Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.03.2016., 21:51   #10111
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma najbolje je vanilu igrati... cisto osvjezenje kad nevidim xvm statistiku... kao da igram drugu igru,
a veceras stavio djetelinu koju sam dobio za Svetog Patrika, video od zadnje i poceo sam koristiti HE na WZ 111, donose para kao blesave a trosak nikakav ... pa neznam jel do mene ili do suigraca, ali u desetak partija veceras samo jedan poraz, curi li ga curi....

__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 13:22   #10112
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Jos uvijek ne mogu prihvatit pozive za vod u bitci?
Koristim pro mod (zadnji update) vjerujem da je do njega?
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 22:21   #10113
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Cool 1v1 sa churchillom 7, kunem se da sam ga uspio probiti već jednom kroz kupolu gore :S

EDIT: Nisam lud! Vidi se drugačija farba ovog dijela.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"

Zadnje izmijenjeno od: dashko. 23.03.2016. u 22:29.
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 23:01   #10114
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Uzimam pauzu, 2 pobjede od 19 partija, wn8 3100...

8 killova, 6000 dmg i poraz, nemam replay jer nemam više igru
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 23:28   #10115
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ja zadnju odigrao 06.03...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2016., 23:39   #10116
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Od zadnjem patcha ovo mi je drugi put da se to dogodilo.
Prvi put sam imao oko 15% pobjeda na 60ak partija, wn8 nije bio nekaj extra jer sam igra dosta artyja i nisam rasturao baš
Nakon toga razdoblje od 65% pobjeda sa cca 3000-3500 wn8, i sad zadnje ovaj kriminal.

Šta reći
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 01:54   #10117
spaceman
Registered User
Moj komp
 
spaceman's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Našice
Postovi: 317
Ostavio se i ja WOT-a jer je postalo neigrivo i prebacio sa na AW, igra u beti a ono isto sr...
Jednostavno igrači (botovi, retardi šta već ne...) ubiju samu igru.
spaceman je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 08:15   #10118
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 476
wot mi se več zgadio( zbog ekipe i samog ponašanja WG-a koji stalno smišlja kako izvući još koju paru od naivaca )
no ni AW nije nešto posebno, svaki tjedan nova reinstalacija
dosta mi je poluproizvoda

sada su "zlatni" mnogo u prednosti nad "free" da je smisao igre nestao


koliko sam tenkova marljivo skupljao da bi im WG promjenil karakteristike da su neupotrebljivi osim za trošit gold

T8 sjkoro da je nemoguče igrati da budeš u plusu , praktično nemoguće na dulji rok
tjera te na kupovinu zlata i premijum acc

najgore što se događa je ekipa koja "free usere" zapada kao da je iz obdaništa za retardirane s još pokojim sindromom i kakvom neurološkom manom
užas što se radi u slučajnim

puca se gold na sve strane, več sada skoro pola tenkova je premijum

kamo to vodi ? da i ja plačam tenkove koje če onda WG nakon nekog vremena samovoljno "ispeglati" da budu potpuno neigrljivi

no thanx
__________________
Brzi Picek
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 09:17   #10119
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Mene najvise muci sa WGom taj grind tenkova. Ako bi na neki nacin omogucili brzi grind tenkova igra bi bila puno podnosljivija jer budimo realni mid tier borbe su zaku*ac. Nesto u smislu ako si dogurao do T X neke nacije dobijes xy% vise exp per win - izmisljam naravno, svrha je da se omoguci ljudima laksa tranzicija izmedju grana koje nisu otvorili pa tako i lakse tranzicije izmedju promijenjenih tenkova.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 09:18   #10120
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ova "fizika" je ujebala dosta tenkova...sada se neki tenkovi ponašaju kao da igram sa pingom 100-150, jebala ih inercija ili šta su već htjeli postići...
Uglavnom...igram i dalje, neće me tako lako potjerati...ne dok se ima šta istraživati

WN...WR...šta je to?
  Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 10:59   #10121
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
WN...WR...šta je to?
Not sure if /s

Wr - win rate; wn - elo iz moba
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2016., 13:08   #10122
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Hahhaha... Ja sam se davno prestao brigat, ostavio se mediuma i heavya... Uzmem arty ili scouta... Pa ako netko ima volju ubijati me s goldom ili s nečim drugim nek ubija.. T54 jedan od najzabavnijih tenkova u igri sad slici na T1 hahahah
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 02:41   #10123
k1z+
Registered User
 
k1z+'s Avatar
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: pred monitorom
Postovi: 110
bok!

jel bi neko stel odati tajnu koje skilove(ili kak se to vec veli) trebaju imati zapovjednici u tenkovima:kv85 i 110 ?(ili neki ok link?)


thx!
k1z+ je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2016., 06:18   #10124
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Mene najvise muci sa WGom taj grind tenkova. Ako bi na neki nacin omogucili brzi grind tenkova igra bi bila puno podnosljivija jer budimo realni mid tier borbe su zaku*ac. Nesto u smislu ako si dogurao do T X neke nacije dobijes xy% vise exp per win - izmisljam naravno, svrha je da se omoguci ljudima laksa tranzicija izmedju grana koje nisu otvorili pa tako i lakse tranzicije izmedju promijenjenih tenkova.
Pa vec sad imas mogucnost za brzi grind, freexp, gold to xp, itd..a i one osone rezerve koje daju 5, 10, 50, 100% vise xp-a.

Ali problem je u tome, tj svrha grinda je naucit igrat, tenkove, mape itd.. Ali kako stvari stoje jako puno ljudi nenauci igrat dok dojdu do t10 tenkova, a sad bi ti da ima jos vise "botova" u desetkama koji nemogu napravit 1000 dpg.

Mada s druge strane treba postojat natko na kojima bolji igraci mogu radit stetu.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2016., 10:58   #10125
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Pa vec sad imas mogucnost za brzi grind, freexp, gold to xp, itd..a i one osone rezerve koje daju 5, 10, 50, 100% vise xp-a.

Ali problem je u tome, tj svrha grinda je naucit igrat, tenkove, mape itd.. Ali kako stvari stoje jako puno ljudi nenauci igrat dok dojdu do t10 tenkova, a sad bi ti da ima jos vise "botova" u desetkama koji nemogu napravit 1000 dpg.

Mada s druge strane treba postojat natko na kojima bolji igraci mogu radit stetu.
Postoje mape u rotaciji koje sam u zadnjih 1k borbi odigrao jednom ili dvaput. Jel normalno za očekivati da kad opet dođe da neću imati pojma kako se ponašati na toj mapi?

Ti ako želiš naučiti voziti tenk ispravno ili znati kako odigrati koju ulogu na nekoj mapi sigurno nećeš igrati random battle i čekati da te usere da dobiješ tu mapu.

"Botova" će biti uvijek, u bilo kojem tieru, radije bih se fokusirao na one igrače koji razmišljaju dok igraju i znaju kako igrati i omogućio njima carryjanje ako je već partija takva.

ALI apsolutno podržavam levelanje skillova ovako sporo jer znam koliko sam puta bio u situaciji da znam da bi se drugačije odigrala situacija jer nisam imao 6th sense npr.

edit: ah da dobio sam Kolobanova sa tetrarchom u tierII
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 12:17   #10126
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Postoje mape u rotaciji koje sam u zadnjih 1k borbi odigrao jednom ili dvaput. Jel normalno za očekivati da kad opet dođe da neću imati pojma kako se ponašati na toj mapi?
I ostali igrači su u istoj situaciji, tu je jako bitno iskustvo u igranju, što više borbi to bi bar trebao igrač biti bolji.


Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Ti ako želiš naučiti voziti tenk ispravno ili znati kako odigrati koju ulogu na nekoj mapi sigurno nećeš igrati random battle i čekati da te usere da dobiješ tu mapu.
Nego kako misliš naučit drugačije. Random borbe i ponašanje suigrača je punoooo drugačije nego u timskim/klanskim borbama.


Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
"Botova" će biti uvijek, u bilo kojem tieru, radije bih se fokusirao na one igrače koji razmišljaju dok igraju i znaju kako igrati i omogućio njima carryjanje ako je već partija takva.
Nemožeš svaku borbu očekivat da će je drugi igrači pobjedit za tebe.


Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
ALI apsolutno podržavam levelanje skillova ovako sporo jer znam koliko sam puta bio u situaciji da znam da bi se drugačije odigrala situacija jer nisam imao 6th sense npr.

edit: ah da dobio sam Kolobanova sa tetrarchom u tierII
Što bolje igraš to ćeš dobit više XP-a pa češ i brže napredovat.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 13:02   #10127
dashko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: NGC3372
Postovi: 338
Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Nemožeš svaku borbu očekivat da će je drugi igrači pobjedit za tebe.
Upravo je to ideja - omogući dobrim igračima tenkove kojima mogu pobijediti igru (sami ili sa platoonom), tako da ne ovise o ostalim igračima.

Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Nego kako misliš naučit drugačije. Random borbe i ponašanje suigrača je punoooo drugačije nego u timskim/klanskim borbama.
Naravno niti ne predlažem timske borbe već ću sjesti sa nekime u neki private lobby i provozat se po mapi i pogledat gdje je koji bush koristan, gdje su chokeovi ili što već. Na kraju svega uvijek ima theorycraftera po YT. Dočim mi random battle koristi implementaciji silne teorije i učenju slabosti drugih tenkova.

Citiraj:
Autor pinkskin Pregled postova
Što bolje igraš to ćeš dobit više XP-a pa češ i brže napredovat.
Naravno, ali ajmo izolirati činjenicu da vozim medium tenk koji ne može angleati niti jedan shot u svom tieru, a o većim tier borbama da ne pričam i ubaci me u neki tier IX - X tank pa da usporedimo avg performance.


U konačnici ako tvoje vozilo neadekvatno za stil igre ili ulogu koju igraš (znamo da takvih ima više nego dovoljno) i okolnosti ne idu u korist možeš biti WN8 2k igrač nećeš se moći izvući igrajući protiv većih tierova. Ta inkonzistentnost me jednostavno ubija. Jednostavan primjer je eto igra sa Jgp. IV koju sam stavio ovdje. Sjedio sam na jednom mjestu ladno 7 minuta i clicktao i ekipa je samo jela metke ko blesava. Mislim da sam sljedeću igru dobio metak u bulju već unutar 2 minuta igre vs. Börsinga.
__________________
Kupujem VW Golf II 1.6D

"Dok je meni dvojke vozaću djevojke"
dashko je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2016., 14:51   #10128
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Upravo je to ideja - omogući dobrim igračima tenkove kojima mogu pobijediti igru (sami ili sa platoonom), tako da ne ovise o ostalim igračima.
Kako to misliš, pa svi igrači mogu igrat sve tenkove u igrici (dobro ne baš one koje se više nemogu kupit). Kako misliš ideja je omogućit dobrim igračima tenkove koji mogu pobjediti igru?

Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Naravno niti ne predlažem timske borbe već ću sjesti sa nekime u neki private lobby i provozat se po mapi i pogledat gdje je koji bush koristan, gdje su chokeovi ili što već. Na kraju svega uvijek ima theorycraftera po YT. Dočim mi random battle koristi implementaciji silne teorije i učenju slabosti drugih tenkova.
Oni na Twitch pa malo gledaj tamo.

Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
Naravno, ali ajmo izolirati činjenicu da vozim medium tenk koji ne može angleati niti jedan shot u svom tieru, a o većim tier borbama da ne pričam i ubaci me u neki tier IX - X tank pa da usporedimo avg performance.
Moraš prilagodit stil igre ovisno o tenku, MM, mapi itd. Normalno da npr sa T7 mediumom nemožeš brawlat protiv T9 heavy tenka.

Citiraj:
Autor dashko Pregled postova
U konačnici ako tvoje vozilo neadekvatno za stil igre ili ulogu koju igraš (znamo da takvih ima više nego dovoljno) i okolnosti ne idu u korist možeš biti WN8 2k igrač nećeš se moći izvući igrajući protiv većih tierova. Ta inkonzistentnost me jednostavno ubija. Jednostavan primjer je eto igra sa Jgp. IV koju sam stavio ovdje. Sjedio sam na jednom mjestu ladno 7 minuta i clicktao i ekipa je samo jela metke ko blesava. Mislim da sam sljedeću igru dobio metak u bulju već unutar 2 minuta igre vs. Börsinga.
Zapravo odlika dobrog igrača je da uvjek pokušava izvuč najviše iz borbe, nemožeš uspoređivat stile igre različitih tenkova. Nemožeš isto igrat sa TD-om, heavyem ili sa lightom.

Još jednom ponavljam, ti kao igrač moraš prilagodit stil igre tenku a ne obrnuto.
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote