Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2013., 11:01   #1
doom206
Dežurno smetalo
Moj komp
 
doom206's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čakovec
Postovi: 120
(riješeno) Problem s My Documents mapom - skrivena je

Pozdrav!
Instalirao sam na laptop Win 7 Professional i sve je prošlo u naboljem redu dok nisam došao do dijela kada želim My Documents folder prebaciti na drugu particiju radi sigurnosti.

Naime, napravio sam mapu na D: particiju i nazvao je My Document, otišao na ''move folder'' i pisalo da je sve prebačeno u tu mapu, no kad otvorim D: piše mi ''This Folder is empty''. Kad odem na Start -> Document otvori mi se Library i tamo se nalaze svi dokumenti.

Malo sam istraživao i kad sam otišao na My Documents Properties vidio sam da je tamo označeno da mapa bude skrivena. Problem je u tome što se kvačica ne može maknuti. Pokušao sam na razne načine, ali nisam uspio nikako riješiti problem, pa ako netko ima kakav savjet neka puca.

Dokumenti se vide u Library, ali kad hoću prebaciti na drugu particiju jednostavno se ne vide na toj particiji.

EDIT:
Problem riješen. Greška je nastala jer sam kod prebacivanja mape na drugu particiju greškom označio cijelu particiju, a ne folder u koji sam mislio prebaciti i zbog toga se u Library pojavio prečac na cijelu D: particiju. Prilikom vraćanja na defaultne postavke došlo je do greške i zbog toga je mapa postala skrivena s nemogućnošću promjene toga. Ukoliko netko ima sličnih problema, problem može riješiti prateći ove upute:

Problem sa skrivenim mapama
__________________
Onaj tko pita ispadne budala pet minuta, ali onaj tko ne pita ostane budala cijeli život!

Zadnje izmijenjeno od: doom206. 16.10.2013. u 15:45. Razlog: Problem riješen
doom206 je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na