Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2008., 21:03   #1
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
bluetooth slušalice

Dakle, koje bluetooth sluške za SE k610i, što mi je bitno pazit kod odabira, kako se ta čuda pune, koliko im traje baterija, gdje uzet i ostale informacije.
Hmm, da, bilo bi najs da preporuke za sluške ne prelaze 200-250 kuna...
Hvala
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2008., 08:58   #2
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Bumpinjo?
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2008., 16:58   #3
Girrari
drug Mile
Moj komp
 
Girrari's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 356
Nema ti tu neke pameti... uzmi onu koja ti najbolje stoji na uhu tj. koja te ne žulja, a da opet stoji relativno čvrsto, a ne da ti opadne svaki put kad malo pomakneš glavu.

Sve one su kompatibilne sa svim telefonima tak da tu nemaš brige, dakako osim ako nije neko šuč muč čudo iz Kine. Ima ih koje se pune i onih kojima se menja baterija (najčešće AAA). Ja imam ovu drugu varijantu i baterija mi traje nekih 2-3 meseca s time da je koristim samo kad sam u autu gdje mi uostalom i stoji.

Upozorenje: ako češće nosiš naočale bilo bi dobro da ih imaš na sebi kad isprobavaš kako ne bi kasnije ustanovio da te sluška u kombinaciji s naočalama žulja, pogotovo ako je riječ o sunčanim naočalama (koje ja npr. često moram nosit dok vozim jer sam osjetljiv na svetlo) jer one u pravilu imaju malo robusnije okvire odnosno "zaušnjake".
__________________
Ne postoje glasni ventilatori, postoje samo nedovoljno glasni zvučnici!
Girrari je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2008., 19:33   #4
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
plantronics 4ever. bt headset voyager 520 dodje 40e (malo manje od 300kn), brzinskim pregledom nabave.net ga nije bilo ali se sigurno da naci u nekom ducanu (mozda da pitas u linksu, oni imaju dosta plantronics proizvoda). a headset je predobar.
SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2008., 20:22   #5
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Dižem temu iz mrtvih.
Dakle sluške na kraju nisam kupio, ali me sada zanima koje sluške je moguće koristit s 2 mob-a istovremeno, dakle da ne drže jedan od 2 telefona za defaultni, nego da se mogu javit na onaj koji trenutno zvoni bez puno prčkanja.
Cjenovni rang gore naveden slobodno zaboravite, voljan sam platit ako će to raditi kako želim, bez puno prčkanja.
I za kraj bilo bi poželjno da se jave ljudi koji koriste tako slušalice (dakle jedne sluške 2 mob-a) sa svojim iskustvima.
Fala
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na