Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2017., 23:25   #241
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,274
nisu 2.1 ali su gg: genius hf1250b
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 01.10.2017., 21:18   #242
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Pozdrav, riknuli mi stari zvucnici na kompu i sad imam izgovor da si slozim nesto zanimljivije za slusanje glazbe, gaming, filmove. E sad, frend koji je udlu za hi fi sustavima mi je napravio poprilicni overload raznim terminima (jbte, monitor je zvucnik) koje nisam nikad cuo prije jer sam stvarno tutlek za audio, ali pomalo se informiram. Problem je sto informacije koje imam kazu da nemam para za to, pojacalo pa ovakvi zvucnici, pa onakav bas pa bankrot. Na kraju, ideja je da si slozim neki pristojni 2.1 sustav koji ide u komp i baj baj. Soba je relativno mala ali svejedno, taj sustav bi morao zvucati fino i kad sam na pol metra od njega jer gejmam, ili na 2 metra kad sam zavaljen u kauc i gledam filmove ili slusam mjuzu. Ljudi pliz dajte preporucite nest do 1000 kn, ma moze i nest s tim vrazjim monitorima . E da, u planu je i telka, komp ce bit spojen na telku, tj, prebacivat ce se izvor za telku na komp ili antenu ali bi bilo super da taj audio sustav bude tako spojen da sve ide preko njega, ako sam se dobro izrazio. Nemam pojma kako se to radi a da fizicki svaki put ne prestekavam zvucnike. Da, toliki sam noob za to...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2017., 09:33   #243
cro_ryder
cyborg
Moj komp
 
cro_ryder's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: hills of SB
Postovi: 233
https://www.nabava.net/search.php?q=logitech+z623

Brat sebi uzeo prije mjesec-dva, kaže da je iznimno zadovoljan. Mene je isto iznenadila kvaliteta zvuka (ono malo usput što sam poslušao), nema distorzije pri pojačavanju, bas je poprilično gladak. Snage ima i više nego dovoljno, možda je malo i overkill za manju sobu (al neka, bolje da ima lufta nego da fali ). Nije hi-fi, ali nije ni igračka.

Svakako probaj poslušati negdje prije kupnje, što god uzimao.
cro_ryder je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 20:27   #244
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Hvala na preporuci
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 20:57   #245
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor cro_ryder Pregled postova
https://www.nabava.net/search.php?q=logitech+z623

Brat sebi uzeo prije mjesec-dva, kaže da je iznimno zadovoljan. Mene je isto iznenadila kvaliteta zvuka (ono malo usput što sam poslušao), nema distorzije pri pojačavanju, bas je poprilično gladak. Snage ima i više nego dovoljno, možda je malo i overkill za manju sobu (al neka, bolje da ima lufta nego da fali ). Nije hi-fi, ali nije ni igračka.

Svakako probaj poslušati negdje prije kupnje, što god uzimao.
Potpis, imam ih nesto vise od pola godine, vrhunski 2.1 zvucnici za svu vrstu multimedije...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2017., 22:12   #246
t3chno b0y
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Split
Postovi: 246
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Potpis, imam ih nesto vise od pola godine, vrhunski 2.1 zvucnici za svu vrstu multimedije...
Također, odličan komad tehnike, imao stvarno svašta, od kombinacije pojačalo i bookshelfovi,
do manjih studijskih monitra, z2300, z5500 i sad na ovima z623, odlični manji zvučnici za kućnu uporabu i prilično glasni ako to trebaju bit, preporuka!
t3chno b0y je online   Reply With Quote
Staro 22.10.2017., 11:31   #247
Oldie
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 90
https://www.muziker.hr/search?q=woburn

https://www.muziker.hr/marshall-woburn-black

Otkad sam ovoga uzeo prestala je potreba za svim audio uređajima, PC, TV i tablet spojeni bluetooth vezom, ima i dva analogna ulaza i optički digitalni. Snage i previše, bas je ubitačan, ide duboko do 35 Hz, ton kontrole su tu. U Hrvatskoj je cijena 4500 kuna, ali je zato tu slovački Muziker koji ima hrvatsku podršku i cijena je 2900 s uključenom dostavom i 3 godine garancije.
Izrada je kvalitetna i luksuzna, cijena nije mala čak i ova iz Slovačke, ali uz ovo u kući može se prodati sve ostalo jer je zvukom u rangu odličnog hi-fi pojačala i zvučnika, sa puno manje zauzimanja prostora i kojekavih žica na podu i u zraku.
Oldie je online   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 17:54   #248
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Pozdrav, trebam preporuku nekakvih zvuččnika za tv. Gledao sam malo one soundbarove, ali nekako me strah tih sustava s obzirom da piše kako je to najbolje staviti ispod TV-a a tv mi je na komodi i ispod nemam baš nekakvog mjesta, ali opet mi se sviđa što ti sustavi dolaze s mogućnosti da se odmah mođe i neki drugi uređaj upariti s njima preko bluetotha ili wifia. Pa eto cijena bi bila maksimalno do nekih 2000 kn, naravno što niže to i bolje.
U principu sječam se prije 10-tak godina da je prijatelj dobio zvučnike s jednim soobwoferom i dva normalna, i još nekakav je imao ko display preko kojeg si je podešavao razinu glasnoće. Mislim ja bi nešto jednostavno, a opet moderno i da mogu i druge uređaje, stvari uparivati. ))
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 18:05   #249
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Ja imam Samsung soundbar za nekih 1600kn, ne sjećam se točno, bilo je i skupljih samo radi wataže, imam ga gore na tv-u. Sam sam napravio alu brackete i pricvrstio ga na vesa mjesto sa šarafima. Preporodio se sa zvukom, soundbar se pali automatski kad se pali tv, i prek daljinskog od tv-a kontroliram glasnoću. Ja prezadovoljan!
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2017., 19:49   #250
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Samo pazi. Frendu se tv sjebo tako. Jednostavno se pojavila vertikalna crta po sredini TV-a, zbog soundbara.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2017., 07:29   #251
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Samo pazi. Frendu se tv sjebo tako. Jednostavno se pojavila vertikalna crta po sredini TV-a, zbog soundbara.
A zašto zbog njega? Kaj emitira neke frekvencije ili kaj? Inače ne dotiče soundbar s gornje strane tv
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2017., 09:15   #252
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Njegov je nekako naslonjem bio na tv. Sad nemam pojma, nisma vidio, tako je on na cugi ispričao. Uglavnom, neki prosječan tv, 120cm... Samo se pojavila crta po sredini, vozio na RMA i ovi kažu da je zbog vibracija nešto puklo u tv-u.
To je sve što znam.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2017., 10:43   #253
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Uf... Meni fala Bogu tak drži jedno 2 godine pa se nadam da bu tak i dalje

Zadnje izmijenjeno od: Max_Damage. 30.11.2017. u 10:50.
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2017., 17:22   #254
hrcfaca
Premium
Moj komp
 
hrcfaca's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
A ja se toplo nadam da neću izazvati nikakve probleme na TV-u, jer tv je ipak sad več u dobrim godinama. Mislim kupio sam ga 2012 (Panasonic), ali od onda nikakvih problema.
A što se tiće soundbara ja sam si našao nešto ovakvog:
https://www.elipso.hr/audio__video/s.../SONY-HTCT290/
Ako imate nešto bolje za preporučiti i jeftinije samo dajte.

Zadnje izmijenjeno od: hrcfaca. 30.11.2017. u 17:46.
hrcfaca je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2018., 19:29   #255
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
Pozdrav
tražim 2.1 zvučnike za cca 1000 kn
Vidim da Links ima akciju na Logitech Z623 za 999kn i vidim da ih svi hvale, ali možda ima neka bolja opcija pa evo pitam.
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2018., 22:31   #256
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Imaš u mall.hr 966 kn
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2018., 23:12   #257
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
rađe uzmi neke desktop monitore jer koliko vidim to su i dalje oni klasični fullranger-i i tu jedino možeš dobit brdo basa.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2018., 13:06   #258