Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 19.04.2013., 09:32   #391
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
-->
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
Interpol je offline  
Staro 19.04.2013., 11:16   #392
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
Ostat ćeš bez neta kojih sat-dva vremena ako tehničar zakasni ...
-->
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…

Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.

Imam još neka 2 mjeseca do isteka ugovora s T-Comom pa me zanima ima li kakva caka. Bitno mi je da kod procesa prebacivanja ne ostanem danima bez interneta. Ovaj tip tvrdi da je prijelaz praktički trenutačan, ostajem na T-Comu dok mi H1 ne pusti signal. Funkcionira li to tako i u praksi?
Ostat ćeš bez neta kojih sat-dva vremena ako tehničar zakasni ...
Xenon je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.04.2013., 11:34   #393
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Baš jučer došao do mene momčić iz H1, kaže da sam konačno u njihovom glavnom području (ne „bit“). Kako mi je objasnio, oni ni nemaju svoje infrastrukture, nego svagdje idu preko T-Coma. Samo nisam skužio koja je onda točno razlika između standardnog i bit paketa…
BIT paketi idu preko T-Coma, dok oni "ne bit" idu preko H1 infrastrukture.
Lik je vjerojatno prica bilo sta samo da proda uslugu.

Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Uglavnom, usporedivi Max3 paket dođe 300 kuna, a H1 Trio 200. Dakle, čistih 100 kuna manje! S tim da za 20kn dodatnih dobijem i 8 Mbps.
Pripazi tu malo. Ako ti nude TRIO BIT, tu ti nije ukljucen FLAT promet za internet, pa ti je to dodatnih 50kn, a povecanje na 10Mbit kosta 80kn.

TRIO paket ima ukljucen FLAT promet za internet a povecanje na 8Mbit kosta 20kn.

Ima razlike i u telefonu, TRIO BIT nudi 500 min prema svim fixnim mrezama a TRIO 1500 min prema svim fixnim mrezama.
Uglavnom, pazi dobro sto ti nude
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 19.04.2013., 11:43   #394
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
-->
Tip tvrdi da sam u ULL području, inzistirao sam da to provjeri i potvrdio mu je drugi lik preko telefona.

Iskreno, bilo mi je čudno da su se odjednom proširili do moje pripizdine, ali ako je tako, super. Telefon mi je manje bitan, najrađe bi ga izbacio da mogu Ali u cijeni je bitna razlika

Edit: Sad sam išao na provjeru dostupnosti na njihovim stranicama i stvarno, lik nije muljao. Jupi

Zadnje izmijenjeno od: Interpol. 19.04.2013. u 11:53.
Interpol je offline  
Staro 22.04.2013., 16:20   #395
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Evo danas mi je stigao ruter(12.12.2012. su zaprimili moj zahtjev ispunjen i sve to), kad ono neko kinesko svjetleće čudo...već dvije godine imam Gigaset GX-763 i nikad problema....

Jel mi korisnici mogu reći kakvo je to čudo od rutera, mislim na kinesko iz H1, da li je dobar ili kakav?

Jel se da nekak spojit na H1 preko starog Gigaseta?
danc00 je offline  
Staro 22.04.2013., 16:41   #396
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Evo danas mi je stigao ruter(12.12.2012. su zaprimili moj zahtjev ispunjen i sve to), kad ono neko kinesko svjetleće čudo...već dvije godine imam Gigaset GX-763 i nikad problema....

Jel mi korisnici mogu reći kakvo je to čudo od rutera, mislim na kinesko iz H1, da li je dobar ili kakav?

Jel se da nekak spojit na H1 preko starog Gigaseta?
koje kinesko svjetleće čudo?
T0mB1ll je offline  
Staro 22.04.2013., 16:48   #397
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Pa ak imaš H1 vjerojatno si dobio isti ruter pa znaš o kojem pričam...

ZXV 10 H201L
danc00 je offline  
Staro 22.04.2013., 17:04   #398
His Airness
Premium
Moj komp
 
His Airness's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 144
uj što je to

ja u prek dvije godine nikad problema sa routerom od H1, doduše, nije takav.
Pogledam kad budem doma koji je model, al mislim da je isto neki azija made
His Airness je offline  
Staro 22.04.2013., 17:36   #399
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor His Airness Pregled postova
uj što je to

ja u prek dvije godine nikad problema sa routerom od H1, doduše, nije takav.
Pogledam kad budem doma koji je model, al mislim da je isto neki azija made


Velim ne znam, danas dobio paket, al su rekli da nikaj ne diram da će mi tek 24.4. isključit t-com, pa da onda mogu ja počet spajat.
danc00 je offline  
Staro 23.04.2013., 13:21   #400
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Imao sam taj modem dok sam bio na H1. Nikakvih problema nisam imao, sve radilo kao podmazano. Meni osobno puno bolje radio nego THOMSON TG782 sad na T-Comu.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.04.2013., 17:08   #401
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Pa koliko sam gledao taj je ZTE hardverski prilicno jak, cini mi se da je bio i jaci od SX763. Po softveru nije nista prtljano, jedino bi bilo dobro mozda naci administratorski pass... Uglavnom, 2 tjedna imam uslugu, nije se smrzo ni resetirao, QoS radi odlicno, spojen je jos i SX763 sa openwrtom na njega koji sluzi kao wireless repeater.
tutix je offline  
Staro 23.04.2013., 17:24   #402
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ja dobio ZTE ZXV10 W300. taj dijele sa TV uslugom valjda.. nemam problema s njim..
jedino ne mogu nać admin pass..
T0mB1ll je offline  
Staro 23.04.2013., 17:39   #403
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Tek sutra mi puštaju liniju u pogon pa bum videl, bitno mi je samo da Wi-Fi dobro radi jer sve imam prek njega.

Dajte mi recite sad sam se sjetil, nisam dobil nikakve podatke...usernam-pass-email, apsolutno niš! Kak ću se ulogirat ili priključit...dobio sam samo ruter i to je sve.
danc00 je offline  
Staro 23.04.2013., 18:27   #404
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Koliko znam, username i password ti ne trebaju za spajanje na net, samo spojis modem i trebalo bi proraditi kroz minutu-dvije.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 23.04.2013., 20:51   #405
bokinho
Registered User
Moj komp
 
bokinho's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: abrakadabra
Postovi: 253
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova


Velim ne znam, danas dobio paket, al su rekli da nikaj ne diram da će mi tek 24.4. isključit t-com, pa da onda mogu ja počet spajat.
Dobar je ovo ruter, mislim da je bio proglasen za ruter godine 2011e.
bokinho je offline  
Staro 23.04.2013., 21:28   #406
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
pital sam na fejs stranici dal se mogu prebacit na H1 TRIO ako mi je dostupan, jer sad imam H1 TRIO BIT.. odgovorili mi da nebi trebalo biti problema ako mi dostupno..

danas sam dobio poruku na fejsu:

Code:
Bora Torba
Gopsodine  Tomislav možete se slobodno prebaciti ako vam ju usluga dostupna... 
dajte mi samo vaš telefonski broj s predbrojem da provjerim dostupnost
Leo H1-telekom savjetnik

zanima me koliko je ovo vjerodostojno?
da mi se javi lik preko fejsa..
T0mB1ll je offline  
Staro 23.04.2013., 21:39   #407
His Airness
Premium
Moj komp
 
His Airness's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 144
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova


Velim ne znam, danas dobio paket, al su rekli da nikaj ne diram da će mi tek 24.4. isključit t-com, pa da onda mogu ja počet spajat.
Kod mene je router davolink dv-2020.
Što se tiče WI-FI, ovaj router ga razbacuje cca 100 m uokolo



Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
pital sam na fejs stranici dal se mogu prebacit na H1 TRIO ako mi je dostupan, jer sad imam H1 TRIO BIT.. odgovorili mi da nebi trebalo biti problema ako mi dostupno..

danas sam dobio poruku na fejsu:

Code:
Bora Torba
Gopsodine  Tomislav možete se slobodno prebaciti ako vam ju usluga dostupna... 
dajte mi samo vaš telefonski broj s predbrojem da provjerim dostupnost
Leo H1-telekom savjetnik
zanima me koliko je ovo vjerodostojno?
da mi se javi lik preko fejsa..
mislim ono, čemu razbijati glavu o tome, imaju web stranicu i telefon, radije tako riješiš stvari
His Airness je offline  
Staro 24.04.2013., 10:58   #408
vmzagreb
Premium
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zg
Postovi: 65
evo ja čekam da mi isključe signal da mogu spojiti zte modem.
nikako da ga isključe a rečeno između 9-11, sad je 10.

skinuo preko torenta več tri serije.stari signal.
vmzagreb je offline  
Staro 24.04.2013., 18:06   #409
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415



Juuuhuu , nakon punih 5mjeseci čekanja napokon malo i brzine. Samo da niš ne šteka i ja ću biti zadovoljan.


P.S- samo da dodam, razlika se osjeti itekak u odnosu na 4Mbit iz t-coma, sad mi se HD materijal sa youtuba učitava ko blesav, baš se liujepo vidi razlika, sretan sam ko malo dijete

Zadnje izmijenjeno od: danc00. 24.04.2013. u 18:48.
danc00 je offline  
Staro 24.04.2013., 22:56   #410
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 414
Ja sam predao zahtjev H1 za novu liniju i internet početkom 3. mjeseca. Kako od njih niti traga ni glasa u vezi mog zahtjeva ja ih nazovem da vidim šta je s tim prije par dana.
I kaže meni ženska da su mi zaboravili javit ali da je t-com odbio moj zahtjev da mi H1 uvede svoje usluge jer za to ne postoji tehnička mogućnost. S t-comom više nemam ništa mjesecima, znači kompletno sam riješen bilo kakve obveze prema njima.

Pa mi sad ne ide u glavu kako ne postoji tehnička mogućnost kad sam godinama na istoj toj adresi imao t-comov internet i telefon.
Napominjem da se nisam išao prebacivati s t-coma na h1 baš iz tog razloga da me t-com ne bi pokušao sj.ebati, već sam tražio potpuno novu liniju od h1.

Ja sve to lijepo objasnim ženskoj iz h1 s kojom sam pričao i kaže ona meni da pričekam da vidi šta je s tim. I ostavi me kao budalu na liniji dobrih 25 minuta bez da se javi, više nisam imao živaca izigravati budalu pa sam poklopio. Kroz ovih par dana sam opet zvao nekoliko puta uz isti scenarij, jednostavno me se ostavi na liniji da čekam dok mi ne dosadi i ne poklopim.

Danas opet zovem t-com i h1 da mi kažu mogu li na svoju adresu dobiti njihove usluge i jedni i drugi mi odgovore da može bez problema, a ovi iz t-coma mi čak i ponude optiku da je dostupna na mojoj adresi. I sad vi meni molim vas recite tko tu koga j... da ne postoji tehnička podrška?
Volume je offline  
Staro 24.04.2013., 23:45   #411
bokinho
Registered User
Moj komp
 
bokinho's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: abrakadabra
Postovi: 253
Tcom je gomila neorganiziranih kretena, a h1 je jos i gora skupina s obzirom na mali broj korisnika u odnosu na tcom.
bokinho je offline  
Staro 25.04.2013., 12:30   #412
mario0000
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 38
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Pa mi sad ne ide u glavu kako ne postoji tehnička mogućnost kad sam godinama na istoj toj adresi imao t-comov internet i telefon.
Napominjem da se nisam išao prebacivati s t-coma na h1 baš iz tog razloga da me t-com ne bi pokušao sj.ebati, već sam tražio potpuno novu liniju od h1.
ako imaš aktivnu liniju preko T-Coma, napravi prijenos broja i to će proći.

Ove tehnicke mogucnosti znace da nemaju jos jednu slobodnu paricu od centrale do tvoje kuce. ako si odjavio telefon onda postoji mogucnost da ne žele dati H1 paricu koju su oslobodili tvojim raskidom (ne bi bilo ni prvi ni zadnji puta da ne žele dati paricu alternativnom operatoru).
mario0000 je offline  
Staro 25.04.2013., 15:18   #413
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 414
Citiraj:
Autor mario0000 Pregled postova
ako imaš aktivnu liniju preko T-Coma, napravi prijenos broja i to će proći.

Ove tehnicke mogucnosti znace da nemaju jos jednu slobodnu paricu od centrale do tvoje kuce. ako si odjavio telefon onda postoji mogucnost da ne žele dati H1 paricu koju su oslobodili tvojim raskidom (ne bi bilo ni prvi ni zadnji puta da ne žele dati paricu alternativnom operatoru).
Ta aktivna linija je u donjem stanu gdje žive roditelji. Ja sam u gornjem s ženom pa bi htio da imamo svoju liniju.

A nadam se da je u pitanju stvarno samo slobodna parica. Inače sam osuđen na milost i nemilost tcoma, ali makar ja bio bez neta kod njih se neću vratiti
Volume je offline  
Staro 25.04.2013., 15:42   #414
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Ako ti je dolje u tom stanu dostupan H1 Telekom, onda ti je najlakse i najbrze da uvedes T-Com telefon u svoj stan, bez ugovorne obaveze, mislim da kosta oko 625kn. Kad ti prikljuce telefon, predas zahtjev za prijelaz na H1 Telekom i trebalo bi ti onda proci.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline  
Staro 25.04.2013., 20:41   #415
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 414
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Ako ti je dolje u tom stanu dostupan H1 Telekom, onda ti je najlakse i najbrze da uvedes T-Com telefon u svoj stan, bez ugovorne obaveze, mislim da kosta oko 625kn. Kad ti prikljuce telefon, predas zahtjev za prijelaz na H1 Telekom i trebalo bi ti onda proci.
U donjem stanu je tcomova linija već godinama koju koriste roditelji. To nemam namjeru prebacivati na bilo kojeg drugog operatera jer starci to ionako vrlo malo koriste i ne bi vidjeli gotovo nikakvu uštedu prelaskom na drugog operatera. Znači to želim ostaviti kako je.

Neznam koliko mi ima smisla davati tcomu bespotrebno tih 625kn i onda opet riskirati s tim hoće li oni dozvoliti h1 da me preuzmu kao svog korisnika. Koliko sam vidio po netu ljude znaju zavlačiti mjesecima dok ih se napokon ne prebaci kod željenog operatera.
Baš iz tog razloga sam kompletno raskinuo bilo kakvu obvezu prema tcomu za gornji stan i tražio od h1 njihovu liniju, jer kako su mi i oni sami rekli u 3. mjesecu na taj bi način sve trebalo ići puno brže. h1 mi je također u 3. mjesecu poslao odgovor da trenutno ima slobodnih parica i da će sve biti riješeno vrlo brzo.

Očito je negdi zapelo pa mi nema druge nego i dalje čekati. To mi toliko niti ne smeta koliko odnos h1 telekoma prema potencijalnim korisnicima. Pa nek mi kažu otvoreno kako stvari stoje i ja sam miran jer znam u čemu je problem, a ne me onako bahato ostavljati na liniji da čekam ka kreten po pola sata bez odgovora.
Volume je offline  
Staro 26.04.2013., 09:56   #416
mario0000
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 38
a da si prebacis broj od staraca na H1 i uzmeš dodatnu telefonski liniju (2 preko iste parice) jedna za tebe i stari broj za starce? to ti je nekih 20kn više mjesečno, a rješi se brzo prijenos broja s t-coma.

net rješiš wlanom, a ako bi i telku uzimao onda te čeka malo kabliranja po kući...
mario0000 je offline  
Staro 29.04.2013., 20:47   #417
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 414
Citiraj:
Autor mario0000 Pregled postova
a da si prebacis broj od staraca na H1 i uzmeš dodatnu telefonski liniju (2 preko iste parice) jedna za tebe i stari broj za starce? to ti je nekih 20kn više mjesečno, a rješi se brzo prijenos broja s t-coma.

net rješiš wlanom, a ako bi i telku uzimao onda te čeka malo kabliranja po kući...
Evo napokon mi se danas javili ovi iz h1 i mole da se strpin koji dan dok ne riješe paricu, kažu da će do najkasnije 10.5. sve biti riješeno
Volume je offline  
Staro 29.04.2013., 23:02   #418
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Držim fige Ja sljedeći tjedan ulazim u zadnji misec ugovora sa T-comom, tako da ću vjerojatno odmah naručit H1
Interpol je offline  
Staro 30.04.2013., 15:25   #419
KrpaZG
Brazilian Jiu-Jitsu
 
KrpaZG's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Munich
Postovi: 240
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Držim fige Ja sljedeći tjedan ulazim u zadnji misec ugovora sa T-comom, tako da ću vjerojatno odmah naručit H1
Sretno ti bilo...ja cekam mjesecima....
__________________
1,2,3,4 ......
KrpaZG je offline  
Staro 30.04.2013., 15:27   #420
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 886
Citiraj:
Autor KrpaZG Pregled postova
Sretno ti bilo...ja cekam mjesecima....
Koliko god treba, samo da se riješim gamadi
Interpol je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na