Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.05.2013., 20:03   #151
drazensi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: Koretinec
Postovi: 2
E ovako pitanjce ako je još netko budan u ovoj temi..
Nedavno naručio računalo (tenkre pa to radio poslije pola noći neispavan) i naručio krivu grafičku. Dakle naručio Gigabyte GTX 650 TI OC 2gb umjesto naravno Gigabyte GTX 650 TI BOOST OC 2g. Skužio grešku naravno kad je već potvrđeno da mi računalo stiže na kućnu adresu pa nisam stigao promijeniti narudžbu, a poslije mi se više nije dalo ništa mijenjati.
Uglavnom zadovoljan sam grafičkom, vrti sve novije igre bez problema na high postavkama i oko 30 fps ako pretjeram pa namjerno testiram grafičku pa sve stavim na very high ili ultra onda vrti Crysis 3 na zapravo zadovljavajućih 20-25fps, mislio sam da će manje biti.
Uglavnom pitanje, kolika je, tj. zapravo ima li je uopće i bi li bila primjetna razlika da sam npr. uzeo BOOST verziju? Jer mislim grafičke se razlikuju jedino po bandwithu donekle.
Žao mi je jedino što sam BOOST verziju mogao dobiti za samo 40kn više, svi govore da je bolje od obične TI, ali zanima me ako ima nekog ko zna vidi li se to uopce u gamingu i koliko? Ako je razlika u 1-5 fps-a po igri onda je zanemarivo..
drazensi je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2013., 20:35   #152
RePlaY
Premium
Moj komp
 
RePlaY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 93
Razlika je velika, po nekim revewovima preko 25% je jača Boost. Razlika nije samo po bandwidthu, Boost je praktički gtx660 sa malo manje shadera. Poprilično si se zeznuo.
RePlaY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.05.2013., 21:26   #153
drazensi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: Koretinec
Postovi: 2
Hvala na odgovoru..gledao i ja silne reviewove, samo što nigdje ne mogu pronaci bas da usporeduje TI verziju s 2GB, svugdje pronalazim gdje usporeduju TI BOOST 2GB protiv TI 1GB..znam da trenutno na grafičkama još taj 1GB previše ne znači, no što bi značilo zapravo tih 25% gledajući baš izravno performanse, tj. nema nažalost neke usporedbe direktno koliko je to zapravo više fps po igri..barem ne mogu nigdje naći, jer ako tih 25% znači neznatno veći broj fps-a onda je to zapravo reklama, mora i nvidia prodati novi proizvod..
drazensi je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2013., 14:08   #154
Bolnum
#define yes no;
Moj komp
 
Bolnum's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Uključiš malo matematike u priču i dobiješ odgovor:
20-25 fps x 25% = 5-6 fps više
To je u grubo i netestirano.
Ali ako je stvarno tako, taj Crysis3 bi ti išao na 30fps što je kao nekakva granica igrivosti.
Bolnum je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2013., 22:58   #155
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Koja je normalna temp za 650Ti Boost?

Sad gledan priko SpeedFan (neznam koliko je pouzdan) sve su mi temp oko 40 jedino grafa ide do 64c, a kad otvorim komp grafa je toliko vruca da se na heatpipe mogu i opec, grine mi hladnjak o proca i kuciste
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 00:07   #156
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
u full loadu je tako oko 60C, po ovoj vrucini mozda i 70

u idleu ne smije biti po ovoj vrucini iznad 35-40
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 00:18   #157
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Da vec san gleda po netu i nezabrinjava me to sta SpeedFan kaze da je 64c (grafa navodno trpi do 97c) nego na dodir heatpipe je toliko vruc da ga nemos taknit i grafa grije cili komp pocevsi od proca do kucista.

Ima li jos koji dobar porglam za ocitavanje temp?
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 01:54   #158
RePlaY
Premium
Moj komp
 
RePlaY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 93
Ja imam isti model i u idleu mi je temp sada u neklimatiziranoj sobi 32-34c, a u loadu mu ne prelazi 54c.
Ja sam afterburneru postavija malo agresivnije vent tako da brzina venta prati temperaturu (npr. 54c - 54% vent) te je i dalje nečujno.
Prati afterburnerom temperaturu i podesi sam brzinu venta kako ti odgovara.
Heatpipe ninan dira ali probat ću sutra vidit kako je kod mene.
RePlaY je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 02:21   #159
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
Da vec san gleda po netu i nezabrinjava me to sta SpeedFan kaze da je 64c (grafa navodno trpi do 97c) nego na dodir heatpipe je toliko vruc da ga nemos taknit i grafa grije cili komp pocevsi od proca do kucista.

Ima li jos koji dobar porglam za ocitavanje temp?
Tak ti i treba bit. Pogotovo po ovakvom vremenu. PCB ti isto negdje gori kad ga dotaknes sa straznje stane. Inace odokativno, iznad 60c vec pocnu pocet pec prstici kad ih stavis na PCB. Vise bi se zabrinuo da pipe nije vruc. U idelu treba bit mlak ali cim se grafa upregne razlika mora bit i vise nego osjetljiva pogotovo ak je pipeova manje na hladnjaku.

Afterburner, EVGA Precision X. Oba mogu pokazivat temperaturu na monitoru kad igras. Nisam probaval speed fan i ne znam kak si to uspio pratit u "realnom vremenu". Dual Fan Gainwardica radi 70c i isto sva gori. AK hoces hladnu grafu trebas uzet Lightning ili nesto slicno sa jako "podebljanim" custom PCBom. Ove osnovne gore sve redom po ovakvom vremenu.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 21.06.2013. u 02:28.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 07:56   #160
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Magarac, koliko sam ja skuzio on ima preko 60C u idleu...to nije nikako dobro :S

@Smarty
Imas HWMonitor, Speccy pa s njima isto pogledaj...

I daj ako mos baci koju slikicu tog tvojeg kucista, da vidimo kako je to sredeno :=)

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 21.06.2013. u 08:38.
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.06.2013., 18:19   #161
RePlaY
Premium
Moj komp
 
RePlaY's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 93
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Magarac, koliko sam ja skuzio on ima preko 60C u idleu...to nije nikako dobro :S
Ma nevirujen da je u idleu, pa taj čip bez hladnjaka nebi potega do 60c koliko malo troši i zagrijava se u idleu.
RePlaY je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2013., 19:10   #162
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
ma nije u idleu tolika temp.
u idel SpeedFan kaze 33c i isto to kaze Afterburner.

Ona temp od 64c je san gleda samo sa speedfanom (mozda popodne pogledan i sa afteron sta on ima za rec)

Neman kako sad slikat komp al nebrini sve je lipo slozeno i ima 3 12cm venta i napajanje je na "podu" tako da nema veze sa temp u kucistu, a proc je hladjen sa TT BigTyphoon-on.

Temp u loadu san gleda tako da bi igra WOT i nakon pake cin bi zavrsila izasa bi sa win tipkon i vidija sta pise (stupanj gori doli nije mi bitno)

E i jos jedna inf u idle Afterburner kaze da su mi ventovi na grafi na 30%

Uglavnom cilu procu san pocea jer mi se 60c koliko kaze soft nije cinilo jednako toplo koliko je Heat pipe bia vruc, jer sama grafa je toliko topla da je doslovno grijala sve oko sebe cak i kuciste, netreban ni otvorit komp da bi skuzija di je grafa
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2013., 12:03   #163
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Pa tak vec da ono malo mi čudno bilo da u idleu to gledas i da je toliko....

60C u loadu je sasvim ok po ovoj vruchini

Kao sto je gore receno, poigraj se afterburnerom i manualnim štelanjem ventova
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2013., 13:43   #164
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Sad je kasno.... ima bit da je ploca prnila nakon 2 dana.......
http://forum.pcekspert.com/showthrea...25#post2419225

Valjda nece bit problema sa reklamacijon u Extreme digitalu i valjda ce to brzo rijesit da nebuden jos misec dan bez kompa.... :/
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 22:52   #165
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Može li mi netko objasniti kako klonirati sliku na drugi displej?
Onako u detalje ko idiotu.

Otkad se koristim racunalom imam ATI i sad nakon 3 sata nVidije te 3-4 promjenjena drajvera , nemam više živaca.

Ok , uspijem nekako dobiti dupliranu sliku ali ne dobijam isti rifreš rate na drugom displeju vec 120Hz pa mi nestaje slike jer to ocito ne prolazi kroz HDMI

btw, vjerovatno sam čorav ali gdje se gledaju temperature i namješta brzina venta ?
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 16.12.2013. u 22:57.
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 23:18   #166
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,941
Instaliraj si UltraMon.
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 01:06   #167
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor kasko Pregled postova
Instaliraj si UltraMon.
Budem sutra jer sam bas maloprije ugasio ...

Nego , zar mi zaista trebaju posebni programi za obićnu glupost kao što je kloniranje displeja ...ili ja tu ne vidim nešto očito ?

Ok , nakon što instaliram drajvere imam uredno prepoznati monitor



Sljedeče smanjim rezoluciju monitora kako bi mogao duplirati sliku.
Nakon što uštekam HDMI pojavi mi se drugi displej.
Označim kvačicu te dupliram sliku.



Pošto sam klonirao stvar , izgleda da imam istu rezoluciju te rifreš kao na primarnom monitoru.



Ali u biti nemam. Na kloniranom displeju dobijam rifreš od 120Hz što mi drajveri i potvrđuju.



Iako tih 120Hz nije zatamljeno te imam mogučnost promjene na 60Hz ,apliciranje te promjene nije moguče jer nemam nikakav "aplaj" a daljnje čeprkanje po drajveru rezultira resetiranjem rifreša nazad na 120Hz te pucanjem / gubljenjem slike na kloniranom displeju.

U čemu je stvar?


btw , u programu od kartice vidim da je vent u stanju mirovanja na 30% brzine.
Navikao sam da ne čujem racunalo pa bi to htio smanjiti (pretpostavljam da nebi bilo nikakve opasnosti po karticu jer je ovako na 25 st.) ali mi program dozvoljava samo povečavanje te brzine.
Treba mi nekakav posebni program i za to ?

EDIT: upravo skinuo gorespomenuti Afterburner ali i tu mogu samo ubrzati vent.
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 17.12.2013. u 01:22.
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 01:27   #168
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Ovdje pod "Perform scaling on:" iz padajućeg izbornika odaberi "GPU" i onda možeš podešavati rezoluciju i refresh rate putem grafičke kartice.
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 17:04   #169
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Izgleda da su tu opciju ovdje zaboravili "ugraditi"






btw , postoji li nekakav kutni adapter za spojit struju na karticu?
Ovdje je okrenut u krivom smjeru pa nema šanse da zatvorim kučište...



Nego ako se tko pita čemu karton...Karticu sam jedva uspio uglaviti uz kuler...U biti malo sam ga morao natezati/ iskriviti u suprotnu stranu kako bi mogao ugurati karticu. Ali i ovako , svi metalni kontakti s stražnje strane kartice su bili uglavljeni u CPU cooler uključujuči i taj konektor za struju na kartici. Morao sam ugurati komad kartona da to odvojim da nebi bilo dima ili iskri kad ga upalim...

I onda kad me pitaju zašto mi se gade kompjuteri.
Čovjek mora ispalit na živce kad nešto želi namjestiti. Nije važno jel softverski ili hardverski. Yebo kompjutere i ko radi te drajvere i yebo sve te 'standarde' po kojima ljepe konektore ,dizajniraju kulere i ostalo.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 08:46   #170
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Pitao bih samo ako netko zna da li se može montirati ARCTIC-COOLING Accelero L2 Plus na Gainward GTX 750 Ti. Naime, imam tu karticu i hladnjak u idle nepodnošljivo zuji, pa ako mi ne prihvate reklamaciju kupio bih tog Accelera.
Na stranici Arctica piše da taj hladnjak ide na GTX 650 Ti, stoga me zapravo zanima jesu li iste mount dimenzije kao kod GTX 750 Ti.
Hvala.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 10:59   #171
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Pogledaš ovo doli i izmiriš razmak rupa na svojoj (ostatak sheme je visina hladnjaka na pojedinim dijelovima/segmentima - tako da i to sam možeš izmirit)
http://www.arctic.ac/eu_en/downloads...on_drawing.pdf

Nema na čemu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 11:58   #172
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,472
Nemoj zaboraviti da ces izgubiti garanciju skidanjem hladnjaka, jer Gainward ima naljepnice na sarafima.
Probaj se jos poigrati u nekom programu (msi afterburner i sl) s regulacijom okretaja ventilatora. Mozda su po tvornickim postavkama okretaji ventilatora stavljeni na previse od realnog stanja.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 13:31   #173
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Probao sam afterburner. Fan je na 30 posto i jako se čuje, kao da zapinje. Ispod 30 posto ne ide. Kada je na točno 37 posto najmanje bruji. Mislim da je greška na ležaju venta ili tako nešto. Vidio sam da ima naljepnice na šarafima, tak da gubim garanciju sigurno ako budem rastavljao. Ići ću na reklamaciju u Links, ali budem pitao da mi daju tog Arctica umjesto nove kartice ako bude moglo, pa neka ga oni montiraju. Razmak između rupa za mount je 43mm, tako da sve paše sigurno.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 18:45   #174
BoobZ
Premium
Moj komp
 
BoobZ's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 159
Citiraj:
Autor Has Pregled postova
Probao sam afterburner. Fan je na 30 posto i jako se čuje, kao da zapinje. Ispod 30 posto ne ide. Kada je na točno 37 posto najmanje bruji. Mislim da je greška na ležaju venta ili tako nešto. Vidio sam da ima naljepnice na šarafima, tak da gubim garanciju sigurno ako budem rastavljao. Ići ću na reklamaciju u Links, ali budem pitao da mi daju tog Arctica umjesto nove kartice ako bude moglo, pa neka ga oni montiraju. Razmak između rupa za mount je 43mm, tako da sve paše sigurno.
teško da će ti dat aftermarket cooler umjesto nove kartice, tj neće sigurno
BoobZ je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2014., 19:58   #175
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Ja mrzin Gainward, i svu sličnu "partnersku" stoku sitnog zuba, koja stavlja te naljepnice da kupac ne "uništi" karticu. Nek onda ugrade propisno hlađenje ili nek olabave kod priznavanja jamstva.

Također mislim da će ti ponudit da kupiš taj hladnjak u njih, i da ti ga oni "stručno" montiraju (besplatno), pa onda ne gubiš jamstvo.

Eventualno možeš (ako je ovaj hladnjak doli u pitanju) zaminit samo vent, dakle bez da diraš šarafe sa stražnje strane.


Skineš lagano ovaj crni pokrov s ventom, izmiriš razmak ovih rupa u PCB-u oko hladnjaka, staviš odgovarajući vent na taj pasivni Intel lookalike hladnjak (npr. ventilator od 12cm), pritegneš ga plastičnim vezicama (tzv. riblja kost) i hladiš cilu karticu na min. okretajima (zbog veće površine i protoka zraka u odnosu na taj mali crveni vent). Vent uštekaš direkt u matičnu ili na napajanje pomoću molex adaptera.
Sve skupa cjenovno = prava sitnica (40-tak kuna ako već nemaš vent sa strane u ladici)

Naravno pratiš temperature nakon instalacije, ali mislim da jedan 12cm vent (ako uspije stat) potrga to crveno smeće ko krmača masnu vriću - haiku off
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2014., 21:48   #176
Has
Registered User
Moj komp
 
Has's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Austria
Postovi: 99
Eto, javili mi iz Linksa da serviser nije primjetio glasniji zvuk ventilatora, a testirao je karticu u 3Dmarku i još nekim benchmarcima lol. Od kad 3Dmark mjeri decibele? Mogli su testirati preko MSIAfterburner, EVGA PrecisionX, Rivatuner... i igrati se sa sliderima za brzinu vrtnje ventilatora.
Ništa, skinuti ću kuler i pokušati podmazati vent, ako ne uspije kupit ću Accelera. Kejs closed.
Edit: Ovaj prijedlog Drvoja mi je prekompliciran i ne želim se mučiti sa time.
Gubim jamstvo, ali neće kartici ništa bit nadam se.

Zadnje izmijenjeno od: Has. 26.05.2014. u 22:06.
Has je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 01:33   #177
X360
Premium
Moj komp
 
X360's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 57
Question

Dečik pratite li ovaj novi Maxwell čip od nNvidie.
Prodo bi svoju 650ti boost i uzo nešto jače imam, HP brendiranu radnu stanicu di mi pašu samo te male kartice sa jednim ventičem do 18.5mm pcb, igram bf4 i ono solidni je ali nije baš nešt.

Ako dobijem 50% na smanjenju potrošnje ,napajanje mi daje čistih 327w a imam šanse za preko 50% jaču grafu.

Imam onaj slabiji i7 2600s sa 60% tdp 8gb i 1tb 10000rpm hdd koji guta struje ko mutav.
Svaki wat mi je važan, treba mi nešto jače u ponudi su, gledo sam pred par mj, samo gtx 750ti 2gb sa novim Maxvelom ima li naznaka da če doći šta bolje za mene!?

Inače moja po ovim vručinama idle 33 full load 72 celzija a i tiha je dost ,neznam kak vi imate toliko problema sa tim temperaturama .

P.S Hvala na odgovoru i recite mi koliko bi mogo dobit za svoju 1god stara ima garanciju ,nema ih po oglasima

Hvala na odgovoru!!
X360 je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 10:59   #178
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
http://anandtech.com/bench/product/1130?vs=1129 čisto za usporedbu performansi, potrošnje, buke i temperatura (stock hladnjaka) bilo kojih grafičkih.

Inače ne pratim Maxwell čip (zapravo BMK), već price/performance ratio grafičkih (nabavio povoljno polovnu AMD/ATI dok bi performansama sličnu polovnu nEvidiju platio cca 200-300kn više).

Te manje grafe su ti i tamo bile u temi "Procjene" pa se tamo okušaj (dosta su nezahvalne za procjenu jer su rijetke, a osim manjih dimenzija čisto sumnjam da imaju neku prednost - većina ljudi ionako nema takva "specifična", manja kučišta).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2014., 11:27   #179
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,969
U stvari ovo je ispravna usporedba

http://anandtech.com/bench/product/1130?vs=1040

Ne bi dobio baš ništa prelaskom na 750 ti, odnosno tek nešto malo na potrošnji. Uglavnom neisplativo s obzirom koliko bi izgubio prodajom kartice.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2014., 17:17   #180
NateC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 195
Zašto svi mrze Gainward?

Imam njihovu grafu i zadovoljan sam. Tih ventilator,dosta dobre preformanse za cijenu. Znao sam je dosta opteretiti,a nikad nije išla iznad 37°C. Dosta solidna grafa.
NateC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na