Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2007., 10:34   #1
Fire Fox
Premium
 
Fire Fox's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 132
D-link DSL G684T kao AP ?

Imam SE555 i gore navedeni D-link htjeo bi da mi D-link bude AP zato sto sam se naviko na konfiguriranje SE555 e sad me interesira kako to izvest jer na katu imam jos jedan PC na kojem imam bezicnu mrezu ali SE555 jedva dobaci signal do njega pa je Low stalno zato bi u hodnik stavio D-link da mi glumi AP pa bi molilo da mi neko pojasni kako to izvest Dakle u SE 555 je DSL linija i sve postavke a D-link samo pojacanje zbog drugog PC-a sta ukopcat sta iskopcat u jednom i drugom ruteru.

Hvala unaprijed
__________________
Fire Fox

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Sve je hitno kad se kasno trazi !
...........................................................
Fire Fox je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2007., 11:10   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,578
Koliko se sjećam D-Link dsl-g684t nema Wireless WDS Repeter mode rada. Ako nečeš ništa kupovati / mijenjati preostaje ti da dsl-g684t spojiš žično na SE555 i to tako da spojiš slobodni LAN1-4 na SE555 sa LAN1 na dsl-g684t. Ovo će nekom zvučati čudan način ali kod nekih routera stvar funkcionira, treba probati. Promjeni IP adresu dsl-g684t da bude u istom nizu kao i SE555 (ako je SE555 na 192.168.1.1, dsl-g684t postavi na 192.168.1.2).
U dsl-g684t postavi SSID i radni kanal različit od SE555, gateway IP adresa od SE555.
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na