Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2017., 17:46   #31
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Evo dosao i sedmi radni dan, a narudzba i dalje u obradi.Isto tako pise da je proizvod na skladistu, ali je ocito skladiste na Marsu pa treba vremena i strpljenja da dodje.Uglavnom kao sto sam rekao izbjegavati topprodaju u sto sirem luku.
Problem sa kupcem riješen. Narudžba je poslana a kupcu odobren popust zbog čekanja. Svakako hvala na strpljenju i razumjevanju.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 18:23   #32
martinaiveco
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Uplata je bila 5.6.2017, lijepo ste rekli da je moguče da će pošiljka doć 14.6.2017
Al ja Vas zovem,šaljem E-mail....ništa
Da 20.6.2017 ste se javili da je pošiljka poslana,a niste mi ni dali broj pošiljke.
Ovaj ponedeljak 26.6.2017 ste mi rekli da ste tog datuma poslali paket,a si je broj pošiljke.
Da i ne mogu više pratiti pošiljku...
Koliko to treba da od Rijeke do Zagreba dođe pošiljka,i koji je datum slanja 20.6 ili 26.6.2017
Nemoram vam napominjati da vam je zakonski rok 30 dana,i to ako se nismo dogovorili oko datuma,a datum je treba biti 14.6.2017.
Pa vas molim da mi bar pošaljete broj pošiljke.
Hvala
martinaiveco je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 18:24   #33
martinaiveco
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor martinaiveco Pregled postova
Uplata je bila 5.6.2017, lijepo ste rekli da je moguče da će pošiljka doć 14.6.2017
Al ja Vas zovem,šaljem E-mail....ništa
Da 20.6.2017 ste se javili da je pošiljka poslana,a niste mi ni dali broj pošiljke.
Ovaj ponedeljak 26.6.2017 ste mi rekli da ste tog datuma poslali paket,a si je broj pošiljke.
Da i ne mogu više pratiti pošiljku...
Koliko to treba da od Rijeke do Zagreba dođe pošiljka,i koji je datum slanja 20.6 ili 26.6.2017
Nemoram vam napominjati da vam je zakonski rok 30 dana,i to ako se nismo dogovorili oko datuma,a datum je treba biti 14.6.2017.
Pa vas molim da mi bar pošaljete broj pošiljke.
Hvala
martinaiveco je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2017., 11:01   #34
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Problem sa kupcem riješen.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2017., 11:38   #35
Ivo Mrav
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: karlovac
Postovi: 1
Topprodaja eu

Imam problema sa web shopom Topprodaja .eu, naručio sam kod njih blender i platio ga (4. kolovoza 2017.)međutim, niti odgovora, kontakt telefon stalno zauzet što mi je sada sumnjivo, danas sam im poslao ponovno upit s naznakom da mi je to sumnjivo i zahtjevom ako isto nemaju da mi vrate novce . Registrirao sam se na stranici poslije kupovine ali ne mogu pratiti svoju narudžbu ????. Molim da mi kažete točno kojim službama se treba obratiti ako ništa ne riješim s njima.
Ivo Mrav je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2017., 11:53   #36
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Moraš se obratiti Ministrastvu gospodarstva. Prije toga moraš zatražiti pismenim putem (može i mailom) odgovor prodavača. Ako ga ne dobiješ u roku od 15 dana, onda pišeš prijavu Ministrastvu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2017., 23:14   #37
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Na fejsu imaju zadnju objavu u siječnju 2017.

Facebook osvrti:


Citiraj:
K.K. 7. kolovoza u 20:25 ·
Ako zelite prvoklasnu neprofesionalnost, ovo je definitivno trgovina za vas. Cekam mjesecima na placeni proizvod, na mailove su mi odgovarali sporadicno s prozirnim isprikama koje se pokazuju kao zavlacenje, a onda posve prestali. Niti proizvod niti dogovor oko vracanja novca nije moguce ishoditi, a javljanje na telefon je ocigledno egzoticna pojava.
Vrlo, vrlo sramotno za jednu quasi modernu internet trgovinu.
Ideja o pravnim mjerama postaje sve privlacnija i realnija, pa gospodo iz Top Prodaje, udostojite se ispraviti svoje monumentalne propuste u sto kracem roku.
Citiraj:
I.V. 3. srpnja ·
Dakle, ova internet trgovina mi je oduzela zivaca i zivaca, Od toga da naruceno je kasnilo preko svake razumne mjere, a kad sam trazio povrat novaca. Ni to nisu (još) napravili. vec 2 mjeseca se ja natezem s njima. Ono sto je najgore je da se nejavljaju niti na telefon niti na mailove.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 09:09   #38
IvicaVinkovic
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zg
Postovi: 4
Pozdrav,

Oprez, jako su neprofesionalni, na telefon nemojte ni pokusavati zvati jer se jednostavno nejavljaju. Na poslani mail nema odgovora nikakvog, na upite preko njihove stranice, odgovaraju s kasnjenjem dok vas mogu zavlacit i govoriti "biti ce, evo jos malo, zakompliciralo se, radimo na tome" kad vise nemaju izgovora, jednostavno prestanu odgovarati i to je to.
IvicaVinkovic je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 10:12   #39
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Svatko tko je pročitao prvu stranicu ovog threada mogao je vidjeti da je kredibilitet dotične trgovine u najmanju ruku sumnjiv (da ne koristim neku težu riječ).
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 15:03   #40
IvicaVinkovic
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zg
Postovi: 4
iskreno, da nije kolega kupio preko njih, i dobio naruceno, ne bi ni pomisljao na kupovinu preko njih, ali reko ajd, ocigledno nisu "shady". O kako sam bio u zabludi.
IvicaVinkovic je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2017., 15:13   #41
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni je dovoljno kad vidim da je na trgovačkom sudu uplaćeno 10 kuna. Znači da eventualno od takvog "dućana" mogu kupiti vezicu za USB stick ili slim praznu kutiju za CD/DVD i to samo ako sam usput.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2017., 14:34   #42
IvanaB
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Potpuno negativno iskustvo. Roba kasnila par tjedana. Nakon što sam im javila da želim izvršiti povrat, više ni "a" ni "b". Mobitel ugašen, kontakt nemoguć.
Katastrofa!!!!!

Izbjegavajte u širokom luku
IvanaB je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 12:26   #43
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Poštovanje,

naša firma je registrirana u Hrvatskoj te web shop posluje po zvim zakonima i standardima u HR i EU. Što se tiče proizvoda imamo više dobavljača a većina njih je iz EU konkretno Njemačke sa kojima imamo sklopljenje ugovore.

Svi proizvodi koje nudimo imaju jamstvo od najmanje 24 mjeseca a dostava je kroz 5 do 7 radnih dana ili prije ukoliko proizvod imamo na stanju u Rijeci.

Pokušavamo biti konkurentni sa cijenama ali isto tako i brzo riješavati reklamacije jer proizvod možete kupiti svugdje no kad negdje zapne onda je bitno da se to brzo odradi a ne da se odugovlači.

Ukoliko bude bilo kakvih pitanja možete ih slobodno postaviti i tu u postu.



Poštovanje,

to što vam se cijene prikazuju u eurima je vjerovatno problem što stranici pristupate sa neke od EU IP adresa jer da pristupate sa HR IP adrese cijene bi se prikazivale u kunama.

No imate pravo da bi trebala postojati opcija u tom slučaju da se promijeni valuta pa smo i to riješili i sad je moguće odabrati valutu HRK.

Ukoliko imate bilo kakve kritike ili prijedloge slobodno nam možete pisati. Hvala



Poštovanje,

i ako je vlasnik isti servis je potpuno odvojeni pogon pa to zaista nebi mogao komentirati te bi bio zahvalan kad bi se u ovom postu mogao komentirati samo segment trgovine. Hvala
VI STE PREVARANTI!!!Kinezi me u zivotu nisu zajebali, ovima sam uplatila 100 kn i cao ,nema mobitela, telefona, maila, zna li se ko je osnivac i kom se zalit
  Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 12:28   #44
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
VI STE PREVARANTI!!!
Može netko objašnjenje? Ovakvi postovi su u najmanju ruku neozbiljni prema ostalim forumašima. Nebi bilo na odmet još koju riječ napisati.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 12:30   #45
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Može netko objašnjenje? Ovakvi postovi su u najmanju ruku neozbiljni prema ostalim forumašima. Nebi bilo na odmet još koju riječ napisati.
Pa uplatila sam za zidni sat 100 kn, nakon toga ugašen mobitel, telefon , mail..ne kupujte tamo, jel ti jasnije sad
  Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 12:32   #46
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Moglo se to odmah napisat. Nisi na forumu 3 dana.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 12:34   #47
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Moglo se to odmah napisat. Nisi na forumu 3 dana.
baš zato mi se moglo vjerovat, sva sreca pa nisam kupovala nesto skuplje, prestrašno!!
  Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 13:18   #48
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Kakav glupi stav, kako ovdje tako i u drugim temama. Nije ni stvar u vjerovanju (iako vjerovanje anonimnoj osobi na internetu, LOL) nego u dodatnom opisu da i drugi forumasi koji ti ne mogu citati misli mogu biti upuceni u problem.

Između ostalog, itko sa imalo razuma tko pročita ove dvije stranice teme teško da bi išta kupio od njih.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 17:51   #49
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Kakav glupi stav, kako ovdje tako i u drugim temama. Nije ni stvar u vjerovanju (iako vjerovanje anonimnoj osobi na internetu, LOL) nego u dodatnom opisu da i drugi forumasi koji ti ne mogu citati misli mogu biti upuceni u problem.

Između ostalog, itko sa imalo razuma tko pročita ove dvije stranice teme teško da bi išta kupio od njih.
Čiji stav je glup , moj??.ljudi imaju webshop, ja platim prvo(moja greska) onda ne dobijem mail uopce, nazivam mobitel, ne koristi se, telefon se ne koristi, saljem mail..ne postoji, nije pronadjena adresa, sad vidim gase i web stranicu, bitno da se jos koja budla nasla da uplati, jbg ..nakon toga javljaju mi se na fejsu kao logistika itd..i znaju da je narudzba napravljena danas ali nije poslan mail zbog problema s logistikom i obecavaju mi da cu dobit svoju robu, preostaje mi samo sjest i molit Boga, ..nadam se da se vise niko nece sjebat..nije stvar u 100 kn al jest, ne rastu mi na grani
  Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 18:22   #50
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Da, tvoj prema Pupi i ostalim forumasima sa nepotpunim brainstorming postovima.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2017., 18:29   #51
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,396
Gazda je bio tu:

Zadnja aktivnost: 30.07.2017. 23:14

Tako da ovu temu lagano mozemo lockati.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 15:17   #52
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor yaya Pregled postova
Čiji stav je glup , moj??.ljudi imaju webshop, ja platim prvo(moja greska) onda ne dobijem mail uopce, nazivam mobitel, ne koristi se, telefon se ne koristi, saljem mail..ne postoji, nije pronadjena adresa, sad vidim gase i web stranicu, bitno da se jos koja budla nasla da uplati, jbg ..nakon toga javljaju mi se na fejsu kao logistika itd..i znaju da je narudzba napravljena danas ali nije poslan mail zbog problema s logistikom i obecavaju mi da cu dobit svoju robu, preostaje mi samo sjest i molit Boga, ..nadam se da se vise niko nece sjebat..nije stvar u 100 kn al jest, ne rastu mi na grani
Citiraj:
Autor IvanaB Pregled postova
Potpuno negativno iskustvo. Roba kasnila par tjedana. Nakon što sam im javila da želim izvršiti povrat, više ni "a" ni "b". Mobitel ugašen, kontakt nemoguć.
Katastrofa!!!!!

Izbjegavajte u širokom luku
Citiraj:
Autor IvicaVinkovic Pregled postova
iskreno, da nije kolega kupio preko njih, i dobio naruceno, ne bi ni pomisljao na kupovinu preko njih, ali reko ajd, ocigledno nisu "shady". O kako sam bio u zabludi.

Molimo sve oštećene tj. one koji su uplatili za proizvod a isti nisu dobili da nam se obrate obavezno putem maila na info@topprodaja.eu. Neradi se o nikakvoh prevari nego o tehničkim poteskocama i bazi kojoj nismo mogli pristupiti te tako nismo bilo u mogucnosti obraditi narudžbe. Još jedna isprika svim kupcima i ovdje javno.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 15:47   #53
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja sam vam se javio za nutribullet i na njuškalu i ovdje i zvao jedno 10 puta na telefon, nikakav odgovor, telefon isključen...

Odustao od kupnje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 16:50   #54
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja sam vam se javio za nutribullet i na njuškalu i ovdje i zvao jedno 10 puta na telefon, nikakav odgovor, telefon isključen...

Odustao od kupnje.
Pretpostavljam da ste nas zamijenili sa nekim drugim dućanom ili web shopom jer mi nemamo nikakve oglase na njuškalu i robu prodajemo isključivo putem našeg web shopa topprodaja.eu

Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 16:54   #55
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Možda sam vas zamjenio na njuškalu, ali znam da sam vas zvao u vezi https://topprodaja.eu/videno-na-tv-u...tri&results=91 i telefon isključen.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 16:55   #56
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
isuse koja blam tema...
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 18:33   #57
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Možda sam vas zamjenio na njuškalu, ali znam da sam vas zvao u vezi https://topprodaja.eu/videno-na-tv-u...tri&results=91 i telefon isključen.
Da točno to je naš artikal. Svakako prelazimo na drugog operatera ali nam je žao da nas niste uspjeli dobiti no ako se ipak odlučite kupiti nam se obratite te će mo vam dati popust. Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 23:12   #58
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Molimo sve oštećene tj. one koji su uplatili za proizvod a isti nisu dobili da nam se obrate obavezno putem maila na info@topprodaja.eu. Neradi se o nikakvoh prevari nego o tehničkim poteskocama i bazi kojoj nismo mogli pristupiti te tako nismo bilo u mogucnosti obraditi narudžbe. Još jedna isprika svim kupcima i ovdje javno.
Meni ste se javili , ja Vas drzim za rijec , onako sam reagirala, jer vam je iskljucen mobitel, telefon, kad sam slala mail mi je vracen zbog nepostojece adrese a jucer je nestala i web stranica bila, to me bilo jako razocaralo jer narucujem stvarno po internetu i imam jako malo losih iskustava, pa eto ako ce ovo sto popraviti, zao mi je sto sam reagirala ishitreno i da cemo realizirati stvari, ne mora to biti za 5 dana da se realizira ikad, hvala puno!!
  Reply With Quote
Staro 12.10.2017., 09:21   #59
IvicaVinkovic
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: Zg
Postovi: 4
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Molimo sve oštećene tj. one koji su uplatili za proizvod a isti nisu dobili da nam se obrate obavezno putem maila na info@topprodaja.eu. Neradi se o nikakvoh prevari nego o tehničkim poteskocama i bazi kojoj nismo mogli pristupiti te tako nismo bilo u mogucnosti obraditi narudžbe. Još jedna isprika svim kupcima i ovdje javno.

Pa ajde vise se javite na mail, ajde, ajde da ja vidim tu vasu korisnicku sluzbu, saljem vam mailove stalno i nista, ni a ni b.

Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
isuse koja blam tema...
Nije tema blam, nego su decki htjeli napraviti hrvatski ali express, i to je ok, nemam nista protiv toga, ali su sjebali i šefa i stanicu. Kao naglasak na korisnike, a na telefon se nejavljaju, mailovi se stalno gube, a kad im das 1 zvjezdicu na facebuku onda kume i mole da se to makne. E taj njihov poso je blam, i na kraju ce mo se ocigledno svi tuziti i zatvoriti tu pricu.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 16.10.2017. u 10:52.
IvicaVinkovic je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2017., 09:34   #60
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 758
Najjaci mi je ovaj Prestashop favicon i taj MEGA MENU koji razbije pola weba. A mislim i da sam ovaj template negdje vidio vec.

Za mene - kompletna prica je totalno neozbiljno odrađena, a uz komentare nezadovoljnih kupaca na forumu - još jedan od shopova koji ću izbjegavati.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na