Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2016., 22:53   #1
Dado1977
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 116
Asus laptop problem sa WIFI

Imam problem sa Asus X554L i WIN 10, dakle laptop stalno gubi mrezu, tj rad pola sata normalno i onda udje u black out i cca 1 do 2 min ne radi wifi i tako stalno. Sa routerom je sve ok. Probao sma mijenjati drivere ali nije nista pomoglo.
Imate mozda kakavu ideju?
Dado1977 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 08:16   #2
amper
Registered User
 
amper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Dado1977 Pregled postova
Imam problem sa Asus X554L i WIN 10, dakle laptop stalno gubi mrezu, tj rad pola sata normalno i onda udje u black out i cca 1 do 2 min ne radi wifi i tako stalno. Sa routerom je sve ok. Probao sma mijenjati drivere ali nije nista pomoglo.
Imate mozda kakavu ideju?
Meni se to ponekad dešava ali s eksternom karticom jel gubi vezu negdje na USB utoru. S obzirom da je tvoja kartica integrirana probao bi iskoristiti garanciju ako je imaš. Druga solucija je da probaš "onemogućiti karticu" pa "omogućiti".

I pitanje, dali ti se izgubi wifi signal ili baš wifi prestane s radom?
amper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2016., 09:08   #3
Kinez
Premium
Moj komp
 
Kinez's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Split
Postovi: 111
Probaj dalje sa drugim verzijama drivera, imam jedan Dell kojem wifi radi samo sa jednom starijom verzijom win8.1 drivera, i to cak nije driver od tog modela laptopa, vec nekog slicnog. Nisu tili radit ni dellovi driveri po service tagu, ni windows default ni broadcomovi, samo ta neka verzija na koju sam slucajno naletija.

Citiraj:
Autor Dado1977 Pregled postova
Imam problem sa Asus X554L i WIN 10, dakle laptop stalno gubi mrezu, tj rad pola sata normalno i onda udje u black out i cca 1 do 2 min ne radi wifi i tako stalno. Sa routerom je sve ok. Probao sma mijenjati drivere ali nije nista pomoglo.
Imate mozda kakavu ideju?
__________________

[Opteron 165 + TT 120]***[TwinMos 4x512 MB CL2]***[DFI NF4 LanParty]***[ATI HD4850]
[Hitachi 1TB HDD]***[Seasonic S12G-650G Gold 650W]***[Razer Lycosa]***[NZXT Beta Black Metal Edition, SCYTHE Kaze Master II KM05-BK]***[Samsung 22" B2230]

Kinez je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 22:33   #4
Dado1977
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: rijeka
Postovi: 116
Citiraj:
Autor amper Pregled postova
Meni se to ponekad dešava ali s eksternom karticom jel gubi vezu negdje na USB utoru. S obzirom da je tvoja kartica integrirana probao bi iskoristiti garanciju ako je imaš. Druga solucija je da probaš "onemogućiti karticu" pa "omogućiti".

I pitanje, dali ti se izgubi wifi signal ili baš wifi prestane s radom?
ikona wifi ne pokazuje da nema signala. samo broseri prestanu raditi IE, Chrome ili Mozila uvijek isto kao da nema vezu i onda nakon mozda minute normalno proradi

da li bi mozda pomoglo da se unesu one dns postavke u properties ?
Dado1977 je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2016., 23:32   #5
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
meni je to znao raditi pa sam na routeru isključio "n" standard i stavio običan "g". Isključio sam i protected wifi i dodatne gluposti i nakon toga su mi ta prekidanja nestala. Imam net od 20Mb tako da je 54Mb za wireless i više nego dovoljno
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2016., 08:53   #6
amper
Registered User
 
amper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 64
Citiraj:
Autor Dado1977 Pregled postova
ikona wifi ne pokazuje da nema signala. samo broseri prestanu raditi IE, Chrome ili Mozila uvijek isto kao da nema vezu i onda nakon mozda minute normalno proradi

da li bi mozda pomoglo da se unesu one dns postavke u properties ?
Meni se to dešavalo i to zna biti jako nezgodno kad nešto skidaš s neta, skineš 500 mb od 600 i vrisne veza.

Probaj upisati DNS ali ne vjerujem da će ti to pomoći. (provjereno).
amper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na