Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2023., 10:16   #31
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Imaš njihov official case u Linksu:
https://www.links.hr/hr/futrola-hono...crna-010396180
Original je uvijek najbolji.

Ja osobno na sve mobitele stavljam Nillkin:
https://vi.aliexpress.com/item/10050...d=eWugXRY47hIN

Do čega smo došli, uzmeš brzi punjač, case, i staklo, i to košta 15 % cijene samog mobitela


Ovaj Nillikin izgleda dobro, al tko će čekati do početka listopada za dostavu.
Inače, jučer prebacivao podatke sa starog mobitela na novi.
Stari Samsung se doslovno užario da se nije mogao držati u ruci, stvarno sam mislio u jednom trenutku da će se zapaliti.
Honor se nije ni malo zagrijao
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2023., 18:21   #32
5rich
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 28
Ekipa gdje kupiti honor 90?
Ima negdje akcija neka ili gdje ste vi kupili i kako ste zadovoljni bakterijom?

Vidim da se preporuča za kupnju.
Voljela bi jaču verziju 12 Gb i pitanje koliko se isplati uzimati preko tentrust storea preko Alija?
Imala sam Xiaomi mi8 4 godine i uzela ga preko Alija preko poznatog dobavljača i hvala bogu sve je radilo kako treba.


Sent from my 22041219NY using Tapatalk
5rich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2023., 18:40   #33
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 13.09.2023., 08:37   #34
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Imaš njihov official case u Linksu:
https://www.links.hr/hr/futrola-hono...crna-010396180
Original je uvijek najbolji.

Ja osobno na sve mobitele stavljam Nillkin:
https://vi.aliexpress.com/item/10050...d=eWugXRY47hIN
Evo, da nekome uštedimo 20 eura, nemojte kupovati official case jer je sranje. Nema zaštitu sa svih strana, ne prekriva ekran od gore kao spiegen.
Žali bože para.

Naručio ovo sa linka za petinu cijene sa dostavom.

Poslano sa mog REA-NX9 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2023., 14:19   #35
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Citiraj:
Autor 5rich Pregled postova
Ekipa gdje kupiti honor 90?
Ima negdje akcija neka ili gdje ste vi kupili i kako ste zadovoljni bakterijom?

Vidim da se preporuča za kupnju.
Voljela bi jaču verziju 12 Gb i pitanje koliko se isplati uzimati preko tentrust storea preko Alija?
Imala sam Xiaomi mi8 4 godine i uzela ga preko Alija preko poznatog dobavljača i hvala bogu sve je radilo kako treba.


Sent from my 22041219NY using Tapatalk
Kupi oneplus nord3 256/16, crni. Ja ti dam Honor 90 512/12, crni.
Star 5 dana.
Minjamo kutiju i račun za kutiju i račun. Ako živiš blizu mene...
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2023., 14:26   #36
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Citiraj:
Autor 5rich Pregled postova
Ekipa gdje kupiti honor 90?
Ima negdje akcija neka ili gdje ste vi kupili i kako ste zadovoljni bakterijom?

Vidim da se preporuča za kupnju.
Voljela bi jaču verziju 12 Gb i pitanje koliko se isplati uzimati preko tentrust storea preko Alija?
Imala sam Xiaomi mi8 4 godine i uzela ga preko Alija preko poznatog dobavljača i hvala bogu sve je radilo kako treba.


Sent from my 22041219NY using Tapatalk
Kupi oneplus nord3 256/16, crni. Ja ti dam Honor 90 512/12, crni.
Star 5 dana.
Minjamo kutiju,(šta je u njoj bilo), i račun za kutiju i račun. Ako živiš blizu mene...
Ba(k)terijom neznam šta bi ti reka, punija sam ga 2-3 puta, po "pola baterije", jer još koristim neki Samsung, dok mi ne dođe naručeno kućište. Prazni se relativno brzo, puni "stoljećima", po mom dojmu.
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2023., 16:58   #37
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Pazi da ne bi požalio s Nord 3.
Žale se na zelenu liniju na ekranu, dosta bugova koliko čitam na njihovom forumu (baterija, pregrijavanje, problemi s BT). Vjerujem da će to vremenom riješiti, možda i s Oxygen OS 14.....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2023., 20:33   #38
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Možda mi bateriju troši to šta nema sima još u mobitelu.
Možda će ju sa simom trošiti i brže.
Volija bi da mi se prvi dojam popravi..
Znaš onaj vic; minjam fiću s kukom, za Trabanta s kukom, šifra, kuku meni, kuku tebi...
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2023., 08:12   #39
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Daj mu priliku, možda nećeš kukat 😁

Ako si ga uzeo u web shopu, imaš 14 dana ako ga poželiš vratiti. Koliko čitam ljudi su uglavnom zadovoljni s Honor 90...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2023., 08:42   #40
Tualatin
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2023
Lokacija: Zagreb
Postovi: 150
Pa ako ga puniš običnim punjačem naravno da će se punit satima. Ako imaš njegov uili Huaweijev 66W onda se puni relativno brzo. Meni je baterija odlična jedan od glavnih aduta tog mobitela.
Tualatin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2023., 09:04   #41
i-man
Premium
Moj komp
 
i-man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 145
Dobro su ti rekle kolege, daj šansu Honoru, nabavi punjač i počni ga koristiti bar tjedan dana, pa onda sudi.
Inače imam Nord 3, nakon trećeg update baterija mu se popravila, i sad mu traje kak i ostalim mobitelima koje sam imao.
Više me smeta što Nord ograničava refresh rate na puno aplikacija (tipa google dialer na 60hz, gmail na 90hz), ali sreća Set edit može forsirat 120hz u svim aplikacijama.
i-man je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2023., 12:24   #42
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Evo danas sam kupija Huawei 66w, 29€, šta je ajde, ajde, jer 40€ dodatnih je previše.
Imamo na poslu autopunjač dosta brz, s Xiaomijem me puno puta spasija, kolege pune Samsunge, ja bi sad triba uzet drugi...
Možda u budučnosti iskoči kakav programčić koji će Honora "otključati", i za auto punjač..
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2023., 08:59   #43
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Nisam baš siguran što reći za bateriju.
Znači napunio sam ga do 100 % cca oko 2 ujutro.
smanjio refresh rate na 60 HZ, pogasio hrpu opcija, mobitel je bio povezan na WIFI i svejedno mi je oko 7 ujutro kada sam se digao bio na 88 %,
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2023., 22:24   #44
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Na žalost, nisu se odlučili za novi SD 7 gen 2. Da jesu, mobitel bi bio odličan. Ovako, baterija nije ništa posebno. Čak ispod prosjeka, rekao bih.

Također priča oko punjača je prilično bitna za ovaj cjenovni rang. Praktično ucjena da kupiš original za cca 40€.

Osim ekrana koji je iznad prosjeka klase, ništa drugo ne izdvaja ovaj uređaj.

A kad kreneš koristiti mobitel malo duže, shvatiš da OS pati od bitnih nedostataka kao što je preagresivno ubijanje aplikacija i moraš se potruditi da ručno konfiguriraš svaku aplikaciju za koju želiš da ostane raditi u pozadini. I onda te krene upozoravati da ti aplikacija previše troši bateriju. Cirkus uglavnom.

Mislim da je mobitel fail i drago mi je da sam ga se riješio relativno brzo dok je početni hype još uvijek trajao.

Honor 70 je bio pošteniji izbor kojeg sam isto imao relativno kratko vrijeme. Mislio sam da će 90 ispraviti neke nedostatke od 70 ali retrospektivno sad vidim da je 70 bolji izbor ipak.

Uglavnom, u zaostatku su godinu ili dvije za konkurencijom što se tiče softvera. I u zadnje vrijeme donose neke loše odluke i što se hardvera tiče. SD 7 gen2 npr. umjesto gen1 bi dosta ublažio ostale nedostatke. I koliko je teško dodati neku prosječnu tele kameru?

Poslano sa mog SM-S901B koristeći Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2023., 23:19   #45
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,177
Proba danas Honor Magic 5 Pro.
Pa to je odlican uredjaj!
Kamere takodjer top, malo bolje od Pixela, puno brze od Pixela.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2023., 23:25   #46
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Yup, odličan uređaj, dostojan nasljednik za sve nas koji se nismo htjeli odreći P30 Pro i P40 Pro. Ja sam vrlo zadovoljan. Doduše, optički zoom bi mogao biti mrvicu jači kad su već posadili taj vulkan.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2023., 23:42   #47
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor Silvestrus Pregled postova
Na žalost, nisu se odlučili za novi SD 7 gen 2. Da jesu, mobitel bi bio odličan. Ovako, baterija nije ništa posebno. Čak ispod prosjeka, rekao bih.

Također priča oko punjača je prilično bitna za ovaj cjenovni rang. Praktično ucjena da kupiš original za cca 40€.

Osim ekrana koji je iznad prosjeka klase, ništa drugo ne izdvaja ovaj uređaj.

A kad kreneš koristiti mobitel malo duže, shvatiš da OS pati od bitnih nedostataka kao što je preagresivno ubijanje aplikacija i moraš se potruditi da ručno konfiguriraš svaku aplikaciju za koju želiš da ostane raditi u pozadini. I onda te krene upozoravati da ti aplikacija previše troši bateriju. Cirkus uglavnom.

Mislim da je mobitel fail i drago mi je da sam ga se riješio relativno brzo dok je početni hype još uvijek trajao.

Honor 70 je bio pošteniji izbor kojeg sam isto imao relativno kratko vrijeme. Mislio sam da će 90 ispraviti neke nedostatke od 70 ali retrospektivno sad vidim da je 70 bolji izbor ipak.

Uglavnom, u zaostatku su godinu ili dvije za konkurencijom što se tiče softvera. I u zadnje vrijeme donose neke loše odluke i što se hardvera tiče. SD 7 gen2 npr. umjesto gen1 bi dosta ublažio ostale nedostatke. I koliko je teško dodati neku prosječnu tele kameru?

Poslano sa mog SM-S901B koristeći Tapatalk
Neću ga braniti, imaš razloge biti nezadovoljan. Da su išli na SD 7 + Gen 2 bio bi dosta skuplji. Ovaj SD 7 Gen 1 je iz Samsungovih pogona i zato je loš. Meni je softver ok, nema bugova kao neki drugi kinezi.

Magic 5 Pro mi je sljedeći čim malo padne cijena 😃
locks je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2023., 14:58   #48
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Za honor 90 ne znam, magic 5 pro imam već dva mjeseca i prezadovoljan. Dolazim sa p30 pro. Kao da se nisam niti maknuo, samo brzi mob sa novim updateovima.

Poslano sa mog PGT-N19 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2023., 15:34   #49