Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.05.2014., 12:35   #7831
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
@thesaint255, da dobro si rekao, sa ovim romovima raci recimo zadovoljavajuče, ali daleko je to od stvarno urednog i fluidnog rada.
U vezi wifi problema...nije frka ping ili speedtest dok si u dometu, već to što je domet izrazito slab, kako kažu zbog antene.
Moja preporuka nemoj ga punit punjačem jer se grije do 50 stupnjeva, puno bolje preko pc usb porta, ja sam ga preko thinkpada punio ok, na punjaču se "skoro zapalio".
Iz nekog neobjašnjivog razloga mi nije uspio pokazati ispravno vrijeme operatera, uvijek +1, osim ako isključiom "vrijeme operatera" i namjestim ručno.
Ma nije da se ne može koristiti, ali kad uzmeš u ruke npr ovaj THL o kojem pričam i vidiš kako to radi besprijekorno, onda shvatiš koliko je ovaj newman u stvari sje**n.
GoodLooker je offline  
Staro 18.05.2014., 13:09   #7832
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Evo galerija sa par T5S slika napravljenih danas prijepodne, na putu u trgovinu i tržnicu. I dalje mislim da to nije bogznašto, osim što je dosta zanimljiv Makro mod.

Evo i dva kratka video zapisa: video 1, video 2.
GoodLooker je offline  
Staro 18.05.2014., 13:09   #7833
hrvoje29
Registered User
 
hrvoje29's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Šibenik
Postovi: 44
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Ljudi, prije nego napravim review THL T5S koji sam dobio prije par dana, samo da javim da sam više nego ugodno iznenađen uređajem, od samog pakiranja pa do kvalitete izrade, a specijalno ROM'om koji je perfektan, gotovo clean android 4.2.
Sve radi fluidno i bez trzanja, antutu 170040, kamera ništa posebno, prosječna. Ne znam na koju foru su uspjeli napraviti da je tako štedljiv ali skinut je sa punjača nočas oko 00:30, do ujutro u 8 je bio na avio modu, od jutra jedno 6-7 razgovora, syncanje jednog google računa (mail, kalendar, kontakti), malo surfanja, u pozadini aktivni skype i viber (jedan skype razgovor danas), opaljena koja fotka i malo prčkanja po njemu....trenutno baterija na 86%!!

Definitivno razmislite o ovom uređaju ako kupujete nešto do $120, stvarno kvalitetan proizvod vrijedan svake lipe.

Imam sam ovih dana kod sebe i novi Newman N2, apsolutni poluproizvod prema ovom thl-u.

Koji bi shop preporucio za taj thl5s?
hrvoje29 je offline  
Staro 18.05.2014., 13:22   #7834
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
@thesaint255, da dobro si rekao, sa ovim romovima raci recimo zadovoljavajuče, ali daleko je to od stvarno urednog i fluidnog rada.
U vezi wifi problema...nije frka ping ili speedtest dok si u dometu, već to što je domet izrazito slab, kako kažu zbog antene.
Moja preporuka nemoj ga punit punjačem jer se grije do 50 stupnjeva, puno bolje preko pc usb porta, ja sam ga preko thinkpada punio ok, na punjaču se "skoro zapalio".
Iz nekog neobjašnjivog razloga mi nije uspio pokazati ispravno vrijeme operatera, uvijek +1, osim ako isključiom "vrijeme operatera" i namjestim ručno.
Ma nije da se ne može koristiti, ali kad uzmeš u ruke npr ovaj THL o kojem pričam i vidiš kako to radi besprijekorno, onda shvatiš koliko je ovaj newman u stvari sje**n.
Ne znam što bi vam rekao. Izgleda da sam ja dobio jedina tri ispravna primjeka Newmana N2 u Hrvatskoj.
fora je offline  
Staro 18.05.2014., 13:25   #7835
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Možda ti imaš drugačiji rom...
No s nekim razlogom su se N2 prodavali za 100$.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 18.05.2014., 13:25   #7836
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
Evo galerija sa par T5S slika napravljenih danas prijepodne, na putu u trgovinu i tržnicu. I dalje mislim da to nije bogznašto, osim što je dosta zanimljiv Makro mod.

Evo i dva kratka video zapisa: video 1, video 2.
Meni te slike, a pogotovo video izgledaju primjetno lošije od npr. onog što je Brko radio s điđom.
c-shadow je offline  
Staro 18.05.2014., 13:31   #7837
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
@fora, super... meni je drago ali jedan si od malo njih koji nema nikakvih problema sa blinkanjem ekrana, snagom wifi i data mreže, lagom rom-a, grijanjem uređaja, grijanjem baterije, led notifikacijom, pogrešnim vremenom itd.

@c-shadow, i meni, ali ne treba zaboraviti da je điđo cca 30% skuplji uređaj.
edit: Vrijeme je bilo dosta loše, malo svjetla, a moram još provjeriti možda sam radio sve slike u Makro modu kamere, pa je možda realno ipak moguće snimiti bolje fotke.

@hrvoje29, kupljen je una 1949deal.

Zadnje izmijenjeno od: GoodLooker. 18.05.2014. u 13:41.
GoodLooker je offline  
Staro 18.05.2014., 13:40   #7838
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
T5S fotke - klasika za tu cijenu, prolazna ocjena...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 14:19   #7839
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Hajde dakok, daj koju sliku, ma ne treba slika, samo reci što valja a što ne valja na Coolpadu. Čekam te već 15 dana.
fora je offline  
Staro 18.05.2014., 14:35   #7840
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Skidam originalni rom i ostalo za upload na gdrive - nek se nađe...
Za sada mi jedino slike pri slabom svjetlu ne izgledaju dobro. Moram počistit staru SD karticu pa backup postojećeg roma, pa onda stavljam noviji softver.

Kako me čekaš 15 dana kad je F1 stigao jučer?


i lovim jednog indijca na modacu da mi objasni kako pretvara TD-SCDMA romove u WCDMA verzije. Navodno je postupak krajnje jednostavan
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 15:36   #7841
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Skidam originalni rom i ostalo za upload na gdrive - nek se nađe...
Za sada mi jedino slike pri slabom svjetlu ne izgledaju dobro. Moram počistit staru SD karticu pa backup postojećeg roma, pa onda stavljam noviji softver.

Kako me čekaš 15 dana kad je F1 stigao jučer?


i lovim jednog indijca na modacu da mi objasni kako pretvara TD-SCDMA romove u WCDMA verzije. Navodno je postupak krajnje jednostavan
U postupku sam nabavke pa ne mogu potvrditi, ali koliko sam skužio mislim da se radi o nečemu ovakome:

http://www.youtube.com/watch?v=Dq43JaqWU_U

https://play.google.com/store/apps/d...rStarter&hl=hr

Ako je to rješenje molio bih potvrdu!
sakomako je offline  
Staro 18.05.2014., 16:12   #7842
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Što ne možeš potvrditi i za kakvo rješenje moliš potvrdu?
Ako je riječ o provjeri određene frekvancije u 3G pojasu - onda je postupak OK.

Ono o čemu sam gore pisao nema s tim veze.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 16:28   #7843
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Pretpostavljam da ne postoje u mobitelu posebni čipovi za pojedine frekvencije, a to potvrđuje i tvoj slučaj da se to može riješiti prepravkom ROM-a. Onaj drugi link je za aplikaciju kojom se mogu ako je točno da su sve frekvencije na samom čipu ali nisu omogućene, sa tim programom se mogu pojedine frekvencije za MTK čipove omogućiti ili isključiti jesam li sada jasniji. Nemam trenutno takav mobitel da bih to provjerio.

Na prvom linku na videu otiđi na vrijeme 2:10 i zaustavi pa pogledaj o čemu pričam!

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.05.2014. u 16:34.
sakomako je offline  
Staro 18.05.2014., 16:34   #7844
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Pretpostavljam da ne postoje u mobitelu posebni čipovi za pojedine frekvencije, a to potvrđuje i tvoj slučaj da se to može riješiti prepravkom ROM-a. Onaj drugi link je za aplikaciju kojom se mogu ako je točno da su sve frekvencije na samom čipu ali nisu omogućene, sa tim programom se mogu pojedine frekvencije za MTK čipove omogućiti ili isključiti jesam li sada jasniji. Nemam trenutno takav mobitel da bih to provjerio.
Bilo bi lijepo kad bi to bio slučaj ali nije. Na gotovo svim čajniz mobitelima možeš omogućiti 900mhz frekvenciju u engineer meniju ali to ne znači da će ti ta frekvencija i raditi ako nije hardverski ostvarena. Postoje čipovi koji imaju tu frekvenciju podržanu i oni koji nemaju. Jedino kad ta fora sa omogućavanjem u engineer meniju pomaže je kad model podržava 900mhz frekvenciju ali je ona onemogućena u romu(a to je također jako rijetko).
bg_4_l je offline  
Staro 18.05.2014., 16:41   #7845
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Bilo bi lijepo kad bi to bio slučaj ali nije. Na gotovo svim čajniz mobitelima možeš omogućiti 900mhz frekvenciju u engineer meniju ali to ne znači da će ti ta frekvencija i raditi ako nije hardverski ostvarena. Postoje čipovi koji imaju tu frekvenciju podržanu i oni koji nemaju. Jedino kad ta fora sa omogućavanjem u engineer meniju pomaže je kad model podržava 900mhz frekvenciju ali je ona onemogućena u romu(a to je također jako rijetko).
Zato sam to i pitao. Novi procesor MT6595 imače u sebi modem koji podržava sve žive frekvencije tako da onda to hardversko nepodržavanje više ne bi trebalo biti problem. Koliko vidim mobitela sa MT6595 procesorom već ima u prodaji, a po logici hardvera trebali bi raditi bilo gdje u svijetu ili možda krivo razmišljam. Ponavljam nemam još takav mobitel, ali logički zaključujem iz opisa hardvera.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.05.2014. u 16:46.
sakomako je offline  
Staro 18.05.2014., 16:51   #7846
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ono o čemu sam pisao u postu kojeg si citirao je nešto drugo. Kinezi u mobitele stavljaju 3 vrste primopredajnika za 3G mrežu:

TD-SCDMA
WCDMA
CDMA

Ovaj indijac što ga spominjem kaže da je jednostavno stavio rom za TD-SCDMA verziju mobitela u WCDMA mobitel (inače isti model, samo za drugu mrežu) i pobrisao par datoteka.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 17:03   #7847
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Ono o čemu sam pisao u postu kojeg si citirao je nešto drugo. Kinezi u mobitele stavljaju 3 vrste primopredajnika za 3G mrežu:

TD-SCDMA
WCDMA
CDMA

Ovaj indijac što ga spominjem kaže da je jednostavno stavio rom za TD-SCDMA verziju mobitela u WCDMA mobitel (inače isti model, samo za drugu mrežu) i pobrisao par datoteka.
sta si se vec uhvatio mjenjanja roma, sta ne bi vec taj stock trebao biti dovoljan za potpunu ispravno funkcioniranje moba, buduci da pricamo o coolpadu, ili je ocito smece
skyman je offline  
Staro 18.05.2014., 17:32   #7848
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ako sam te dobro razumio, hoćeš reći da prva verzija softvera za mobitel koji se pojavio u Kini prije mjesec dana treba funkcionirati savršeno, a ako ima manjih problema - poput slabijih fotki u polumraku - mobitel je smeće.
Dakle - ili je sve savršeno - ili je u pitanju smeće. I to očito.

Jelda se šališ?

Ili mi je draži MIUI, pa se premišljam koju od trenutno dostupnih varijanti odabrati.

P.S.
Zar te svrbi ona Xperia?
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 17:54   #7849
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor Dakok Pregled postova
Ako sam te dobro razumio, hoćeš reći da prva verzija softvera za mobitel koji se pojavio u Kini prije mjesec dana treba funkcionirati savršeno, a ako ima manjih problema - poput slabijih fotki u polumraku - mobitel je smeće.
Dakle - ili je sve savršeno - ili je u pitanju smeće. I to očito.

Jelda se šališ?

Ili mi je draži MIUI, pa se premišljam koju od trenutno dostupnih varijanti odabrati.

P.S.
Zar te svrbi ona Xperia?
pa treba mi jos jedan mob za posao, xperia je u privatne svrhe

maa pusti romove, cekamo review a ti okolo sad trazis romove, gledaj brku, covjek je dao review sa stock setupom
skyman je offline  
Staro 18.05.2014., 18:21   #7850
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105

Pomalo. Treba počistit staru SD karticu, napravit nandroid backup, sačekat mikroSIM. Ima tu posla... O kreativnosti i inspiraciji za pisanje recenzije da ne pričam...
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 19:32   #7851
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105


Coolpad F1 fotografije
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 18.05.2014. u 21:17.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 19:47   #7852
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
manje tipkat po forumu, vise tipkat review
__________________
prileee je offline  
Staro 18.05.2014., 20:04   #7853
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Kakvo je mišljenje o novom MT6595 mobitelu?

http://www.dhgate.com/store/product/...3-1|1317651301

3000mahBattery

Ako pali štos sa frekvencijama da se mogu prebaciti na WCDMA ovo bi bila solidna kupovima!
sakomako je offline  
Staro 18.05.2014., 20:10   #7854
Dakok
Registrirao User
 
Dakok's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,105
Ne postoji štos s frekvencijama. Samo mogućnost da se iskoristi rom od strogo kineske verzije moba za "našu" varijantu istog mobitela.
__________________
Osam velikih kineskih mobilnih brendova:
Huawei, Xiaomi, LeEco, Lenovo, Coolpad, Meizu, ZTE, TCL

Odron™ by Brko - kineski mobitel brend za izvoz, s uređajima koji dobro izgledaju na papiru i odlično su reklamirani dok su
ostale karakteristike u drugom planu. Većinom ih proizvode male i bezimene tvrtke a nude ih pod svojim imenom:
Cubot, iNew, Doogee, Elephone, Ulephone, Star, HTM, Leagoo, Kingzone, Kingsing, Bedove, Eachine, Mijue, Mpie, Mpei,
M-Horse, Catee, Pulid, Jiake....
Koštaju ugl. kao i oni poznatih kineskih proizvođača uz
lošiji hardver, podršku i kontrolu kvalitete. Trgovci ih uživaju prodavati zbog podeblje marže.

Zadnje izmijenjeno od: Dakok. 18.05.2014. u 23:21.
Dakok je offline  
Staro 18.05.2014., 20:49   #7855
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Meni te slike, a pogotovo video izgledaju primjetno lošije od npr. onog što je Brko radio s điđom.
Baš sam uspoređivao. Slike su tu negdje, ali video je primjetno lošiji.

Citiraj:
Autor GoodLooker Pregled postova
@fora, super... meni je drago ali jedan si od malo njih koji nema nikakvih problema sa blinkanjem ekrana, snagom wifi i data mreže, lagom rom-a, grijanjem uređaja, grijanjem baterije, led notifikacijom, pogrešnim vremenom itd.

@c-shadow, i meni, ali ne treba zaboraviti da je điđo cca 30% skuplji uređaj.
edit: Vrijeme je bilo dosta loše, malo svjetla, a moram još provjeriti možda sam radio sve slike u Makro modu kamere, pa je možda realno ipak moguće snimiti bolje fotke.

@hrvoje29, kupljen je una 1949deal.
nije baš 30% al ajde
Brko je offline  
Staro 19.05.2014., 09:13   #7856
kmee
njak njak
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zgb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Ja nisam imao thl t5s za usporedbu, ali mi je baš želja usporediti ga s Newmanom n2. Newman n2 ima jednu manu - treba staviti novi rom. To ga ne čini poluproizvodom. Ako možeš povuci koju paralelu valja-nevalja između njih dva.
Možeš li molim te napisati koje romove, kernel i CWM verziju koristiš na ta tri newmana?
kmee je offline  
Staro 19.05.2014., 10:39   #7857
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
CWM by Findlee v.1 v6.0.2.9

fora je offline  
Staro 19.05.2014., 10:46   #7858
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
To je clean oficijelni rom od newmana? Ako je to taj onda gotovo sve radi osim led notifikacije, zagrijavanja i poslovično lošeg wireles i data Prijema.
GoodLooker je offline  
Staro 19.05.2014., 10:47   #7859
kmee
njak njak
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zgb
Postovi: 59
Hvala, budem probao tu kombinaciju kad napokon stigne mob.
kmee je offline  
Staro 19.05.2014., 11:59   #7860
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Čisto informativno - Cubot X6 je na Pandinom Happy Houru u subotu. Cijene: 161,49$ u prvom i 170,99$ u drugom krugu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na