Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2011., 13:24   #421
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 748
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 13:32   #422
gumeni
Premium
Moj komp
 
gumeni's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 97
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Koliko ja znam mogu se otključat samo te grafe sa 2 GB memorije...a sad dal su u prodaji revizije koje se ne daju otključat to neznam...
__________________
gumeni je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 13:32   #423
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
evo uzeo sam Saphire 6950 2 Gb i uz tu karticu prema njihovoj stranici se dobiva Dirt 3 kupon/igra http://www.sapphiretech.com/presenta...n=&lid=1&leg=0

međutim u kutiji ja nigdje ne mogu naći niti igru niti nekakav kupon za istu..

jel se to možda mora registrirati grafa na njihovom site-u pa da se dobije nekakav kod za skidanje igre ili..
Strong je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 13:36   #424
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Uzeo si grafičku u trgovini? Je li ista kutija ko na stranici i na njoj piše izvana da se dobiva kupon? Kupon bi se trebao nalaziti u kutiji, nejde preko registracije na site-u.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 13:40   #425
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
grafa kupljena u Protisu...na kutiji nije bilo nikakve oznake Dirt 3 niti išta slično..pa sam mislio da se u kutiji nalazi taj neki kupon ili šta već...međutim ništa, pa zato pitam ovdje jel imao tko kakvih sličnih iskustava?

jel moguće da postoje "2" verzije te kartice, sa i bez Dirta?
Strong je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 13:42   #426
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Da moguće je jer su mislim izjavili da će nakon određenog datuma prestati sa izdavanjem kartica sa kuponom. Ako nema na kutiji oznake, a niti kupona unutra onda si dobio tu drugu verziju.

Zadnje izmijenjeno od: Šole. 20.11.2011. u 14:08.
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 13:48   #427
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
hmmm,šteta..a valjda će se onda moć otključat u 6970-icu ,barem shaderi, nadam se
Strong je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2011., 19:55   #428
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Je li sapphire 6950 (1gb) dual fan tiša od single fan? Ima li tko xfx verziju da potvrdi pricu da ima problema sa zagrijavanjem/bukom
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 11:02   #429
elzel
Premium
Moj komp
 
elzel's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zlatar Bistrica
Postovi: 748
Pošto se ne daju više modati ove kartice bi s obzirom na zagrijavanje trebalo zaboraviti i uzeti 560 Ti, manje se griju, po mogućnosti Gigabyteovu sa dva venta.
elzel je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2011., 11:22   #430
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Pošto se ne daju više modati ove kartice bi s obzirom na zagrijavanje trebalo zaboraviti i uzeti 560 Ti, manje se griju, po mogućnosti Gigabyteovu sa dva venta.
Ma šta briješ ti?
Odi u nvidia topic onda pa flejmaj.
Min temp 28°c, max temp 67°c, unlockana u 6970, custom vent profile u afterburneru, odličan protok zraka u kejsu.
Al se grije

1GB verzija se NIKAD nije mogla unlockati, a 2gb verziju je glupo uspoređivati sa 560ti jer je jača u svakom pogledu. Donedavno se znalo naći starih zaliha kartica sa dual biosom koje su unlockabilne, btw.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 12:24   #431
TheCardCheat
Registered User
Moj komp
 
TheCardCheat's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Slavonija
Postovi: 4
Citiraj:
Autor Strong Pregled postova
grafa kupljena u Protisu...na kutiji nije bilo nikakve oznake Dirt 3 niti išta slično..pa sam mislio da se u kutiji nalazi taj neki kupon ili šta već...međutim ništa, pa zato pitam ovdje jel imao tko kakvih sličnih iskustava?

jel moguće da postoje "2" verzije te kartice, sa i bez Dirta?
Imaš običnu i Dirt3 ediciju, evo slike kartice i kutije u kojoj dolazi:


I ja sam vidio tu kod Protisa, ali isto nisam mogao zaključit jel se radi o običnoj ili Dirt3. Poslao sam im email, ali sam dobio neku generičku repliku iz koje se nije ništa dalo zaključit (osim da su neprofesionalni i nisu previše zainteresirani za novog kupca koji bi dao 2k kn za grafičku), pa sam tražio dalje, i naletio na ovu ponudu kod svijet-medija.hr -- http://www.svijet-medija.hr/p/Grafi%...-05-50G/33717/ .

Isto se nije dalo zaključit o kojem se točno modelu radi, nazvao sam ih i pitao da provjere u skladištu što piše na kutiji, i ispalo je da se radi o Dirt3 ediciji, pa sam naručio.

Valjalo bi kad bi mogao dobit pare nazad i uzet ovu koju si htjeo u startu, ali to bi mogao biti problem, pošto ne piše nigdje kod Protisa da se radi o Dirt3, to si sâm zaključio.

Vidim da ni ovi u svijet-medija nisu još promjenili naziv artikla, mogli su stavit da se radi o Dirt3 kad smo već utvrdili da je to tâ (a možda ni ne znaju da postoji ta posebna edicija).

Btw, kupon za Dirt3 vrijedi do kraja slijedećeg mjeseca, tako da kartica vjerovatno neće dugo još biti u ponudi.
__________________
I will ride by your side, wherever you go
I won't run, I won't hide, just letting you know.

Zadnje izmijenjeno od: TheCardCheat. 23.11.2011. u 12:32.
TheCardCheat je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 12:32   #432
Strong
Premium
Moj komp
 
Strong's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Našice
Postovi: 181
hmmmm... upravo sam i naručio u Protisu pošto je u opisu stajalo da se dobiva Dirt 3 kupon