Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.07.2008., 00:44   #91
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Kad ste vidli seljacinu u citreonu ?

Kad ste vidli seljacinu u opelu i WVu?

Mislim da je ovime diskusija zatvorena.

Doso mali bauštelac i vidio da tamo ima jefinih njemackih auto . I tako vratio se mali mujo sa njemacko auto u 'rvacko i bio on tako baja(001) jer je kupio njemacko auto .
A sta si onda ti kada se ovako izrazavas ? paysan ...

Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
I jos jedna stvar. Nebi kupio BMWa/Mercedesa NIKAD ma kolko god bili dobri auti. To su za mene auti koje voze seljaci zbog kojih nam i je drzava u tolkom kurcu u kolkom je i STRAH me da me neko slucajno ne poistovjti sa njima.
ti to pricas o novim ili starim modelima, HUGE difference i kao za slag na kraju izostavio si naaaj preseratorskijski automobil na svijetu - audi (sta ne vidjas sve one silne A4/A6/A8 s bih regama i zatamnjenim šajbama iz kojih izlazi celava glava s lancinom)
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 24.07.2008., 00:48   #92
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor B3mt1 Pregled postova
ti to pricas o novim ili starim modelima, HUGE difference i kao za slag na kraju izostavio si naaaj preseratorskijski automobil na svijetu - audi (sta ne vidjas sve one silne A4/A6/A8 s bih regama i zatamnjenim šajbama iz kojih izlazi celava glava s lancinom)
Ispricavam se. Neznam kako sam previdio ovakvu gresku.
Fleks je offline  
Staro 24.07.2008., 02:01   #93
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
@Fleks

Smiri se duboko udahni. Znam da voliš drukčije aute. Opet naglašavam da mi Passat nije Bog Bogova, nego samo jedana dobra limuzina. Isto tako ja stalno svoje razloge navodim, pa meni je bolji Yugo nego C6, i za mene je to EOD.

Što se tiče Ceeda, to mi je auto očajno, iako je nastao od tvoraca novog realtivnog nelošeg TTa.

Opele nevolim jer su dizajnerski sasrani, a ovi stariji su mi ostali u sjećanju kao jebeno skučeni.

Smart je auto i pol, vozio sam se s njim i auto je skroz prostrano. Neznam kakaav je za crash, ali ja mogu stat u njega.
Citiraj:
I jos jedna stvar. Nebi kupio BMWa/Mercedesa NIKAD ma kolko god bili dobri auti. To su za mene auti koje voze seljaci zbog kojih nam i je drzava u tolkom kurcu u kolkom je i STRAH me da me neko slucajno ne poistovjti sa njima.
Fleks ti imaš jako velik stereotip o autima. Po tebi je većeina dosta prodavanih auta i time dosta popularnih u RH, baš za seljačine. Dok npr. ima većih seljačina sa Porscheom.

To što kažeš da Merc i BMW kupuju samo seljaci varaš se. Ima dosta koji tu spadaju, uključujući kutije i tatine sinove. Po tvome seljak nije onaj tko kupi Citroena ili manje poznato, a više egzotično auto ?!?!
Baja 001 je offline  
Staro 24.07.2008., 02:21   #94
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Što se tiče Ceeda, to mi je auto očajno, iako je nastao od tvoraca novog realtivnog nelošeg TTa.
Ti izgleda da imaš problem sa "bang for a buck" autima. Pro Cee'd 7 godina garancije, 5 sigurnosnih zvjezdica, masa opreme za 99 999 KN. Ak ne bi kupio Octaviu sa plinom, ovo bi mi bio drugi izbor. I samo je dizajniran od strane istog tima kao TT-ac. Vidio na autoshowu, sjedio u njemu, čuo cijelu priču i mogu reći da od automobila koji su malo prizemniji i bliži hrv. standardu (što je uopće to, jel?) da me se najviše dojmio.
tutix je offline  
Staro 24.07.2008., 02:39   #95
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ti izgleda da imaš problem sa "bang for a buck" autima. Pro Cee'd 7 godina garancije, 5 sigurnosnih zvjezdica, masa opreme za 99 999 KN. Ak ne bi kupio Octaviu sa plinom, ovo bi mi bio drugi izbor. I samo je dizajniran od strane istog tima kao TT-ac. Vidio na autoshowu, sjedio u njemu, čuo cijelu priču i mogu reći da od automobila koji su malo prizemniji i bliži hrv. standardu (što je uopće to, jel?) da me se najviše dojmio.
Nema veze koliko on nudi, kad mi je gadan do bola.

Stalno ponavljam jedno te isto, desgin prije svega!
Baja 001 je offline  
Staro 24.07.2008., 03:12   #96
Tihomiy
Premium
Moj komp
 
Tihomiy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Popovača
Postovi: 94
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Nema veze koliko on nudi, kad mi je gadan do bola.

Stalno ponavljam jedno te isto, desgin prije svega!
http://www.postimage.org/image.php?v=gxPXr_J
jedna slika za tebe baya ovo si sad na avatar stavi...
a i dokazano je da si ljubomoran na KIU..sigurno mrzis ujaka..kia ceed je prije svega jako lijepa ..dizajnirao ju dizajner isti ko i za novi audi TT
Tihomiy je offline  
Staro 24.07.2008., 03:53   #97
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Fascinantno koliko djetinjeg izdrkavanja ima na ovom threadu. A bome i na ostalim auto threadovima u svaštari.
Baja bi radije vozio yuga nego c6. Dostojno nekog kindergarten foruma. Fleksu činjenica da neko vozi VW ili Opel znači da je vozač seljačina. Kajaznam, ja ljude ocjenjujem prema djelima, ponašanju a ne prema onome što voze. Po meni je baš takvo generaliziranje seljačko i zatucano. Moj frend koji ima IQ skoro koliko je visok je kupio novu Opel Vectru karavan. Zašto? Auto mu se svidio. Lijep mu je, velik, masivan, ogroman gepek. Ima troje djece i auto mu ispunjava potrebe. Inače je fakat dobričina i duša od čovjeka. I sad je on po Fleksu seljačina koja vozi Opel. Pitao ga ja kad je kupovao što ne uzmeš ovaj, što ne uzmeš onaj, što baš vektru? Njegov odgovor je bio da mu se auto sviđa, može ga isfinancirat, vozit će ga par godina, prodat i uzet neki drugi koji mu se bude svidio tad. Tako razmišljaju normalni ljudi. Uzmu u obzir svoje potrebe + raspoložive financije + vizualnu privlačnost i kupe auto. Ispred moje kuće je parkirano 5 vozila. Laguna, 206, 323f, passat i kadet. Laguna je udobna i troši ko blesava (2.0) i imala je problema s elektronikom. Većih. Pežoić je bio ok dok nije riknulo neš na ovjesu (ne pitajte za detalje, nemam veze s mehanikom) a u servisu su rekli da je to sasvim normalno za taj auto da mu se to dogodi na oko 100000 km. Mda, baš. Mazda ok osim gomile sitnih bugova koji neopisivo živciraju. Raznorazne lampice koje upozoravaju da airbagovi ne rade, malo svijetle, malo ne svijetle. Spone promijenjene više puta, ko da ih rade od papira. ABS senzori mijenjani 4 puta. Daleko od onog da je to japanac, auto koji se ne kvari. Inače, mehanika uzorna, bez zamjerke. Passat karavan, služi svrsi. Ima 130 ks i malo troši. Bez kvarova još. Kupljen rabljen za povoljne novce baš zbog činjenice da ima snage, malo troši i da je jeftin za održavanje. Kadet 1.6d, stara krama, služi kao jedan od auta za posao, toči i vozi. Održavanje prejeftino. Prepostavljam da sam ja sad uber seljačina pošto vozikam i kadeta i passata. Vratit ću se malo na lagunu. Francuski auto. Frend, susjed dvije kuće od mene kupi lagunu 1.9dci. Odemo na kavu s drugim frendom koji je nedugo prije toga vozio lagunu i prodao je. Kad je vidio da je ovaj moj susjed kupio lagunu samo mu je rekao: "Kupio si lagunu??? Koja luzerčina." Naime, ovaj je imao ne probleme, nego THE probleme s tim autom. Njega je bilo strah krenut na put s njim zbog lagunine elektronike, toliko je auto bio pouzdan. Al ajd, ovaj moj susjed još nema problema. Ajmo malo i o fleksovom uber autu, citroenu. Prije par godina je par klinaca fleksovih godina u C3, dobro natočenih, 2,25 promila u krvi (gle čuda, voze auto mrtvi pijani, dakle seljačine u citroenu) očešalo moj sparkirani kadet po cijeloj lijevoj strani. Rad, lakiranje i limarija koštali 4000kn. A citroen samo što se nije raspao. Otpala je hauba (neznam zašto), probušen kiler, kotač otpao s pola poluosovine, feder amortizera završio na dnu mog dvorišta, zdrobljena limarija prednjeg desnog dijela, pomaknut auto skroz. Ljudi na cesti su se križali kak bi taj auto prošao da se slučajno negdje malo jače zabio. Možda je citroen ok auto, al kad sam vidio pola šuplje poluosovine kak viri iz kotača na cesti... Al da zaključim, ljudima bi trebalo bit jasno da velika većina ljudi kupnju auta određuje potrebom, mogućnostima i estetskim aspiracijama. Mislim da ih to ne čini seljačinama ako kupe golfa ili astru. I zanima me još nešto. Nek mi neko kaže zašto je passat loš auto? Ja osobno sam ga kupio za fakat povoljne novce u izvrsnom stanju. Pa me prosvjetlite što ne valja u tom autu da i ja znam. Samo mi nemojte počet pričat da se za te pare može kupit ovo i ono. Znam može al i ne mora. I dacia sandero će me odvest od točke A do točke B za 55000kn, nova, ak ćemo gledat striktno financijsku stranu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Staro 24.07.2008., 04:07   #98
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Tihomiy Pregled postova
http://www.postimage.org/image.php?v=gxPXr_J
jedna slika za tebe baya ovo si sad na avatar stavi...
a i dokazano je da si ljubomoran na KIU..sigurno mrzis ujaka..kia ceed je prije svega jako lijepa ..dizajnirao ju dizajner isti ko i za novi audi TT
LOL dobra
Citiraj:
Fascinantno koliko djetinjeg izdrkavanja ima na ovom threadu. A bome i na ostalim auto threadovima u svaštari.
Baja bi radije vozio yuga nego c6. Dostojno nekog kindergarten foruma. Fleksu činjenica da neko vozi VW ili Opel znači da je vozač seljačina. Kajaznam, ja ljude ocjenjujem prema djelima, ponašanju a ne prema onome što voze. Po meni je baš takvo generaliziranje seljačko i zatucano. Moj frend koji ima IQ skoro koliko je visok je kupio novu Opel Vectru karavan. Zašto? Auto mu se svidio. Lijep mu je, velik, masivan, ogroman gepek. Ima troje djece i auto mu ispunjava potrebe. Inače je fakat dobričina i duša od čovjeka. I sad je on po Fleksu seljačina koja vozi Opel. Pitao ga ja kad je kupovao što ne uzmeš ovaj, što ne uzmeš onaj, što baš vektru? Njegov odgovor je bio da mu se auto sviđa, može ga isfinancirat, vozit će ga par godina, prodat i uzet neki drugi koji mu se bude svidio tad. Tako razmišljaju normalni ljudi. Uzmu u obzir svoje potrebe + raspoložive financije + vizualnu privlačnost i kupe auto. Ispred moje kuće je parkirano 5 vozila. Laguna, 206, 323f, passat i kadet. Laguna je udobna i troši ko blesava (2.0) i imala je problema s elektronikom. Većih. Pežoić je bio ok dok nije riknulo neš na ovjesu (ne pitajte za detalje, nemam veze s mehanikom) a u servisu su rekli da je to sasvim normalno za taj auto da mu se to dogodi na oko 100000 km. Mda, baš. Mazda ok osim gomile sitnih bugova koji neopisivo živciraju. Raznorazne lampice koje upozoravaju da airbagovi ne rade, malo svijetle, malo ne svijetle. Spone promijenjene više puta, ko da ih rade od papira. ABS senzori mijenjani 4 puta. Daleko od onog da je to japanac, auto koji se ne kvari. Inače, mehanika uzorna, bez zamjerke. Passat karavan, služi svrsi. Ima 130 ks i malo troši. Bez kvarova još. Kupljen rabljen za povoljne novce baš zbog činjenice da ima snage, malo troši i da je jeftin za održavanje. Kadet 1.6d, stara krama, služi kao jedan od auta za posao, toči i vozi. Održavanje prejeftino. Prepostavljam da sam ja sad uber seljačina pošto vozikam i kadeta i passata. Vratit ću se malo na lagunu. Francuski auto. Frend, susjed dvije kuće od mene kupi lagunu 1.9dci. Odemo na kavu s drugim frendom koji je nedugo prije toga vozio lagunu i prodao je. Kad je vidio da je ovaj moj susjed kupio lagunu samo mu je rekao: "Kupio si lagunu??? Koja luzerčina." Naime, ovaj je imao ne probleme, nego THE probleme s tim autom. Njega je bilo strah krenut na put s njim zbog lagunine elektronike, toliko je auto bio pouzdan. Al ajd, ovaj moj susjed još nema problema. Ajmo malo i o fleksovom uber autu, citroenu. Prije par godina je par klinaca fleksovih godina u C3, dobro natočenih, 2,25 promila u krvi (gle čuda, voze auto mrtvi pijani, dakle seljačine u citroenu) očešalo moj sparkirani kadet po cijeloj lijevoj strani. Rad, lakiranje i limarija koštali 4000kn. A citroen samo što se nije raspao. Otpala je hauba (neznam zašto), probušen kiler, kotač otpao s pola poluosovine, feder amortizera završio na dnu mog dvorišta, zdrobljena limarija prednjeg desnog dijela, pomaknut auto skroz. Ljudi na cesti su se križali kak bi taj auto prošao da se slučajno negdje malo jače zabio. Možda je citroen ok auto, al kad sam vidio pola šuplje poluosovine kak viri iz kotača na cesti... Al da zaključim, ljudima bi trebalo bit jasno da velika većina ljudi kupnju auta određuje potrebom, mogućnostima i estetskim aspiracijama. Mislim da ih to ne čini seljačinama ako kupe golfa ili astru. I zanima me još nešto. Nek mi neko kaže zašto je passat loš auto? Ja osobno sam ga kupio za fakat povoljne novce u izvrsnom stanju. Pa me prosvjetlite što ne valja u tom autu da i ja znam. Samo mi nemojte počet pričat da se za