Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.05.2008., 13:04   #1
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Balkanski RPG Multiplayer GTA: SA

Otvaranje najvećeg RPG Balkanskog servera za igru GTA: San Andreas otvara se u nedjelju 11.5.

Web-stranica:

http://www.balcan-stories.com

Server je poceo raditi negdje oko 1 mjeseca i onda se shvatilo da zapravi ima previse bugova i da se nije sve stiglo izorganizirati. Na serveru se radilo dakle od zatvaranja istog. Oko 5 mjeseci rada. Tako da ne morate ni sumnjati u kvalitetu. Sve vas dakle pozivam,da se pridruzite BS-u u nedjelju na dan otvaranja,vjerujte mi,bit ce senzacija. Novosti o serveru ce se primati do nedjelje na mail korisnicima foruma. No ja cu kopirat mailove i ovdje slati tek tolko da vidite cega ce biti i eventualno kad se otvara.


Pridruzite se BS-u u otvaranju najbolje i najdetaljnijeg,ujedno i najkvalitetnijeg RPG server ikad!!!

I dodajte server,IP je: 87.230.89.175:8047
Ovaj mali crveni ključić se miče u nedjelju,budite medu prvima koji ce uskociti u BS svijet.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2008., 12:53   #2
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Danas otvaranje!

A dok razmisljate cega ce jos biti,evo nekih novosti:

* Bande & Organizacije - Mnoge organizacije su dodane i prepravljene, tako npr sad dozvolu za oruzje daje Policija, ukupno ima 7 bandi dostupno u igri, i fascinantnih 10 organizacija,...
* Dozvole- Vozcake dozvole sad zahtjevaju od igraca da polozi ili pismeni ili prakticni ispit,...
* Aerodromi - Na Aerodrome su dodana "Automatska Vrata" koja se otvaraju samo onima koji su polozili Vozacki za Pilote, bas kao u Single Playeru,...
* Oruzje & Novci - U slucaju da vas netko ubije ispast ce vam Trenutni novci i Oruzja iz džepa i igraci koji su u blizini mogu ih pokupiti stoga se cuvajte,...
* Spavanje - Da dobro ste culi morate spavati kako bi odrzali zdravlje, u slucaju ako to ne cinite onesvjestit cete se i respawnati kod Bolnice, mozete spavati u svojoj kuci il ako nemate kucu u Jefferson Hotelu,...
* Smrt - Ako umrete ili ste ubijeni Respawnat cete se kod najblize bolnice i kod nje cete se morati zadrzati 2 min kako bi vam se zdravlje potpuno oporavilo,...
* Alcatraz - Nas zatvor, napravljen ekskluzivno za nas Mode, slike ce biti objavljene u Boardu predvidenom za to,...
* Borba do Smrti - Kao sto znate bit ce odrzane Borbe u Ringu do smrti, za nize levele Boraca odrzat ce se u LS Gymu, a za one koji se iskazu u posebno napravljenoj Areni,...
* Mehanicari - Mehanicari sad mogu popravljati vozila (vanjski izgled) ne samo Health i mogu svojim vozilom za vucu odvuci vozila do svoje radionice,...
* Hrana & Jedenje - Kao sto znate kako bi prezivili morate jesti, iako su Burgeri jos otvoreni, u njima su namjestene nase cijene,...
* Pay n Spray - Pay n Spray je zatvoren kako bi do izrazaja dosli mehanicari, koji imaju ucinak bas kao i Pay n Spray,...
* Vojna baza - Vojnu bazu cuvaju protuzracne rakete (kao i ALcatraz) zato budite na oprezu,...
* Wanted Level - U slucaju da ste trazeni prikazat ce vam se zvjezdice u gornjem desnom kutu, bas kao u Single Playeru,...
* Drive In - Dodali smo Drive In (primjer McDonalds Drive-In) kako bi se olaksalo kupovanje hrane i sprijecila krada Tuniranih vozila i sl,...
* MapIkone - Dodali smo ikone na Mapi (kao SP) kako bi vam olaksali snalazenje u gradu,..
* Anti-Cheat - Ovoga puta napredni Anti Cheat bana sve igrace s "Zabranjenim oruzjima" i sa Money Hackom i sprema u MySQL tablicu kako bi to detaljnije istrazili,...
* Komande - Dodano je mnogo mnogo komandi, al detaljnije cete vidjeti u igri sa /help komandom,...

Danas otvaranje u 20h! Forum je već otvoren,pa ga posjetite: http://balcan-stories.com/forum/
Nixis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2008., 21:47   #3
kundak
Premium
 
kundak's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 388
Triba sifra za upast? Prilikom registracije nece da mi gmail adresu uzme a a ja neman drugu.

Edit: uspia san upast ...

Zadnje izmijenjeno od: kundak. 12.05.2008. u 01:07.
kundak je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2008., 15:55   #4
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
vercetti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na