Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2007., 13:33   #1
stepski_vuk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: -
Postovi: 4
modem problem

Nikako ne uspjevam povezati se dial up vezom. Windowsi kažu da je modem HSP56 instaliran, ali kad se pokušavam spojiti kažu mi da je greška u hardweru ili device ne radi dobro. kako da pravilno instaliram taj modem za dial up vezu?
stepski_vuk je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2007., 13:43   #2
Fera_os
Ne znam šta da napišem
Moj komp
 
Fera_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 984
Prvo provjeri jel ti uključena opcija Wait for dial tone. Ako je, odmah to isključiti. Contrlo Panel>System>Hardware>Device Manager>Modems>desni klik na modem>Properties>Modem i pri dnu prozora se nalazi ta opcija. Ako je već isključena onda u redu. Probaj ako imaš drivere od tog modema. Pa instaliraj. Meni jednom nije bilo do ničega navedenog sam sam iskopčao kabel iz utičnice i opet ukopčao i još sam modem izvadio sa PCI utora na matičnoj i opet ga stavio.
__________________
Nemam ništa pametno za reć!
Fera_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.03.2007., 17:36   #3
stepski_vuk
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: -
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Fera_os Pregled postova
Prvo provjeri jel ti uključena opcija Wait for dial tone. Ako je, odmah to isključiti. Contrlo Panel>System>Hardware>Device Manager>Modems>desni klik na modem>Properties>Modem i pri dnu prozora se nalazi ta opcija. Ako je već isključena onda u redu. Probaj ako imaš drivere od tog modema. Pa instaliraj. Meni jednom nije bilo do ničega navedenog sam sam iskopčao kabel iz utičnice i opet ukopčao i još sam modem izvadio sa PCI utora na matičnoj i opet ga stavio.
Ništa od svega toga, ali svejedno hvala.
stepski_vuk je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2007., 15:35   #4
Ivan Sušanj
Registered User
 
Ivan Sušanj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 32
Probaj modem stavit u drugi pci utor, probaj reinstalirati drivere, provjeri ovo šta ti je rekao ovaj prije mene, ako od svega toga ne bude ništa bojim se da ćeš morat kupit drugi modem! Ali provjeri opcije modema općenito možda si nešto prčkao pa promijenio
Ivan Sušanj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na