Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.04.2011., 02:48   #7261
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ovi očito imaju većih problema u IMAX-u. Valjda se nisu naviknuli ljudi na rad sa kvalitetom :P

Nego da se požalim ovdje na nekaj kaj mi je diglo tlak. Rekao ja lijepo. Za dugometražni film (2D ili 3D) u IMAX-u spreman sam dati i do duplo više para za kartu nego u klasičnom kinu. To je 50-60 kuna. Tak je i ispalo i to mi je OK! Barem ne moram čekati film da mi dođe na bluray kako bi mogao pogledati nekaj u normalnoj kvaliteti, a ne da gledam "upscalean DVD u kinu" (kaj se tile kvalitete prikaza).

ALI

Zanima me koja se budala sjetila naplaćivati recimo onaj short dokumentarac Hubble 3D 55 kuna kartu. Ta stvar traje 45 minuta! Sramota
Mislio sam da će mi IMAX dokumentarci činiti 4/5 stvari koje ću sa guštom pogledati tamo. 1/5 mi ostaje za povremeni kvalitetan film (kojih neće biti puno). E pa nedam 55 kuna za 45 minuta .


Citiraj:
Autor Veki-os Pregled postova
Film je glup i dosadan,sa dvije totalno nepotrebne odvratne scene,Cameron je bio na nekim žestokim drogama očito.
Kakav Cameron?

Pa dajte ljudi već jednom skužite kaj znači "Producer". Isto kao kad mi dođe neki biser i kaže da je "District 9" od Peter Jacksona!
  Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 02:55   #7262
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
LJudi,molio bih ako netko zna,pogledao sam trilogiju Undisputeda i Blood and Bone,pa ako jos netko zna slicne filmove,hvala!
Padaju mi na pamet samo klasici od Van Damma, Kickboxer i Bloodsport
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2011., 08:50   #7263
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Meni je film baš ok bar do dijela do kojeg sam pogledao, konačna ocjena kad pogledam do kraja.
Pogledao film do kraja i dao bi mu 7/10 bar za gledanje u 3D gdje se dobije osjećaj klaustrofobije i dubine. Onih par "bolesnih" scena daju filmu na težini i pokazuju svu surovost podzemlja. Na tim dubinama vrijede slična pravila kao i u "zoni smrti" (visinama iznad 8000m).
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 02:08   #7264
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor MIK Pregled postova
Meni je film baš ok bar do dijela do kojeg sam pogledao, konačna ocjena kad pogledam do kraja.
Svašta mogu progutat,al tu glumu u razini hrv. sapunica....nikako!
Ako ocu dojam opasne unutrasnjosti,pogledat cu dokumentarac o špiljama
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 08:29   #7265
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
The Real Story: The Cave Expedition That Inspired ‘Sanctum’

p.s. Očito da je to jedan od filmova koji ti legne ili ne.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 10:59   #7266
-Grizzly-
Premium
Moj komp
 
-Grizzly-'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 112
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
LJudi,molio bih ako netko zna,pogledao sam trilogiju Undisputeda i Blood and Bone,pa ako jos netko zna slicne filmove,hvala!
Fight Club (Klub Boraca), The Fighter (Boksač), Rocky svi nastavci i dobar mi je od Mickey Rourka - The Wrestler (Hrvač). To mi je isto jedan od dražih žanrova filmskih, pa ak te zanima još javi!
-Grizzly- je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 22:16   #7267
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor -Grizzly- Pregled postova
Fight Club (Klub Boraca), The Fighter (Boksač), Rocky svi nastavci i dobar mi je od Mickey Rourka - The Wrestler (Hrvač). To mi je isto jedan od dražih žanrova filmskih, pa ak te zanima još javi!
Kad će ljudi skužit da Fight Club ima veze s borilačkim žanrom koliko i Engleski Pacijent, The Wrestler također...

Never Back Down bi ti mogao bit neloš ako ti je do mlaćenja.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 23:51   #7268
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Usput, ako neko još nije pogledal odličan I Saw The Devil, nabavite i dajte mu šansu.

usput?
ovo obavezno gledati, osim ako bas nemate zeluca za par brutalnijih scena. ustvari, ako i nemate - obavezno pogledati jer ovo nije film nego filmcina.

meni vrijedi i vise od 7,9 sa imdb-a, i to dobrih 9 od 10. skoro ko' srpski film, samo sto mi je on i dalje remek djelo (uvrnuto/brutalno/izopaceno/bolesno/morbidno/nastavi sam), ali ipak remek djelo.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 00:05   #7269
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Ako je netko gledao Thora u Imaxu neka obavezno kaže svoje mišljenje. U subotu imam rezervaciju pa se ne bih htio zahe..bat za 110 kuna.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 00:09   #7270
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:34.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 00:35   #7271
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Kad će ljudi skužit da Fight Club ima veze s borilačkim žanrom koliko i Engleski Pacijent, The Wrestler također...
Još sam čekao da preporuči Bronsona hehehe
  Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 00:40   #7272
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Je, usput, jer sam ga već jednom spomenul, ali nije doživljen.
nisam mislio tako..... nego, ono, usput...... pa ako vam se da - pogledajte . zato sam i stavio smajlija, nadam se da si skuzio.

inace, imam ja film vec neko vrijeme, ali nikako naci dva i pol sata u dnevnoj da ga se pogleda sa starcima. i danas napokon, i nimalo pozalili niti oni niti ja.......
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 03:43   #7273
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:34.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 05:18   #7274
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mrzim jedinicu, još više dvojku! Trojka će biti teško smeće isto!

ALI... Ovo idem u IMAX gledati!
  Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 07:07   #7275
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Mrziš Transformere? Ne volim te više.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 09:53   #7276
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Hahaha!

Nemam apsolutno niš protiv crtića (i igrački), ali filmovi su žešći crap!
  Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 12:12   #7277
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Baš sinoć pogleda Thor.

Što reći - superhero film kao svaki drugi, super efekti, glavni glumac/lik čak i nije toliko loš, jedan od boljih na tu temu, ali što mi je imbecilno je to što su svi ti stripovi (thor, superman, spiderman... - nastavi niz) isti i što su svi filmovi u biti isti.

Uglavnom:
(neprilagođeni) pozitivac
(zli/pokvareni) kolega/brat/punica
stari mudri otac
mlada smrtnica u koju se naš heroj zaljubi do ušiju
ružni negativci

To je to, svaki *peep* film je na istu foru - više postaje debilno. Osobno smatram da su skoro svi ti američki superhero stripovi totalno retardirani i priglupi, pa zar nije moga tamo uspit kakav kvalitetan strip kojeg bi ekranizirali (vočmeni su mi prenemaganje).
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 12:31   #7278
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Mislim da si ugazio u sferu o kojoj prema napisanom očito nemaš blage veze. Zašto si uopće išao gledati onda film? Drži se rađe "How I Met Your Mother". Ovakvo priglupo generaliziranje stvarno nisam duuuugo vidio!
  Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 13:10   #7279
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Baš sinoć pogleda Thor.

Što reći - superhero film kao svaki drugi, super efekti, glavni glumac/lik čak i nije toliko loš, jedan od boljih na tu temu, ali što mi je imbecilno je to što su svi ti stripovi (thor, superman, spiderman... - nastavi niz) isti i što su svi filmovi u biti isti.

Uglavnom:
(neprilagođeni) pozitivac
(zli/pokvareni) kolega/brat/punica
stari mudri otac
mlada smrtnica u koju se naš heroj zaljubi do ušiju
ružni negativci

To je to, svaki *peep* film je na istu foru - više postaje debilno. Osobno smatram da su skoro svi ti američki superhero stripovi totalno retardirani i priglupi, pa zar nije moga tamo uspit kakav kvalitetan strip kojeg bi ekranizirali (vočmeni su mi prenemaganje).
Daj sam reci kakav je bio u 3D-u. Jel slika bila mutna i glava boli ili je ok tako za gledat...

Fala
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 13:36   #7280
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:33.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 14:17   #7281
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ako je Batman uspio napraviti "reboot" sa Burtonom, why not Ajmo reći da je ovo Joel Schumacher faza transformersa hehe i da bu tek sad Burton preuzeo recimo kormilo :P
  Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 14:57   #7282
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor hardflat Pregled postova
Počeo sam ga gledati, ali mi jednostavno nije sjeo (Black Swan). Usput pronašao stvar sa vranom DJ the Crow - Piece of Mind.
black swan vrijedi samo radi scene kunis portman
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 14:58   #7283
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Daj sam reci kakav je bio u 3D-u. Jel slika bila mutna i glava boli ili je ok tako za gledat...

Fala
U 3D-u baš i nema pretjerano 3D-a, više ima u nekim scenama razgovora nego u akciji, reka bi da je taj 3D dodan naknadno, defintivno niti blizu Avatara i sl.

Mene nije bolila glava
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 29.04.2011. u 17:54.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 16:12   #7284
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:33.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 17:50   #7285
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ako ništa, ostaju animirani filmovi. "Under the Red Hood" je primjer kako to treba izgledati. Meni osobno ni Green Lantern: First Flight nije bio loš (a live action mi se čini da ne bu bio baš neš )

Bojim se da Supermana ne napravi previše negativno u nadolazećem filmu. On je dobar primjer pravog boy scouta. Doomsday bi bio dobar storyline za istražit ako već misle ići na neku "negativniju" šprehu. Ovaj zadnji animirani koji je zbrda zdola All-Star Superman ima dobrog materijala od kojih bi se i trilogija dala izvuči.

Ma baš to. Gamad ima kod svakog skoro heroja preko 50 godina materijala. Ako uzmemo da u prosjeku izađe godišnje jedna über kvalitetna priča stvarno se ima materijala za scenarije. A ne ciljati na neka PG-13 sranja
  Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 19:28   #7286
ONeill
Premium
 
ONeill's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 335
To ti je tako kad rade filmove zbog zarade, ne zbog nekog zadovoljstva izrade odlične priče, gdje se likovi dobro upotpunjuju. A upravo su filmovi bazirani na stripovima odličan izvor zarade, nažalost, na štetu likova (pozitivnih/negativnih) koji su proslavili određenu priču.
ONeill je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 21:38   #7287
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:33.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 22:23   #7288
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Nije problem u stripovima, jer su oni zapravo daleko kvalitetniji od ovih filmskih ekranizacija, već u Holivudskoj hiperprodukciji koja ne uzima priču kao priču, već posuđuje iz svih mogućih stripova vezanih za određenog superjunaka i onda na temelju toga rade kaj ih volja. Ili uzmu samo likove iz određenog stripa, pa onda na njima baziraju priču koja nema veze s nijednim stripom ikad izdanim. Daju masu para za prava na ekranizaciju i onda vrte svoj film.
Ma dobro, ali se može reći većina ljudi tako zamišlja te stripove, osim onih koji su dosta u tome. Nitko ne kaže da je cili strip debilan, ali tako su počeli kao relativno naivni stripovi.
Naravno da kasnije to pokušavaju poboljšati za zahtjevniju publiku, no početak ih definira u očima javnosti.

A i ima masu brojeva koji se protežu kroz desetljeća i to pišu različiti autori itd... to je bućkuriš.
Nitko ne kaže da neki novi Superman nije sto puta bolji od početnih, ali reputacija je steknuta u počecima.

Nemoš od Alana Forda napravit izlizani superhero film, ako razumiš na šta mislim
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2011., 23:22   #7289
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 12.01.2012. u 23:33.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2011., 18:46   #7290
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Kad smo kod CGI-a. Mislim da je Terminator Salvation postigao novi nivo i neslavno ušao u povijest kod one "epske" scene CGI Arnolda Bio mi je debilan film, ali ajde. Nikaj novo. ALI u tom trenutku hehehe. Mislim da sam otkrio novi "osjećaj" koji je kombinacija tragikomedije, treša i previše gljiva pojedenih
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na