Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.02.2018., 10:31   #931
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor k31k0 Pregled postova
Mislim da je svejedno. Osobno koristim Coinbase jer majnam na NiceHash-u, a oni nemaju fee za prebacivanje BTC-a na Coinbase. Kad eure prebacim sa Coinbase na Revolut, lova sjedne drugi dan (osim vikendom).
Prvo preko gdaxa prodas btc preko limit sell? Pa sa euro walleta šalješ sa coinbasea na revoult? Na local ili swift?
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 10:38   #932
tabana
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 60
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Zašto Revolt kraj Mistertango? Po čemu je Revolt bolja?
Neznam za revolt, ali vidim da mistertango uzima 1% (this service has a fee of 1%, but not less than 0.0025 BTC and it is already included into the Bitcoin amount you are now about to transfer.) za slanje u BTC.

Isprobao sam pokrenuti BTC isplatu i ispada

Uplata u € - Uplata u BTC - FEE
100 € - 0.01341612 BTC - 15%
500 € - 0.06107529 BTC - 5,2%
1000 € - 0.12133683 BTC - 4,6%

Možda je bolja opcija slati eur preko nekog drugog servisa?
tabana je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2018., 11:28   #933
Vanh3lsing
Premium
Moj komp
 
Vanh3lsing's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 65
Jel se može sa Bitstampa na Revolut uplaćivat?
Vanh3lsing je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 12:47   #934
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Prvo preko gdaxa prodas btc preko limit sell? Pa sa euro walleta šalješ sa coinbasea na revoult? Na local ili swift?
Tako je. Preko Gdaxa prodam bez fee jer stavim limit sell order, a onda sa Coinbase šaljem na Revolut. Na žalost, trenutno nemam eura na Coinbase pa ne mogu kliknuti na Withdraw da vidim koje opcije su mi dostupne i na koju sam bio kliknuo da prebacim lovu na Revolut.
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 13:14   #935
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Ok hvala 💪
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 13:29   #936
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Kolika je razlika ako se proda preko coinbase-a u odnosu na gdax?
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 14:26   #937
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor Street_Racer Pregled postova
Kolika je razlika ako se proda preko coinbase-a u odnosu na gdax?
Ako prodaš direktno preko Coinbase, onda ti zaračuna fee (ne znam koliko), a ako na Gdaxu staviš limit order onda nema fee. A prebacivanje Coinbase - Gdax je trenutno i besplatno.
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 18:05   #938
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Erm.. btw. zasto Revolut app kaze da se prva kupnja autorizira sa PIN-om da se aktivira contactless? Znači moram negdje ići gdje će "ubost" karticu?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 18:08   #939
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
To je tako sa svakom beskontaktnom karticom.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 19:07   #940
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Erm.. btw. zasto Revolut app kaze da se prva kupnja autorizira sa PIN-om da se aktivira contactless? Znači moram negdje ići gdje će "ubost" karticu?
Da, ali online ju možeš koristiti čak prije nego ti stigne. U aplikaciji pod "Cards" vidiš broj kartice, trajanje i CVV. Meni je na KonzumKlik prošla uredno. Jedino ju moraš aktivirati PIN-om prije nego ju kreneš koristiti contactless (meni je to ženska u Intersparu napravila sama jer nije prolazilo "mahanje" karticom po POS aparatu).

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.02.2018., 20:29   #941
Vanh3lsing
Premium
Moj komp
 
Vanh3lsing's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Vanh3lsing Pregled postova
Jel se može sa Bitstampa na Revolut uplaćivat?
Jel nitko ne zna ovo? Jel baš nužno da bude coinbase ili kraken? Nemam tamo account i ne da mi se baš otvarati ako ne moram.
Vanh3lsing je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 20:35   #942
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Ne vidim zašto ne bi bilo moguće, Bitstamp kao i Kraken nudi USD/EUR withdraw na bilo koji račun, bitno samo da je isto ime i prezime što je i logično, ne smiješ nekome drugome uplatiti.

Citiraj:
Third party withdrawals not allowed!

Third party withdrawals are defined as those withdraws which are meant to be transferred to account or financial institution that is titled in a name that is different from registered Bitstamp account. Transfers to corporate bank accounts may require further KYC checking.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 20:56   #943
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
http://www.altcointoday.com/litepay-...s-card-issuer/

Pravo je cudo da skrill i neteller rade... VISA i Mastercard barem po ovom clanku su protiv punjane cryptom...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 21:02   #944
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Pa nije da je radilo pa da je prestalo, nego nisu uspjeli ni lansirati.
A netteler, skrill i drugi su tu već dulje vrijeme, i ne puniš ih sa crpytom, puniš ih sa eurima, dolarima i drugim valutama koje ti pošalje neka druga strana...
Sigurno nije bezveze da Bitcoin koji prebaciš na skrill ne možeš trošiti sa karticom.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2018., 23:05   #945
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
vidim da tu ima jako puno informacija o revolutu i "kako i oni žele dio crypto kolača"

revolut postoji već dvije godine i osnovni cilj im je bio omogućiti karticu (VISA, mastercard) za podizanje gotovine bez skupih feeva dok putuješ svijetom

firma je legit i registrirana je za te usluge u UK - sumnjam da će baš propast kao crypto kartice

pošto je tvrtka u EU pretpostavljam da su dužni dijeliti podatke s našim poreznim tijelima jer ovo je kao da imaš IBAN račun samo u UK.

PS istraživao sam malo još takvih usluga (prvenstveno zbog kupivine u US, UK, DE) i neki konkurenti ovakvoj usluzi su tu navedeni https://medium.com/nomad-gate/the-wo...s-3257e6839cff - n26 npr još nije u RH

nije loša opcija ali sigurno nije toliko anonimna kao crypto kartice...
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 00:01   #946
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Nije anonimna, ali je vise anonimna nego direktna isplata na tekuci/devizni u HR banci.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 07:37   #947
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Nije anonimna, ali je vise anonimna nego direktna isplata na tekuci/devizni u HR banci.
Upravo tako. Svjestan sam da naša Porezna bez problema može saznati podatke o uplatama i isplatama u UK, ali pitanje je hoće li to raditi. Kad sam prijavljivao porez na kapitalnu dobit, uopće me nisu pitali da dokažem da je to prihod od kapitalne dobiti (da dokažem koliko sam uplatio, a koliko isplatio i kolika je zarada) nego su valjda bili sretni da hoću platiti porez. Cijelu isplatu na tekući (zaradu od airdrop-ova) sam prikazao kao kapitalnu dobit i nikome ništa.

Poslano sa mog Redmi 3 koristeći Tapatalk
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:20   #948
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A kako se jos moze prikazat crypto koji je izrudaren?

Mislim da su oni omastili brk pa zato nisu nista te pitali, rijetko tko im dodje sa kapitalnom dobiti koja ima input 0. Jesi provjerio sve potvrde, da ti nisu samo dali bezveze neke papire, a lovu sebi strpali u djep.

Ontopic:
Meni danas stigla Netteler kartica, trebalo joj je tocno 10 dana vjerovali ili ne po ovom vremenu gdje je snijeg do koljena i vani minus 100. znaci isplati se, samo nemojte sad nahrliti da je ne zblokiraju odmah....
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:29   #949
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A kako se jos moze prikazat crypto koji je izrudaren?

Mislim da su oni omastili brk pa zato nisu nista te pitali, rijetko tko im dodje sa kapitalnom dobiti koja ima input 0. Jesi provjerio sve potvrde, da ti nisu samo dali bezveze neke papire, a lovu sebi strpali u djep.
drugi dohodak tj na to bi trebalo računati poreze, prireze, doprinose, mirovinsko i sl.

legit je: firma doo (skupo i komplicirano računovdstvo) ili tipa obrt (paušalni npr, nije skup i nije kompliciran)
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:33   #950
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Jel se moze rudariti na pausalni obrt? Jedino gdje sam sreo pausalni obrt je kod stolara.

Malo sam se i interesirao za to, pa koliko se sjecam sam vodis racunovodstvo, na papiru, jednostavno input, output, nisi u pdv sustavu i sad neznam jel mozes naprimjer kupovati opremu na pausalni obrt? Struju da prikazes kao trosak?

A sve sto placas je cca 1600kn tih doprinosa? Ili ima i tu jos neki porez?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:45   #951
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Jel se moze rudariti na pausalni obrt? Jedino gdje sam sreo pausalni obrt je kod stolara.

Malo sam se i interesirao za to, pa koliko se sjecam sam vodis racunovodstvo, na papiru, jednostavno input, output, nisi u pdv sustavu i sad neznam jel mozes naprimjer kupovati opremu na pausalni obrt? Struju da prikazes kao trosak?

A sve sto placas je cca 1600kn tih doprinosa? Ili ima i tu jos neki porez?
mislim da da, ja to planiram tako da bude legit

možeš kupiti opremu ali ti ništa ne znači jer ne možeš odbiti PDV a ove doprinose plaćaš u ovisnosti u prometu a ne dobiti (to je manje više fixirano)

mislim da je ovo dobra kalkulacija: http://plaviured.hr/documents/doprin...poslodavca.pdf

ispadne manje od 12% koja bi išla na kapitalnu dobit
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:49   #952
k31k0
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 119
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A kako se jos moze prikazat crypto koji je izrudaren?

Mislim da su oni omastili brk pa zato nisu nista te pitali, rijetko tko im dodje sa kapitalnom dobiti koja ima input 0. Jesi provjerio sve potvrde, da ti nisu samo dali bezveze neke papire, a lovu sebi strpali u djep.
Bez brige, nisu omastili brk kad nisam njima direktno platio nego preko uplatnice i dobio sam potvrdu mailom da je JOPPD obrazac ispravan.
k31k0 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 12:55   #953
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha znaci u biti pausalni obrt je onako da je obrt ali nema nekih pogodnosti da se to nesto obracunava. A jesi mozda gledao JDO? Znam da tamo ima da dodas trosak pa nakraju platis porez na dobit. Naravno onda je cilj da je dobit cim manja, pa sad jel tko to racunao, koliko je ubiti taj porez na dobit. A opet ako se mislis siriti kupovati robu u velikoj vrijednosti pa dobiti povrat 25% isto zvuci lijepo.

ONTOPIC:
Moja Netteler kartica je napunjena i ukupno sam platio troskove 10% plus ogroman problem, ona je u eurima a racun Neteller u USD. Bas me zanima kako cu tu jos dobiti po prstima.

10% sam popusio na: Exodus ETC u BCH, pa BCH na Bitpandu pa BCH u EUR pa na Neteller EUR to USD.
Glava te zaboli koliko je to konverzija, cak si mislim da sam dobro prosao...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 13:17   #954
problem_child
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: st
Postovi: 133
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Aha znaci u biti pausalni obrt je onako da je obrt ali nema nekih pogodnosti da se to nesto obracunava. A jesi mozda gledao JDO? Znam da tamo ima da dodas trosak pa nakraju platis porez na dobit. Naravno onda je cilj da je dobit cim manja, pa sad jel tko to racunao, koliko je ubiti taj porez na dobit. A opet ako se mislis siriti kupovati robu u velikoj vrijednosti pa dobiti povrat 25% isto zvuci lijepo.
JDOO (jednostavni doo) - mislim da je slična priča kao firma (tj to mi je pretpostavka)

prva opcija) da si vratiš 25% moraš biti u sustavu PDV-a i najlakši način da to vratiš je tako da imaš izlaznu fakturu s 25% pdva koju šalješ nekome u RH.

druga opcija) Ako to nemaš , možeš pitati državu da ti vrati pret-porez (tj 25% PDVa koje si ti platio dobavljaču) međutim ovo je obično poziv on-site inspekciji. Dodatni problem je što kritpo novčić nije oporeziv PDVom (za to ima odluka porezne) što znači da ne možeš s izlaznom fakturom tipa burzi bitkonan u Splitu snetirati ulazni račun. Iliti, treba ti neki legit biznis u firmi koji možeš nekome naplatiti u RH da bi stvar šljakala.

komplicirano zar ne?
problem_child je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 13:35   #955
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, jako komplicirano. No kod pausalnog sto se dogodi ako si preko 300 000?
Sto je lako moguce, malo BTC skokne i eto ti ga na, sto se onda dogadja?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 13:47   #956
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Otvoriš na ženu još jedan obrt
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 14:23   #957
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor problem_child Pregled postova
mislim da da, ja to planiram tako da bude legit

možeš kupiti opremu ali ti ništa ne znači jer ne možeš odbiti PDV a ove doprinose plaćaš u ovisnosti u prometu a ne dobiti (to je manje više fixirano)

mislim da je ovo dobra kalkulacija: http://plaviured.hr/documents/doprin...poslodavca.pdf

ispadne manje od 12% koja bi išla na kapitalnu dobit
ok. al kako da oni znaju dal si ti izrudario nesto ili iztrejdao nesto. Naspravis si neki ulaz na kripto i dalje sve prikazujes kao zaradu od trejdanja. Pa na trejdanju mozes zaradit 1000% dnevno. pa ne traze te izvode sto si sve kupio jer imas transakcija previse s burze na burzu pa malo btc pa malo riple pa malo ark itd itd. znaci jedan ulaz i dio izvlacis i tako stalno bez daljnijih ulaza jer u biti trejdas stalno i izvlacis samo dio dobiti. Ovo s prijavom rudarenja je teska pusiona. to kad sve poplacas ne ostane ni za burek

posto engleska izlazi iz unije mozda n nece davat ikakve podatke poreznicima u eu jer vise nece spadat pod eu regulativu...
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 16:01   #958
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
sto na revoult stvarno 400e mjesecni limit?
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 16:03   #959
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Bez fee-a, dalje ima fee, normalni ti je 200€, premium 400€.

Znači 200€ i nakon toga 2% fee za normalni, za premium 400€.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold


Zadnje izmijenjeno od: Facelessone. 01.03.2018. u 16:20.
Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2018., 16:36   #960
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Bez fee-a, dalje ima fee, normalni ti je 200€, premium 400€.

Znači 200€ i nakon toga 2% fee za normalni, za premium 400€.
super, narucivao frend danas u kafani pa kaze 400 al da je free kartica

na koji nacin je najednostavnije napunit kriptom(btc, zec, eth)?
Brut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na