ja rek'o - cura rekla, ona je fizioterapeut : goood :
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2007., 00:09   #30
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor rams Pregled postova


Ma mora bit prenatrpan, ako nije onda se nemogu snac na njemu

A sto se tice stolice, ja sam valda jedini koji uspio slomit krak na postolju, imaonih 6 krakova na kojima su kotacici, e ja sam taj krak po pola slomio jer sam se ljuljo na njoj pa se nest shebalo i u njoj valda hehe

nisi jedini ja imam istu takvu stolicu i slomio sam 2 kraka
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na