Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.07.2018., 19:49   #1831
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Ja sam siguran da ćemo odigrati utakmicu kakvu još nismo odigrali ovdje...Francuska se raspada k'o kvačilo na mome citroenu
U nedjelju gledamo najbolju utakmicu Hrvatske u dosadašnjoj povijesti
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Nikad nisan ovoliko bia uvjeren u pobjedu kao sada.
Uzimamo kantu 100%.


Mark my words
od danske sam miran i spokojan. odgovorno tvrdim da ako pošaljemo drugu ekipu protiv francuza da smo prvaci. da sad slože best of the rest ekipu naguzili bi ih sve jednog po jednog. nemaju apsolutno nikakve šanse. ostale repke su na maksimumu, a mi smo u trećoj brzini i cruise modu.
tizhu je offline  
Staro 13.07.2018., 19:50   #1832
Zebran
Premium
Moj komp
 
Zebran's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Bedekovčina
Postovi: 146
Rik Mayall's Noble England


Mali off topic. Možda i nije off topic. Engleska navijačka himna izvedena od strane prerano preminulog komičara Rik Mayalla (Bottom, The New Statesman). Pjesma nažalost nije tako popularna kao ona "It is coming home". Rik Mayall je zakon.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Zebran. 13.07.2018. u 19:56.
Zebran je offline  
Staro 13.07.2018., 20:13   #1833
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
SRV je offline  
Staro 13.07.2018., 21:09   #1834
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Predostrožnost. Sutra ćemo vidjeti tko može tko ne može.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 13.07.2018., 21:24   #1835
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Nek svi igraju pod inekcijama.. ovo se jednom igra i trebaju se žrtvovat.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 13.07.2018., 22:17   #1836
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
ajooooj ajooooj

edit: upravo na ovo nabasao


Plačem


Da smo barem poveli ovog



https://www.index.hr/sport/clanak/de...m/2011044.aspx
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.07.2018., 22:41   #1837
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Definitivno razmisliti o njemu za slijedeći ciklus, u stožeru što više onih kojima srce kuca za Hrvatsku ne može biti pogrešno.
Ono što je Dalić rekao: četrdeset muškaraca 24/7 na okupu toliki broj dana (pripremni ciklus+turnir) i niti jedna situacija, niti jedan povišeni ton. To je j*ben podatak (izgleda da je i N.K. odmaglio u tišini ).
Ozbiljno, tako se gradi kult reprezentacije, na dobrom smo putu da ga vratimo i to je naš najveći dobitak: priča o pokalu i/ili medalji završava sa ovim prvenstvom, a ova druga priča tek počinje.
 
Staro 13.07.2018., 22:46   #1838
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Da je peder imao što reći do sada u svoju obranu sigurno bi rekao.
Gabre je offline  
Staro 13.07.2018., 22:49   #1839
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Santini sigurno ulazi u momčad u idućem ciklusu.

Daliću spomenik dignuti. Čak i kod Ćire su bili egotriperi i klanovi koji su nekako uspjeli odigrati skupa. Ali kod Zlatka je jedan klan. Prvi koji je počo cvilit i zadnji je Kale koji je odjebo karijeru.

Bez obzira kako utakmica u nedjelju završila, za mene su heroji i nadmašili su one iz 98, ne samo po rezultatu nego i po tome da su i više ginuli za dres i za nas. Svaka čast brončanima i odlaze u povijest, ali ovo je sada novi benčmark. Drugi smo sigurno, a ako bude malo sreće i snage, možda i prvo mjesto. Kako god, svaka im čast.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 13.07.2018., 23:02   #1840
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Definitivno razmisliti o njemu za slijedeći ciklus, u stožeru što više onih kojima srce kuca za Hrvatsku ne može biti pogrešno.
Ono što je Dalić rekao: četrdeset muškaraca 24/7 na okupu toliki broj dana (pripremni ciklus+turnir) i niti jedna situacija, niti jedan povišeni ton. To je j*ben podatak (izgleda da je i N.K. odmaglio u tišini ).
Ozbiljno, tako se gradi kult reprezentacije, na dobrom smo putu da ga vratimo i to je naš najveći dobitak: priča o pokalu i/ili medalji završava sa ovim prvenstvom, a ova druga priča tek počinje.

Realno Santini sa 29 godina nije budućnost reprezentacije, ali za jedan sljedeći ciklus jest (kad napuni koju godinu vjerojatno će postati pre trom). Nepravda je što ga se nije zvalo ranije, lik igra na visokom nivou godinama, bio je najbolji napadač belgijske lige, te najbolji igrač onog francuskog davljenika, a nije ga se zvalo zbog kojekavih čopova koji daju po max 3-4 gola po sezoni otkako su ošli iz hnl-a.


Kad se objavio popis čudio sam se što nema još jednog napadača, konkretno njega, a nalazi se bradarić, al dobro, nije bitno sad, ideja bradarića je da imamo još jednog defanzivnog veznog u rezervi. Ono malo što je igrao protiv islanda je IMO dobro izgledao, fino je vodio loptu i tražio rješenja, nije napucavao samo da je se rješi ili neka alibi dodavanja
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.07.2018., 23:10   #1841
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
A treba i onoga pomaknutog Rosu zvati za pomoćnika...hijjaoo, kada bi se i taj ukrcao, koji bi to brod luđaka bio
...
Inače, čitam da je Ćiro lansirao odjeb Šukerovoj tajnici glede poziva na finale
Toliko o "projektu '98"
 
Staro 13.07.2018., 23:33   #1842
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni je taj Ćiro oduvijek bio antipatičan i beskičmenjak. Malo si je kum pa neprijatelj pa opet kum pa bi se pobili on i ti njegovi s kojima je oduvijek u talu. A tome kumovale pare i mutni poslovi.

Sad je kao na strani naroda jer se reprezentacija oslobodila nekih likova pa sad je on kao frajer.

Ne sviđa mi se Ćiroslav Miro Blažević niti sam ga ikad cijenio baš zbog toga. I zato mi je još više drago jer je konačno poslan u ropotarnicu povijesti. Žao mi je samo što nemamo igrača koji bi zabio 7 golova na ovom prvenstvu da i Brandon ode skupa sa Ćirom, ali ajde nećemo biti nezahvalni

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 13.07.2018., 23:43   #1843
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Ma apsolutno, ne nedostaje niti meni ćirolino, samo se nadam da će ova škvadra biti pametnija i da će zadržati zrno mudrosti i da se neće sa vremenom posrati sami po sebi i ovome što su napravili.
 
Staro 13.07.2018., 23:48   #1844
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Vjerujem da neće. Dok je god Dalić ovdje i sam odlučuje, to bude OK. Daj bože da i po trajanju mandata nadjebe Ćirohita.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline  
Staro 13.07.2018., 23:51   #1845
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ne znam, možda bi bilo najbolje da se svi sa +30 oproste, pa da krenemo raditi novu reprezentaciju. Pogotovo sad kad je euro proširen, te se može kvalificirati na 2 načina.

One iz 98 se previše vuklo, pa se 00 nismo kvalificirali, a 02 i 04 izgledali ko kuratz jer se smjena generacija nije na vrijeme napravila. 06 smo već krenuli ličiti na nešto, a 08 smo lagano već postali ozbiljni
Manuel Calavera je offline  
Staro 13.07.2018., 23:57   #1846
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Meni to sasvim razumno zvuči.
Uostalom, Čarlijev primjer mogu slijediti i drugi, zašto ne?
 
Staro 14.07.2018., 01:07   #1847
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Liga nacija je sad idealna šansa da mladi dobiju šansu. Ako se ne varam, već u 9. mjesecu kreću utakmice.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online  
Staro 14.07.2018., 10:53   #1848
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nemamo stadion, bar tako kaze izbornik
adaksinjo je offline  
Staro 14.07.2018., 11:14   #1849
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Jooooj jedva čekam sutra. Nadam se da ćemo odigrati utakmicu života. Baš sam jučer gledao onaj dokumentarac Vatreni '98 i sjetio se tko je trenutno naš najbolji lijevi bek.
Jarni naravno. Da se čovjek sad skine, svemirski je brod za Pivarića a za Strinića je druga galaksija.

Htjedoh reći, i uopće se ne želim doticati politike i interesnih sfera, da dosta ljudi Šukera ne voli sad, a prije je bio heroj nacije itd. što nije baš fer.

Ok čovjek želi karijeru u Fifi i radi sve što treba da to postigne, no treba čovjeku pošteno priznati da je napravio više koristi nego štete za Hrvatsku kad se podvuče crta, pogotovo onih ratnih i poratnih godina. Što se ne može reći za jako puno "moralnih vertikala" danas.
burmuz je offline  
Staro 14.07.2018., 11:24   #1850
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Kao igrac - svaka mu cast, kao covjek - dno dna.
Cuky je online  
Staro 14.07.2018., 13:33   #1851
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Jooooj jedva čekam sutra. Nadam se da ćemo odigrati utakmicu života. Baš sam jučer gledao onaj dokumentarac Vatreni '98 i sjetio se tko je trenutno naš najbolji lijevi bek.
Jarni naravno. Da se čovjek sad skine, svemirski je brod za Pivarića a za Strinića je druga galaksija.

Htjedoh reći, i uopće se ne želim doticati politike i interesnih sfera, da dosta ljudi Šukera ne voli sad, a prije je bio heroj nacije itd. što nije baš fer.

Ok čovjek želi karijeru u Fifi i radi sve što treba da to postigne, no treba čovjeku pošteno priznati da je napravio više koristi nego štete za Hrvatsku kad se podvuče crta, pogotovo onih ratnih i poratnih godina. Što se ne može reći za jako puno "moralnih vertikala" danas.

Šuker je izuzetno malouman čovjek, tako da sve što radi, ne radi namjerno ili samosvjesno, tj. ili mu se sugerira ili mu se doslovno naredi. On je jednostavno takav. On je najmanje kriv za sve ovo što se događalo u i oko HNS-a. Za biti lopov i krimos ne možeš biti mutav, moraš imati dozu inteligencije. Sve sam rekao

Sve ostalo oko igračke karijere stoji.

Nadalje, izgleda kao fatamorgana, ali očito da stvari idu na bolje glede reprezentacije. Kult se vratio, više nikome ne pada na pamet da bojkotira, štrajka ili prekida utakmice. I izuzetno mi je drago radi toga. Pred samo godinu dana bili smo u rasulu. Pušnuli onu utakmicu na Islandu i počeli su se buniti igrači na sve to skupa u i oko momčadi. Ovo sada ne da je na tragu Ćirinih godina, ovo je uskrsnuće i nova Hrvatska. Samo neka potraje. Prvi izbornik iza kojeg sada stoji narod.

Jedini od prethonih tko je imao kičmu je bio Bilić kad nije pozvao Dammira u reprezentaciju. I sad je tu Dalić koji isto ne jebe živu silu (slučaj Dražen Ladić). I ono što Jeličić kaže, nitko do sada osim Dalića nije htio ni poslušati kakav savjet ili nedajbože kritiku.

Sutra guzimo dužnike
Brko je offline  
Staro 14.07.2018., 13:43   #1852
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Da je samo jedan penal drugačije otišao protiv Danske ili Rusije sad bi skroz druga priča bila but thats none of my business..
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 14.07.2018., 13:48   #1853
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ali nije drugačije otišao.

Mogao je, zato su penali većinom sreća i prihvatiš ih kao takve.
IcyTexx je offline  
Staro 14.07.2018., 13:49   #1854
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Ma znam, al kažem, sve je to lijepo divno sad, repka je na konju, Dalić genijalac, ide sve na bolje, a da smo popušili na penale od Danske ili Rusije nitko to ne bi pričao.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 14.07.2018., 13:51   #1855
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Danas je na rasporedu najteža utakmica na prvenstvu. Nemam favorita, ali bila bi šteta da Hazard ne uzme nikakvu medalju, odnosno broncu.
 
Staro 14.07.2018., 13:54   #1856
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ma znam, al kažem, sve je to lijepo divno sad, repka je na konju, Dalić genijalac, ide sve na bolje, a da smo popušili na penale od Danske ili Rusije nitko to ne bi pričao.
Istina.

Kao i u životu, bez i mrvu sreće, ne ide.
IcyTexx je offline  
Staro 14.07.2018., 13:56   #1857
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Da je samo jedan penal drugačije otišao protiv Danske ili Rusije sad bi skroz druga priča bila but thats none of my business..

Da je baba muško, zvala bi se Duško... i isto tako that's none of my business.
Da je ovo, da je ono... Da je Lillian Thuram jutro onog dana pao u kupaoni i razbio glavu o WC šolju, bili bi prvaci onda.

Ajde, ostavi te priče u 5. razredu osnovne
Brko je offline  
Staro 14.07.2018., 14:00   #1858
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Sjećam se da si baš ti pisao bolje nek izgubimo dodatne kvalifikacije da se ne sramotimo bzvz, to su isto priče za 5. osnovne bile, jel
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 14.07.2018., 14:09   #1859
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Primjećuješ da si jedino ti ovdje Drama Queen na ovoj temi? Ne?
Moje observacije su bile dok je Čačara bio izbornik, a da je nekim slučajem ostao i da smo se sa njime provukli na ovu smotru, grupu prošli nebi.
Brko je offline  
Staro 14.07.2018., 14:11   #1860
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
dok je Čačara bio izbornik, a da je nekim slučajem ostao i da smo se sa njime provukli na ovu smotru, grupu prošli nebi.

To nikad nećemo znat, možda bi i jači bili
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na