Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 23.02.2009., 07:56   #331
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Da mu je bilo do režiranja mogao je Hrgovića odma na početku utakmice poslat na hlađenje jer je lik udario igrača koji nije bio ni blizu lopti.
Koreografija je bila predobra, utakmica glupava, osim 2. gola, koji je bio stvarno majstorski.
A one idiote su trebali potjerat s stadiona direktno kući čim su zapalili prvu stolicu; da se tako češće radi, nebi se tek tako divljalo.
A onaj nasrtaj od Buljata na Mandzukica odmah u prvoj minuti ? start a la Taylor na Eduarda , dakle nepromisljen i jako opasan ...
Ako je policija usla na paljenje stolica , onda je i na bakljadu trebala uci na tribinu torcide ... inace prije par godina kad su na jugu paljene stolice , policija je samo gledala ... zivjela pravda i jednakost ...
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 09:15   #332
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
UROTA, kažem vam to je urota ADZ-ja, Sanadera i Štimaca protiv najhrvatskijeg, najkatoličkijeg i najbloljeg kluba na svijetu.

Samo me zanima kak je sudac kriv dinamu kad nije dinamo imo niti jedan udarac u okvir gola.
__________________

pinkskin je offline  
Staro 23.02.2009., 09:45   #333
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Za ocajnu igru dinama su krivci samo igraci koji su pruzili ocajnu partiju . Ali za poklon penal,pustanje uzasno grube igre i nekaznjavanje faulova koje bi svaki normalan sudac kaznio , zatim prekidi od 40minuta , teren ocajan zbog onih bijelih papira i jos bijela lopta ... da to smo sve mi krivi ...
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 10:26   #334
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
mene je osobno fascinirao prasicko jer je bio zaista dosta neutralan
Ma naravno, kak ne
Da se radilo o Maksimiru bila bi tirada o prekidu utakmice, navijačima, huliganizmu i zazivala bi se murja i država da naprave nešto...kao i obično...

Mene samo zanima do kad budu odgovorni dozvoljavali i nekažnjavali ovakva sranja na Poljudu sa prekidanjem tekme?

Svaki put isto da se tekma prekida zbog dima uzrokovanim bakljama i raketama i nikom ništa...

Tekma?
Sudac je dozvolio na početku par faula koji su bili start na nogu igrača bez ikakve veze sa igrom, dosuđeni jedanajsterac za NK Penal neću komentirati dok se ne vidi snimka.

Dinamo nije pokazao ni volje ni želje za pobjedom, malo je reći da sam razočaran takvom igrom.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 10:51   #335
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
nisam mislio uopce na navijace, bakljade i papirijadu krivo si me skuzio.

cim je netko nas dobro/jako dobro/izvrsno plasiran, to je uzdizanje u nebesa. i samo se o tome mora pricati, jer mi smo najbolji. da je dinamo kojim slucajem dobio u splitu, to bi se pjesme pisale i pjevale kao i svaki put, kuzis sta hocu reci. a kad je vec gubio, prasicko nije "pao u depru", barem se nije culo po tonu glasa. sto nebi bio slucaj da je susec ili netko drugi komentirao.
point is - komentator treba komentirati obje momcadi jednako, bez navijanja ni za jednu.

ovo za sranja koja rade ocito oba kluba je druga prica, toga se nisam niti dotaknuo jer vise ne zelim. kada sam rekao da pravi navijac nije huligan, par ljudi se tu okomilo i pocelo braniti navijacku cast. koju cast??

uglavnom tekma za -2, navijanje za -2, najveci derbi hrvatske prve lige je shit na kvadrat. kao i svaki put.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 23.02.2009., 11:01   #336
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Prasićko nije nikad ni "pado u depru" kad je Dinamo gubio...svaki put bi se jadan usral od sreće

A da ne pričamo kako je od kad se banda sa HTV-a slizala sa Štimcem pa odmah đonom na svakog tko se usudi prigovorit njihovoj emisiji...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 11:01   #337
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Utakmica za drek. Ne može me nitko uvjeriti da je hajduk bio bolji, ni oni nisu stvarali šanse dok nisu poveli iz nepostojećeg jedanaesterca.

Mada se nije najbolje vidjelo iz onog kuta kamere, vidi se da je Calello držao ruku skroz uz tijelo, kao što igrači u živom zidu rade, i da ga je lopta pogodila u ruku uz tijelo. Nikad nisam vidio da se zbog toga sudi penal.

A da ne velim za divljački start Buljata u prvoj minuti. Da je sudac imao muda isključio bi ga, i sigurno dalje više ne bi bilo takvih grubosti, možda bi bilo i više nogometa nakon toga. Od trideset prekršaja Hajduka barem 15 ih je bilo za žuti karton, a taj prvi i za crveni.

Ne želim opravdavat time Dinamovce, odigrali su loše, ali da nije bilo očite sudačke pogreške vjerojatno bi sve skupa završilo 0:0. Hajduk je pokoju šansu (ako se to taklo može nazvati) stvorio tek nakon što je Dinamo počeo više riskirati u igri, i to zahvaljujući pogreškama Dinamove obrane, a ne vlastitoj dobroj igri. Ipak im opstrukcija igre ide bolje.

A ''navijače'' (jedne i druge) neću uopće komentirati, sve je već rečeno i previše puta.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 23.02.2009., 11:10   #338
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Kruha i igara...

Zašto nisu umjesto Slepićke dopeljali Agića?Pa frajer se sa onih 37.5 kila čist solidno šora koliko sam vidio, inako je neutralan na tekmi jer se nemoze spustit na zemlju ako je vjetar umjeren ili jak

Jeste se svi razbuhtali, cak i ovi iskusniji koliko vidim, kao mala djeca. Jedva cekam da Hajduka Belupo malo nategne, da se onaj mini Gabrić malo smiri...

EDIT: Shvaćam ja to sve, ovo je samo mala primjedba... ( A to da sudci i ostali " igrači" u biznisu manipuliraju to je sveopćepoznata stvar...)
Sve sam pratio dok su "zlatni dečki" bili u Dinamu, ali nakon sveopćeg kuršlusa i biznisa Mamića jednostavno gubim volju(+ neke druge stvari koje covijek shvati s vremenom, bez obzira na godine) i sada sve gledam drugim očima, očima gdje ćelavimo i nerviramo se da bi nam mogli prodavati perike ako me razumijete, nogomet je tak nebitan...

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 23.02.2009. u 11:38.
Halos je offline  
Staro 23.02.2009., 11:18   #339
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Razbuhtali smo se jer uvijek izvucemo deblji kraj , i jos nas se otvoreno krade i moram to kao mirno gledati i trpiti . Pobijedi zasluzeno , a ne da imas u sudcu 3 igraca vise ...
U prvom dijelu sezone je vec bilo toga da se Hajduk jako gura upravo na nacin da mu se poklone penali , kao npr. protiv Slavena , ili protiv Intera ...
U Zagrebu se za bakljadu naziva navijace huliganima koji su protiv nogometa ako se tekma zaustavi na 3 minuta , a u splitu kad se napravi dva puta po 20 minuta prekid - e to je dio dekora ...
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 11:43   #340
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Ovo za faule, čista istina, to je jednostavno tako, to vam recimo rade Francuzi u rukometu, tuku ko blesavi i znaju da im se onda neće sudit ni teži prekršaji, jednostavno nametnu da je normalno radit jebačke faule, suca ponese takva igra i krene s takvim kriterijem, a ako se ova druga momčad ne prilagodi - tu je kraj priče.
Dinamo je jednostavno trebo odgovorit još jačim batinama ili totalno smirit loptu pri 0-0.

A navijači, , šta drugo reć, rekli su 100 puta da neće bit bakljade i opet, lijepo Hajduku opizdit kaznicu od kojih 200k E pa da vidiš, moš mislit kako bi se onda unosile baklje na teren.

Navijači dinama isto , čemu paljenje stolice??? Mogli su pjevat i bit normalni i nadvisili bi torcidu, ovako samo na sebe bacaju mrlje. A brate ako si nevin, pa makni se od policije neće te sigurno dirat.

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 23.02.2009. u 12:38.
timmy je offline  
Staro 23.02.2009., 12:16   #341
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Dečki-bez vrijeđanja i generaliziranja molim, inače bu opet brisanja
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 12:24   #342
Egi_HR
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Ma tekma je sve skupa bila katastrofa, od pocetka kad nije mogla počet jer su organizatori nešta izmišljali sa konfetima, pa od prvog starta na Mandzukica, od paljenja stolice, od jedanaesterca...Ocekivo sam bar zanimljivu utakmicu, kolko-tolko normalnu, i nadmetanje. A usli se ubijat, pogotovo Hajduk, a Dinamo se ponašo ko da mu opće nije stalo da tekme...I šta ćeš, to je HNL
Egi_HR je offline  
Staro 23.02.2009., 12:25   #343
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor timmy Pregled postova
Ovo za faule, čista istina, to je jednostavno tako, to vam recimo rade Francuzi u rukometu, tuku ko blesavi i znaju da im se onda neće sudit ni teži prekršaji, jednostavno nametnu da je normalno radit jebačke faule, suca ponese takva igra i krene s takvim kriterijem, a ako se ova druga momčad ne prilagodi - tu je kraj priče.
Dinamo je jednostavno trebo odgovorit još jačim batinama ili totalno smirit loptu pri 0-0.
Točno to. Hajduk igra izuzetno agresivno i na rubu faula cijelu utakmicu, ako sudac to ne sankcionira na vrijeme ostaje jedino da uzvratiš istom mjerom, a Dinamo ne zna igrat tako (to se vidlo i u mnogim europskim utakmicama protekle 2-3 sezone).

Ali, malo koji sudac bi se u onakvoj atmosferi usudio u prvoj minuti dati domaćinu crveni karton.

A s druge strane nema Dinamo više niti nekog ekstra pojedinca poput Prosinečkog koji će znat smirit ovakvu igru, zadržat loptu i nametnut pass igru. Uz dužno poštovanje, Morales i Sammir mogu biti carevi možda u II. HNL.

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Dečki-bez vrijeđanja i generaliziranja molim, inače bu opet brisanja
Pa mi smo fini dečki i puce, nema vrijeđanja
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 23.02.2009., 12:32   #344
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Na kraju kratak rezime-> Dinamo je teško pokraden od sudaca,Torcida ubacila tone smeća na teren, a baklji i da ne pričamo pokušavajući napraviti nekakvu "koreografiju" a jadni momci na južnoj tribini dobili po leđima zbog par pišljivih baklji .Blažićko je oduvijek prikriveni ajdukovac i treba Sušecu dati da komentira derbije jer je jedini nepristran.Eto ja mislim da je to pošten i objektivan komentar na sinoćnja zbivanja te nek me netko ispravi ako sam nešto falio.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB




Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 23.02.2009. u 12:45. Razlog: bez vrijeđanja i politike...
Crimecop je offline  
Staro 23.02.2009., 12:44   #345
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Sušec

Koji?
Onaj kojeg je tatica uhljebio ili stariji?

Sjećam se starijeg kako je znao komentirat tekme repke kao da dinamovi igraći ne postoje...nije im ni ime htio izgovorit-jedino kad je trebalo kritizirati...

Sušec je takav uvlakač kakvog nema...jedan Edo Pezzi objektivnije komentira kad igra Ajduk nego Sušec nogomet
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 12:52   #346
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Sušec

Sjećam se starijeg kako je znao komentirat tekme repke kao da dinamovi igraći ne postoje...nije im ni ime htio izgovorit-jedino kad je trebalo kritizirati...
To je bilo onih dana kad je Dinamo nosio jedno drugo ime, ali to ima veze sa Sušecovim političkim opredjeljenjem, a o tome ovdje nećemo

No dobro, ne treba raditi fame od ove utakmice. Činjenica je da je nogomet bio jadan, da su prekidi i neredi bili nepotrebni, da je 'ajduk poveo iz sumnjivog jedanaesterca i da je sudac dopustio pregrubu igru...

Ostalo su nijanse
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 23.02.2009., 12:55   #347
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Izgleda da nisi primjetio sarkazam u postu odnodno jesi ali meni izgleda ko da tebi na tv ne dolazi isti ton/zvuk od komentatora ka i meni,što ti sad želiš reći da je Sušec antidinamovski orijentiran i u skladu s tim komentira?Isto tako i Blažićko?Pa ja neznan što san ja onda sluša zadnjih godina eto hvala što si me prosvitlija
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline  
Staro 23.02.2009., 13:38   #348
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
To je bilo onih dana kad je Dinamo nosio jedno drugo ime, ali to ima veze sa Sušecovim političkim opredjeljenjem, a o tome ovdje nećemo
Boli me dupe za nečije opredjeljenje, nek ode na privatnu Tv pa njake a ne na javnoj gdje ih mi plaćamo...mislim da je polako puna kita svima gospode "komentatora" koji su se fino uhljebili pa u zadnje vrijeme samo slušamo pro i contra nečijih interesa a najmanje o sportu

Citiraj:
Autor Crimecop Pregled postova
Izgleda da nisi primjetio sarkazam u postu odnodno jesi ali meni izgleda ko da tebi na tv ne dolazi isti ton/zvuk od komentatora ka i meni,što ti sad želiš reći da je Sušec antidinamovski orijentiran i u skladu s tim komentira?Isto tako i Blažićko?Pa ja neznan što san ja onda sluša zadnjih godina eto hvala što si me prosvitlija
A kaj da ti velim?
Ti imaš svoje mišljenje a ja svoje

A moje je da je dobri stari Božo ljiga koja će uvjek ići uz dlaku svojih trenutnih interesa.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 13:51   #349
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Blah... Osobno, razočaran sam tekmom - kao i novom Dinamovom jadnom predstavom. Kao Dinamovac i bivši nogometaš, izuzetno žalim zbog trenutne situacije u klubu i u HNL-u općenito. No ne mogu se složiti da Hajduk nije zasluženo pobjedio, kad sam uvjeren da je. Mogu govoriti čak i relativno nepristrano, jer navijač koji čuči u meni je već previše izmoren i neizainteresiran, te je njegova nekad plava i ključala krv pred tekmu postala inertna, nedefiniranog stava i osjećaja bljutavog gotovo poput tople žuje.

Dojma sam da je Diname u tekmu ušao jednako fajterski ko i ajduci, te da je nit vodilja momčadi bila ne primiti pogodak, a imperativ razbijanje svake akcije, svoje ili protivnikove - svejedno. Bilo je gadnih faula na obje strane, ne-fer poteza, sudačkih grešaka i previda. Uglavnom, utakmica koje bi nas sve trebalo biti sramota.

Sa druge strane, premda je evidentno bilo mnogo grešaka sudačke bagre, jedanaesterac i nije baš potpuno transparentna greška glavnog suca. Ako je lopta stvarno dirala ruku igrača u živom zidu (u slučaju Dinama, to su teške rijeći), a ruka evidentno nije bila uz tijelo te je kao takva direktno utjecala na putanju lopte udarca upućenog po golu, to bi stvarno i mogao biti legitiman jedanaesterac. Možda jest strog kriterij i može se tumačiti kao sudačka greška, bila bi greška jednako tako i da penal nije dosuđen.

Za drugi gol, što reći - svaka čast Hajduku i na akciji i na prekrasnoj završnici.

Dinamo nije uputio niti jedan udarac u okvir gola i to sve govori. Premda su se dijelile poštene batine na obje strane, Hajduk je bio pokretljiviji, imao je ideju u pasu i igrače koji su otvarali. Ako pridodate na vagu veću želju, veću pokretljivost i ideju, te činjenicu da dečki igraju pošteno - a nisu postali kolonija inertnih plaćenika, Hajduk je pošteno zaradio svoju pobjedu. I na tome im od srca čestitam.

Dinamovi navijači ne bi trebali žaliti za izgubljenom tekmom, jer ona pokazuje realno stanje stvari. I bolje je tako, jer možda nam gubitak prvenstva napokon vrati Dinamo kakav svi priželjkujemo. Mislim da je gubitak jalovog osvajanja naslova jedne sezone mala cijena ako doprinese promjeni.
Treba nam još klubova poput Hajduka, kvalitetnih i prgavih, koji će pokazati gdje treba krpati, ulagati i razvijati. Samo tako nam nogomet može tamo gdje bi i trebao biti.

Još jednom, čestitke Hajduku na pobjedi.
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline  
Staro 23.02.2009., 14:04   #350
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Pa, bude zanimljivo vidjet kak bu ovo prošlo

http://www.net.hr/sport/page/2009/02/23/0154006.html

Budući da zakon veli:

Citiraj:
u izmjenama i dopunama članka 39. Zakona o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima stoji da se novčanom kaznom od 2.000 do 10.000 kuna ili kaznom zatvora u trajanju od najmanje 10 dana do najdulje 30 dana kažnjava fizička osoba koja za vrijeme športskog natjecanja pali ili baca pirotehnička sredstva.

Štoviše, piše dalje, Prekršajni sud može počinitelju prekršaja izreći i zaštitnu mjeru zabrane prisustvovanja određenim športskim natjecanjima na području Republike Hrvatske, u trajanju koje ne može biti kraće od jedne godine niti duže od dvije godine računajući od pravomoćnosti sudske odluke.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 14:05   #351
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Pa, bude zanimljivo vidjet kak bu ovo prošlo

http://www.net.hr/sport/page/2009/02/23/0154006.html

Budući da zakon veli:
Ma ne bude nista , oni smiju sve , to je vrela mediteranska krv i mentalitet
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 14:11   #352
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Mozda zaboravljate da je Štimac glavni tako da nista nece biti od toga.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline  
Staro 23.02.2009., 14:31   #353
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Sa druge strane, premda je evidentno bilo mnogo grešaka sudačke bagre, jedanaesterac i nije baš potpuno transparentna greška glavnog suca. Ako je lopta stvarno dirala ruku igrača u živom zidu (u slučaju Dinama, to su teške rijeći), a ruka evidentno nije bila uz tijelo te je kao takva direktno utjecala na putanju lopte udarca upućenog po golu, to bi stvarno i mogao biti legitiman jedanaesterac.
S time se baš ne bih složio. Ruka nije bila u najprirodnijem položaju, to je istina, ali prvenstveno zbog toga što se igrač okretao i bo u skoku. Čisto sumnjam da je na tako maloj udaljenosti i pri brzini udarca on namjerno igrao rukom. O prirodnom i neprirodnom položaju dalo bi se raspravljati, no već dugo pratim nogomet i nikad nisam vidio ovako dosuđen jedanaesterac. Ovo bi možda 1 od 100 sudaca dosudio jedanaesterac.

A što se tiče toga da je Hajduk bio bolji... Do jedanaesterca su i oni pokazali vrlo malo, imali su više loptu u posjedu i to je to, nekih akcija nije bilo...

S ostalim se manje-više slažem, neda mi se sad sve citirati
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 23.02.2009., 14:46   #354
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Trazili ste , dobili ste :

http://www.index.hr/sport/clanak/mam...er/422519.aspx

puknuo je , ali govori istinu ...
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 15:06   #355
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Trazili ste , dobili ste :

http://www.index.hr/sport/clanak/mam...er/422519.aspx

puknuo je , ali govori istinu ...

Zanimljiva je jedna stvar-svjedoci smo u zadnje vrijeme neviđene medijske hajke na Dinamo...svaka baklja, izjava ili skandiranje se razvlače po novinama danima, zazivaju se reakcije krovne svjetske nogometne udruge, komentatori javne telke ne štede jezik kad treba oprat Dinamo...

A jučer se (opet) Samiru upućivalo majmunsko glasanje hu-hu pri svakom kontaktu sa loptom, masni Prasićko nije to ni spomenuo a kakmoli održao uobičajenu prodiku o rasizmu, kaznama, da kaj radi murja i država po tom pitanju...koliko vidim to nije bilo zanimljivo ni našim forumaškim dušebrižnicima

Nitko nakon tekme nije pitao Bilića ili nekog drugog "uglednika" kaj misli o takvom rasističkom vrijeđanju...ne sumnjam da toga neće ni biti u zapisniku sa tekme...

Toliko o objektivnosti novinara, komentatora, a policiju neću ni spominjat...ne znam samo zašto Dinamo ne prijavi to-pogotovo zato kaj nije prvi put.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je online  
Staro 23.02.2009., 15:11   #356
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ma nisu to rasisticki ispadi , to je dio dekora , tako je bilo i na Dvoranskom i nikom nista ...
Mogu sto god hoce , rade sto god hoce , kazne nikad nikakve ...
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 15:38   #357
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Trazili ste , dobili ste :

http://www.index.hr/sport/clanak/mam...er/422519.aspx

puknuo je , ali govori istinu ...
OMG

Puknuo je totalno (po 'ko zna koji put)

Ali ima dosta istine u njegovim riječima, kao što i @Jelc gore kaže, da sad ne citiram. Dinamo je postao svima trn u oku, u HNL je 3 godine nenadjebiv, Mamić zgrče lovu na transferima, osvajaju se trofeji 'ko na traci...
Za Dinamo sada postoje drukčija mjerila nego za ostale klubove...
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 23.02.2009. u 15:46. Razlog: bez politike...
Roberto je offline  
Staro 23.02.2009., 15:46   #358
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Meni je ovo presmješno. Mislim, boli me kita i za Dinamo i za Hajduk.
Mamić mi se gadi, razlozi su očiti. O Hajdukovim čelnicima nemam neko mišljenje, mada mi se Miše čini ko pošten čovik.
Ali sad tu pričate o nekim urotama, pobogu, zar to nije malo apsurdno?

Što se tiče baklji, to mi nikad nije smetalo, ni kod BBBa, ni kod Torcide. Debilno mi je bacanje baklji u teren. Kad bi se našao način da se napravi bakljada sa što manje rizika, trebalo bi je dopustit. Meni to super izgleda.
O ove rasističke pizdarije me nikad nisu dirale, to što je Sammir protumačio neko hukanje kao da su mu rekli ''ti si crnac i mrzimo te zbog toga'', njegova stvar. Što se mene tiče, nek huču koliko god hoće, i BBB i Torcida i svi ostali, kao što mogu i zviždat. Ali ako policija mora intervenirat zbog štajaznam, tuče, paleža ili čegaveć, onda to po meni treba bit tjeranje cijele tribine van, odma. Problem u toj metodi bi mogao bit nastavak razbijanja po gradu.
Uglavnom, nek bakljaju i huču koliko god hoće, dok to rade na sjevernoj tribini, nikoga ne tuku i ne pale, kad počnu tuć i palit, svi van, prekid utakmice, prekid lige ako treba.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Staro 23.02.2009., 16:01   #359
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
O ove rasističke pizdarije me nikad nisu dirale, to što je Sammir protumačio neko hukanje kao da su mu rekli ''ti si crnac i mrzimo te zbog toga'', njegova stvar. Što se mene tiče, nek huču koliko god hoće, i BBB i Torcida i svi ostali
Nije to Sammir protumacio , nego je to tako okarakterizirala Uefa i to joj je misija broj jedan , borba protiv rasizma .
Router je offline  
Staro 23.02.2009., 16:13   #360
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Nije to Sammir protumacio , nego je to tako okarakterizirala Uefa i to joj je misija broj jedan , borba protiv rasizma .
A eto, po meni je to glupo okarakterizirano.
Što ako huču bjelcu? Je li to rasizam?
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na