Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.05.2007., 20:21   #151
Cali
H2TB
Moj komp
 
Cali's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 363
da li netko od vas koji imate iskon duo ima iskustva sa online igranjem, npr. americas armya? ono što me zanima su pingovi, te da li je linija dobra, te da li ima laga i slično, ili je ok...???
Cali je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2007., 00:17   #152
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Hm, nemogu ti pomoci za AA jer odavno to neigram ali kao igrac cod2 mogu reci da sam zadovoljan s pingom... nemogu ga direktno usporedivati s t-com-om jer decki iz klana imaju u pravilu t-com osnovni paket a ja sam na 3Mb i ping je osjetno bolji (meni prosjek 35, njima 55)
E.T. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.05.2007., 00:53   #153
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,538
Citiraj:
Autor jollyb Pregled postova


a sad?

btw, na velikim brzinama sam primjetio da speedtest ne pokazuje najbolje (velike, x2 pa na vise od ovoga)
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2007., 08:45   #154
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor ojpi Pregled postova
??? Pa to je 300KB/s, a ne 240. Tak ti je na svim serverima? I zakaj ti je ping tak loš?
znam samo da mi je u torrentu ukupno uvijek oko 240. na ostalo se ne obazirem. fora je i u tom da kad neš počenm skidati se neta brzina je i preko 400, pa se nakon par minuta smanji na manju :P

ping? nemam pojma zaš je takav, niti ne znam baš kaj je ping....
jollyb je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2007., 11:24   #155
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Eto da i ja nesto upitam u vezi iskona da ne otvaram novu temu,

Znaci ovaj mjesec sam se prebacio sa T-Com 5GB paketa na Iskonov 5GB paket, brzina je 1Mbit/s i sada imam na Iskonu tri mjeseca flata za 1kn, e sada me zanima sto moram napraviti da ne placam promet T-Comu vise, koliko sam ja skuzio samo prebacim paket na start i ne spajam se vise preko njihove lozinke jel tako ??

Isto bi htio drugi mjesec uzeti 3Mbit vezu, tako da za 180kn imam 3Mbit Flat, e sad me zanima gdje da si ja prebacim na 3Mbit-a, kod T-Coma ili, na Iskonovim stranicama nisam vidio tu opciju,
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2007., 11:47   #156
msvrtan
..
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,735
kod adsla postoji prikljucak i promet.

ovo sto si ti mjenjao se zove promet.

brzinu koji bi htio mjenjati je unutar prikljucka koji koristis. stoga to mjenjas u tcomu.

pretpostavljam da bi nakon 3 mjeseca se vration na 1mbit jelda?ako da pripazi kod mjenjanja brzine posto nisam 100% siguran da li imaju kakva pravila pri mjenjanju ..npr mozes mjenjati brzinu jednom svakih 6 mjeseci ili godinu dana i sl..
msvrtan je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2007., 13:25   #157
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
e to sam htio znati, znam da za brzinu placam T-Comu pa mi je logicno da i kod njih to mjenjam, ali reko mozda se to moze napraviti kod Iskona pa ti oni prebace, posto su njih dvoje zapravo jedna tvrtka... Moram vidjeti koliko puta mozes mjenjati brzinu jer bi ja uzeo 3mbita samo na dva mjeseca..
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2007., 16:48   #158
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Brzinu možeš mijenjati svaki mjesec ako hoćeš. Možeš to napraviti i online. Jedini način da ne plaćaš brzinu t-scumu je da uzmeš neki Duo (telefon+internet) ili Triple (tf+internet+TV) paket jer onda SVE plaćaš samo jednom subjektu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2007., 18:11   #159
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Cini mi se da toga nema nigdje online, nema ni na T-Com korisnickim stranicama niti na Iskonovim, znaci da bih trebao zvati iskonovu sluzbu za korisnike da mi ju povecaju... btw i ja sam racunao da se brzina isto ko i paket moze mjenjati svaki mjesec, A jedini nacin da ne placam Tsljamu je da se ili odselim ili cekam jos 2-3 godine
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2007., 20:15   #160
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
brzinu možeš mjenjati koliko puta u mjesecu hoćeš, tj koliko to god oni puta stignu promijenit. Moraš nazvati SZK od T-coma, pročitati broj ugovora od adsl-a i reči na koju brzinu mjenjaš i to je to. Povratak je ista shema. na KS nema opcije za mjenjanje brzine.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.05.2007., 22:54   #161
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
A mislio sam da cu nekako izbjeci T-Comov-u SZK THX svima
__________________
androidhrvatska.com
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2007., 15:15   #162
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
E, ima li tko kakav insider info, kad se predvidja neko prosirenje podrzanih brojeva? Konkretno, na podrucje Kastva, kod Rijeke.
Ekipa na Iskon infou nema blage, samo ponavljaju jojo, bit ce uskoro upgrade, a gdje i kada - pojma nemaju.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote