Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.11.2016., 08:03   #3151
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
The Elder Scrolls Online je free sljedecih par dana pa reko hajd da probam i to...ako imate sporiji net puzurite jer je igra 57gb
Igra ti zahtijeva nekih 96gb bez iti jednog dlca...zbog tog govneta sam bio ubo samsung evo 850 250gb, jer san ima samo neka dva mala diska od 40gb...krenuo igrati, igra izgleda zakon, ali kad sam malo dublje usao u stos, skuzio sam da mogu spammat samo tri-cetiri skilla, jer ostali zahtijevaju previse mane, a protivnika milioni oko tebe...i zanimljivo, najbolji skil u igri je siphoning, ko da su je pederi radili...ako je ikad izbalansiraju kako triba, budem opet zaigrao...probaj pa javi kakva je sad...
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 08:53   #3152
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Loša, kakva je i bila.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 10:00   #3153
Glavas_ZG
Premium
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Vjerojatno će te proći, mene držalo 2 mjeseca žestoko. Do jedno 700 paragona. I onda me prošlo.
Ja sam relativno nov u Diablu, prešao sam sa PFS žanra.
Interesantno mi je to sve nakon svog onog napucavanja.
Glavas_ZG je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 15:24   #3154
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Ma bez obzira na sve, dođeš do jedne razine gdje je sve isto pa postane monotono.

U kojoj si fazi? Još igraš kampanju? Ili već riftove piliš?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 21:23   #3155
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Resident evil 4 na nemoguće!
Resident evil 6 na teško ali još uvijek moguće!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2016., 21:53   #3156
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,329
Battlefield 4
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2016., 03:24   #3157
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Assassin's Creed II i Rise of the Tomb Raider te ubacim malo Titanfalla kad želim samo pucat. Isprobavao sam danas mnoge indie igre koje su mi se nakupile na Steamu, ali većinom su bile toliko dosadne da im nisam niti ime zapamtio.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 15:39   #3158
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Nabavio Serius Sam Complete pack i odo rokati redom
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 17:12   #3159
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,112
Dragon Age: Inquisition GOTY edišn na PS4, prešo main story i započeo prvu ekspanziju, zasad nesto preko 80h u igri
za 15$ kolko me ispala igra na nekom sale-u, super zadovoljan
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 18:34   #3160
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Ja krenuo Tomb Raider novi, predobra igra, trenutno na 13%, začuđuje me kako radi.

82 fps u benchmarku, sve na ultra, shadows na high.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 19:36   #3161
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Jučer sam ju dovršio i mogu reći kako sam jako ugodno iznenađen igrom, zanimljiva je i svakako ju vrijedi odigrati. Kad smo već kod TR-a. Ja sam u mlađim danima završio sa četvorkom i nisam dalje igrao. Kakvi su ostali nastavci, najviše mislim na ove zadnje? Vrijedi li to odigrati?
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 19:45   #3162
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Predzadnji svakako, meni odličan.. Zadnji nisam igrao..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 20:33   #3163
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Predzadnji i zadnji su isti, oba super.

Prije toga je Lara Croft and the Temple of Osiris, meni isto ok, ali nema veze s ovim novim.

Sve ono prije je dosta staro.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 21:23   #3164
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja krenuo Tomb Raider novi, predobra igra, trenutno na 13%, začuđuje me kako radi.

82 fps u benchmarku, sve na ultra, shadows na high.
I ja sam isto u Rise of the Tomb Raider na nekih 13-15% i zasad mi je odlična igra. Očekivao sam da će se čak i lošije vrtiti na mom kompu, ali jako sam zadovoljan performansama.

Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Ja sam u mlađim danima završio sa četvorkom i nisam dalje igrao. Kakvi su ostali nastavci, najviše mislim na ove zadnje? Vrijedi li to odigrati?
Tomb Raider iz 2013. je odlična stvar i svakako bih preporučio da je odigraš. Igra je po tonu dosta slična ovom što sam dosad vidio u Rise of the Tomb Raider. Lara Croft and the Temple of Osiris je sličnija nekom top-down platformeru nego ostalim igrama iz serijala, ali svejedno nije loša. Od nastavaka prije reboota, najbolji mi je bio Tomb Raider: Underworld, ali ni TR:Legend i TR:Anniversary nisu za baciti.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 22:06   #3165
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
probao tyranny....ne cini se uopce losa, ali nije mi bas po cefu...
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 22:25   #3166
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,244
Nakon odigranih 160 sati i nakon pola godine ne igranja, nastavljam Fallout 4.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 07:15   #3167
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Tomb Raider iz 2013. je odlična stvar i svakako bih preporučio da je odigraš. Igra je po tonu dosta slična ovom što sam dosad vidio u Rise of the Tomb Raider. Lara Croft and the Temple of Osiris je sličnija nekom top-down platformeru nego ostalim igrama iz serijala, ali svejedno nije loša. Od nastavaka prije reboota, najbolji mi je bio Tomb Raider: Underworld, ali ni TR:Legend i TR:Anniversary nisu za baciti.
Ma biti će najbolje da krenem redom od prvog nastavka
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 07:35   #3168
Green_FanBoy
FC Bayern <3
Moj komp
 
Green_FanBoy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 255
Mene je čak 2013. TR više "zaljepio" za ekran, nego ovaj novi, valjda jer mi je ovaj sad već na viđen kalup iz 2013.

Ali definitivno planiram riješiti i novi kad skupim malo više vremena..

Najgore je da sam prije 2 mj. uzeo 1060, a nisam još TR probal...
Green_FanBoy je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 08:58   #3169
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Meni isto. Ovo je samo nastavak, gameplay isti.

Meni iskreno malo previše pucanja, htio bi više stealth fightove.

Ja sam na 25%, onaj dio s vješticom mi je predobar.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 12:16   #3170
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Krenio The Elder Scroll Online, ima sad na snizenju za 10 eura pa reko idem uzet

Jel igra to netko mozda ?
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 12:19   #3171
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
TESO je više multiplayer Skyrim nego MMO. Ima zanimljiv pvp model, ali je katastrofa ako nemaš konja. Mene je to silno hodanje totalno odbilo od igre
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 12:25   #3172
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Ja sam krenuo igrati, početak super, kako je vrijeme odmicalo sve gora i gora igra je postajala. PvP nikakav, sve razbacano.

Prestao sam igrati relativno brzo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 22:58   #3173
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121
Firewatch, super igra, daleko najkraća igra koju sam igrao.

Svega 2 sata? Wtf? I priča je bezveze.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 23:12   #3174
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Moram priznat da nisam skužio kakva ti je na kraju igra . Prvo kažeš: super igra, a onda dođe: Svega 2 sata? Wtf? I priča je bezveze.

Meni je za Firewatch trebalo nekih 3.5-4 h, ali išao sam skroz laganini. Priča mi bila malo iznad prosjeka do pred sam kraj, ali totalno neočekivani rasplet mi je jako popravio ukupni dojam. Da sam je kupio za punu cijenu (20€), bio bih malo razočaran time što je igra dosta kratka, a ne čini mi se kao da ima neki replay value, no pošto sam je kupio kad je bila na 50%, opravdala je cijenu.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 23:15   #3175
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121



Ne'ko me napadne, udari u glavu, zaključa u špilju i na kraju od svega toga čorak.

-->
Super je igra, zabavio sam se, samo prekratka i priča mi je na kraju loša ispala.




Ne'ko me napadne, udari u glavu, zaključa u špilju i na kraju od svega toga čorak.

Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 23:23   #3176
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695



Mene je taj "razočaravajući" kraj oduševio. Volim kad stvari u igrama ili filmovima ne završe u stilu "i svi su živjeli sretno do kraja života". Previše je stvari koje imaju sretan kraj, pa mi je ovakvo nešto pravo osvježenje.



Kad ćeš imati viška vremena, navrati na Reddit ili Youtube i pročitaj/poslušaj sve moguće teorije koje su se razvile na temelju te igre. Čudo je što su sve ljudi smislili i kako su interpretirali priču. Na kraju mi je to bilo još i zanimljivije od same igre i mislim da mi je na to otišlo više vremena nego što mi je trebalo da prijeđem igru.
-->



Mene je taj "razočaravajući" kraj oduševio. Volim kad stvari u igrama ili filmovima ne završe u stilu "i svi su živjeli sretno do kraja života". Previše je stvari koje imaju sretan kraj, pa mi je ovakvo nešto pravo osvježenje.



Kad ćeš imati viška vremena, navrati na Reddit ili Youtube i pročitaj/poslušaj sve moguće teorije koje su se razvile na temelju te igre. Čudo je što su sve ljudi smislili i kako su interpretirali priču. Na kraju mi je to bilo još i zanimljivije od same igre i mislim da mi je na to otišlo više vremena nego što mi je trebalo da prijeđem igru.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 23:30   #3177
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Samo WoW bajo moj U 7.2 patchu dolazi flying za Broken Isles (Legion). Jedva čekam!

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 22.11.2016. u 23:52.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 09:04   #3178
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,121



Mene je taj "razočaravajući" kraj oduševio. Volim kad stvari u igrama ili filmovima ne završe u stilu "i svi su živjeli sretno do kraja života". Previše je stvari koje imaju sretan kraj, pa mi je ovakvo nešto pravo osvježenje.



Kad ćeš imati viška vremena, navrati na Reddit ili Youtube i pročitaj/poslušaj sve moguće teorije koje su se razvile na temelju te igre. Čudo je što su sve ljudi smislili i kako su interpretirali priču. Na kraju mi je to bilo još i zanimljivije od same igre i mislim da mi je na to otišlo više vremena nego što mi je trebalo da prijeđem igru.
Imam vremena, jučer pročitao sve što me zanimalo, i tako kako sam ja shvatio tako i je uglavnom.




Zašto me netko (Ned) napao tamo kod jezera? Zašto me udario po glavi? Zašto me zatvorio u špilji? Gdje je on na kraju? Klinac je mrtav, ali gdje je Ned?

-->
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova



Mene je taj "razočaravajući" kraj oduševio. Volim kad stvari u igrama ili filmovima ne završe u stilu "i svi su živjeli sretno do kraja života". Previše je stvari koje imaju sretan kraj, pa mi je ovakvo nešto pravo osvježenje.



Kad ćeš imati viška vremena, navrati na Reddit ili Youtube i pročitaj/poslušaj sve moguće teorije koje su se razvile na temelju te igre. Čudo je što su sve ljudi smislili i kako su interpretirali priču. Na kraju mi je to bilo još i zanimljivije od same igre i mislim da mi je na to otišlo više vremena nego što mi je trebalo da prijeđem igru.
Imam vremena, jučer pročitao sve što me zanimalo, i tako kako sam ja shvatio tako i je uglavnom.




Zašto me netko (Ned) napao tamo kod jezera? Zašto me udario po glavi? Zašto me zatvorio u špilji? Gdje je on na kraju? Klinac je mrtav, ali gdje je Ned?

Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 14:29   #3179
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695



Ja bih rekao da je namjerno sve ostalo otvoreno tako da svatko sam može interpretirati priču na svoj način. Na kraju ne znamo točno što se dogodilo s Nedom, ali isto tako ne znamo ni za Delilah ni za Henryja. Koja je njezina stvarna uloga u cijeloj priči? Što je bilo s Henryjem nakon što je sjeo u helikopter? Je li otišao vidjeti ženu ili se vratio doma i sve što se do tada dogodilo ostavio iza sebe?

Moja interpretacija priče bila išla ovako nekako: Ned se bojao da će Henry otkriti da je on (indirektno) kriv za smrt klinca i htio ga je uplašiti, tj. nadao se da će Ned odmah u startu odustati od posla i otići doma. Delilah je zaglavila u tome jer nije odmah prijavila da je Ned uopće malog doveo u šumu i nije prijavila nestanak i sad više ni ona nije htjela da ta priča izađe na vidjelo. Kad je Henry to saznao, nadala se da će ga dobiti na svoju stranu i da će on o tome šutjeti. Henry je samo došao u šumu da bi malo zaradio, no prvenstveno je došao da bi se maknuo od života kojeg je dotad živio i da bi zaboravio na sve. Na kraju, kad je priča s Delilom propala, odlučio je vratiti se doma i krenuti od nule te se pravio da se ništa od svega što se dogodilo u šumi nije niti dogodilo. Delilah je nastavila sa svojim životom, a Ned se i dalje nastavio skrivati. Naravno, to je samo neka moja vizija i nema potvrde da je išta od toga stvarno tako.


-->



Ja bih rekao da je namjerno sve ostalo otvoreno tako da svatko sam može interpretirati priču na svoj način. Na kraju ne znamo točno što se dogodilo s Nedom, ali isto tako ne znamo ni za Delilah ni za Henryja. Koja je njezina stvarna uloga u cijeloj priči? Što je bilo s Henryjem nakon što je sjeo u helikopter? Je li otišao vidjeti ženu ili se vratio doma i sve što se do tada dogodilo ostavio iza sebe?

Moja interpretacija priče bila išla ovako nekako: Ned se bojao da će Henry otkriti da je on (indirektno) kriv za smrt klinca i htio ga je uplašiti, tj. nadao se da će Ned odmah u startu odustati od posla i otići doma. Delilah je zaglavila u tome jer nije odmah prijavila da je Ned uopće malog doveo u šumu i nije prijavila nestanak i sad više ni ona nije htjela da ta priča izađe na vidjelo. Kad je Henry to saznao, nadala se da će ga dobiti na svoju stranu i da će on o tome šutjeti. Henry je samo došao u šumu da bi malo zaradio, no prvenstveno je došao da bi se maknuo od života kojeg je dotad živio i da bi zaboravio na sve. Na kraju, kad je priča s Delilom propala, odlučio je vratiti se doma i krenuti od nule te se pravio da se ništa od svega što se dogodilo u šumi nije niti dogodilo. Delilah je nastavila sa svojim životom, a Ned se i dalje nastavio skrivati. Naravno, to je samo neka moja vizija i nema potvrde da je išta od toga stvarno tako.


KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 19:15   #3180
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Sad ste i mene zapalili za taj Tomb Raider!
Ali moram prvo završiti Re6 i Dishonored još jednom da se prisjetim prije dvojke.Pa i one sve dlc-ove za odigrat,bude to još potrajalo.
Odustao sam od Re4 na professional,jednostavno ginem kao mrav!Treeba se za to dobro uvježbati!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na