Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2011., 14:25   #1
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Call of Duty: Modern Warfare 3

Citiraj:
Kao što se i nagađalo, produkcija sljedećeg Call of Duty nastavka već je u tijeku

Svi se još sjećamo trakavice oko odlaska Jasona Westa i Vincea Zampelle iz Infinity Warda nakon čega je iz tog studija za njima otišlo još nekoliko desetaka ljudi. Iako je Activision tvrdio da to neće utjecati na rad studija, bilo je jasno da se radi o blefu: West i Zampella bili su najvažniji ljudi u Infinity Wardu koji su s ostalim prebjezima osnovali novi studio i smjestili se pod okrilje konkurentnog EA.

West i Zampella sada rade na novim projektima, a sudski spor s Activisionom još traje.

Kako javlja ugledni Los Angeles Times, Activision je za nadolazeći Modern Warfare 3 uz Infinity angažirao i Sledgehammer Games i Raven Software. Sledgehammer je potpuno novi studio koji su osnovali idejni tvorci Dead Spacea, a Raven je kultni studio koji je poznat po velikom broju važnih FPS igara. Prema tom listu, na singleplayeru rade Infinity i Sledgehammer, dok je Raven zadužen za multiplayer komponentu.

Igra bi navodno trebala tradicionalno stići krajem godine, u studenom, a nikakve dodatne informacije nisu poznate.

Ovo je još jedan od pokazatelja da je Call of Duty od obožavanog serijala postao tek proizvod na traci kojega se očekuje svake godine u isto vrijeme. Activision svake godine provodi veliku promotivnu kampanju a mi svake godine dobijemo slične igre koje i dalje kupujemo u ogromnim količinama iako zauzvrat dobivamo jako malo. Pokazao je to i slučaj Black Opsa koji je u najboljem slučaju nedovršena igra puna bugova i problema dok Activision i Treyarch ne pokazuju nimalo interesa za probleme igrača. Igrača na kojima su zaradili više od milijardu dolara u vrlo kratkom periodu.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 15:27   #2
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
samo nek nastave i očekujem što više misija po snijegu
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2011., 15:28   #3
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
Odlično, možda će manje mediokriteta biti na Battlefieldu 3
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 16:07   #4
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Odlično, možda će manje mediokriteta biti na Battlefieldu 3
Nadaj se

Nije da sam neki CoD FanBoy nego sam pokupio vijest i onda mislim ajde da okačim 'vako kad još nema xD
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 16:08   #5
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Odlično, možda će manje mediokriteta biti na Battlefieldu 3


budimo realni nije to ista klijentela.
cod ti danas dodje ko policijska akademija, svaki cas novi nastavak, a sve losiji i losiji.
  Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 16:24   #6
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Znam da će izaći.Znao sam i prije nego što je procurila vijest.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 16:31   #7
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Mansky Hunt Pregled postova
Znam da će izaći.Znao sam i prije nego što je procurila vijest.
Onda znaš da će i jedan u studenom 2012
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 16:53   #8
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Igra će bit dobra, za one koji dosad nisu igrali COD.
Za mene je COD MP prestao bit zanimljiv sa COD4. Singleplayer je stao čak sa COD2, svi novi nastavci su me zabavili maximalno jedno poslijepodne.

Gledam cijene Black Opsa za PC - 400kn u Algoritmu i čak 500kn za PS3 verziju.
Bolje je dva tjedna ić u kino - svaki dan. Dobiješ sigurno više zabave, s tim da te film može ponekad i iznenadit, a COD više ne.
  Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 17:16   #9
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
"Novi IW" ima odlične ideje ali lošu izvedbu istih.
Ako će oni raditi novi MW moraju malo zasukati rukave.

Inače, kao i obično, kad CODu godinama ništa ne dolazi ni blizu u zabavi koju pruža, tako da, sve ostalo što izađe prije istoga je samo kračenje vremena do onoga što cijeli svijet čeka. I tako iz godine u godinu.


Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova



Christ almighty, jel se to Bug proširio i ovdje da se gamereport doživljava i još gore... quota
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2011., 22:14   #10
ddoxy
Banned
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: home
Postovi: 236
Nemogu biti lošiji od treyarcha i Blopsa
ddoxy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2011., 10:26   #11
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Igra će bit dobra, za one koji dosad nisu igrali COD.
Za mene je COD MP prestao bit zanimljiv sa COD4. Singleplayer je stao čak sa COD2, svi novi nastavci su me zabavili maximalno jedno poslijepodne.

Gledam cijene Black Opsa za PC - 400kn u Algoritmu i čak 500kn za PS3 verziju.
Bolje je dva tjedna ić u kino - svaki dan. Dobiješ sigurno više zabave, s tim da te film može ponekad i iznenadit, a COD više ne.
Za mene je jedino cod2 mp dobar, cod4 je dobar prvih 50-tak sati.. A single player, su mi super i mw1 i mw2 Hehe...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 11:18   #12
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Mene više zanima šta će Respawn Entertainment (bivši ljudi iz Infinity Warda) napraviti. EA im je dao budget, programere i dizajnere no još se ništa nezna o njihovom projektu. Eh, kad bi napravili nešto vrhunsko kao COD4.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 11:59   #13
Thund3rman
Premium
Moj komp
 
Thund3rman's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Opatija
Postovi: 104
Multiplayer
1. CoD2
2. CoD:MW2
3. CoD:BO
4. CoD:MW
Singleplayer, nema jaceg od United Offensa
i sada nije nego cekat taj novi- mozda bude super
Thund3rman je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 11:08   #14
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
21.1.2011. Četiri riječi i jedna brojka koju nikada ne biste pogodili: radi se Modern Warfare 3. Šokantno, morate priznati. Još da izlazi i ove godine? Ma daj! Uglavnom, da se uozbiljimo, LA Times kažu kako su prilično uvjereni da se radi Modern Warfare 3, te kako ga radi Infinity Ward u suradnji s razvojnim studijom Sledgehammer Games, a za multiplayer porciju igre navodno će biti odgovoran Raven Software. Koliko će vam se ta "glasina" svidjeti ili ne, neka ostane na vama, no iz svega toga će najviše biti zanimljivo vidjeti koliko će Infinity Wardu doista nedostajati West i Zampella.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 19:38   #15
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Citiraj:
Autor bacyc Pregled postova
cod serijal se proslavio s prvim nastavkom. to se igralo skroz do islaska dvojke, pa i dulje. SP je bio genijalan, MP također. kvaliteta je počela opadati već s prvim nastavkom, odnosno ekspanzijom. svaki novi nastavak je donosio neke nove gluposti da bi došli do ovoga što imamo danas. noskill pucaljka, glupi perkovi, heartbeat sensori, kempanje, spray and pray, nuke . pokušao sam igrati sve codove koji su izašli, ali sam većinu obrisao vrlo brzo, dok jedinicu zaigram još i danas.

Slazem se s ovim. Ja sam isto jedan od onih kojeg je odbila hiper produkcija i podilazenje masama u novim nastavcima. Cilj im je privuci sto vise ljudi jer to nosi zaradu, a opet ti isti klinci i vikend igraci tad utjecu na kvalitetu te iste igre jer se sad ona radi da svatko moze biti "dobar" u igranju. I onda dobijete perkove, helikoptere i nuklearne bombe. Pune servere nobova, gdje svatko iz svog ugla samara rafalnom paljbom da osvoji sljedeci challenge ili pozove air strike. The n00b effect video kaze to najbolje.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 19:42   #16
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 242
jebamepas takva ista prepucavanj vidam po auto forumima kad se pise o golfu, pokusavaju ga usporedivat s drugim u klasi, em je ovaj veci em je ovaj bolji a onaj manje trosi....ovom je najbolja gof jedinica TAS, ovome dvojka gtd a ove nove s ksenonom i GPS-om su sranje itd.....ljudi to sve stoji ali cod je ajmorec institucija u svojoj klasi bas ko i golf u svojoj i oni postavljaju ljestvicu a drugi se prilagodavaju, i naravno da igra napreduje, dodavaju se nove stvari, nove ludorije....pa kome ne pase ostaje na starom ali kad je pitanje prodaje stvari moraju napredovat....(nemojte mislit da sam zgrizeni vozac golfa ili igrac coda ali postujem i jedno i drugo koliko god me neke stvari smetale)
__________________

dzura je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 19:50   #17
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor dzura Pregled postova
jebamepas takva ista prepucavanj vidam po auto forumima kad se pise o golfu, pokusavaju ga usporedivat s drugim u klasi, em je ovaj veci em je ovaj bolji a onaj manje trosi....ovom je najbolja gof jedinica TAS, ovome dvojka gtd a ove nove s ksenonom i GPS-om su sranje itd.....ljudi to sve stoji ali cod je ajmorec institucija u svojoj klasi bas ko i golf u svojoj i oni postavljaju ljestvicu a drugi se prilagodavaju, i naravno da igra napreduje, dodavaju se nove stvari, nove ludorije....pa kome ne pase ostaje na starom ali kad je pitanje prodaje stvari moraju napredovat....(nemojte mislit da sam zgrizeni vozac golfa ili igrac coda ali postujem i jedno i drugo koliko god me neke stvari smetale)
Bull, Bull, just bull...

CoD je prije bio nešto što su svi FPS proizvođaći pokušavali PRESTIĆI (prije DOSTIĆI )

A i napredovanjem (ili ti ga izdavanjem istog sranja svake godine ) ne dodaju se nove stvari

Zadnjih par CoDova iz jednog u drugi isti vrag, ne promjene ništa ...

Meni recimo osobno Black Ops izgleda kao DLC za MW2 lol (promjenili su šta ?, dodali SP i par MINORNIH stvari izmijenjali)
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 20:27   #18
dzura
bla bla...
Moj komp
 
dzura's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Split
Postovi: 242
ne kuzim po cemu su BO i MW2 isti? mapama?oruzjima?grafici?perkovima?serverima?likovima? stvarno ne vidim ni jedno polje di su isti.....si igral opce koju od tih igrica?
__________________

dzura je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 20:34   #19
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
ma naravno da se svi mi tu slazemo da su stari codovi konkretniji nego noviji i kvalitetniji po pitanju realnosti.. mi dan danas u lanu zaigramo cod2, sve vise 4ku jer je dosta mladje ekipe kojoj cod2 ne ide, iz ocitog razloga..

gore je napisana totalna glupost - da se cod poceo kvarit vec prvom expanzijom.. mislim koje su to sad budalastine.. UO kao jedna od najboljih expanzija, ja se jos sad sjetim igre i uzitka i ushicenja kad sam je prolazio..

cod je singleplayer igra bez premca, multi je vrlo igran, noviji sa jako brzim tempom sto odgovara vecini klinaca danas - a ti klinci su glavni kupci novijih codova..


i ovo gore da bi ti htio da je prestanu izdavat ??
ma jbmu.. jesi igrao zadnje codove i njihov single? i reci mi da je igra smece i da ne valja.. ma gluposti sine gluposti.. druga stvar je multi, al za multi imas 2ku, 4ku koja je odlican multi i igras ono sto ti pase.. ako ti pase brza rasturacina gdje mozes sprintat ko budala po mapi necujno i nevidljivo igrat ces novije, ako ti pase sporiji nacin sa puno skilla igrat ces starije.. i tu je prici kraj..

sto bi sad trebao svaki novi nastavak bit fenomenalan multi, najigraniji multi ili koji kurac?
da naprave kakav remake 2ke srali biste da recilkiraju vec vidjeno..
ono koji kurac bi oni trebali napravit po tebi?
kopiju bc-a?
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 21:23   #20
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
nisam neki igrac CODa (presao sam cod1,2, mw, mw2, i onaj na pacifiku ^^ - black ops mi se uopce nije dalo) tako da necu kritizirati multiplayer - iako kad gledam review svakog novog nastavka mi to sve isto izgleda

tako da cu se osvrnuti samo na ono sto kontam

Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
cod je singleplayer igra bez premca
lol

singleplayer je postao clusterfuck gdje ti u uho stalno vice zapovjednik da em ides vamo em tamo, pa se vrati i sve to uz dodganje milijardu metaka i neprekidno spawnanje (bar dok se ne maknes u novu zonu) neprijatelja iz svakog smjera - ekran mi je konstantno crven od krvi, jako iritirajuci efekt (i nije sad da sam njub u shooterima posto obozavam shootere i igrao sam UT 6g na clanbase ladderima )

level design se iskljucivo svodi na jednosmjerni koridor sa AI triggerima

radnja pojma nemam koja je - gotovo ju je nemoguce pratiti
samo znam gdje se odvija

od tih military shootera bolji singleplayer mi je imao bad company 2

i puno vise su mi se svidjali cod 1 i 2 (pogotovo jedinica koja je bila epic i stvarno donjela pun k inovacija - od kojih je najbolja destructible cover)

necu ni spominjat da singleplayer komotno prodjes za kojih 5h

Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
sto bi sad trebao svaki novi nastavak bit fenomenalan multi, najigraniji multi ili koji kurac?
da naprave kakav remake 2ke srali biste da recilkiraju vec vidjeno..
ono koji kurac bi oni trebali napravit po tebi?
kopiju bc-a?
pa nek odustanu vise od serijala
koji k da vise prave te codove kad se svaki novi svodi na 5h singleplayera i par novih mapa/oruzja u multiu
bolje da onda izdaju expanzije/DLCove nego sto naplacuju 60$

al jbg, ljudi kupuju na kile svake godine tako da nisu ni prisiljeni stat na loptu - tj napravit pauzu od nekoliko godina, smislit brdo novih stvari za stavit u igru i onda izdat na trziste..

za djecu (budimo posteni i recimo da je cijeli pro gejming community na PCevima ) sa konzolama koja to kupuju svake godine, se ni ne cudim - ne znaju bolje i nasjedaju na hype
ali PC igraci koji takodjer to kupuju na kile, ne znam sta im je
covjece pa ut2k3 i ut3 su propali zato sto su bili poluproizvodi..a ovdje jedan COD obara sve rekorde
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 21:55   #21
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
31.1. vam izlazi cs promod, pwnat ce sve codove u jednom combu.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 22:05   #22
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
To što si ti "pokušao" ne znači ništa. Brojke govore same za sebe. COD 1 i COD 2 nisu bile igre za mase, i nisu imale ni priblizan broj igrača kao sljedeči CODovi
I jedinica i dvojka su mrtve igre koje tu i tamo odigra tek minoran broj ljudi, dok je četvorka nakon 3 godine jedna od najigranijih igara volio ju ti ili ne.
To je popularna igra koja će se održati još dugo vremena, o toj popularnosti (brandu if you will) se priča, a ti k'o baba iz bolesti uletio kvotat sa pričom o onome što ti voliš odigrati
I opet i ti "omašiš ceo fudbal"
1. "Najbolji" je vrlo relativan pojam
2. I da je najbolji, nije igra koja je privukla mase i stvorila sebi ime
http://www.xfire.com/games/cod2/Call_of_Duty_2/
Xfire users playing per day
43,772
Xfire Rank
#4

Da, jako malo ljudi igra cod2.
CoD4 & Co. je postao igra za one kojima cod1/2 nije išao. Danas mi frend u školi kaže da sam retardiran jer ne igram mw2/black ops u multiju. Ja velim da igram najbolji CoD, CoD1 i 2. Pita zatim on mene "a kaj ima više CoD igra?"

Ja sam ostal paf. Imao sam cod4, igrao sam ga oko 100-ak sati, izbrisao sam ga i sa eksternog i sa svega gdje sam ga imao jer meni OSOBNO svi mp-i nakon cod2 su sranje.

Argumente ne budem iznosio jer su kolege forumaši prije mene iznesli prednosti starijih CoD-ova u odnosu na ove everyone-can-shoot-and-kill CoD-ove.
Ako želite naučiti igrati multi-fps, odigrajte W:ET. Tko bude u njemu raturao i kasnije rekao "CoD4 i ovi novi su bolji" osobno ga bum haxal

Jednostavno ne znam kaj da velim više, ovo mi sve više liči na već epske svađe na internet forumima tipa gayphone vs. smartphone, wins vs. linux vs. Mac OS, Dinamo vs. Hajduk

Mislim da u ovoj temi treba očistiti ovaj spam jer ništa pametnoga više ne bude proizašlo iz ove diskusije
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 23:05   #23
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
Evo moj primjer;
cod serial sam poceo igrati od četvorke u kojoj sad imam nekoliko tisuca sati
Nedavno sam odlucio probat malo malo cod 2,i sa mojeg stajališta ta igra je losa i to zato sto sam prvo igrao cod 4 a onda cod 2
Mw2 mi je ok na alter iwnetu ga zabacim,ali meni ce uvijek biti cod 4 najbolji.
Svi smo u ocjenjivanju igara presubjektivni.
Poanta je da svaka igra ima svoju publiku kojoj je ta igra najbolja.
Meni nikad nece izac bolja igra od cod 4 i uvijek ce mi biti cod 4 najbolji.
Ne zato sto je to zbilja tako nego jednostavno se naviknes na nesto i drugo ne prihvacas.
Bbc2 sam kupio i jednostavno ga nemogu igrat,a necu tvrdit da je igra losa.Meni je neigriva,i to je moje misljenje.
Treba poštivat druge i tudja misljenja,ako neko kaze da je cod 2 najbolji ok.Ako je nekom najbolji cod 1 isto ok.
Ali ako je nekom najbolji mw2 koji je nama drugima smece i to treba postivati.
Evo kolega je izbrisao cod 4,a meni je nezamislivo igrati zastarjelu jedinicu.................. i tako mozemo unedogled.
Rasprave o tome jednostavno nemaju smisla
Venomgamer je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 23:38   #24
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Ja cu nabavit i ovaj novi COD ko i sve ostale dosad... svidja mi se, eto, brand, poznajem igru kao takvu i "ajde da vidim sta ima novo ovaj put"...

prvi multi pravi mi je bio sa COD4... kad je dvojka bila aktualna, ja sam bio na v90 modemu i niko se od poznatih nije igrao... imal sam samo jednog frenda s kojim sam u LAN-u igral 1 na 1... i to onu mapu koja je kao nizbrdica, gore par kuca, dolje neki zid i stala... mislim da je bila opcenito najmanja mapa u original dvojci

I slozio bi se s nekim prije, glasam za lock... bar do pojave nekog teasera ili tako nesto, jer ovo ne bude nikako konstruktivno... samo pokusaj nametanja tudjeg subjektivnog misljenja.... Brate ako ti se ne svidja, nemoj igrat i suti.
perich je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 00:17   #25
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Sve poslije CoD2 nazalost ima previse konzolaske krvi u sebi.
U SP-u mogu komotno dodati autoaim i autofire, pa da igracu ostane samo da stiska naprijed-nazad, jer se SP pretvorio u to. Brainless, pointless, skriptirano pucanje. Bili su takvi i COD1 i COD2, ali sto je previse, previse je.

Sto se MP-a tice, cilj je postao sto vise puta reci nekome da je noob.

__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 00:35   #26
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
yep, nisam zavrsio fakultet za igre, bio sam par semestara, al sve nekako mi tesko to bilo ovako priglupome pa reko mah..


nema tu neke pameti ili extra pameti koju nalazimo kod tebe..
cod je brand koji je tu gdje je zbog izvorne kvalitete i koji tu kvalitetu odrzava..
svakim novim nastavkom mjenjaju se akteri i lokacije, princip ostaje isti.. zasto - zato jer je to cod, nije to bc, nije to moh.. kad to shvatis bit ce ti lakse..

tko zeli igrat cod zna sto ce ocekivat, tko zeli igrat sve po redu da ima o cemu raspravljat (jos se kidam na to) neka igra, ne brani mu nitko, eto srecom pa kupis svaku igru pa isprobavas pa mozes kritizirat..


malo kulture ti doduse ne bi skodilo, al ne zamjeram posto je ovo takav oblik komuniciranja..


i ne kuzim vas sto trazite lock..
jel vama krademo napisana slova iz djepa ili trosimo mjesto na netu koje biste vi drukcije iskoristili?

sto bismo konstruktivno trebali pisati o necemu sto se tek pocelo radit?

nitko nikoga ne vrijedja, malo prepucavanja, mudrovanja, tko ima veceg i amen..

dezurni policajci, mah..

vidim da i nisi baš balavac,bar po godinama ,ako su prave.
najviše me kopka to kako pokušavaš (a očito je iz tvojih postova) uzdignuti jednu -sada- prosječnu pucačinu (barem meni "starijem" je prosječna,nit dobra nit loša.) ,u SP sve je na isti kalup . kako možeš pisati da je napredak i brand izvorne kvalitete zato jer su eto,promijenili par mapa ili par likova?lol.
+MP je prilagođen za hrpu prištave balavudrije sa ps3/xbox kontrolerom u ruci.al dobro,to je općenito "mana" svim današnjim pucačinama tog tipa.

NHF prištavima,balavcima i vlasnicima navedenih konzola.

najbolje pucačine su već navedene W:ET ,CoD 1i2 ,iznimka 4. Operation Flashpoint je isto izvrsna igra,pogotovo u Lan-u.
i jedan po meni nepravedno izostavljen CS... i quake -al to je druga sfera.

igrao sam sve nastavke,neke preko LAN-a ,neke u MP i jednostavno *noviji* codovi mi nikako ne sjedaju na mjesto.
SP je ubibože isti k*rac, par novjijh kerefeka i amen- nezadovoljavajuče...
Black Hawk Down mi ima napetiju i interesantniju priču,a star je ko biblija.

ali opet je to samo moje mišljenje.

nemoraš uzdizati i voditi svetu bitku za nešto što je evidentno da ne ispunjava svoj stari hype starijim -prekaljenim- igračima.
zato se i čudim tvojim godinama,jer po pisanju mi ispada kao da ti je zadnjih par igara prvo što si odigrao u žanru.


zbog takve kvalitete igrara općenito , najkritčniji popis od pucačina - DN3D hrpack,Max Payne(iako nije striktno fps),Quake3 Live i Counter Strike -
novo se sve proba,igra par sati da vidim o čemu to bruji community,dobrih 90% ostavi fuj,bljak okus i uninstall...


evo i jedna prigodna od kolege sa dukenukem foruma
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	thekinglives_3.jpg‎
Views:	268
Size:	71.8 kB
ID:	11429  
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 27.01.2011. u 03:53.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 16:52   #27
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
jos se privikavam na to da skidate 10ak gba, otpakiravate i instaliravate igru samo da budete u toku , al nek vam bude

hehe,pa i ne skida se baš svaka,imam i kupljenih ,što preko steama što naručeno.
ne radim to da bi bio u toku,nego zato što želim igrati + kad vidiš par filmeka na jubitou ,malo recenzija pročitaš i igra te zaintrigira,a veliki je hype ,pomislim možda nije opet copy/paste prethodnog dijela ...a ono , ćorak.
al ajde,nije uzalud bačen novac,mlađem burazu su igre dobre pa samo proslijedim.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 17:33   #28
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
cod je brand koji je tu gdje je zbog izvorne kvalitete i koji tu kvalitetu odrzava..
brand se ne stvara i ne odrzava kvalitetom, nego marketingom. dovoljno je rec da se za svaki cod potrosi u prosjeku tri puta vise para na reklamu nego na razvoj i sve ostalo zajedno.

Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova

neznam zasto ocekujete da se nesto sto vec funckionira desetljece i sto funkcionira odlicno mjenja..
...
gle, jos jednom cu pokusat objasnit moj stav - cod sa nastavcima ne mora nista mjenjat i nista ne mjenja, zato jer je to cod..
a nista, ti kupi golfa keca, i ne mjenjaj ga za nista..
ta, stvar funkcionira vec 30 godina, zasto bi se nesto mijenjalo?

mislim, ono, ja sam isto uz cod proveo vremena vise nego neki u skoli, ali vidim da je ovo sto rade samo muznja para.. 400-500 kn za nesto sto se uredno moze zvat expansion je smjesno.
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2011., 02:27   #29
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
ja sam najvise igrao ET, cod2, cs mi je najdraza igra jer mi je to prva igra iz igraonica kojih takodjer vise nema..
kako nema, vidi statse na steamu makar manjina igra cod na steamu
http://store.steampowered.com/stats/

jos kad sad izade promod pa mozda ujedini 1.6 i source scenu
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 28.01.2011., 03:42   #30
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Ako smijem, iznio bih svoje razmišljanje o tome zasto su meni osobno cod/cod2 bolji od MW/BO, Heroes oM&M 1/2/3 bolji od danasnjih, Fallout 1/2 bolji od 3/NV, SC1 /od SC2 itd...

osobno mislim da je stvar u nostalgiji i pokušavanju vraćanja izgubljene mladosti. sa svojih 26 sa osmjehom se sjecam vremena kad sam mogao cijeli vikend provesti zaljubljen u neku igru, prokopiran samo njome i totalno nasvjestan ostatka svijeta... danas si to ne mogu priuštiti iz više razloga!! krenem se igrati i nakon kratkog vremena nešto me odvuče od ekrana. do nedavno sam smatrao da me nove igre jednostavno nemogu zaljepiti za ekran! ali stvar je u tome što me puno važnije stvari odvuku od njega...
zato će me ti stari nastavci uvijek sječati na neka jednostvnija vremena, na jednu nevinost kad sa 17 godina možeš sebi priuštiti da provedeš 24h/dan uz igricu!! sad si jednostavno ne mogu priuštiti da dofuram Amazonku do levela 70 na Diablu II jer je to vrijeme nažalost prošlo i puno me bitnije stvari preokupiraju. a onda mi je to bilo najbitije na Svijetu...

Eto ne želim nikog uvrijediti ali tako je barem kod mene! Sad je vrijeme da neke druge generaqcije uživaju u igricama na taj način a ja povremeno zaigram nešto kad uhvatim sat dva!

To je isto ko da pričamo o tome zasto su mi Tom&Jerry / Lolek i Bolek / Zekoslav i ostali bolji od Pokemona itd.... mladost je mladost....

al sam ga nadrobio! nadam se da će neki novi klinci uživati u MW3 ja ću ga zaigrati ali znam koji će biti rezultati
Franf je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na