Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2009., 16:42   #151
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
unlock je da mi moze radit na druge mreze kako sam ja to zamislio a meni treba samo jb. nista idem si dat malo truda i potrazit taj rebel sim.
hvala
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2009., 12:00   #152
Svxyzab
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
Oke vjerujatno je ovo vec receno po tisučeti put ali kupio sam polovni Iphone i sad ubacim svoju VIP karticu i nakon utipkavanja PIN-a on reče "no service"...
Šta da napravim?
Drugo, kak da znam koji imam Firmware, tamo u settingsima general piše modem Firmare 02.28.0, valda je to to... dali sad za jailbreak moram vracat verziju verziju 2.2 kako da to napravim?
Po mogucnosti hocu izbjeci upotrebu itunesa i opcenito prenosa podataka preko Wi-Fi-a, i vidim da postoje alternative iphone file managera kao I-funbox..., Može li mi neko ukratko reci šta kako i gdje dalje, jer s ovim nemogu ništa

I još me zanima software za windows koji omogucuje backup iphona, znam da ima jedan za Mac OS
Svxyzab je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2009., 12:18   #153
Viperpitbull
Banned
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Svxyzab Pregled postova
Oke vjerujatno je ovo vec receno po tisučeti put ali kupio sam polovni Iphone i sad ubacim svoju VIP karticu i nakon utipkavanja PIN-a on reče "no service"...
Šta da napravim?
Drugo, kak da znam koji imam Firmware, tamo u settingsima general piše modem Firmare 02.28.0, valda je to to... dali sad za jailbreak moram vracat verziju verziju 2.2 kako da to napravim?
Po mogucnosti hocu izbjeci upotrebu itunesa i opcenito prenosa podataka preko Wi-Fi-a, i vidim da postoje alternative iphone file managera kao I-funbox..., Može li mi neko ukratko reci šta kako i gdje dalje, jer s ovim nemogu ništa

I još me zanima software za windows koji omogucuje backup iphona, znam da ima jedan za Mac OS

Ovako kaj se tice toga da ti neardi sa VIP karticom to je zato sto je LOCKAN na T-COM ali ima jedna dobra strana imas dobar MODEM FIRMVARE pa se da Softwerski otkljucati znaci treba ga JB i onda staviti JelowSnow na njega da bi radio na sve Kartice.
Sa iFunBoxom mozes sve i svasta raditi na iPhonu samo ga skini sa NETA ali iTunsi su ti potrebni pogotovo ako ces htjet staviti OS 3.0 jednog dana isto tako nerazumijem sta je tako lose na iTunsima??

ako neznas kako napraviti JB onda mi se javi pa se dogovorimo jer moras paziti da se stavi CUSTOM Firmware koji nedize BASEBAN jer inace nista od UNLOCKA na druge Kartice

A za BACKUP imas iTunse i neznam AMA bas Nikoga tko ima MAC i da koristi nesto drugo osim iTunsa za BackUp iPhona jer je jednostavan i sve radi kako treba
Viperpitbull je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2009., 12:41   #154
Svxyzab
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
Dobro puno hvala za tako brz odgovor, tu ima tona JB Tutoriala, a ništ ne kontam... skino sam novi Itunes 8.2.... i onak conectam iphona i on pročita kao ime-nekog phone i ljepo se puni, to je zasad ok... Inace mi iphone treba za muziku, filmove, PDF-e, možda pokoja igra i aplikacija...
Cut cemo se preko PM-a

PS. Itunes nisam registriro na netu
Svxyzab je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2009., 13:04   #155
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 08:00   #156
Svxyzab
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Govno od QuickPwn mi baci: "The IPSW file you selected does not match any firmware version QuickPwn suporta bla bla bla, bla bla bla..." ako selektiram Fichev pwnani iPhone 2.2.1 firmware 221custom ili active, BTW nisam napravio one korake u Itunesu sa restore ili šta več...
Svxyzab je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 10:42   #157
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Zato jer imaš 2.2 na iphoneu, a pokušavaš jailbreakati sa 2.2.1 - skini ovdje 2.2 FW, a ovdje Quickpwn 225-2 (ako već nisi) i prvo napravi jailbreak sa 2.2 FW-om.
Nakon toga u iTunesima Shift+Restore i odaberi fichin custom firmware.
Ne zaboravi prije restorea napraviti backup u iTunesima (ako ti trebaju poruke, fotke, mailovi, kontakti koje trenutno imaš).
Morat ćeš aktivirat iPhone preko iTunesa (sa Tmobile karticom). Nakon toga instaliraj yellowsnow (iz cydije) i stavi vip karticu.

Nikako ne klikaj Check for update ili samo restore u iTunesima, nego Shift+Restore i onda biraš već prije skinuti FW.

Javi kak je prošlo
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2009., 11:48   #158
Svxyzab
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 9
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Zato jer imaš 2.2 na iphoneu, a pokušavaš jailbreakati sa 2.2.1 - skini ovdje 2.2 FW, a ovdje Quickpwn 225-2 (ako već nisi) i prvo napravi jailbreak sa 2.2 FW-om.
Nakon toga u iTunesima Shift+Restore i odaberi fichin custom firmware.
Ne zaboravi prije restorea napraviti backup u iTunesima (ako ti trebaju poruke, fotke, mailovi, kontakti koje trenutno imaš).
Morat ćeš aktivirat iPhone preko iTunesa (sa Tmobile karticom). Nakon toga instaliraj yellowsnow (iz cydije) i stavi vip karticu.

Nikako ne klikaj Check for update ili samo restore u iTunesima, nego Shift+Restore i onda biraš već prije skinuti FW.

Javi kak je prošlo

Opaa... Odradio sam sve (stavio sam Fichin 221activate FW) do onoga kad bi trebo preko Cydije downloadat yellowsnow, niti imam tmobile karticu niti wi-fi... pa mi ni dalje ne prima Vipovu karticu, al izgleda da je JB, ka mi tak piše i u iFunboxu

PS. navodno ima nekakva QuickPwn verzija, vjerujatno Unofficial 3, koja omogucuje za vrijeme jailbrejkanja odabir Cydiinog softwera za direktnu instalaciju (kao npr. yellowsn0w) , to sam negdi vidio al nemogu više nači gdi :P

Ili ovo:
Code:
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=957

Zadnje izmijenjeno od: Svxyzab. 11.06.2009. u 13:12.
Svxyzab je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2009., 13:55   #159
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787

Zadnje izmijenjeno od: flajpan. 16.06.2009. u 14:14.
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2009., 15:10   #160
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Eh ,koliko vidim ,kako god okrenuli,necemo biti zadovoljni. Ili ce BB ostati atri bugovit BB s kojih ce ljudi popizdit, ili ce izbacitoi novi BB koji se opet ne moze otkljucati. kako god okrenes,banana.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.06.2009., 15:18   #161
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Ja se nadam da će sa final doć novi, stabilniji baseband, ali i s propustom koji dev-team koristi za yellowsnow
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 19:55   #162
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Izaša je novi iPhone OS 3.0 konačno !
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 20:55   #163
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Izaša je novi iPhone OS 3.0 konačno !
Okej...
Kaj je ovo i zakaj ne mogu aktivirat iFon?

IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 21:32   #164
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Okej...
Kaj je ovo i zakaj ne mogu aktivirat iFon?

I ja sam dobio tu poruku, valjda neki bug, ali telefon je aktiviran.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 22:16   #165
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Evo ja sam konacno uspio... Sad jos cekam jailbreak.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 22:25   #166
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Serveri za aktivaciju su bili down zbog tolike navale

Final je isti kao i GM koji smo instalirali prije tjedan dana...

Jailbreak i Ultrasnow čekajte službeni na http://blog.iphone-dev.org/
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2009., 22:30   #167
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
a sta je sa onim savjetima da se ne stavlja odmah update? jer ima bugova(gubi signal...)
i ja bi stavio al procitao sam na par mjesta da je bolje pocekat tako da cu vidit sta ce Flajpan rec jer mi je on djoker pomozi

edit-sad vidim da je vec napisao
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2009., 21:24   #168
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Osim na sluzbenom blogu imate i na ova dva twitta zanimljivih informacija:
http://twitter.com/iphone_dev
http://twitter.com/musclenerd
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2009., 22:45   #169
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Izašao je QuickPwn 3.0 za OSX, nisu još izbacili verziju za PC.

http://blog.iphone-dev.org/post/1264...ois-drei-h-rom

Idem probati Jailbreakati, pa javim...

Evo, uspjelo. OpenSSH, Installus, AppSync (bivši miPatch), sve radi savršeno.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...

Zadnje izmijenjeno od: Func. 20.06.2009. u 01:10.
Func je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2009., 01:44   #170
Func
Premium
Moj komp
 
Func's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 483
Napisati ću kratki guide. Napominjem PwnageTool je samo za OSX.

1. Updatati iTunes na zadnju verziju 8.2
2. Skinuti OS 3.0 preko iTunsa.
3. Skinuti PwnageTool Download linkovi su na: http://blog.iphone-dev.org/
4. Pokrenuti PwnageTool, kliknuti na expert mode. Browsati 3.0 iPhone firmware. Kod OSX - Home Folder/Library/Application Support/iTunes/iPod Firmware, kod win %Userprofile%\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates.
5. Ako imate Tmobile, obavezno maknuti kvačicu sa "Activate the Phone", inače neće nači operatera.
6. Slijediti upute od PwnageTool-a, ako je uspijelo, trebao bi se na desktopu pojaviti costom firmwaree.
7. Spojiti iPhone sa iTunsom u windowsima.
8. U iTunsu "shift" + "lijevi klik" na restore.
9. Restorati treba sa costom firmwareom, koji je PwnageTool napravio.
10. Kada završi restore. Prvo treba updatati Cydiu, nakon toga instalirati openSSH.
11. Zatim se treba skinuti jedna besplatna aplikacija iz iTunes stora. Nakon toga u Cydiai treba dodati source http://cydia.hackulo.us/ . Preko toga sourca u Cydiai trebalo bi instalirati Installus i AppSync for OS 3.0

To bi bilo to. Sada se mogu instalirati i "besplatni" programi iz installusa ili direktno preko iTunsa.
__________________
Some say that he's Mac compatible, and that he once punched a horse to the floor. All we know is, he's called The ...

Zadnje izmijenjeno od: Func. 20.06.2009. u 02:04.
Func je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 10:23   #171
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
http://www.youtube.com/watch?v=67UzG6pIq6A
upravo radim po uputam pa kasnije napišem dali je sve ok,uglavnom frend je već napravio i sve šljaka!
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 11:37   #172
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor dart_tom Pregled postova
http://www.youtube.com/watch?v=67UzG6pIq6A
upravo radim po uputam pa kasnije napišem dali je sve ok,uglavnom frend je već napravio i sve šljaka!
Evo napravio i sve radi.
Zakon, čak su mi ostali svi programi i preference kao da ga niti nisam jailbreaka

Hvala.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 12:01   #173
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Meni taj famozni redsn0w ne radi, cekam QuickPwn.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 12:26   #174
dart_tom
Premium
Moj komp
 
dart_tom's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 427
evo sve šljaka bez frke!
ćak i ono o ćemu se nesmije pisat ovdije!
dart_tom je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 13:20   #175
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,631
Jel se može sad kod ovog 3.0 srediti aktivacija bez SIM-a. Imam Iphone, trenutno na 2.2, ali nije u mogućnosti primiti karticu pa aktivaciju s karticom nije moguće izvesti.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 13:21   #176
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Meni taj famozni redsn0w ne radi, cekam QuickPwn.
Kak ti ne radi?

Za slucaj da netko ne zna a zanima ga:
Izasla je jucer i windows verzija - Redsn0w 0.7, sa greskom tj. zaboravili su ubacit GUI za korisnike sto su rjesili nakon par minuta sa 0.7.1 verzijom koju obavezno dakle morate imat inace nemrete ni pokrenut redsn0w.
Sve to pise ovdje http://blog.iphone-dev.org/



Pa evo guide kako jailbreakat na windowsima, i/ili updateat 2.2.1 na 3.0:


0.1 - Disclaimer - ne odgovaram za mogucu nastalu stetu vasem uredaju ako pratite ove korake - sve radite na vlastitu odgovornost - ja sam svoj iPhone 2G jailbreako 2 puta na sljedeci nacin i meni sve normalno radi - ako nista ne zeznete radit ce i vama.

1. Update iTunes to 8.2

2. Backup iPhone u iTunsima (ovo ce vam usparat PUNO vremena poslije kad cete htjet podesit sve ponovo)

3. Kad je backup gotov jednostavno kliknite RESTORE - mozete i UPDATE no Dev Team preporuca restore (restore ce kompletno prebrisat sve podatke s iphonea i instalirat ponovo a update ce "samo" updateat na 3.0 i sve sto ste imali gore i dalje ce biti gore. Zato smo radili backup prije da ovdje mozemo napravit restore)

4. Restore/Update ce trajat 10ak minuta, ovisno o brzini interneta itd. I na kraju ce vam iPhone biti blokiran na "Emergen"cy Calls Only" a iTunesi ce javiti da vam SIM ne valja ili nesto slicno.

5. Ugasite iTunes i jednostavno pokrenite redsn0w.

6. Redsn0W ce vas trazit da mu date firmware file, kojeg je iTunes spremio u ovaj folder ako imate WindowsXP gdje je USERNAME naravno vas username:
C:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPod Software Updates

Ako imate Vistu ili Win7 onda je to ovako nekako:
C:\Users\USERNAME\AppData\Apple Computer\iTunes\iPod Software Updates

7. Nakon sto mu pokazete firmware file kliknete NEXT.
- Uskoro ce ponudit opciju za unlock - upalite ako vam treba. Na 2G ovo nije potrebno kolko sam upucen zbog drukcijeg hardvera - ja kod sebe nisam upalio i sve radi. Kolko znam 3G korisnici ce morat pricekat ultrasn0w da unlockaju svoj mob.
- na istom ekranu je iopcija za instalirat Cydia - naravno ovo upalite.
Kad ste tu gotovi opet samo klik NEXT

8. Sljedeci ekran gdje ce redsn0w reci da obavezno ugasite iPhone (i naravno ustekate u komp) - e pa napravite to, sve je opisano u samoj redsn0w aplikaciji. Kad ugasite iPhone cut ce se zbug iz windowsa kao kad istekate USB device.

9. Ubrzo ce se pojaviti novi ekran sa detaljnim uputama na kojem ce trebat napravit sljedece - stisnuti POWER tipku i drzati stisnutu - nakon 3 sec otvara se sljedeci korak:
- stisnuti HOME tipku i drzati stisnutu skupa sa POWER tipkom - nakon 10 sec otvara se sljedeci korak:
- pustiti POWER tipku no i dalje drzati HOME jos 30 sec

Ako fulate intervale nije bed, cijela sekvenca se vrti u krug sve dok ne uspijete. Jedostavno pratite upute na ekranu i to je to. Ja sam prvu puta zakasnio jer sam zaboravio kompletno na ovaj korak i jednostavno sam sve napravio u "drugom krugu" ko da nista nije bilo.

To ce izgledati ovako:



10. Kada uspijete redsn0w ce sam nastaviti na sljedeci ekran i tada mozete pustit HOME tipku.

11. Redsn0w ce dalje napraviti sve sto treba, reboot iPhonea, instalirat pakete itd.

12. Upalite iTunes nakon sto se iPhone normalno boota. Odmah ce vam ponuditi restore iz backupa koji ce vam vratiti sve postavke natrag na iphone - sve postavke, slike, ringotone, mail, cak i raspored ikona. Ovo je naravno nepotrebno ako ste radili UPDATE a ne RESTORE.

13. Naravno napravite Sync na kraju da vam iTunes instalira aplikacije koje ste imali.


Eto nadam se da nije bilo problema, ako je nesto zapelo savjetujem da se informirate na netu, Dev team Blog, twitter itd. Jer sve sto ja osobno znam napisao sam gore i kao sto rekoh ne odgovaram za vase individualne za*ebe

Imate i video ovdje http://www.youtube.com/watch?v=wByBC4Uc10Y

__________________
"I can resist everything except temptation"

Zadnje izmijenjeno od: Denzil. 21.06.2009. u 15:30.
Denzil je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 15:17   #177
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
E vidis, nisam glup...
Stane mi na koraku kad pise waiting for restart i ne mrda. Koliko sam skuzio ima dosta ljudi problema s time.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 15:20   #178
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Ovo je samo za Jailbreak, ne jos i unlock kako vidim, jel?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 15:23   #179
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
da pitam koja je razlika izmedju redsn0w-a i QuickPwn-a? dal je ovaj drugi bolji il je nesto trece u igri jer su neki komentirali da ce stavit snow dok ne izadje quck
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2009., 15:24   #180
Denzil
Secret Undercover Agent
Moj komp
 
Denzil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Parallel Universe
Postovi: 1,127
Za slucaj da niste procitali SVE sto pise na blogu budem copy/pasteo ovdje:

Najvaznje:
redsn0w is an easy to use, multi-platform, multi-device jailbreaking and unlocking (iPhone 2G only) tool for the iPhone 2G (original iPhone), the iPhone 3G (but not the 3GS) and also the iPod touch (first and second generation). Currently it is available for Windows and Mac OS X (there are some issues using redsn0w with OS X PPC, please use an Intel Mac until we have this problem resolved).

Ostala "pravila":

1. GOLDEN RULE: If you are using a 3G iPhone with yellowsn0w and rely on yellowsn0w to obtain cellular service, then you should NOT use redsn0w right now. Ultrasn0w (the 3G carrier unlock) is not included with this release and therefore your baseband will be locked and unable to use an operator other than the official one it was bought for. UltraSn0w will be released via APT (cydia and icy) soon. If you have an original iPhone (1st generation) then 3.0 carrier unlock works with this redsn0w release.
2. Yellowsn0w in its current form will NOT work with the baseband version that is present in the 3.0 update, you will need Ultrasn0w, which will be released sometime soon, Ultrasn0w will work with all iPhone 3G models (but not 3GS), even ones that were previously unlockable, Ultrasn0w (when available) will be released via APT (this means you will be able to get it via Cydia or Icy).
3. Please read all parts of this post before downloading and using these tools.
4. Read items 1, 2 and 3 again and again.
5. At the bottom of this post are the bittorrent files for the latest version of redsn0w.
6. This app is suitable for the recent 3.0 release
7. redsn0w will NOT work for the iPhone 3GS.
8. redsn0w WILL work for Original iPhone (1st Generation), Original iPod touch, iPod touch 2G and the iPhone 3G (not the iPhone 3GS).

To use redsn0w simply upgrade the device in iTunes to firmware version 3.0 and run redsn0w to activate and jailbreak the device (and if you are using an original iPhone 2G, it will unlock it too!)



Dakle, ako ste do sad koristili yellowsn0w onda vam redsn0w ne pomaze.

Dakle Atha, unlockat ce samo 2G, a unlock 3Ga kolko sam skuzio mora cekat ultrasn0w koji ce takoder biti ubrzo released.


Citiraj:
Autor MORH Pregled postova
da pitam koja je razlika izmedju redsn0w-a i QuickPwn-a? dal je ovaj drugi bolji il je nesto trece u igri jer su neki komentirali da ce stavit snow dok ne izadje quck
redsn0w je "nova verzija" QuickPwna... iliti to je QP za firmware 3.0 sa promjenjenim imenom u redsn0w
__________________
"I can resist everything except temptation"
Denzil je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na