Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.06.2014., 20:01   #481
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Power tipka na mom LG OG otkazuje poslusnost. Povremeni problemi su se javili prije cca pola godine, ali sad me yebe svaki dan jer moram dosta jace stisnuti.
Ovo moze proci pod garanciju ili kako?

Najveci problem je sto nemam nikakvog Kineza ni bilo sta drugo sto bi dobro doslo u medjuvremenu
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 30.06.2014., 20:07   #482
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Može proći pod garanciju.
Ako odneseš osobno u servis možeš zatražit zamjenski uređaj pa ti daju neki.
Juice je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.06.2014., 20:37   #483
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Zna nettko kako da rootam hd 4x? pratio sam ovaj tutorial http://true-android.blogspot.com/201...droid-442.html

al nemam iste opcije,i u recovry mode ulazim tipka volume dole + power a ne tipka gore...
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 30.06.2014., 23:48   #484
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Instalirano. Sve kaj nije delalo do sad radi, osim radija..
Radi li ti HotSpot? Meni se zblesira i wifi i data kad ga pokusam pokrenuti. Uglavnom, ne radi mi..

EDIT: Rijeseno, sa XDA skinut fix koji se fleša u recovery modu..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 01.07.2014. u 00:10.
rak21 je offline  
Staro 01.07.2014., 00:31   #485
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Nisam ni probal. Nije radio. Pojavi se za spojit se ali kao nema nikakvog signala.. Kamera se isto zna srusit s vremena na vrijeme.. Meni je super bez obzira na tih par problemcica. Dobar napredak u odn. na g2 stock romove. Kamera je puno bolja sad. Focus je duplo brzi i lakse se dobije Ok slika. Malo su cak i pretjerali sa pojednostavljenim suceljem kamera al dobro. Bolje i to nego da svaki put moram pol sata nest trazit u nekoj slikovnici. I ovaj LG Helth mi je stalno upaljen. Baterija je malo slabija al nebitno jer izdrzi dan kolko god da ga silujem.
MAGARAC je offline  
Staro 01.07.2014., 12:51   #486
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Jesi probao koji AOSP mode tipa cyanogen? Nevjerovatno mi je da default stock ima 1.6gb a cyanogen npr. samo 250ak.. (cloudy broji nesto preko gige)

Sto se tice cloudy.a primjetio sam da nema zvuka kad brises ikonu sa home screena odvlacenjem u kos za smece (nebitno al eto kad vec pricamo o bugovima).

Kamera mi i nije nesto primarno na mobu ali na G2 stoku su stvarno pretjerali sa opcijama; otvorio sam ju jednom i pogubio se u silnim ikonama.. Obzirom da sam koristio ajfone od 2008. ovo mi je se cinilo nepotrebno iskomplicirano. Clooudy kamera je poprilicno jednostavna za koristenje.

Jedino sto mi fali sa LG G2 stock fw je task manager. Steta sto je izbacen sa ROM-a jer mi je bio poprilicno koristan za info o potrosnji RAM-a. Dual window ne koristim pa bih volio da mi na njegovom mjestu stoji task mngr; znas li mozda kako ga ubaciti?

Takoder, jel se moze obrisati health app? U popisu appova ga nema (vidim ga samo kad aktiviram Smart Bulletin skroz lijevo na home screenu).

Koristis li xposed framework? Kako ga najlakse ubaciti i preko cega stavljati tweakove? Kako ti se cini baterija na G3 ROMu spram stock softa? Ja sam ga stavio jucer pa ne mogu jos nista reci..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 01.07.2014. u 12:56.
rak21 je offline  
Staro 01.07.2014., 13:12   #487
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Meni G3 funkcionira sasvim OK za 24/7, izuzev tog rusenja kamera. LG Helth mi je upaljen jer mi taman jos malo istrosi bateriju tak da ju ne mecem sa 40 i nest % na punjenje svaku vecer a i tjera me na hodanje. Meni izgleda kao da je baterija mrvicu slabija, skoro pa nebitno al mozda i nije. Nisam sad bas nest preokupiran sa tim mobitelom. Imam ga tak za 24/7 i ne prckam nist. Radi dovoljno brzo i bez problema i to je to.. Ak pocnem s ROmovima, onda cu svaki dan imat drugi a to mi se jednostavno neda. Sa drugim stvarima se bavim po potrebi..
MAGARAC je offline  
Staro 01.07.2014., 13:50   #488
dak0001
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Novoselec
Postovi: 276
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Meni G3 funkcionira sasvim OK za 24/7, izuzev tog rusenja kamera. LG Helth mi je upaljen jer mi taman jos malo istrosi bateriju tak da ju ne mecem sa 40 i nest % na punjenje svaku vecer a i tjera me na hodanje. Meni izgleda kao da je baterija mrvicu slabija, skoro pa nebitno al mozda i nije. Nisam sad bas nest preokupiran sa tim mobitelom. Imam ga tak za 24/7 i ne prckam nist. Radi dovoljno brzo i bez problema i to je to.. Ak pocnem s ROmovima, onda cu svaki dan imat drugi a to mi se jednostavno neda. Sa drugim stvarima se bavim po potrebi..
khm .... a ja sam mislil da LG ne boluje od takvih gluposti kao kineski odroni kaj nije to slučaj za servis .... bar to nije problem u HR sa LG-om ??
dak0001 je offline  
Staro 01.07.2014., 15:15   #489
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor dak0001 Pregled postova
khm .... a ja sam mislil da LG ne boluje od takvih gluposti kao kineski odroni kaj nije to slučaj za servis .... bar to nije problem u HR sa LG-om ??
?? Pa pricamo o custom romu koji je star 2 tjedna, normalno da ne radi sve 100%

Da ga nosi na servis
rak21 je offline  
Staro 01.07.2014., 17:08   #490
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Neko nije cuo da postoji zajebavanje ili to jako tesko podnosi.
MAGARAC je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.07.2014., 20:59   #491
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Zna nettko kako da rootam hd 4x? pratio sam ovaj tutorial http://true-android.blogspot.com/201...droid-442.html

al nemam iste opcije,i u recovry mode ulazim tipka volume dole + power a ne tipka gore...
Da budem precizniji,treba bi tj htio bi instalirati kit kat...ima negdje tutorijal how to za HD4x? Root sam nes nasao na yt,al kako se instalira novi os? skinuo sam ga već...totalni sam njub
__________________
Thoroughbred B je offline  
Staro 02.07.2014., 22:02   #492
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Ni slucajno ne instalirati xposed framework na G2 ako ste na CloudyG3 ROMu. Poremetio mi je donje soft tipke totalno i opcenito ne radi dobro (javlja da nije instaliran a je).

Usput, ako netko zna kako totalno maknuti (ucinke) xposed? Probao sam normalnu instalaciju i instalaciju iz recovery.a, maknuti ga i nije pomoglo. Cini mi se da cu morati sve nanova. I usput isprobati cyanogen
rak21 je offline  
Staro 02.07.2014., 22:57   #493
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
G3 u VIPu..

Jako mi se dopada kad mobitelom tak dominira ekran i sam zbog toga mi je taj G3 privlacan. Rezolucija i ostalo manje bitno, meni. Iz istog razloga mi se svidaju i neki flagship Kinezi iako su malo preogromni. Vexc ih ima i na njusci, cijena malo optimisticna, 4500kn..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 02.07.2014. u 23:12.
MAGARAC je offline  
Staro 03.07.2014., 16:46   #494
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
G3 u VIPu..

Jako mi se dopada kad mobitelom tak dominira ekran i sam zbog toga mi je taj G3 privlacan. Rezolucija i ostalo manje bitno, meni. Iz istog razloga mi se svidaju i neki flagship Kinezi iako su malo preogromni. Vexc ih ima i na njusci, cijena malo optimisticna, 4500kn..
u temobiletu je pristupačniji , sad kemijam da ga nekako uzmem, jučer me zvao agent i curi naručim g2. g3 nije došao... i danas se pojavi
snorky_vk je offline  
Staro 03.07.2014., 18:24   #495
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Pozdrav. Imam G2 i samo jedan detalj mi nije baš jasan, ostalo je čisti mrak i oduševljen sam mobitelom u svakom pogledu.
Detalj je slikanje noću ili tamnijim prostorima i slično.
Postavke su auto i slike su dosta loše. One po danu su čista bomba.
Da li je do fotića ili trebam nekaj ispodešavati od ISO pa nadalje?
New One je offline  
Staro 03.07.2014., 18:25   #496
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Root + custom camera (xdabbeb) + podesavanje isoa
Cuky je offline  
Staro 03.07.2014., 18:27   #497
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Uuuu svaka čast! Hvala!
New One je offline  
Staro 03.07.2014., 18:28   #498
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Nece bit neki vau pomak. Ali ce biti brza kamera (brze ce slikat, fokusirat)
Cuky je offline  
Staro 03.07.2014., 18:33   #499
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Pa za moje pojmove je i ovo ultra brzo. Samo kaj jedna slika ispadne brutalna do te mjere kad ju se zooma do bola sve se kristalno vidi, a neke maaalo tamnije zoomaš za mrvicu najmanju moguću odma ko pastelne boje izgleda. Bez obzira na opciju Intelligent auto i slične.
EDIT
Ako si mislio na tehničke varijante i bonuse bržeg slikanja i to onda ok, mlao sam mu-mu za te stvari

Zadnje izmijenjeno od: New One. 03.07.2014. u 18:39.
New One je offline  
Staro 03.07.2014., 23:11   #500
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Da budem precizniji,treba bi tj htio bi instalirati kit kat...ima negdje tutorijal how to za HD4x? Root sam nes nasao na yt,al kako se instalira novi os? skinuo sam ga već...totalni sam njub
Prodao sam sve moguće romove (pa tako i kitkat) ali nakon svih mušica koji je svaki imao vratio sam na stock. Iako mi je najbolji bio Avatar ROM ili čak SlimKat, ali nakon thjedan-dva korištenja sam vratio stock.
Baterija traje malo više, možda dobiješ pola dana extra, ali ako ga intenzivno koristiš, dobitak je zanemariv. Problemi su bili sa rušenjem kamere, čak nekad nije niti dobro fotke spremao na SD karticu (corrupted file) tako da sam nakon isprobavanja svega vratio na stock (stavio sam v20d, Turkey) i sad je zena zadovoljna s telefonom. Zaista, svaki ROM ima svoje mušice koje u početku toliko ne smetaju ali kasnije počnu jako iritirati. Sa stockom sve radi kako treba.

Inače root po ovome:
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1818502

CWM recovery(iako možeš staviti standardni, ovaj touch ti nije toliko bitan):
http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2298420

Ali, moje preporuka je da ostaneš na stocku, jer kako god da mislis da je los, prije ili kasnije vidis da nije tako los naspram customa...
alengrosevic je offline  
Staro 04.07.2014., 07:12   #501
L31
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 863
Meni bi bio jos bolji(iako je iovako odlican) software da nema ovih samsungovih gluposti i nepotrebnih aplikacija,makar ih zamrznem pa ne smetaju toliko
L31 je offline  
Staro 04.07.2014., 08:53   #502
inzinjer
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
osobno sam samo probao samo cyanogenmod i zadovoljan sam.
stock rom je odličan, lepo zgleda, dobri appovi, stabilan, smeta me što kad ga se roota nema više OTA koji mi je zgodniji za korištenje
cm mi jer je brži, isto lepo zgleda, nema predinstaliranih gluposti, apdejta se svaki dan (večer), 4.4.4 je već tjedan-dva aktualan
minus su mu povremeni bugovi koje uglavnom riješe idući dan

uglavnom, ne fali mi stock rom i isto tako da se vratim na stock nebi mi falio CM
nadam se da je pomoglo
inzinjer je offline  
Staro 04.07.2014., 11:00   #503
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Probao cloudyg3 i cm 11. Cyano mi je bez veze, kad bih već išao na AOSP prije bih odabrao nešto tipa slimkat. Cloudy izgleda predobro i sve radi odlično osim što kamera zasteka tu i tamo. To mi nije bitno (a i lako se riješi stavljanjem druge kamere) pa ostajem na cloudyu jer mi se dizajn g3 ui-a sviđa baš baš

LG radi odličan posao u pogledu dizajna, kako ui-a tako i izrade.. Imao sam kratko samsung s4 i apsolutno nicim me nije zainteresirao.
rak21 je offline  
Staro 04.07.2014., 11:19   #504
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Meni je i dalje idealna kombinacija stock rom + custom recovery + root + xposed module

Iako trenutno vrtim vec duze vrijeme Pardus HD v5 rom moram priznat da mi se mob tu i tamo sam od sebe zroka sto se sa stockom nije desavalo.

Pokazalo mi se na x romova sto sam imao na hrpi android uredaja da stock rom najbolje radi, odnosno da custom romovi uvijek imaju neku manu.

Cim uhvatim vremena vracam se na gore spomenutu kombinaciju.


Btw, probah s5 i note3 i mogu rec da su osjetno sporiji od g2. Razlog vjerujem da lezi u Samsungovom bloatwareu.
Cuky je offline  
Staro 04.07.2014., 12:32   #505
inzinjer
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
nisam probao, al po videima kolko vidim cloudy g3 mi vuče malo na iOS pa valjda zato prvotna odbojnost (ne kažem da je loše, imao sam iphone dugo, al mi ga je i dosta)
slimkat bi mogao probat
ovako ko laiku sastrane kad gledam ovu kombinaciju "stock rom + custom recovery + root + xposed" module mi se čini ovako: na "čisti" kitkat je prvo dodano od lg-a nešto, pa od providera nešto, pa još dodatni xposed module na sve to. al opet kažem - nisam probao pa neću ni izmišljat.
inzinjer je offline  
Staro 04.07.2014., 12:34   #506
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Xposed ne gledaj kao dodatak (bloatware). Gledaj ga kao nesto pomocu cega mices bloatware + otvaras skrivene opcije unutar os-a.
Cuky je offline  
Staro 04.07.2014., 15:03   #507
inzinjer
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 66
aha, ok. hvala
inzinjer je offline  
Staro 04.07.2014., 15:07   #508
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Istina, cloudy lici na ios po dizajnu ali u smislu flat dizajna a to mi je samo +. Koristio sam iOS na ipadu i ifonu godinama i navikao sam se na izgled. No opet bih naglasio da je samo dizajn slican, nije to kopija iosa. Jedino su togglesi totalno prekopirani

Xposed je generalno odlicna stvar ali na cloudyu mi je syebao navigacijske tipke. Ne sjecam se tocno da li je sama instalacija xposed frameworka to ucinila ili lg g2 tweaksbox. Na kraju sam morao ponovno preflešati rom.

Probat cu kasnije opet ali sa G3 tweaksbox aplikacijom, kazu da taj kombo radi kako spada..

Sa cloudya se ne micem, odgovara mi dizajn, kao sto rekoh probao sam cyanogen ali izgled mi nekako ne lezi na bijelom G2

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 04.07.2014. u 15:14.
rak21 je offline  
Staro 05.07.2014., 00:54   #509
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 709
LG L90 na mobicity.uk. Jel se ovaj mobitel prodavao po ovoj cijeni ili je ovo patka jer nije raspoloživ?
goran1985 je offline  
Staro 05.07.2014., 19:22   #510
flash1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
LG L90 na mobicity.uk. Jel se ovaj mobitel prodavao po ovoj cijeni ili je ovo patka jer nije raspoloživ?
Već duže je ta cijena.
flash1 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na