Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.04.2016., 22:02   #10171
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Jožice okani se tih sr@nja dok još možeš...

Btw, koja je priča sa tim tvojim stalno iznova igranjem, tj. po n-ti put nanovo account otvaraš?
Zašto?

Jel' tebi ta sr@nja trebaju da nabildaš acc. do određene točke kada ga prodaješ, ili šta radiš sa njima?
Nije mi jasno, nikako.
Iskreno.. Ja mislim da mu ni cheatovi nemogu pomoć da napravi dobar acc za prodat ga...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 11:57   #10172
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Ti očito ne kužiš razliku između moda i cheata!!?
Pa to ti je isto, ja nekuzim vas koji se busate u prsa da je ok koristiti modove a nije chatove, a WG na sluzbenom EU forumu lijepo kaze da NEMA zabranjenih modova za WoT, trenutno... sve je dozvoljeno dok nije zabranjeno...

Ili se nesto koristi ili se ne koristi... nema izmedju...

Osobno sam prosli tjedan(mozda 10tak dana ima) prvi put u zivotu nabavio MODove koje neki zovi cheat...naravno, sve na novom acc testiram, i jos ban nisam popio, mislim da WG i nemoze da skonta tko je varalica a tko ne u igri, a nabaviti ih je uzasno lako, na youtube ima pojasnjenja kako se koriste i kako se modificiraju po potrebi, sve u notepadu se da srediti, kad ja njubek sam to skuzio za par minuta moze svatko... jucer sam isprobavao jedan MOD koji bi neki nazvali BOT, igra sam, i farma kredite, odredis tenk koji zelis, ili njih vise, i sve sam radi i to iznenadjujuce pametno, je da je AI koji upravlja tenkom malo puno glup ponekad, ali za farmanje kredita tokom cijele noci nema bolje...

I sada su mi puno jasniji neciji video klipovi, ali svaki bedak ima svoje veselje... netko koristi MODove, netko cheatove, ali je to sve isto, po meni... i jedni i drugi su varalice u igri...

Ima i par video uradatka na youtube o poznatim (top 10) klanovima koji koriste varanje u klanskim borbama... i nitko nikad ban nije popio...

Pa tko voli neka izvoli, dok WG ne zabrani...

Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Iskreno.. Ja mislim da mu ni cheatovi nemogu pomoć da napravi dobar acc za prodat ga...
Prije sam prodavao acc od WoT-a (uz jos podosta igara), ima me medju postenim trgovcima, nikad se nitko nije zalio od svih koji su od mene acc kupili, a za 100 kn kupiti acc s 7-8 tier 10 po meni nije puno... sad nazalost vise nemam toliko vremena, a i neigram Wot nesto puno zadnjih godinu dana...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 25.04.2016. u 12:17.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 12:20   #10173
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Iskreno ja bi volio da ne igraš nikako...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2016., 20:25   #10174
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
@Jozica

Ako je tebi netko tko stavi mod da mu kursor drukcije izgleda il da ima druge ikone tenkova totalno jednak sa aimbotom koji gadja weakpointe umjesto tebe il bota koji ti grinda pare cijelu noc, i ti tu ne vidis nikakve razlike izmedju moda i cheata, il se pravis glup i opravdavas cheatanje u online igrama protiv drugih ljudi, il si stvarno ogranicen.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2016., 18:20   #10175
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Prije sam prodavao acc od WoT-a (uz jos podosta igara), ima me medju postenim trgovcima, nikad se nitko nije zalio od svih koji su od mene acc kupili, a za 100 kn kupiti acc s 7-8 tier 10 po meni nije puno... sad nazalost vise nemam toliko vremena, a i neigram Wot nesto puno zadnjih godinu dana...
Hm, ko je kupio šta? ja vidim da imaš dva oglasa, u jednom nema tier 10, a u drugom si odustao od prodaje....
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2016., 22:39   #10176
Eyekool_CN
n00bmate
Moj komp
 
Eyekool_CN's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Molim savjet za treniranje posade na 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger.
Tenk mi je tek sad "sjeo", al nemam pojma koje skill/perk-ove da treniram na posadi...
Eyekool_CN je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2016., 22:57   #10177
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Za pocetak sesto culo na zapovijednika a ostalo popravke jer nemas kupolu,tako sam bar ja...
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2016., 18:31   #10178
k1z+
Registered User
 
k1z+'s Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: pred monitorom
Postovi: 110
LOL,hebena igra.
danas prvih tridesetak partija izgubljeno,ni bonus x2 nije iskoristen.haha.
sa 85,kv1 i kinezom 6.
ak sam ja idiot,pa valjda nisu svi drugi.
u slijedecih 20-setak,nije bilo 4 partije bez barem dvije osmice.
u jednoj razbijem tri osmice i dobijem 400 expa.hehe
200k novaca popuseno,a mozda sam u 4 partije koristio skupu municiju.prestrasno.
k1z+ je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2016., 04:49   #10179
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Fascinantna igra, od četiri partije sa artijem (GW Tiger P) u jednoj budem najbolji u ekipi (oko 1000 dmg)
a u ostale tri se protivnički scouti jednostavno dovezu i riješe i mene i partiju
Da nemam par desetki i prilično partija već bi lagano riješio igru sa kompa i laptopa za sva vremena...
Od ovih igrača su i botovi u AW-u daleko inteligentniji i uspješniji...
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 22:28   #10180
THEWOLKER
Registered User
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: SPLIT
Postovi: 3
pozdrav svima,imam problem kod igre,igra je instalirana ali nece da se pokrene nego pise da d3dx9_43.dll nedostaje.Sistemska pogreska.Znate li mozda u cemu je problem?
THEWOLKER je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 22:35   #10181
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Zadnji directX skini i instaliraj, ako nisi...
  Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 13:32   #10182
THEWOLKER
Registered User
 
Datum registracije: May 2016
Lokacija: SPLIT
Postovi: 3
Hvala na savjetu,igrica je proradila ali kada se prijavim na svoj racun nemam svoje tenkove ni nista vec pocinjem ispocetka,kako da se to sinkronizira ili sto vec?
THEWOLKER je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2016., 13:44   #10183