Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2020., 11:16   #11011
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Nema toga na bnetu tj kabelu
Od kada nema ?
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:37   #11012
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Jel su fair usage limiti na mjesečnoj bazi(od 01. do 31.) ili unutar 30 dana? Znači tipa ako 30. probijem upload limit od 200Gb i stave me na smanjenu brzinu, to će biti samo do 01.11. kada kreće novi mjesec? Ili?
Hm, da bas je napisano za razmisljanje:


"U smjeru osiguravanja najvećih brzina svim korisnicima A1 usluge, A1 može u periodu od 18:00 do 24:00h(dalje u tekstu:Vrijeme najvećeg prometa) prema korisnicima koji ugrožavaju integritet mreže primijeniti mjeru zaštite mrežnog integriteta koja sesastoji u smanjenju brzine pristupa internetu do kraja tekućeg razdoblja, a sukladno Tablici mjera zaštite mrežnog integriteta (dalje u tekstu:Tablica).Svako razdoblje iznosi 30dana,računajući od dana aktivacije usluge."
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 12:58   #11013
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Citiraj:
Autor vlatko27 Pregled postova
Piše i kako se računa: "Svako razdoblje iznosi 30 dana, računajući od dana aktivacije usluge."

Edit: eh nisam vidio drugu stranicu i da je već odgovoreno.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:01   #11014
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor data202 Pregled postova
Piše i kako se računa: "Svako razdoblje iznosi 30 dana, računajući od dana aktivacije usluge."
Dali po tebi onda ako si aktivirao uslugu 15.10. period od 30 dana vrijedi do 14.11. ili...


Sta je po tebi "usluga"...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:03   #11015
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Dali po tebi onda ako si aktivirao uslugu 15.10. period od 30 dana vrijedi do 14.11. ili...


Sta je po tebi "usluga"...
Trebalo bi značiti točno to da. Usluga interneta, jer se odnosi na nju.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:05   #11016
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor data202 Pregled postova
Trebalo bi značiti točno to da. Usluga interneta, jer se odnosi na nju.
Znaci Internet usluga na dan kad si napravio previse prometa pa sljedecih 30 dana ili...
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 13:09   #11017
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Svako razdoblje je 30 dana, znaci aktivirao si 15.10. i ako do 14.11. (recimo 3.11.) potrošiš više od 2000GB (na brzini 200 Mbit/s) znači da će ti smanjiti brzinu do 14.11 na 20 Mbit/s.

E sad jel se to zapravo radi, ne znam, ja na dosadanjim paketima B.neta nisam primijetio, sad bumo vidli dalje, ako pređem 2000GB na novom paketu.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:07   #11018
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Na moj.A1 aplikaciji, potrošnja se računa po mjesecu. Po meni je to sistem obračuna. Ono malo ljudi što su dobili obavijest (davno) je pisalo da piše u ovom mjesecu ste prekoračili limit.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:21   #11019
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Osobno ne znam nikoga tko je dobio obavijest o prekoračenju (a i sam sam barem pola godine u prekoračenju).
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:34   #11020
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Na moj.A1 aplikaciji, potrošnja se računa po mjesecu. Po meni je to sistem obračuna. Ono malo ljudi što su dobili obavijest (davno) je pisalo da piše u ovom mjesecu ste prekoračili limit.
I meni je logičnije da je kalendarski mjesec (i na računima piše potrošnja u kalendarskom mjesecu), ali moguće da su to promijnili sad, jer ovo je novi dokument odkad su uveli nove tarife - Ovaj Kodeks primjenjuje se od 24.08.2020

Na moj.a1.hr možeš namjestit da ti pokaže potrošnju od-do datuma. Po deafultu isto prikazuje od 1. u mjesecu...

Mislim ovo je zbunjujuće dosta jer nakon par mjeseci ne znaš više točno koji datum se resetira jer nije svaki mjesec 30 dana, ali tako piše u kodeksu.

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Osobno ne znam nikoga tko je dobio obavijest o prekoračenju (a i sam sam barem pola godine u prekoračenju).
Ni ja nisam nikad ništa dobio, ali u kodeksu piše da A1 može ograničiti brzinu, ne znači da i hoće.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2020., 14:38   #11021
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Mislim da se ne zamaraju korisnicima dok im ovi redovito podmiruju račune.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 13:44   #11022
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Eto, izgleda da nije problem samo sa LG-om. C/P sa drugog foruma:


''Evo i ja imam sličnih problema sa novim CAM modulom.U cca 70% slučajeva kada palim Samsung TV dobijem poruku kodirani signal.U tom slučaju ponekada kroz menije ne mogu ući u postavke CAM-a. Jednostavo meni se "smrzne".
Ako se ipak kroz menije može doći do postavki CAM-a odna se vidi da CAM uopće nema autorizaciju za određeni paket usluge.Rješenje je izvaditi CAM iz TV-a i ponovno ga uštekati.Kanali prorade za cca 5 sekundi.Pojavi se i autorizacija za paket usluge.Pokušao sa napravit download firmware-a na CAM, ali preko kabla ništa novo ne stiže.''
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 13:46   #11023
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Eto, izgleda da nije problem samo sa LG-om. C/P sa drugog foruma:


''Evo i ja imam sličnih problema sa novim CAM modulom.U cca 70% slučajeva kada palim Samsung TV dobijem poruku kodirani signal.U tom slučaju ponekada kroz menije ne mogu ući u postavke CAM-a. Jednostavo meni se "smrzne".
Ako se ipak kroz menije može doći do postavki CAM-a odna se vidi da CAM uopće nema autorizaciju za određeni paket usluge.Rješenje je izvaditi CAM iz TV-a i ponovno ga uštekati.Kanali prorade za cca 5 sekundi.Pojavi se i autorizacija za paket usluge.Pokušao sa napravit download firmware-a na CAM, ali preko kabla ništa novo ne stiže.''
Ne znam, meni radi relativno uredno na Samsungu. Tu i tamo se zna pojavit "Kodiran signal", ali odem +- program pa proradi.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 14:16   #11024
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,505
Očito su odabrali loš CAM modul, pod loš mislim na "previše pametan".

Kako to da starija generacija sa odvojenom ID karticom nije imala (gotovo) nikakvih problema ?
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 14:23   #11025
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Očito je da nije Conax Neotion Cam modul bez razloga koštao 500-ak kn.

Usput, kako u primarnom TV-u novi modul više ne radi probleme sa zaključavanjem programa (tu i tamo neki program malo trza, ali ni blizu kao prije) ostavio sam ga u Philipsu, dok je LG nastavio po starom pa sam u njega vratio stari modul i od tada nema niti jedne anomalije na bilo kojem programu,... možda sam lud ali mi se i slika sa starim modulom čini malo svjetlija nego sa novim :/
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 14:35   #11026
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Dobio sam SMS sa linkom na koji sam kliknuo i skinuo ugovor u PDFu. Navodno sam klikom na taj link pristao na novi ugovor. Što i nema veze jer sam ionako na to pristao preko telefona.

Na kraju 189 kn mjesečno jer sam starce utrpao u mozaik.

10 kn više mjesečno od sadašnjeg, a deblji bw i više televizije.

Živio bnet.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 15:28   #11027
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,505
To je sad nova vrsta prevare, klikom na pdf si kao pristao na ugovor
Majke im ga nabijem a kako da provjeriš jeli pdf sadrži šta si dogovorio na tel. bez da si ga otvorio ?
Nikky je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 16:01   #11028
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Nikako, a klikom potvrdiš bez da znaš što piše, ja sam ih 3 puta morao zvat i ispravljat jer nisu sposobni bili poklikat ono što smo bez problema dogovorili prek telefona... Produljenje ugovora trajalo mjesec dana
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 16:37   #11029
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
To je sad nova vrsta prevare, klikom na pdf si kao pristao na ugovor
Majke im ga nabijem a kako da provjeriš jeli pdf sadrži šta si dogovorio na tel. bez da si ga otvorio ?

Nisi. Dok ne dobiješ opremu (ako treba) ili dok ne dobiješ SMS potvrde o aktivaciji ugovora, ugovor se može stornirati, otkazati ili promijeniti. Znaš da sam ih ja ovo ljeto promijenio tako barem 10 komada. Sve sam ih otvorio. A i u tom pdf-u piše da se suglasnot tog ugovora potvrđuje plačanjem prvog računa.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 16:54   #11030
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Nisi. Dok ne dobiješ opremu (ako treba) ili dok ne dobiješ SMS potvrde o aktivaciji ugovora, ugovor se može stornirati, otkazati ili promijeniti. Znaš da sam ih ja ovo ljeto promijenio tako barem 10 komada. Sve sam ih otvorio. A i u tom pdf-u piše da se suglasnot tog ugovora potvrđuje plačanjem prvog računa.
Vaistinu. Piše da ugovor prihvaćam prvim plaćenim računom ili slanjem tog potpisanog PDFa poštom.
Sve OK. U PDFu nadrobljeno sve što sam uzeo. Nemam primjedbi
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2020., 23:58   #11031
Blagus
Premium
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 495
Sve piše u uvijek ažurnom pročišćenom tekstu pravilnika (link) na Hakomovoj stranici.

Da izdvojim bitno:
Citiraj:
Sklapanje ugovora na daljinu
Članak 9.

(2) U slučaju sklapanja ugovora na daljinu putem telefona, osoba koja predstavlja operatora je obvezna u telefonskom razgovoru korisniku uz sve obavijesti o usluzi temeljem posebnog zakona posebno navesti:
- da korisnik pristajanjem na ponudu putem telefona sklapa ugovor na daljinu te da će o ugovorenoj usluzi dobiti obavijest o sklopljenom ugovoru na trajnom mediju sukladno posebnom zakonu kojim je uređena zaštita potrošača,
- da korisnik mora dati potvrdu svoje suglasnosti nakon primitka pisane obavijesti kako bi pretplatnički ugovor bio sklopljen i na koje načine može dati potvrdu,
- da korisnik može, ne navodeći razloge, raskinuti ugovor u roku od 14 dana od dana kada je dao potvrdu svoje suglasnosti, odnosno u roku od godine dana sukladno posebnom zakonu kojim je uređena zaštita potrošača, kao i moguće načine raskida ugovora

(3) U slučaju sklapanja ugovora na daljinu, operator je obvezan korisniku bez odgode dostaviti obavijest o sklopljenom ugovoru na trajnom mediju sukladno posebnom zakonu kojim je uređena zaštita, a koja osobito mora sadržavati:
- uvodnu obavijest kojom se korisnika obavještava da je na određeni datum i na koji način dogovorio sklapanje novog i/ili izmjenu postojećeg ugovora i s kojim operatorom, kao i da je tom prilikom dogovoreno sklapanje ugovora daljinskim putem, za valjanost kojeg je potrebno da korisnik dostavi potvrdu svoje suglasnosti i na koje načine može potvrdu dostaviti, a sve sukladno odredbi posebnog zakona kojim je uređena zaštita potrošača
- jasno istaknutu naznaku da pretplatnički ugovor nije sklopljen dok korisnik nije dao svoju potvrdu suglasnosti na način koji mu je naveden u obavijesti,
- jasno naveden rok za raskid pretplatničkog ugovora sukladno posebnom zakonu kojim je uređena zaštita potrošača,

(5) Ugovor sklopljen na daljinu smatra se sklopljenim danom kada je korisnik potvrdio svoju suglasnost nakon primitka obavijesti o sklapanju ugovora iz stavka 3. ovog članka, a rok za raskid ugovora teče od dana sklapanja ugovora. Operator potvrdu sklapanja ugovora može tražiti pisanim putem, odgovarajućim elektroničkim putem ili plaćanjem prvog računa, o čemu korisnik mora biti jasno obaviješten u samoj obavijesti o sklapanju ugovora iz stavka 3. ovog članka.
Prevedeno, klikom na link za preuzimanje ne može se dati suglasnost, to mogu jedino oni interno voditi kao potvrdu primitka.
HT zapravo ima skoro istu foru, otvaranjem ugovora na portalu se pojavi zelena kvačica, ali to je samo potvrda primitka ugovora koja im je potrebna da se korisnik ne pozove na pravo raskida unutar godine dana ako uopće nije primio ugovor.

U HT-ovoj obavijesti onda piše da se suglasnost daje plaćanjem prvog računa.
Što piše u tom dokumentu koji šalje A1? Može li netko citirati? Sigurno ne piše "ako ovo čitaš, dao si nam suglasnost" jer je to pozivnica za Hakomovu istragu kad se radi toga zamjere nekom korisniku.
Blagus je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 01:05   #11032
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Ima tko insajd info kad počinju raditi ponovno na infrastrukturi?

Slao sam zahtjev za "proširenje" infrastrukture. Na adresi 1A nema usluge di sam ja, na 1B ima bneta. Zgrada je pripremljena za bnet i doslovno trebaju provući 10m kabela. Ali je navodno sve stopirano zbog korone.
Sad neznam, korona očito ne planira popustiti, neznam do kada će čekati.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 02:59   #11033
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Citiraj:
Autor Blagus Pregled postova
U HT-ovoj obavijesti onda piše da se suglasnost daje plaćanjem prvog računa.
Što piše u tom dokumentu koji šalje A1? Može li netko citirati? Sigurno ne piše "ako ovo čitaš, dao si nam suglasnost" jer je to pozivnica za Hakomovu istragu kad se radi toga zamjere nekom korisniku.

Evo orginal iz dokumenta:
''Napominjemo da potvrdu suglasnosti na sklapanje ugovora možete dati plaćanjem prvog mjesečnog računa za ugovorene usluge zbog čega priloženi dokument nije potrebno potpisivati niti povratno dostaviti A1, te Vas molimo da ga sačuvate u svojoj arhivi.''
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 04:34   #11034
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ima tko insajd info kad počinju raditi ponovno na infrastrukturi?

Slao sam zahtjev za "proširenje" infrastrukture. Na adresi 1A nema usluge di sam ja, na 1B ima bneta. Zgrada je pripremljena za bnet i doslovno trebaju provući 10m kabela. Ali je navodno sve stopirano zbog korone.
Sad neznam, korona očito ne planira popustiti, neznam do kada će čekati.
Problem je ako moraju ići kroz DTK dalje, makar i tih 10 metara, onda u Zagrebu treba to riješiti s gradom, platiti naknade gradu za provedbu kablova, treba napraviti i cijeli lokalni projekt s objašnjenjem pa možda i još neke druge dozvole. Nije to nažalost samo tako provesti kroz šaht.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 11:10   #11035
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ima tko insajd info kad počinju raditi ponovno na infrastrukturi?



Slao sam zahtjev za "proširenje" infrastrukture. Na adresi 1A nema usluge di sam ja, na 1B ima bneta. Zgrada je pripremljena za bnet i doslovno trebaju provući 10m kabela. Ali je navodno sve stopirano zbog korone.

Sad neznam, korona očito ne planira popustiti, neznam do kada će čekati.
Imam. Ne u ovoj godini.

Izvor je ko operant iz ZG koji je raspustio pola radnog kadra radi toga. Ostalo im je samo održavanje postojeće infrastrukture do kraja godine.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2020., 21:36   #11036
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Imam. Ne u ovoj godini.

Izvor je ko operant iz ZG koji je raspustio pola radnog kadra radi toga. Ostalo im je samo održavanje postojeće infrastrukture do kraja godine.
Šteta. Ocito je da ce situacija potrajati i da cemo se morati priviknuti na rad po koronom.

Hvala za info u svakom slucaju.

@Exo

To je sve rijeseno, i optika je u planu u ulici. Ali eto, nemam srece. Da je korona zakasnila mjesec-dva dana, imao bi bnet, a mozda i optiku.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 18.10.2020. u 22:55.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 13:55   #11037
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 1,995
Brat mi je jučer dogovorio novi 2D ugovor. Nakon zaključka, tip mu je rekao da će mu poslati ponudu na mail, da klikne, pregleda i ako je sve ok, da vrati mail sa odgovorom da se slaže. Da tek onda kreće u realizaciju istog. Nisam do sada ćuo za ovo. Možda je to po novome, radi ove nejasnoće oko klikanja na ponudu i kad se ugovor aktivira.
Stipest je online   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 17:47   #11038
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 667
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Brat mi je jučer dogovorio novi 2D ugovor. Nakon zaključka, tip mu je rekao da će mu poslati ponudu na mail, da klikne, pregleda i ako je sve ok, da vrati mail sa odgovorom da se slaže. Da tek onda kreće u realizaciju istog. Nisam do sada ćuo za ovo. Možda je to po novome, radi ove nejasnoće oko klikanja na ponudu i kad se ugovor aktivira.
Tako je I meni bilo rečeno. Pa sam za 2 dana dobio SMS poruku da je prijenos broja tog i tog datuma.
vlatko27 je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 16:53   #11039
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
koji router A1 trenutno daje za kabelski internet i kakva su iskustva sa njim?
tnx
....ja sam danas išao dogovoriti internet i tv... za 3h zvala korisnička za instalaciju( za 5 dana dolaze)...dosta brzo

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 23.10.2020. u 18:07.
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 17:58   #11040
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
ubee, ok, 5ghz wifi dosta dobar
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na