Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.06.2008., 22:58   #61
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
cek zas je covjek sad dobio ban onak nejasno mi je totalno ?

mislim pitao je pitanje, sad kakvo je pitanje postavio nije bitno...

uglavnom pojma ti neam o iskrici al znam da je raj perverznjaka i ostalih mutavaca tako da sestru skini sa toga cim prije...
Prvi ban za ovo:

http://forum.pcekspert.com/showpost....6&postcount=26

Ak mislite da nije dobar razlog, evo buljo mi može sterat jedan ban, neću se ljutiti.

Drugi, za drugi acc.
Razer je offline  
Staro 27.06.2008., 23:02   #62
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Rekao je da ne znamo radit svoj posao pa evo da nazdravimo u to ime.

http://www.washingtonian.com/page_db.../11.1.GPW4.jpg

P.S. Koja ogromna želja da se vrati na forum :O traži podatke od starog acc, stvarno kak ti se da

EDIT: Razerko nemrem ti ja niš, mod si, morat ću matora tražit da te bana (za pivu)
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 27.06.2008., 23:07   #63
MAXx
Čupavac
Moj komp
 
MAXx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
P.S. Koja ogromna želja da se vrati na forum :O traži podatke od starog acc, stvarno kak ti se da
Ipak je on forumaš dana

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Razerko nemrem ti ja niš, mod si, morat ću matora tražit da te bana (za pivu)
Bude Tor za pivu i čevape.
__________________
Science cannot be stopped. Man will gather knowledge no matter what the consequences – and we cannot predict what they will be. - Linus Pauling
MAXx je offline  
Staro 27.06.2008., 23:26   #64
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
E decki, mislim da bi fakat ovdje mogao lock... Sto je previse je previse, kolko god bilo zabavno...


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
cek zas je covjek sad dobio ban onak nejasno mi je totalno ?

mislim pitao je pitanje, sad kakvo je pitanje postavio nije bitno...

uglavnom pojma ti neam o iskrici al znam da je raj perverznjaka i ostalih mutavaca tako da sestru skini sa toga cim prije...
Zato sto je naporan i dosadan i vec je vrijeme da se takvi pocnu rijesavat. Sjetimo se gordona i kompanije. Hvala Bogu (i moderatorima/adminima) da se pocelo stajat na kraj tim likovima.
Fleks je offline  
Staro 27.06.2008., 23:45   #65
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339

razer, buljo nemre to tak, nemrete banat lika samo što ne rispekta vas autoretaj, taj privliđ imaju samo tor i jelc
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 27.06.2008., 23:53   #66
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Razer...



-->
Ja nisam niš napravio, nevin sam


-----------------------> Razer...



__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 27.06.2008., 23:57   #67
anonimac20
Pošteni trgovac
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: blizu Zg
Postovi: 68
Ja ne razumijem što je u njegovom pitanju nejasno/neispravno/loše?

Postoje te takozvane njubine,no zar ne možete jednostavno liku odgovoriti i gotovo.

Uživate u tim provokacijama i ismijavanju,a u biti su jadni oni koji to rade,jer se ponašaju ko deca.

Što se tiče toga da moderatori ne rade svoj posao kako spada više manje je to točno.Jer se kao prvo ne bi smjelo tolerirati to do čega je došlo a kao drugo tema je i dalje otvorena i dalje se bezrazložno spama.

Ono ne morate skakati na svaku malu greškicu ili njubasti topic...ovo je samo forum...ili pomozite liku ili odj... a za sve ostalo pustite modove da rade svoj posao.
anonimac20 je offline  
Staro 28.06.2008., 00:00   #68
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Citiraj:
Autor veliko_pile Pregled postova
baš ste jadni, stvarno...nemam rijeci, onda meni serete da idem off-topic...ne vidim razlog zasto nemozete se drzat naslova, i odg ako znate, ako ne, koristite PM ili druge programe kao msn za takve gluposti i raspravljanja, zvala je frenda koji je valjda pametnji od vas, pa joj je rekao. Posto sada zna ne treba mi vise vasa pomoc.
Samo da se zna ja imam savrsen ljubavni zivot i ne trebaju bi takva sranja kao iskrica da bi nasao curu....

Posto ovo je mislim zadnja poruka sta pisem, mozete me slobodno skidat s liste jadnika u ovom forumu.
Od uvijek sam imao problema, nebi nikad dobio neki normalni odgovor...a necemo ni pricat o moderatorima...bas dobar posao ste napravili...

Mozda necete imat dobar razlog da me bannate...ali evo vam jednog, da vam olaksam posao..

Idem ja a vi se lijepo tu nastavite bavit Off-topicom (malo svudje po forumu), volio bi jednom gledat na netu Razer-a kako sa zadovoljstvom brise i locka 500 tema na dan...

STVARNO LJUDI, POGLEDAJTE MALO NA STA LICI OVAJ FORUM...
ODOH JA NA JEDNOG PUNO CISCEG I BOLJEG

I'M OFF

ps: i da...pogledajte ovo..pa samo zamjenite rijec ''snakes'' sa Razer, a ''plane'' sa PCE forum...bye bye

http://www.youtube.com/watch?v=6jelU4amC2g


Dakle lik je dobio ban što je napisao da ste jadni ?
To je uvreda koja nosi ban ?
Ok. da je naporan i da mnogima ide na živce ali bože moj... tko vas tjera da čitate njegove postove....

To što je baniran za dupli acc sasvim stoji ali moje osobno mišljenje da ste lika jednostavno linčovali jer je eto malo glup... ( ne postavlja pametna pitanja )

@Razer nisi me dirao do sada pa nemam razloga zaliti se, za drugog ne mislim agitirat/prijavljivat no bahatosti se je teško riješit.., jel ?
stuc je offline  
Staro 28.06.2008., 00:02   #69
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Ovo je baš pravo osvježenje na pce.
Spam tulum
treba ovo češće
sipe je offline  
Staro 28.06.2008., 00:02   #70
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Ako niste zadovoljni radom moderatora javite se na mail/PM administratorima ovog foruma.

Točka. Buljo zatvaraj ovo.

P.S. @ anonimac20 & stuc - razloga za ban je bilo, nećemo se sad praviti glupi i žmiriti na određene redove posta.
Razer je offline  
Staro 28.06.2008., 00:05   #71
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Neeee taman je počeo tulum

Lik je možda postavio pitanje koje se nepotrebno ismijavalo,no onakav "oproštaj" je uvreda forumu u cijelini

Uostalom,koga briga za to što je bannan lik koji je svojom voljom odlepršao s foruma? & usput poslao svih u 3 lepe m.
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 28.06.2008., 00:06   #72
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Čovjek postavi pitanje , ko odgovor dobije ot, spam i izrugivanje i kad na to popizdi izjede.....
Mislim da ovo nije bilo za ban prije ovima što su ga toliko zaspamali.
Michel je offline  
Staro 28.06.2008., 00:06   #73
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
sunce vam jebem i vama i iskrici
__________________

bobe je offline  
Staro 28.06.2008., 00:09   #74
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
nemojte zatvarati neka ovo bude chat topic

odite na http://www.iskrica.com/ i pogledajte popis clanova, vecina nickova je
NadrazenBludnisa is the best
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline  
Staro 28.06.2008., 00:12   #75
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
A lude li teme.
Nemojte mene linčovat ak zatvorim sad ovo.
Idem spavat.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na