Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2010., 11:05   #1
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
A3 skener

Da li postoji A3 skener do cca 3000 kn i gdje ga se može kupiti?
erda je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2010., 12:30   #2
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Moze ga se nabaviti za daleko manje ako su ti potrebe generalnog tipa. Znaci ako trebas za poloviti komotno novinsku stranicu; odmoriti se od spajanja i dosadnih post radnji nakon skeniranja na uobicajenoj velicini jedne stranice.

Radi se o varijacijama modela Mustek ScanExpress A3. Novi se i dalje mogu pronaci ponekad cak ispod ove cijene.

Imao sam ga kratko i zao mi je da sam ga (preveliko zauzece stola) nekome dao. Za novinske i ine skenove dusu dao i za to mi je bas i sluzio kao pomocni skener. Sasvim solidna kvaliteta skena za klasu i neces nigdje naci neku veliku kritiku na racun iste. Jer A3 zbilja u ovoj klasi nisu bas cesti namjernici. Za neki ozbiljan repro ili izdavacki posao nit je bojom, a jos manje robusnoscu dorastao. Ali za generalnu kucnu namjenu bez greske.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.06.2010., 17:42   #3
erda
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Sla
Postovi: 179
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Moze ga se nabaviti za daleko manje ako su ti potrebe generalnog tipa. Znaci ako trebas za poloviti komotno novinsku stranicu; odmoriti se od spajanja i dosadnih post radnji nakon skeniranja na uobicajenoj velicini jedne stranice.

Radi se o varijacijama modela Mustek ScanExpress A3. Novi se i dalje mogu pronaci ponekad cak ispod ove cijene.

Imao sam ga kratko i zao mi je da sam ga (preveliko zauzece stola) nekome dao. Za novinske i ine skenove dusu dao i za to mi je bas i sluzio kao pomocni skener. Sasvim solidna kvaliteta skena za klasu i neces nigdje naci neku veliku kritiku na racun iste. Jer A3 zbilja u ovoj klasi nisu bas cesti namjernici. Za neki ozbiljan repro ili izdavacki posao nit je bojom, a jos manje robusnoscu dorastao. Ali za generalnu kucnu namjenu bez greske.
E tako nešto i trebam. Ali ne vidim gdje ga kupiti kod nas, treba mi za firmu jer dobijam razne dokumente i crteže na A3 formatu koje moram povremeno skenirati a gubljenje vremena mi je spajati dva A4 komada u jedan fiel!
erda je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2010., 20:55   #4
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor erda Pregled postova
E tako nešto i trebam. Ali ne vidim gdje ga kupiti kod nas
I bolje da ga ne vidis! Jer ako bi se i motao po nekom skladistu, mozes biti siguran da ce biti nerealne cijene za naplatu psihicke traume, sto ga trgovac nije mogao prodati na vrijeme.

Citiraj:
Autor erda Pregled postova
treba mi za firmu
Onda se nemas sto dalje cifrati. Link koji sam ti dao na eBay-u, vodi te do novog neotpakiranog skenera po cijeni kojoj mozes samo mastati kod nas. I sa davanjima si opet profitirao. Zbidaj i ne gubi vrijeme na Croejsu.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na