Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2015., 21:56   #1
tibia22
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Split
Postovi: 131
Samsung LCD le32d403e2w

Dakle, imam Samsung televiziju iz naslova. E sad, ona ima USB port, ali podržava samo audio i image fajlove, bez videa. A danas na internetu naletih na ovo (način kako otvarati video fajlove):

Citiraj:
Hello

There is an esay solution to fix this problem:

-With the TV in STAND-BY Mode,press the following keys in sequence in the remote: Info, Menu, mute and power on the TV.

- The TV shows the service menu, find the menu OPTION, enter in this menu and then in the menu MODEL.

- Change the model to the UD5800

And voila! Yo can play videos
Nisam linkao jer ne znam jel' dozvoljeno linkat druge forume (iako je strani), ali ugl. svi su oduševljeni i pišu da radi

I sad dolazimo do problema, ja sam napravio istu stvar, ali sada kad ubacim USB ne učitava apsolutno ništa, dakle kao da i nije priključen. Pa ako netko zna do čega bi moglo bit, bio bih zahvalan
tibia22 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 22:17   #2
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Sad LGem je bila isto tako neka fora sa "otključavanjem" usba za čitanje videa, ali tamo si stavljao novi softver, možda bi i ovdje trebao puknut softver od UD5800?
henri_007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2015., 22:44   #3
tibia22
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Split
Postovi: 131
A kako da ga puknem kad mi uopće ne učitava USB . Jedino da vratim na pravi model (jer tad bi USB trebalo učitavati) pa onda instaliram update za UD, samo šta bi tad TV vjerojatno doživia kolaps

A i nisan neki majstor baš šta se tiče toga

Zadnje izmijenjeno od: tibia22. 10.10.2015. u 22:51.
tibia22 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2015., 23:41   #4
tibia22
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Split
Postovi: 131
Doduše, sad sam vratio na default model (LD403) i UOPĆE mi i dalje ne očitava usb. Očito da nije to do promjene modela bilo, nego mi ili ne valja utor na TV-u za usb ili je problem do USB-a (iako ga uredno očitava na kompu).
tibia22 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 01:08   #5
tibia22
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Split
Postovi: 131
Evo uspio sam sve namjestiti i radi , ali ima mali problem, kad stavim titlove ne prepoznaje mi slova "č" "ć" "š" i ostala s kvačicama, čitam nešto po netu da je problem s encodingom, ali nema baš ništa konkretno pa ako netko zna ..
tibia22 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na