Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.12.2011., 14:43   #1
kiki456
Premium
 
kiki456's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 209
Sensation ili Sensation XE

Ljudi pomozite mi koji da odaberem, neki kazu da je sensation xe losiji na nekim testovima neki da je bolji.Koji uzeti?Hvala
kiki456 je offline  
Staro 13.12.2011., 16:22   #2
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Mogao si postavit pitanje u htc mobitelima. Uglavnom mobovi su hardverski isti.. razlikuju se u softwareu i kernelu. Sensation xe po defaultu je 2x1.5 ghz, a obični 2x1.2.. i razlika u bateriji, xe ima veću.. uglavnom software od jednog ide na drugi i obratno.. XE je u startu puno skuplji zbog imena BEATS i slusalice koje dobiješ uz njeg.. sam izaberi koji ti se više sviđa.. nećeš pogriješiti..
__________________
dean225 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2011., 21:38   #3
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 860
Citiraj:
Autor kiki456 Pregled postova
Ljudi pomozite mi koji da odaberem, neki kazu da je sensation xe losiji na nekim testovima neki da je bolji.Koji uzeti?Hvala
Oba smartphona su jako dobra , po meni a i testovima koje sam vidio XE je bolji i to se osjeti s onim jačim procom al ako već imaš novca kupi Sensation XL jer je bolji od oba navedena i nećeš požalit.
Snowrider je offline  
Staro 13.12.2011., 22:02   #4
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,480
Razmisli o Samsungu Galaxyu S2, ovo ide od HTC Desire korisnika koji svaki dan gleda low memory upozorenje. Nikad vise necu niti jedan telefon uzet ispod 4GB interne memorije.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline  
Staro 14.12.2011., 02:47   #5
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor kiki456 Pregled postova
Ljudi pomozite mi koji da odaberem, neki kazu da je sensation xe losiji na nekim testovima neki da je bolji.Koji uzeti?Hvala
http://www.gsmarena.com/htc_sensatio...view-672p3.php

Nemoze biti losiji, sve je isto samo je takt procesora na XE visi nego na obicnom.

Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Oba smartphona su jako dobra , po meni a i testovima koje sam vidio XE je bolji i to se osjeti s onim jačim procom al ako već imaš novca kupi Sensation XL jer je bolji od oba navedena i nećeš požalit.
Po cemu je to bolji XL?

Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Razmisli o Samsungu Galaxyu S2, ovo ide od HTC Desire korisnika koji svaki dan gleda low memory upozorenje. Nikad vise necu niti jedan telefon uzet ispod 4GB interne memorije.
+1

Vidi gore po benchevima, u vecini je i dalje SII brzi od svih, Exynos ubija.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline  
Staro 14.12.2011., 03:55   #6
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Razmisli o Samsungu Galaxyu S2, ovo ide od HTC Desire korisnika koji svaki dan gleda low memory upozorenje. Nikad vise necu niti jedan telefon uzet ispod 4GB interne memorije.
A nasao si usporedivat desire i sensation..
Svakako pogledaj i SG2 ako hoces dobar i brz mob.. Medutim, benchevi nisu nikakvo mjerilo brzine.. Da, SG2 ima 15% brzi proc i senzacija vrti 35% vise pixela.. Zato je i samsung debelo brzi na benchevima.. Sensation XL je debelo smece i upravo ces s njim pozalit.. Otidi i izaberi si mob koji ti se svidja i uzivaj!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 14.12.2011. u 04:05.
dean225 je offline  
Staro 14.12.2011., 07:00   #7
Tomek32
Banned
 
Tomek32's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 149
Exynos nema konkurencije.
Da ne spominjemo SuperAMOLED+ ekran,kad to probas jednom,nema nazad.
Tomek32 je offline  
Staro 14.12.2011., 07:27   #8
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
A nasao si usporedivat desire i sensation..
Svakako pogledaj i SG2 ako hoces dobar i brz mob.. Medutim, benchevi nisu nikakvo mjerilo brzine.. Da, SG2 ima 15% brzi proc i senzacija vrti 35% vise pixela.. Zato je i samsung debelo brzi na benchevima.. Sensation XL je debelo smece i upravo ces s njim pozalit.. Otidi i izaberi si mob koji ti se svidja i uzivaj!
Usporedba s Desire je samo u smislu kolicine interne memorije, skoro sve sto sam mogao sam stavio na SD, stavio sam core 2.3 android i dalje sam ostao bez memorije, znaci po mojoj procjeni tih 1GB bi se napunio za godinu do godinu i pol i opet ces gledati low memory. Dok ne pocnu stavljati vise memorije nema sanse da cu vise uzeti HTC-a bas zbog ovog bolnog iskustva. Kroz par dana cu uzeti Samsunga S2 i napokon cu se rijesiti low memory-a, a jedini nacin da se na htcu rijesi taj problem je da ga se roota i mounta sd kao jednu od particija.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline  
Staro 14.12.2011., 07:58   #9
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,947
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Mogao si postavit pitanje u htc mobitelima.
NE treba za svaki prokleti mob otvoriti novu temu.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na