Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2006., 22:33   #1
Mark33
Premium
 
Mark33's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin
Postovi: 403
Umrezavanje problem

Napravio sam sve kao i u How to umrezavanje DVA racunala,i ono u comand promptu je bilo sve u redu.Ali kad sam pokusao igrati FarCry multiplayer,na jednom racunalu napravim server,onda drugo racunalo ne vidi server.Zasto?Takoder mi se i ovo dogada: http://img231.imageshack.us/img231/7892/untitledii8.jpg
Zbog toga nemogu doci do shareanih podataka.
Sta treba napraviti?Hvala na pomoci.
__________________
Acer V5-552G
Mark33 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2006., 23:29   #2
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
do igre bi ti moglo biti do firewalla, probaj ga isključit pa vidi, a za pasword odi na desni klik / disk kojeg oćeš sherat, zatim na sharing i označi folder koji oćeš
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.11.2006., 14:57   #3
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Onaj prozor se pojavljuje jer se moras ulogirati na racunalo kojem pristupas preko mreze. U slici koju si nam postao se vidi da je automatski upisan Gost account i da to ne mozes promijeniti. Da bi to mogao promijeniti moras iskljuciti Simple File Sharing do kojeg dodjes preko Windows Explorera, Tools, Folder Options, View, Simple File sharing.

ako ti je guest account iskljucen i zelis se ulogirati kao admin na tom racunalu, tada jednostavno u kucice upises odgovarajuci username i password kada te zatrazi (kao na slici koju si postao).

Ako ti admin ili user preko kojeg se zelis spojit na racunalo na mrezi nema password (odnosno ima blank password) moras dozvoliti spajanje preko mreze sa blank passwordom. To napravis kroz Start - run - gpedit.msc - Computer Configuration - Windows Settings - Security Settings - Security options - Accounts: Limit local use of blank passwords to logon only - Disable.

Kad diseablas tu opciju moci ces se ulogiravati preko mreze i sa blank passwordom. To naravno nije preporucljivo, ali za kucne mreze je prihvatljivo.
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na