Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.12.2019., 20:06   #13741
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 206
Dobra večer. Tražim za šogora TV, a bitno mu ja da je smart tv, dakle da se može spojiti na Youtube i da je FULL HD i da je cijena maksimalno 1700 kn te da je dijagonala 82 cm. Ima li nešto takvo? Hvala

Zadnje izmijenjeno od: jurica_m. 17.12.2019. u 21:40.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2019., 21:15   #13742
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,203
32 il 40 il vece? gotovo svaki tv ima youtube
Ako je bas smart bitan, TCL ima androida u tom rangu
https://www.abrakadabra.com/Katalog-...m_medium=click

malo je više al je 40 inchi i ima cak microdimming(ako nije marketinski trik ko u filipsa)
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2019., 21:42   #13743
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 206
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
32 il 40 il vece? gotovo svaki tv ima youtube
Ako je bas smart bitan, TCL ima androida u tom rangu
https://www.abrakadabra.com/Katalog-...m_medium=click

malo je više al je 40 inchi i ima cak microdimming(ako nije marketinski trik ko u filipsa)
Da, nisam napisao da želi maksimalno 82 cm. Sad sam ispravio. Hvala na pomoći.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 07:17   #13744
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Dobra večer. Tražim za šogora TV, a bitno mu ja da je smart tv, dakle da se može spojiti na Youtube i da je FULL HD i da je cijena maksimalno 1700 kn te da je dijagonala 82 cm. Ima li nešto takvo? Hvala
Ako mu je jedina smart potreba youtube, neka uzme bilo kakav tv (cak i dummy), i pikne chromecast 2 u njega. Ili firestick. Godinama sam zivio uz dummy tv i preko cc2 gledao yt, netflix i slusao mjuzu. Kasnije kupio opet dummy tv i upgrejdao se na firestick. Zadnje sto zelim da mi sljedeci tv ima je neki smart os, nikakav android niti ista mi nije nuzno. Bitno da tv ne steka, a smart funkcije i ovako imam na firesticku. Just sayin
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 10:23   #13745
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, ali zar to nije zalosno, platis tv 10 000kn i onda ne koristis njegov OS. Neznam kako je sa ovim OLEDima za po 20k, jel i njihov OS suxa?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 16:42   #13746
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,203
isti ti je os na oledu od 10000 15000 i 20000, ko i na ne oledima higher enda od branda.
Najveća razlika. oled os-ova je sta imaju burnin prevention i jos neke oled panel specific feature.

Ja sam osobno cak inzistirao da mi tv nema android, jer uzalud usporava sustav, lako ja to sam nadomjestim s firestickom/shieldom
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 17:01   #13747
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Meni Android 9 radi super na Philipsu sobnom. Ušao sam u 21. stoljeće ne kanim uređaje nadokupljavati koje televizor mora imati uključene. Pogotovo kad se radi o cjenovnom rangu 5k-nadalje kuna.

To mi je ko da u mercedesu ne uzmem klimu(iako ni ne možeš) da bi uzeo ventilator koji puše u mene pod izlikom da serijska klima guši motor.

Uostalom taj "smart" dio tv-a koristim točno 2-3 sekunde da bi došao do onoga bitnoga....gledanja sadržaja od 2-3 sata.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 17:04   #13748
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ja sam pak prezadovoljan Androidom na Philipsu, radi ko sat, brz, ne šteka, stvarno nikakve zamjerke osim reklamica. Inače je Android 9.0 gore. Radi mi bolje od bilo kojeg box-a što sam koristio i najbolje od svega je što mi sve radi. Prestigao me čovjek s postom za par sekundi
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 17:16   #13749
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Naručio sam neki box šta su momci preporučili u temi,da stavim iptv gore za birtiju. Radi ono...10% brže od tv sustava....da bi imao hassle dodatnog napajanja i dodatnog daljinca te switchanja inputa? No way Jose.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 22:21   #13750
myroman
Premium
Moj komp
 
myroman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 540
Kupio sam LG 32LM6300 smart tv (webos) za spavacu sobu gdje imam ethernet prikljucak.
U dnevnoj sobi mi se vrti rpi3 sa prikljucenim diskom (libreelec sa ukljucenom sambom).
Do sad sam u spavacoj sobi imao stari philips lcd sa prikljucenim rpi2 preko kojeg sam gledao filmove sa gore spomenutog rpi3 sa sambom.
E sad, nadam se da rpi2 u spavacoj mogu ugasiti i direktno iz novog lg-a gledati filmove sa diska u dnevnoj sobi. Ali nikako da na lg-u nadjem taj disk na mrezi.
Jel trebam jos nesto na rpi3 i libreelecu posloziti?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
myroman je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 22:33   #13751
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,766
Philips sam prekrizio kad su updejtali android i sada vise nije moguce na daljinskom podesavati volume ako koristis zvucnike na headphone izlazu. Svaki put menu, settings, headphone, podesavaj... Pet soma kn pametni tv i jos pametniji update :/

Dobar stick, hdmi-cec i ne trebaju ti dva daljinca. Samo kazem
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2019., 23:42   #13752
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Znam, svako ima svoje. Život mi je prekratak da bi se zajebavao sa time,hdmijevima,novim produžnima,prebacivanjima in-ova(pa i da ima uparivanje daljinskog sa telke)...da bi imao sve isto samo 5-10% brže.

Za moje potrebe radi sve isto ko I na boxu...te usporava tv isto ko i klima novi auto.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 00:02   #13753
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,203
Ja kad sam sebi uzimao tv, bas sam gledao i philips olede, najvise zbog ambilighta, ali sluggish UI prema webos-u, uzivo sam ih usporedjiva, je jedan od glavnih razloga zašto sam se odlučio za LG, jednostavno dat 10k za tv koji je slugish, nemogu.
a sta se firesticka tiče na sonyu radi ko sat, nema tog zamaranja s kablovima, prebacivanja inova i sl, ako upalis tv s firestick upravljačem sam prebaci na firestick ako upalis sa tv upravljacem baca na kanale, a ako oces koristit samo upravljac od tv-a, radi i to ko sat, a prebacivanje inova traje milisekundu a i - Bnet/Maxtv anyone? moras prebacivat vako i nako. Firestick je space shuttle za taj smjesan novac i definitivno nema veze s minixima i neoboxima i sl. Uredjaj koji ustekas zada u tv i zaboravis da postoji dok ne zatriba. Da nVidia shield je puno bolji uredjaj al i puno bolje kosta, ali opet sve neusporedivo optimizirano prema china boxevima
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 00:19   #13754
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Evo LG oled u dnevnoj Philips u spavaćoj. Sve je to isti qrc u pogledu brzine pogotovo sa Android 9. TV mi nije mobitel ili komp da mora biti fluidniji od Isusa. Stvarno imam pametnijeg posla u životu nego raditi stvari na tvu koje zahtijevaju maksimalnu fluidnost sučelja.

Od tva očekujem dobru sliku,dal do nje došao za 1 sekundu ili za 1.1 je stvarno nebitno. Čak ni ne opravdava jednokratno uštekavanje boxa u hdmi i struju. (recimo ja sam uletio još u gori trošak sa sluggish ui-em,35k eura za Mercedes w205 sa naj sluggish infotainmentom od svih...sva sreća da sam ga kupio zbog užitka u vožnji ne zbog drkanja po menijima).

I još ktome bi imao dva daljinska, ko da mi jedan koji opada po cijeloj spavaćoj sobi nije dosta

Ova cijela rasprava me podsjeća na zamjenu hladnjaka na cpu-u prije 10-12 godina. Odlazak u ditech i kupnja aplenphona za 80€ da bi imao 2 stupnja hladniji proc I mogao staviti u PCE profil da mi komp hladi hladnjak od 80€. Žali bože vremena, para, truda, skladištenja i ostaloga....da bi komp radio isto ili da bi u cod-u imao jedan fps više koji nisam zamjetio. Bolje da sam pare pošmrkao i popio gledano iz danas.

Cijeli taj proces sa dodatnim boxom bi za mene bio prihvatljiv prije to desetljeće i kusur....danas....ne fala

Zadnje izmijenjeno od: SympForTheDevil. 19.12.2019. u 00:50.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 22:34   #13755
been
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Čakovec
Postovi: 31
evo "ukratko" o oledu Grundig 65GOB9990,
već pri raspakiranju, vidi se da je to grundingov najbolji tv, kvaliteta izrade i dizajn (vanjski izgled) odlična, poleđina tv-a je od lijepo obrađenog metala (kao brušeni Al na boljim izvedbama prijenosni računala), naročito nam se svidjelo pakiranje i dvije plastične trake oko tv-a, tako da smo mogli izvaditi tv, postaviti na postolje ili nosač na zidu, a da ne dodirujemo ekran,
postavljanje na početne postavke je vrlo jednostavno i brzo, slijede se upute na hrvatskom, prvo se uparuje tv s daljinskim (veza je s bluetoothom, tako da daljinski ne mora biti uperen prema tv),
daljinski je odličan, kvalitetan za razliku od sonyevog jeftinjaka, no air mouse na daljinskom nije ni blizu LG-ovom, i tko je jednom upotrebio LG air mouse ovog neće ni pogledati,
kvaliteu slike smo uspoređivali sa 4k led tv LG 55sk500 i sony 55xe9005, te plazmom panasonic 55st60 (plazmu samo full hd i SD signal),
nismo imali nikakave instrumente niti provodili ikakva mjerenja, već izlažem čisto subjektivni dojam slike kakvu smo je mi doživjeli i vidjeli,

1. 4k slika, korišteni hdr, dolbi vision i demo uhd materijal skinuti s neta i par filmova npr avengers endgame 32gb (najbolji rip koje smo našli na netu), materijal pokrenut s HDD s usb porta tv,
kao što smo i očekivali slika je najbolja na oledu, naročito tamnije scene, to se lijepo vidi na LG Journey to Space 4k Demo na zvjezdanom nebu i tamnim scenama u avengersima, boje su vrlo prirodne,
tko voli "nabrijane" i " iskričave" boje (kao kod samsungov qled tv), taj wow efekat je bolji kod led tv ,
sve formate grundig je uredno očitao, filmovi se pokreću brzo, bez zastajkivanja i nije bilo nikakvih problema prilikom testiranja,
tv je spojen optičkim kablom na onkyo 5.1 sustav i sve je uredno funkcioniralo
tv je dekodirao i proslijedio zvuk s DOLBY_NATURES_FURY_Dolby Digital Plus ATMOS
i sam zvuk na tv je iznenađujuće dobar (3x20w + 30w woofer), ali uz ovakav tv uvijek ide sustav kućnog kina,

2. full hd signal, korišteni original bluray materijali: po nama oled je i ovdje najbolji, mada nema neke velike razlike u odnosu na plazmu,
i grundig i panasonic dominiraju u tamnim scenama i prirodnim bojama, upečatljive su početne scene u "band of brothers" dok preživjeli pričaju, lica osvjetljenog sa strane a sva pozadina je tamna,
moram napomenuti da u odnosu na plazmu, grundig i sony neke kompjuterski generirane scene, prikazuju s više detalja i oštrine, vjerujem da je to zbog rada procesora i skaliranja na 4k,

3. Sd signal i tv programi (sd i hd) koji se emitiraju, najbolji su na panasonic plazmi, zatim grundig, sony pa lg, (ne treba zaboravit da je grundig 65" a svi ostali 55")
no s HD tv signlima vlada pravi kaos, po kvaliteti se razlikuju isti programi s različitih izvora: satelitska, zemaljska i kabelska tv,
zemaljski hd signal austrije i slovenije je bolji od hrt, satelitski i zemaljski hrt je bolji od kabelskog itd.

još par sitnica o ostalom: kod oleda i plazme kvaliteta prikaza je podjednaka bez obzira na kut gledanja za razliku od lg-a i sony-a, koje praktično morate gledati okomito,
priključaka je definitivno malo, 3 hdmi i 2 usb, naročito nedostaje još jedan usb (hdd za snimanje, hdd za reprodukciju i tipkovnica),
os je siromašan i potreban je vanjski media player, no zbog svoje jednostavnosti je vrlo brz, za razliku od npr. sony-a,

sport, igrice, spajanje na igraću konzolu ili pc nismo stigli odraditi, o tome drugom prilikom,

zaključak: očekivano, slika na oledu je izvrsna, no kvaliteta HD i UHD materijala na LG 55sk8500 i sony 55xe9005 je također izvrsna i radi se o nijansama,
ukoliko nije prevelika razlika u cijeni, svakako je oled bolji izbor, no kod veće razlike u cijeni oled nije toliko bolji od kvalitetnog led tv,
za mene i prijatelje s kojim sam testirao tv, najvrednija osobina oleda u odnosu na led tv je zapravo kut gledanja, svi imamo velike i razuđene dnevne boravke i tv često gledamo iz različitih kuteva,

post je malo duži, ali s Grundig tv dosad nismo imali iskustva, pa možda nekom pomogne prilikom odabira

Zadnje izmijenjeno od: been. 19.12.2019. u 22:39.
been je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 12:53   #13756
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
@Neke
Hvala za osvrt, šteta jedino kaj nisi puknuo koju sliku, da vidimo kak to uživo izgleda.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 12:57   #13757
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Ili video na youtube, pa nabacit link
android-split je online   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 13:03   #13758
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
I ja skrolam skrolam skrolam al nigdje slike 😂
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 16:11   #13759
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Red face

Elven je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 18:23   #13760
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Kolko je koštao taj grundig? Vidim da je sad 20k kn u sancti.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 20:31   #13761
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
10000kn.....diners week 50%off

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 21.12.2019. u 16:21.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 15:23   #13762
been
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Čakovec
Postovi: 31
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Kolko je koštao taj grundig? Vidim da je sad 20k kn u sancti.
10000kn, popust na diners utorak 50% u sancti,
zato je i kupljen, za punu cijenu ima i boljih
been je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 15:52   #13763
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Koja je fora s ovim samsung qe49q60r za 4200kn?
Jel to neki fejk QLED?

Gledam njega i LG 49SM8200 za iste novce negdje

Gledanje Netflixa i takvih programa i spajanje na PC/PS4/Switch za casual gaming

Zadnje izmijenjeno od: DariX. 21.12.2019. u 15:59.
DariX je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 16:12   #13764
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
U odnosu na 55q60r ima 60hz dok 55 ima 120hz.
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 19:39   #13765
leonardab
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RIJEKA
Postovi: 4
Citiraj:
Autor been Pregled postova
evo "ukratko" o oledu Grundig 65GOB9990,
već pri raspakiranju, vidi se da je to grundingov najbolji tv, kvaliteta izrade i dizajn (vanjski izgled) odlična, poleđina tv-a je od lijepo obrađenog metala (kao brušeni Al na boljim izvedbama prijenosni računala), naročito nam se svidjelo pakiranje i dvije plastične trake oko tv-a, tako da smo mogli izvaditi tv, postaviti na postolje ili nosač na zidu, a da ne dodirujemo ekran,
postavljanje na početne postavke je vrlo jednostavno i brzo, slijede se upute na hrvatskom, prvo se uparuje tv s daljinskim (veza je s bluetoothom, tako da daljinski ne mora biti uperen prema tv),
daljinski je odličan, kvalitetan za razliku od sonyevog jeftinjaka, no air mouse na daljinskom nije ni blizu LG-ovom, i tko je jednom upotrebio LG air mouse ovog neće ni pogledati,
kvaliteu slike smo uspoređivali sa 4k led tv LG 55sk500 i sony 55xe9005, te plazmom panasonic 55st60 (plazmu samo full hd i SD signal),
nismo imali nikakave instrumente niti provodili ikakva mjerenja, već izlažem čisto subjektivni dojam slike kakvu smo je mi doživjeli i vidjeli,

1. 4k slika, korišteni hdr, dolbi vision i demo uhd materijal skinuti s neta i par filmova npr avengers endgame 32gb (najbolji rip koje smo našli na netu), materijal pokrenut s HDD s usb porta tv,
kao što smo i očekivali slika je najbolja na oledu, naročito tamnije scene, to se lijepo vidi na LG Journey to Space 4k Demo na zvjezdanom nebu i tamnim scenama u avengersima, boje su vrlo prirodne,
tko voli "nabrijane" i " iskričave" boje (kao kod samsungov qled tv), taj wow efekat je bolji kod led tv ,
sve formate grundig je uredno očitao, filmovi se pokreću brzo, bez zastajkivanja i nije bilo nikakvih problema prilikom testiranja,
tv je spojen optičkim kablom na onkyo 5.1 sustav i sve je uredno funkcioniralo
tv je dekodirao i proslijedio zvuk s DOLBY_NATURES_FURY_Dolby Digital Plus ATMOS
i sam zvuk na tv je iznenađujuće dobar (3x20w + 30w woofer), ali uz ovakav tv uvijek ide sustav kućnog kina,

2. full hd signal, korišteni original bluray materijali: po nama oled je i ovdje najbolji, mada nema neke velike razlike u odnosu na plazmu,
i grundig i panasonic dominiraju u tamnim scenama i prirodnim bojama, upečatljive su početne scene u "band of brothers" dok preživjeli pričaju, lica osvjetljenog sa strane a sva pozadina je tamna,
moram napomenuti da u odnosu na plazmu, grundig i sony neke kompjuterski generirane scene, prikazuju s više detalja i oštrine, vjerujem da je to zbog rada procesora i skaliranja na 4k,

3. Sd signal i tv programi (sd i hd) koji se emitiraju, najbolji su na panasonic plazmi, zatim grundig, sony pa lg, (ne treba zaboravit da je grundig 65" a svi ostali 55")
no s HD tv signlima vlada pravi kaos, po kvaliteti se razlikuju isti programi s različitih izvora: satelitska, zemaljska i kabelska tv,
zemaljski hd signal austrije i slovenije je bolji od hrt, satelitski i zemaljski hrt je bolji od kabelskog itd.

još par sitnica o ostalom: kod oleda i plazme kvaliteta prikaza je podjednaka bez obzira na kut gledanja za razliku od lg-a i sony-a, koje praktično morate gledati okomito,
priključaka je definitivno malo, 3 hdmi i 2 usb, naročito nedostaje još jedan usb (hdd za snimanje, hdd za reprodukciju i tipkovnica),
os je siromašan i potreban je vanjski media player, no zbog svoje jednostavnosti je vrlo brz, za razliku od npr. sony-a,

sport, igrice, spajanje na igraću konzolu ili pc nismo stigli odraditi, o tome drugom prilikom,

zaključak: očekivano, slika na oledu je izvrsna, no kvaliteta HD i UHD materijala na LG 55sk8500 i sony 55xe9005 je također izvrsna i radi se o nijansama,
ukoliko nije prevelika razlika u cijeni, svakako je oled bolji izbor, no kod veće razlike u cijeni oled nije toliko bolji od kvalitetnog led tv,
za mene i prijatelje s kojim sam testirao tv, najvrednija osobina oleda u odnosu na led tv je zapravo kut gledanja, svi imamo velike i razuđene dnevne boravke i tv često gledamo iz različitih kuteva,

post je malo duži, ali s Grundig tv dosad nismo imali iskustva, pa možda nekom pomogne prilikom odabira

Isto mogu potvrditi da sam bio skeptičan jer ispod piše Grunding ali nakon dosadašnjih pa slobodno mogu reči premium modela lcd-a(samsung,lg) mogu potvrditi sve gore navedeno. Vrhunska slika ukoliko je i izvor dobar, SD više nego dobar i nema zrnatosti. Za uživati u vrhunskom filmu ili sportskom događaju preporuka. Definitivno kako sam i naveo bolje od bilo kakvog lcd tv-a.Os malo siromašniji nego kod ostalih premim marki ali imam Nvidiu shield tako da me je pri kupovini novog tv-a interesirala smo slika koja je morala biti bolja od onog što sam imao. Za te novce ja prezadovoljan.
leonardab je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2019., 20:01   #13766
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Nema ništa o motion handlingu?
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2019., 09:02   #13767
Matex
Premium
 
Matex's Avatar
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: Split
Postovi: 52
Sta preporucate Sony 55xg8096 ili Philips 55pus7304 ?
Ili Philips 58pus7304 sa VA panelom

Sent from my POCOPHONE F1

Zadnje izmijenjeno od: Matex. 22.12.2019. u 09:18.
Matex je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2019., 16:25   #13768
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Pitanje o ovim Sony Tv na akciji s 5g.
Jel to treba biti posebno neki kod na papiru ili? Registrirao na Sony podatke ali ne pise nis za produženo garanciju.

Isto za garanciju nije ispunjen ni ovjeren garancijski list. Znaci samo racun treba za ostvarivanje iste?

Inače prezadovoljan s 9005. HD i 4k izgleda super, kao i ps4 igre. Jedino je SD meh, Ali mi to nije bitno. OS mi je super i za par min spojio mob i PC za streamanje filmova/serija.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 22.12.2019., 16:48   #13769
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Ja sam dobija papir sa kodom i linkom od str. gdje me trazilo taj kod.
android-split je online   Reply With Quote
Staro 22.12.2019., 21:12   #13770
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Ja sam kupio u Emmezeti prošli tjedan, ali nije bilo koda. Rekli su mi tamo da šalju upit dobavljacu pa budu mi naknadno poslali kod. Ima koga još da je uzeo u emmezeti?
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na