Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2010., 11:55   #6661
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Ocjene su u prosjeku visoke jer uglavnom komentiram filmove koji su mi se svidjeli, uz poneku iznimku.


The Devil's Rejects
10/10
Izvanredan mi je. Prije bih ga svrstao u akcijski nego horor. Meni dosad najbolji film o serijskim ubojicama, odlična režija, upečatljivi likovi, dinamičan od početka do kraja i potpuno bolestan. Mislim da bi Tarantino prodao dušu da može snimit ovakav film

Shutter Island
7/10
OK, ali ne vidim ništa posebno u ovom filmu. Da je izašao prije 10 godina možda. Ovako nakon filmova tipa Identity, High Tension i sl. bio mi je malo predvidljiv.

Inception
8.5/10
Za ovaj film bi vjerojatno trebalo ovoriti posebnu temu. Svidio mi se, ali vjerojatno sam nakon svih hvala imao prevelika očekivanja pa sam primjećivao sitne nedostatke koje inače ne bih. A i diCaprio mi nekako ne leži. Film je inteligentan i intelektualno zahtjevan, rekao bih pomalo pretenciozan, i pored toga dosta dug, pa nije za gledati ako ste umorni. Dojmljivi vizualni efekti i glazba (možda malo prenametljiva).

The Cell
8/10
Dosta dobar SF-ić s J. Lo. Dobra zlokobna atmosfera. Gledao sam ga par puta, i Inception me podsjetio da ga spomenem, jer se radnja dijelom odigrava u umu.

Dark City
8/10
Ovaj film još više podsjeća na Inception. Radnja na momente neuvjerljiva, ali opći dojam je vrlo dobar. Glumi meni osobno draga Jennifer Connely.

Zwartboek
10/10
Izvrsna ratna drama s dosta napetosti i akcije. Verhoeven u svom najboljem izdanju.

Equilibrium
7/10
Neloš film koji uspoređuju s prvim Matrixom, što po meni ipak ne zaslužuje. Ne baš pretjerano uvjerljiv, ali ako ništa drago mi je vidjet Balea i Beana, mada nisu imali prilike puno pokazati.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 17:18   #6662
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Ima koji ljubitelj franckusog filma?
Može preporuka za dobru komediju i triler/krimić.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 17:36   #6663
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ja se neko vrijeme pripremam pogledati Žandara, ili pod francuskim - Le Gendarme. isto tako razmisljam neko vrijeme o Jean-Paul Belmondu, sjecam se da je imao ok krimi-komedija, mislim filmova ili mini-serija.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 18:14   #6664
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
evo malo i mojih preporuka hajmo rec, buduci da sam ih pogledo brdo u zadnje vrijeme bit ce ih vise

22 bullets
dobra ideja za film, ok film, vise manje se radnja vrti oko osvete a osvetama je najmanje ispunjen film.. inace dobar film za pogledat.

Bad lieutenant
Nisam nista spektakularno ni ocekivao od Cage-a, ali cist solidan film sa dobrom radnjom koja se događa kroz cijeli film bez nekih polusatnih izljeva dosade...

Deception
Dobar film za ubiti večer

Inception
opet dobar film za ubiti par sati hehe, nesto malo novije, jedino mi se ne svidja sto uvijek faking sve uspijeu sva 4 levela događanja filma ali oke, ipakj je to film

Iron man 2
puno kiča i bljestavila, malo akcije... cijeli film se sprema fajt izmedju ove dvojice i onda kad se dogodi traje 2 minute... lejm...

Machete
akcijski treš koji me iznenadio jednostavnoscu rjesavanja sukoba (cap cap il metak u glavi u drugoj sekundi sukoba) ali nista vise..

Napoleon dynamite
mnogo glup i retardiran film, ili ce vam biti super odlican smjesan ili ce te reci "ubit cu onog tko me nagovorio da ovaj shit gledam", treceg nema

Red
dobar akcijski filmic, nista spektakularno ali svidja mi se prica, od brusa nisam nista ekstra ocekivao buduci da mu je ovo bio standard shootout ali mi se dopala uloga j.malkovicha... sve u svemu vrijedi pogledat...

Vengeance trilogy
sympathy for mr vengeance
dobar film za pogledat ako volite realnost jer prikazuje sto su sve ljudi sposobni uciniti kada se radi o njihovim zivotima i zivotu njihovih bliznjih, po meni jako realan film vrijedan gledanja... ne pruza neku ekstra zabavu zbog svoje realnosti ali zbog poucnosti se isplati gledat..

Oldboy
isto kao i gore, ali uz dosta zapetljanu radnju... uglavnom, sve preporuke

sympathy for lady vengeance vam je nastavak iz trilogije,ali taj film nisam pogledo ali ga samo navodim da znate sto skinit ako vas zanima sve zajedno u paketu

The losers
dobar akcijski film za zabavu

The A-team
dobar akcijski film za zabavu, po mom nema bas veze sa thrilerom al oke..

The American
meni mnogo dosadan film, nemojte ga gledat pred spavanje i slicno

The oxford muredrs
dobra radnja, dobri glumci, svidja mi se zapetljanost i non stop se nesto događa i sve u svemu preporuka da ga pogledate ako vec niste

The social network
cist ok informativan film za pogledat, meni ne bas previse zabavan...

Let's go to prison
solidna komedija za pogledat i nasmijat se..

Milf
komedija, ali malo vec klasicna do bola, sve ono0 sto smo vec naucili jedino u igri nisu mlade droce nego starije milfare

survive style 5 plus
zesce zaheban film koji ima vise prica, medjutim jos ga uvijek nisam skuzio

Mesrine 1, mesrine 2
i jedan i drugi dobri filmovi za pogledat u jednoj veceri...
ne svidja mi se jedino kada dodje do akcije, krene se znaci radnja događat i onda se prekine scena i krene ono sto je bilo poslije te akcije, bez ikakvog prikaza neke zesce akcije, da ima te prikaze obadva filma bi bila jako visoko rangirana za gledanje
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2010., 18:57   #6665
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:36.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 00:40   #6666
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
The Book of Eli [2010]

Dugo sam ga "izbjegavao" pogledat, čisto jer koliko god da mi je žanrom blizak, toliko radnjom nije. Na kraju sam ga pogledao i nije da sam zažalio, nego sam se samo uvjerio da mi radnjom nikako ne odgovara. Tako da bi moj dojam filma bio, prosjek. Onome kome radnja bude bliža, srodnija, itd. njega će vjerovatno dojmit i više od mog prosjeka...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 03:15   #6667
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ima koji ljubitelj franckusog filma?
Može preporuka za dobru komediju i triler/krimić.
Ne mogu reć da francuske filmove gledam redovito i s predumišljajem, ali ovaj mi se jako svidio:

http://www.imdb.com/title/tt1259014/
http://www.imdb.com/title/tt0411272/

Po istinitoj priči o najpoznatijem francuskom gangsteru ikad.


Prvi mi je odličan, natrpan akcijom; drugi je pak IMO nešto lošiji jer malo previše filozofiraju....ali sve skupa jako dobro.
Emissary je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 05:44   #6668
bozzomfeeder
Premium
Moj komp
 
bozzomfeeder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,072
Citiraj:
Autor Matebaron Pregled postova

Neloš film koji uspoređuju s prvim Matrixom.
Meni je bolji od Matrixa
__________________
...
bozzomfeeder je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 09:10   #6669
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pogledao Skyline sinoć. Iako sam željno isčekivao da ga pogledam poslije trailera, film me razočarao. Ispočetka film dobro krene i ima potencijala, ali onda sve dalje sve lošije

6/10 zato što sam scifi fan
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 11:34   #6670
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
1480
10/10

Strava horor, drži vas u napetosti od početka do kraja, odličan, radnja se događa u hotelskoj sobi 1480. Pogledati obavezno!

Zadnje izmijenjeno od: Bravo. 05.12.2010. u 11:51.
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 13:25   #6671
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
1480
10/10
da, dobar je, ak netko nije gledal a hoce jos Johna Cusaca nek pogleda Identitet.

btw pogledal assflecka u The Town, nije cak ni toliko lose kolko sam mislil da bu bilo, onak za iza rucka cist ok makar nis novo, malo pucnjave, ljubavne drame i tu i tam koji funny quote
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 13:31   #6672
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Trebam pomoč u vezi jednog starijeg filma kojeg bi opet pogledao a ne znam kako se zove
Radnja je smještena u nekom gradu u kojem je ako se dobro sječam stalno noč i neki "ljudi" premještaju zgrade kad ljudi zaspu,odnosno preoblikuju grad svake noči.
Neki lik je kao svjestan toga i ovi mu stalno nešto rade da to zaboravi i na kraju ispadne da je taj grad negdje u svemiru,da ti ljudi ustvari služe alienima za neke pokuse,ako se dobro sječam.
Zna netko?
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 14:11   #6673
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Trebam pomoč u vezi jednog starijeg filma kojeg bi opet pogledao a ne znam kako se zove
Radnja je smještena u nekom gradu u kojem je ako se dobro sječam stalno noč i neki "ljudi" premještaju zgrade kad ljudi zaspu,odnosno preoblikuju grad svake noči.
Neki lik je kao svjestan toga i ovi mu stalno nešto rade da to zaboravi i na kraju ispadne da je taj grad negdje u svemiru,da ti ljudi ustvari služe alienima za neke pokuse,ako se dobro sječam.
Zna netko?
http://www.imdb.com/title/tt0118929/

Ako je to ono sto trazis, nikako nemoj gledati directors cut, nego obicnu tj. theatrical verziju
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2010., 14:19   #6674
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
http://www.imdb.com/title/tt0118929/

Ako je to ono sto trazis, nikako nemoj gledati directors cut, nego obicnu tj. theatrical verziju
To je taj,hvala puno
Zašto ne DC?