Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2018., 17:28   #1
Bingo
Premium
Moj komp
 
Bingo's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb, Dubrava
Postovi: 59
Miele - perilica rublja

Pomoć,

žena me tlači, vidjela je neku akciju za Miele perilicu rublja i sada silom hoće jednu.

Moje pitanje je da li netko ima neku Miele doma i kakva su iskustva, prepourke, itd.?
Da li vrijedi dati duplo novaca nego kao do sada za npr. gorenje modele od cca. 3.000,- kuna?

__________________
Imate me u poštenim trgovcima:
Bingo je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 17:34   #2
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ne,po meni se ne isplati,ionako je više do tablete nego do aparata.Najbitnije je koliko garancije ima.Danas se više plaća ime i kojekakvi nepotrebni gadgeti i programi po aparatu nego kvaliteta.
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2018., 17:35   #3
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Bingo Pregled postova
Pomoć,

žena me tlači, vidjela je neku akciju za Miele perilicu rublja i sada silom hoće jednu.

Moje pitanje je da li netko ima neku Miele doma i kakva su iskustva, prepourke, itd.?
Da li vrijedi dati duplo novaca nego kao do sada za npr. gorenje modele od cca. 3.000,- kuna?

ima vec tema o perilicama, trebao si prije potraziti...

a sto se tice miela, dobar je Miel, pitanje je, jel se isplati dat 30% vise u odnosu na dobrog boscha...

ja sebi trazim perilicu i susilicu u jednom, ovih dana sam obilazio i neki koncenzus je da će najvejrovatnije ic AEG

https://www.ekupi.hr/AEG-perilica-su...S-1217518.aspx
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 18:04   #4
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Imaš ovdje moja iskustva: http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=337

Gle, Miele nije savršen niti isplativ, ali je napravljen kao tenk. Po meni, pitaj Miele u Buzinu da li imaju neku rasprodaju starih modela, zna se naći dobrih popusta tipa 30%.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 18:06   #5
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Bingo Pregled postova
Pomoć,

žena me tlači, vidjela je neku akciju za Miele perilicu rublja i sada silom hoće jednu.

Moje pitanje je da li netko ima neku Miele doma i kakva su iskustva, prepourke, itd.?
Da li vrijedi dati duplo novaca nego kao do sada za npr. gorenje modele od cca. 3.000,- kuna?

Nemam perilicu ali imam susilicu i nije mi zao sto sam dao vise novaca, radi vec 10 godina perefektno, a radi skoro svaki dan.Moj odgovor je defnitivno kupiti.

Vidim netko je spomenuo prelici i susilicu u istom uredjaju.Osobno imam samo losa iskustva u toj kombinaciji, slabo osusi i dosta guzva robu.

Zadnje izmijenjeno od: RAUL. 01.08.2018. u 18:42.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 18:37   #6
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Da, sušilica u kombi uređaju nije bogznašto, sigurno nije na razini samostalne sušilice. No za povremeno korištenje i s obzirom da mi se ne da u 2 ujutro stavljati veš iz mašine u sušilicu, dobra je.

Fora je da se stavi manje veša od maksimuma, bubanj kombi uređaja je jednostavno premalen da može osušiti puno veša bez gužvanja.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 19:59   #7
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
nemam perilicu rublja ali imam suđa i pećnicu te keramičku ploču za kuhanje. kao što je rečeno, sve je tenk, radi već 12 godina. Recimo suđerica radi tako dobro da se nikad ništa nije pokvarilo, zaštopalo ili bio ikakav problem a suđe izlazi uvijek blistavo čisto. Ljudi su se čudili da su mi čaše tako sjajne iz perilice + raspored polica za slaganje suđa u suđerici je odličan, definitivno bolji neg u drugim suđericama

No ne vjerujem da bih kupio Miele veš mašinu čisto jer smatram da taj uređaj nebi smio imati previše tehnologije. Za primjer imam sadašnjeg Samsunga što je koštao 3500kn i prethodnog Zanussija od 2000kn. Samsung možda malo manje troši jer prilagodi vrijeme pranja težini robe u perilici no ako uvijek gledaš prati maksimum robe, onda ti je prakitčki svejedno, jednako će dugo prati ko i vulgaris. Inače moje pravilo s perilicama je što manje tehnologije (da nema što krepati) i mogućnost da odradi centrifugu od 1200 okr/min jer to donekle garantira da će imati bolje stabilizatore neg one što mogu samo 800 pa neće plesati (zanussi je bio takav, stajao je ukopan skoro 10 godina, mijenjan je jer je bivša žena mislila da zato jer Samsung ima veći bubanj će bolje prati veš no ne postoji tehnologija koja može nadoknaditi manjak pameti pa je ona jednako punila mašinu dupkom punu što je uzrokovalo da se veš ne miješa + koristila je malo deterđenta jer je to njoj smrdilo i imala je fobiju na alergije i tko zna koje bube su joj bile u glavi i onda je veš izlazio jednako neopran kao i na novoj. Čudna li čuda, sada kad ja neuki muški sam perem izlazi mirišljav i čist ko što bi i trebao na perilici od 3500kn.... Go figure...)
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2018., 20:41   #8
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,554
He he, ko jadno muško 😀
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na