Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.12.2007., 11:35   #1
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,693
DVB viewer snimanje

Kako natjerati to čudo da probudi računalo iz hibernacije i snima ono što je programirano ?
To bi kao trebao raditi Recording service ali ga nikako nemogu podesiti (kad ga uključim u dvb vieweru onda me ne pusti staviti računalo u hibernaciju).
tintin je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:44   #2
zero67
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 79
Stari je upit, ali mozda odgovor nekome pomogne kao sto bi meni sada kad sam podesavao DVBviewer.

Dakle, bitno je instalirati i podesiti Recording service po službenim uputama.

http://en.dvbviewer.tv/wiki/Recordin...allation_Guide

Kao što je i napisano, DVBviewer nakon promjene tih postavki dobiva sliku od Unicast network device, a naredba Timer tek sad može proraditi.

Što se tiče blokiranja hibernacije - pričekaj neko vrijeme nakon postavljanja Timera, koju minutu, dvije jer se meni to također događalo, ali sa slanjem u standby, pa sam mislio da treba promijeniti postavke, ali izgleda da se client i service trebaju ažurirati.

Ali možda ipak neka od postavki urokuje takav rezultat. Tak da treba obratiti pozornost na sljedeće:

Don't shutdown if a recording is due within (minutes)

Block Standby/Hibernate if clients are receiving data

E sad, kod mene je takodjer problem da mi ne zeli probuditi racunalo iz hibernacije, ali budjenje iz standby-a normalno funkcionira.

Napokon je proradilo da se računalo budi iz hibernacije i to tek nakon što sam instalirao MCE Standby tool. U njemu sam odabrao S3 state i kasnije ukljucio hibernaciju u power options jer ju je ovaj program automatski iskljucio.
Takodjer, izgleda da su se malo poremtile te postavke jer prilikom zavrsetka skidanja u jdownloaderu, PC bi trebao ici u standby, ali ipak ode u hibernaciju.

Navedeni program se ovdje moze naci

http://slicksolutions.eu/mst.shtml

Zadnje izmijenjeno od: zero67. 22.05.2011. u 22:31.
zero67 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na