Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.09.2016., 19:44   #151
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Kolega Kopija, Ag008 je bacio rukavicu, i upravo si izazvan!

Ne želiš valjda dilit s nekim drugim tu lutku za nap... pardon striptzetu?
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 19:56   #152
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,059
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Kolega Kopija, Ag008 je bacio rukavicu, i upravo si izazvan!

Ne želiš valjda dilit s nekim drugim tu lutku za nap... pardon striptzetu?
Hehe očigledno nisi bio na otvaranju Instara u onom trgovačkom centru u Novom Zagrebu.
Pravo meso je u igri.
kopija je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2016., 21:11   #153
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ne ZG mi je daleko, ali sam vidija sliku razjapljenih muških vilica i očiju na nekom portalu (i red za WC )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2016., 22:40   #154
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Htio bi samo upozoriti da im stanje zaliha na stranici nije realno.
Bio sam nekidan kod njih i artikl nisu imali, ne samo u poslovnici nego ni na skladištu iako na stranici piše da je artikl raspoloživ.

Da sam kupovao online vjerojatno bi nakon plaćanja artikla dobio informaciju da isporuka neće biti u roku 48 sati nego u roku tjedana dana.

EDIT: Čak i sada, 2 dana nakon mojeg posjeta trgovini, još uvijek piše na stranici da je artikl raspoloživ iako sam u poslovnici dobio informaciju da navedeni artikl više neće nabavljati osim na zahtjev.
Imao sam isto iskustvo, artikl uredno stoji kao raspoloživ na stranici pa sam napravio narudzbu da bi stigao mail mozda bude za 2-3 tjedna dostupno.

Ostavio sam im kritiku (prijateljsku) da malo ažuriraju informacije na stranici, ali naravno nula bodova isti artikl i dalje stoji kao raspoloživ.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 07:26   #155
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Sad kod njih nesto uzimam i nisu mi bas po guštu skroz. Od 6 artikala 3 nisu imali a ja vec uplatio... Tu smo se nekako nasli. Druga narudzba konfa i ssd odvojeno. Jucer stigo paket i nema ssd-a u paketu. Valjda zaboravili ubaciti. Zvao sam pa ce poslat danas. Svasta...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 15:29   #156
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Stvarno su loše ažurirani, ja išao kupiti wifi extender, i imaju ga u dućanu al ga nemaju u programu i ne može mi ga prodat, pa mi se prodavač ispričao i rekao kao da će javit da ga stave na stanje pa ga mogu dan iza uzet.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2016., 21:02   #157
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Sve je to OK, bitno da su otvorili MEGASTORE u Zagrebackoj...
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2016., 23:41   #158
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Meni je komično to što im se dućan u zadru zatvoria u roku 20 minuta. Bijedno, nije jedno ljeto izdrža. Al što je tu je, links is je stuko ko beba zvečku, a i links je posta jeftiniji.
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 09:43   #159
allen18
Registered User
 
allen18's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: hrv
Postovi: 5
delete.
allen18 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2016., 09:53   #160
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Sve je to OK, bitno da su otvorili MEGASTORE u Zagrebackoj...
Megastore nema ni ventilator na lageru haha

Sent from my Xperia Z3
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2017., 21:04   #161
km93
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: x
Postovi: 6
Evo, ulogirala sam se na forum samo zato da podijelim svoje NEGATIVNO iskustvo. Mobitel mi je bio na popravku više od mjesec dana (iako su rekli da će iti maksimalno tjedan-dva), a kada sam došla kući, shvatila sam da mobitel UOPĆE NIJE POPRAVLJEN. Problem je bio u tome što se mobitel nije htio puniti (kako je i navedeno u prijavi), a jedino što je servis napravio u tih više od mjesec dana je to DA SU SAMO STAVILI NOVU BATERIJU iako u bateriji uopće nije bio problem, a kvar uopće nisu uklonili i čim se prvi puta baterija ispraznila, mobitel opet nije radio jer se i dalje nije mogao puniti. Prema evidenciji, mobitel su počeli popravljati tek dva tjedna nakon što je donešen na popravak i u računu piše da je popravak trajao 15 MINUTA! (Iako je mobitel bio na popravku duže od mjesec dana i jedino što su napravili u tih više od mjesec dana je to da su mu zamijenili bateriju).

INSTAR je odbio bilo kakav povrat novca ili davanje novog uređaja i ograđivao se da je to stvar servisa, a oni na taj servis s kojim surađuju NEMAJU NIKAKAV UTJECAJ. Dakle, izdali su mi garanciju za ono što sam pošteno platila, ali najednom ne mogu garantirati ništa. Ponudili su mi jedino to da mobitel PONOVNO ide na popravak kako bi se utvrdilo što je kvar (i rekli da nemaju pojma koliko će to ponovno trajati), iako je tamo bio više od mjesec dana upravo zato, da utvrde što je kvar. Dakle, INSTAR uopće ne može utjecati na servis s kojim surađuju, a taj servis, osim što je NEVJEROJATNO BAHAT, još ni NE OBAVLJA SVOJ POSAO jer očito imaju debele veze zbog kojih se ne moraju brinuti. Dakle u INSTAR trgovini možete kupiti što hoćete, oni će vam to ljubazno isporučiti i dati vam garanciju, ali kada s tom istom garancijom dođete popraviti svoj uređaj, možete se samo krenuti moliti JER INSTAR VAM ZAPRAVO NE MOŽE GARANTIRATI NIŠTA JER NEMAJU APSOLUTNO NIKAKAV UTJECAJ NA SERVIS S KOJIM SURAĐUJU. Jedino što znaju je ograđivati se da je to stvar servisa. Ja mobitel nisam kupila kod servisa. Kupila sam kod njih. Oni su mi dali garanciju, a ja njima novce.

Stvar je u tome da su me cijelo vrijeme pravili budalom i da to svjesno rade. Dakle, ja sam svoj mobitel pošteno platila, dobila sam za njega garanciju koja bi mi trebala nešto garantirati, ali ću ostati i bez novog uređaja i bez povrata novca za uređaj na koje zakonski imam pravo. Ne pristajem ponovno prolaziti sve ovo ispočetka i čekati mjesec, dva, tri. Frustrirana sam, ljuta, razočarana i ogorčena. Priču ću proširiti maksimalno koliko mogu i zvati inspekciju. Da ne govorim koliko puta sam morala ići u njihovu poslovnicu (koja mi je sat vremena u jednom, sat u drugom smjeru) zbog njihovih hirova i cirkusa. Žalibože vremena, živaca i novca. Bježite dok možete i kupite nešto kod nekoga čija garancija vam nešto zapravo može garantirati i kod nekoga tko će biti sposoban preuzeti odgovornost kada vam se uređaj pokvari. To vam savjetujem od srca da vam se ne dogodi da pogubite sve živce i novce kao ja. Lijep pozdrav.
km93 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2017., 21:19   #162
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Ne kužim samo jednu stvar....kakve veze ima Instar sa tim da ovlašteni servis ne radi svoj posao....Ako treba zvati inspekciju, onda treba u servis a ne u Instar (ispravite me ako krivo pišem).
Koliko ja znam neke uređaje (kao pretpostavljam i mobove) dućan ne može servisirati, nego to ide u ovlaštene servise...Tako da cijela ova prepiska nebi trebala uopće biti na Instar nego na servis (barem meni izgleda da tu Instar ima najmanje veze s ovim problemom)...
Ukoliko servis ne može riješiti problem (a to servis treba napisat) onda dućan mijenja uređaj....
denied je offline