Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 11.06.2006., 00:28   #31
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Fleks
Daj ne trkeljajte curice. Ovako je dobro kako je. Ak vam je tak vazno tko ima kolko postova, napravite da se postovi na svastari ne ubrajaju u broj postova. Iako je to meni glupo, ali dobro.

.
evo ovo je super ideja!
podrzavam ju 101 posto!

tak je to na jednom drugom forumu i funkcionira.


@pomo
ja nemam nikakve komplexe da bi ih trebo nadoknadivat autom , auti , motori i sl se vole zato sto se vole , enam tu nikakvog logickog objasnjenja , isto ko i nogomet npr.

ugl muski to vole, sad ima iznimaka svakako.
kolko vidiim jedna od njih si ti

a i imas moj glas da ti se omoguci da ne vidis pod new posts postove pisane u svastari

ja vidim da tebe jako zabrinjavaju te asocijacije i kaladont..neznam zas samo?
ja ih nisam ni pogledo , a clan sam ovog foruma apr mjeseci.
otkad sam naletio na ovaj tvoj topic , em sam otiso u kaladont , em sam posto tam
loool koja ironija
Hrvoje xyz je offline  
Staro 11.06.2006., 00:50   #32
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor Pomo
. Evo bar za kalodont i asocijacije mislim da bi ih stvarno trebalo maknut na ovaj forum (hvala Dawaru na linku):
http://imothep.10.forumer.com/index.php
Nigdje drugdje na ovoj planeti im jednostavno nije mjesto.
No problem :clap:
__________________
Dawar je offline  
Staro 11.06.2006., 01:18   #33
Ozy
Spužva Bob Skockani.. :XD
Moj komp
 
Ozy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor tor
Curu? Što je to? Na koliko volta radi? Jel se grije jako?
Looooooooooooooooooooooooooooool legendo...
__________________
Athlon64 X2 5400BE Brisbane @3000Mhz + KATANA 2 + AirTunel@2x Xilence 120mm
Gigabyte GA-MA78G-DS3H @F4

Mushkin Redline @1000Mhz 5-5-5
XFX 9600GSO @680/1700 || 2000Mhz
Seagate Gonzales 250GB & 320GB && Spinpoint F1 500GB
Coolermaster Elite Power RS460; Sharkoon Silvation; LG GH22NP20/LG GH20NS10/Pioneer DVR107D/Pioneer 216DBK/ Samsung SH-S223F; Logitech MX518; Philips 190P7ES 19" LCD
Ozy je offline  
Staro 11.06.2006., 01:51   #34
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Ima previse sranja na svastari, da mi skuzate na jeziku.
YouTube svaka druga tema. Ali zare je bas sve sto je na youtube je smijesno i mora se drugima pokazati?
Eto, kako je i Bubba rekao za mene, prebacite se na forum.hr,
tamo ce rado primiti takve bedastoce. I puno vise puta ce napisati LOL.
Cak i vise nego mat, koji svastaru i druge korisnike naziva spamerima. Ironicno?
Na svastari imam doslovno par tema koje posjecujem, a ostale ne mogu niti pogledati jer se izgubim u toni gluposti. Cak ima i vise gluposti nego u rapsravama Bubbe, Visagea i MasterX-a. A mislio sam da je to nemoguce.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 11.06.2006., 04:19   #35
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Evo ja ne mogu da se ne slozim sa Pomom..mislim svastara je ALI nekakav red mora postojati....Ja cu prvi priznat da san posta na glupe teme tipa kalodont i asocijajcija...sta i zbilja jesu i to vise iz razloga samo da postam...a ne sta mi je uistinu stalo do mog posta...zvuci glupo ali mislim cemu forum sluzi nego da neka misljenja iznesemo vani i raščistimo ih... i time pomognemo ostalima i pojedincu ;naravno necemo svasta iznosit sve sta mi padne na pamet i time bacat broj postova gore.... Neki od nas citaju (ili im je to duznost pa moraju) veliku vecinu postova ako ne i svaku ali i tom neredu mora postojati red...mislim da je najtezi posao dodjeljen samome moderatoru koji mora procijenit kvalitetu posta i njegov tijek i konac... Zvuci glupo ali sve se na to svodi...
G0RKI je offline  
Staro 11.06.2006., 06:24   #36
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz
ja vidim da tebe jako zabrinjavaju te asocijacije i kaladont..neznam zas samo?
Zato što imam osjećaj da će se takve gluposti razmnožit do te mjere da ću biti prisiljen jednostavno otić s foruma. Ovo mi je jedini forum gdje sam aktivan sa više od par postova i shvaćam potrebu za svaštarom, znam i ja nabacit koji spam post, ali ako ovaj forum ode u qurac ja nemam zamjenu.
I da rasprave o autima i nogometu uglavnom ne mogu smislit, isto kao što ne mogu smislit kladionice, narodnjake, primitivce i politiku. Imam par tema koje me živciraju, i ovo mi je bilo mjesto gdje sam bio koliko-toliko siguran da ih neću morati slušati/gledat/čitat. Evo čekam da netko otvori topik kladionice-tips and tricks za početnike u klađenju : giljotin
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je online  
Staro 11.06.2006., 09:47   #37
terminator
Spermich Termich
Moj komp
 
terminator's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Bistra
Postovi: 884
Ajde o nogometu se može razgovarat, ali je zato stavljen sticky da se komentira sve na jednom mjestu.
kako bi izgledalo da za svaku utakmicu postoji jedan thread??
__________________
terminator je offline  
Staro 11.06.2006., 10:33   #38
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
JEDNOSTAWNO JE NEKA SE NE ZBRAJAJU POSTOVI U SVAŠTARI...
TomG je online  
Staro 11.06.2006., 11:08   #39
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Na kraju je i ovaj thread postao primjer kako se začas natrkelja hrpa gluposti...

Čovjek je tražio da se napravi opcija da pojedini thread možeš "isključiti", da ga uopće ne vidiš.. Nitko ne govori da se trebaju brisati threadovi ili ograničiti tematiku postova u svaštari..

samo uvedite "ignore" opciju za thread, i sve super, ja ću biti presretan..

toliko od mene..
Gabre je offline  
Staro 11.06.2006., 11:19   #40
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Ignore thread opcije? I onda pogledas naslov, obicno po njemu nista ne skuzis jer ljudi ne znaju naci pametan naslov za nesto, pa pola sata izgubis za stavljanje topice na ignore listu, sa time bez da se zapitas jeli takvo sto izvedivo na ovoj vrsti foruma? Zanimljivo.
Tomy. Uopce nije rijec o broju postova, nego o zagusenju cijelog foruma sa 10 toliko bezveznih tema x 10 postova po svakoj temi kroz neko kratko vrijeme da jednostavno glava boli do te mjere da ti dodje sve pobrisati.
Trebalo bi uvesti restrikciju i pravila. Makar je i pisanje pravila bezvezno, kada ljudi ne mogu uopce razluciti sto je za ovu vrstu foruma, a sto ne.
Klik me za povecanje velicine qrca je stvarno nepotreban, jelda? Ili neki smatraju da je to tocno ono sto je potrebno na ovome forumu?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 11.06.2006., 12:28   #41
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Citiraj:
Autor Gabre
Na kraju je i ovaj thread postao primjer kako se začas natrkelja hrpa gluposti...

Čovjek je tražio da se napravi opcija da pojedini thread možeš "isključiti", da ga uopće ne vidiš.. Nitko ne govori da se trebaju brisati threadovi ili ograničiti tematiku postova u svaštari..

samo uvedite "ignore" opciju za thread, i sve super, ja ću biti presretan..

toliko od mene..

ma moze i to , al kad smo vec tu , zas se nebi stabilo da se ne broje postovi u svastari?
tak ekipa sam nabija postove.not that I care , al ono ..

Citiraj:
I da rasprave o autima i nogometu uglavnom ne mogu smislit, isto kao što ne mogu smislit kladionice, narodnjake, primitivce i politiku. Imam par tema koje me živciraju, i ovo mi je bilo mjesto gdje sam bio koliko-toliko siguran da ih neću morati slušati/gledat/čitat. Evo čekam da netko otvori topik kladionice-tips and tricks za početnike u klađenju
lol lol i lol.
volim i nogomet i aute i narodnjake i kladionice i politiku jedino primitivce ne.

al dobro , zato sam tolko priseban da nebih otvorio temu o t&t za kladionicu ovdje , ima na forum.hr mjesta da
Hrvoje xyz je offline  
Staro 11.06.2006., 13:31   #42
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Jedno pitanje. Zakaj ste uopće tak zapeli da se postovi ne zbrajaju. Kaj imate od toga da pokraj vas piše 10000 postova? Osjećate se pametnije? Kaj se mene tiče morete mi staviti postove na 0. Uopće se nebum plakal.
Kaj se tiče svaštare mogao bi se možda napraviti neki "filter" da to svaštara ne dođe kad kliknemo New Posts. Kak je Gabre napisal mi se čini sasvim u redu. Da se tak nekaj srediti?
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline  
Staro 11.06.2006., 15:56   #43
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
upravo tako. zbrajanje postova je apsolutno nebitno. kvaliteta foruma je gadno u qurtzu i smatram da bi trebalo rastjerati škvadru koja uleti, napiše jednu rečenicu (makar ona i bila o kompovima) i ode dalje brijat na homo_sex_with_fat_soon18_animals_thumbnails.net. mislim da bi nakon tog famoznog donošenja zakona na kojem rade tor i jelc trebalo održati hitnu skupštinu donjeg doma PCE-a i donijeti odluku o uvođenju strahovlade, totalitarizma, policijskog sata, i sličnih reguli.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 11.06.2006., 23:12   #44
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
ja fakat ne kužim oko čeg su ljudi zabrijali. kad su se pojavile asocijacije i kaladont, ušao u thread, pogledao, skužio da threadovi ne da graniče s debilizmom nego su ultrasupermegadebilni. i kaj? nisam više ulazio u njih i točka. ko voli nek izvoli. zar trebam kliknut na ignore this thread da ne uđem unutra? wtf? pa niš me više ne vuče u njega. a što se tiče broja postova, opet wtf? boli me neka stvar koliko ko ima postova. pa nitko nam ne daje lovu za postanje. kaj neko vidi nekog idola u neznam, npr. Hammu jer je natuko skoro 1500 postova u 6 mjeseci? vjerojatno ima i više jerbo je očito bilo neko čišćenje, meni fali nekih 140 postova.(NHF hamm : cheers2 ). mene više živciraju dvostruki kriteriji moderatora. nedavno mi je brisano par bezveznih postova (al fakat bezveznih) u jednom threadu jer se neki klinac požalio moderatoru da ga slika koju sam postao strahovito vrijeđa. dapače, tražio je moj ban, dok se s druge strane npr. Bubbi dopušta da kaže šta hoće bez obzira jel vrijeđa ikog ili je samo bezobrazan. NHF Bubba, i ja sam sam cinik, al imam samokontrole.: cheers2 : cheers2 : cheers2
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 12.06.2006., 00:16   #45
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Al ste ga nasrali svi skupa

@fanatik: Bubba radi dobre slike u photoshopu, pa mu se sve oprasta
Fleks je offline  
Staro 12.06.2006., 15:45   #46
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ovak:
Prije zadnjeg čišćenja Svaštara je zauzimala skoro 1/3 foruma.
1/3.
I to foruma koji je pretežno hardware forum.

Neću ni pričati da je u zadnjih godinu dana totalo pala kvaliteta foruma.
I na najbanalniju temu na Svaštari se javi hrpa ljudi kojima je vrhunac izražavanja LOL, prestrašno, prebrutalno, ludnica i slično a kad netko posta problem sa konfom ili komponentama koje dotični genijalci imaju u svom kompu-ni glasa.
U najboljem slučaju će mu ukazati na to da je kreten kaj uopće pita takvo što i da kaj ne zna koristiti "je*eni google".

Do kraja tjedna ću razmisliti i definirati opća pravila za Svaštaru.
Pa ćemo vidjeti kako će to hodati.
Jer ovako kako je bilo do sada jednostavno više neće ići.
Jelc je offline  
Staro 12.06.2006., 15:50   #47
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
niš se netreba brisat ali topici poput "svima prezime završava na ić" su stvarno debilni
a ak netko oce pricat o autima nek prica
mat je offline  
Staro 12.06.2006., 16:48   #48
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
MENI SE NAJJEDNOSTAVNIJE OVAJ FORUM U CJELINI POCINJE GADIT. PREKO GLAVE MI JE VISE OVAKVIH PREPIRANJA.

Kao prvo pogledajte malo...bas ovaj thread nije posto SPAM? Ako je neko vec napravio sto je napravio sa Svastarom nek je i zdravo. Sta fali tome sto se vise nece zbrajati postovi iz svastare?

Kao drugo svastara se NECE brisati.

Kao trece postje i moderatorti za Svastaru pa nek oni uvode red i onda svakom pojedinacno ko napravi gresku pojasne zasto je sankcionisan.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline  
Staro 12.06.2006., 16:53   #49
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Treba zabraniti debilne teme. Ostvaiti mogučnost razgovora o svemu. Osim o politici i sličnim glupostima. Ali ono tipa auti, hrana (žderonje) i neznam mobova ostavitit i onak neke pametne. Ali gluposti tipa asocijacije, kaladont, itd... Deletet ili lock.

Znam da ce to nas velki poglavica her Jeltz vec skombinirat na opču radost.

@Milentije: Ajde ne trkeljaj....
Fleks je offline  
Staro 12.06.2006., 19:10   #50
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor fanATIk
mene više živciraju dvostruki kriteriji moderatora.
Nisi jedini.

Citiraj:
nedavno mi je brisano par bezveznih postova (al fakat bezveznih) u jednom threadu jer se neki klinac požalio moderatoru da ga slika koju sam postao strahovito vrijeđa. dapače, tražio je moj ban
Ban, kazes?



Citiraj:
dok se s druge strane npr. Bubbi dopušta da kaže šta hoće bez obzira jel vrijeđa ikog ili je samo bezobrazan
Gdje sam ja to bezobrazan i gdje vrijedjam tj. ne iznosim cinjenice?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 12.06.2006., 19:12   #51
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Milentije - covjek koji je nepuna dva mjeseca na forumu i izjavljuje da mu se forum poceo gaditi. Zanimljivo.
Da nisam pogledao od kada si registriran rekao bih da si sigurno ovdje od 2001. godine. Ma starosjedioc.
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Staro 12.06.2006., 19:44   #52
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
ma nemam ja apsolutno ništa protiv bubbe, dapače, sviđa mi se kad netko nekom kaže nešto direkt u glavu, bez oklijevanja i zaobilaženja. al ja osobno se tak ne izražavam, barem prema nekom koga osobno ne poznam. da je npr. milentije izjavio, citirat ću bubbu " ...Tor i Horza _nemaju_ cure; njihov jedini seksualni zivot svodi se na drkanje na 50k i kusur postova..." mislim da bi se laganini razmišljalo o bananku.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	kras-banankoBox.jpg‎
Views:	191
Size:	32.8 kB
ID:	6204  
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 12.06.2006., 19:55   #53
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
A jeste mustre.... Otkad vam se postovi na Svaštari ne broje, otvorili ste si na forumu Prijedlozi temu "Svaštara" i piči po offtopicu i spammanju.... Svaka čast.... yebali vas postovi, na svakom forumu isti problemi.....
Ladybug je offline  
Staro 12.06.2006., 20:07   #54
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
resetke!!
Zmaj000 je offline  
Staro 12.06.2006., 20:10   #55
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
koja vam je ovo rasprava mutava strašno
oko cega je panika
zato jer je nekima jako bitan broj postova a drugim istovremeno smeta svastara
tam se tu i tam nade nesto smjesno, vecina je spam

Citiraj:
mat zove ljude koji to pisu spameri a ostavlja im lolove na topicim
ako sam 2 puta postao u nekoj youtube ili inoj temi + 1 danas ili jucer u temi koju sam otvorio ja, "youtube etc", da se topic osvjezi. svojevrsni "bump".
mat je offline  
Staro 12.06.2006., 20:10   #56
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor atha
Milentije - covjek koji je nepuna dva mjeseca na forumu i izjavljuje da mu se forum poceo gaditi. Zanimljivo.
Da nisam pogledao od kada si registriran rekao bih da si sigurno ovdje od 2001. godine. Ma starosjedioc.
Sta si htio reci ovim:confused:
BTW Predlazem da se ovaj thread lockuje.

EDIT: Mozda sam se pogresno izrazio upotr***************ivsi rijec GADI, ali stvarno je ovo sad postala glupost sto se prepiremo oko brojanja ili nebrojanja postova u Svastari.Dajte lock ovoga i nastavljamo ko da nista nije ni bilo.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline  
Staro 12.06.2006., 20:25   #57
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor fanATIk
da je npr. milentije izjavio, citirat ću bubbu " ...Tor i Horza _nemaju_ cure; njihov jedini seksualni zivot svodi se na drkanje na 50k i kusur postova..." mislim da bi se laganini razmišljalo o bananku.
Nemoj.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 12.06.2006., 20:35   #58
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
Jesus, nema me par dana i dočeka me ovo.
Jednostavno, kome se ne sviđa ovjde - bar je internet mjesto gdje svatko može pronači svoju sreču. Jednostavno, put pod noge.
Onom kom se sviđa - isto je jednostavno. Pravila postoje, treba ih se pridržavati i točka. Ovo zatvaram jer je otišlooooo....
tor je offline  
Staro 12.06.2006., 20:35   #59
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Bubba
Nemoj.
Hoću.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na