Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2019., 22:40   #3901
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
dottore promijenio avatar, znaci Harden je konacno izasao iz mode

Shaq nagovara Klaya da ode u Lakerse, ako uvjere i Obrvu, situacija na zapadu ce ponono biti zanimljiva
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2019., 08:17   #3902
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Život leti, kapetane!

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2019., 05:40   #3903
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Idemoooo!!!
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 05:59   #3904
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Kawhi Leonard. Najbolji i najkompletniji igrač u NBA danas. Doktor košarke u oba smjera

Ubio ih Toronto obranom, uzeli im momentum q3 opet, i uz šuterski očajno prvo poluvrijeme( osim Kawhija neznam jesu li išta pogodili suigrači ) nakraju dobiju utakmicu sa +12

https://www.youtube.com/watch?v=YeEbtiruH2Q

EDIT: 13:3 kvoteri u finalnoj seriji.

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 08.06.2019. u 06:35.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 10:00   #3905
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
3:1 hijaoooo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 11:27   #3906
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Opet @adaskinjo pogriješio, treći put )))))

Отправлено через Pixel 2 XL
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 11:37   #3907
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
ne znam jel ti Harden javio, ali KD je prosjedio cijelo finale. navijao sam da finale bude GSW-Milvoki i mislio sam da bi moglo biti 4:2 pa sam isti rezultat ostavio i nakon što je Toronto izbacio Buckse i ono bitnije, nakon što smo saznali da Duranta ne bude.

navodno je zmiji baš nastradala ahilova tetiva,a ne mišić kao što su objavili jer je već malo prečudno što ga nema.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 12:17   #3908
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
kako se mijenjaju percepcije. prvo je durant bio najbolji na svijetu, sad je kawhi, prvo su warriorsi durantom bili nepobjedivi, a onda bolji bez njega, a sad ih toronto ubija

nisam puno gledao toronto do finala. sad mogu reci da su odlicno poslozeni. igraju odlicnu obranu i sto je jednako vazno u napadu imaju odgovor na sve i pogadjaju kljucne suteve, preko ruku, krumpire, sve. puni su samopouzdanja i sve ulazi. reklo bi se da vise zele pobjedu, svjesni toga da je torontu ovo once in a lifetime prilika.

da su outsideri nisu nikako. gsw je bio favorit naravno, ali bilo bi podcjenjivacki reci da je outsider tim koji ima jednog od najboljih igraca lige i definitivno najboljeg two way igraca, 3 all stara, 2 dpoy igraca, pa cak i fakin danny green je bio u all defensive teamu

gsw je do sada jedina ekipa koja je prosula 3:1 ali i okrenula 1:3, al po svemu do sad prikazanom ne vidim kako ovo mogu okrenut.

ironija njihove price s durantom je ta da su ta doveli nakon sto su s ozlijedjenim curryem spusili 1:3 u finalu, sad ce spusit finale s ozlijedjenim durantom, a zbog istog su se odrekli dobre klupe i role playera.

btw. rodjo nije niti sjena igraca koji je bio prije ozljeda
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 12:57   #3909
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Pa ti i jesi jedini ovdje gurao tu tezu da Durant ne fali i da igraju bolju košarku bez njega

Da, Kawhi je trenutno najbolji igrač u NBA , ne samo zbog kompletnosti svog gameplaya, nego i zbog činjenice da je jedini sposoban podignut razinu svoje ekipe i vodit je do razine prstena. Bez njega realno, ova ekipa nebi bila ovoj situaciji ni blizu.

KD je vrhunski igrač, ali kao lider se pokazao luzerom, plus je nakon tog luzerskog gubitka otišao u momčad koja ga je pobijedila. U tako posloženim okolnostima je 2 puta bio mvp finala protiv slabije momčadi. Štefek je također luzer, vrhunski prangijaš trica, ali tijekom cijele ''vladavine'' čovjek nikad nije bio mvp finala šta puno govori. Sve su to kotačići u dobrom sistemu, to im je top domet.

Kawhi 2014 i ako dovrše posao 2019, LBJ 2016, to je kalibar vođe momčadi koji ovi nisu niti će bit. Toga je Durant recimo jako svjestan, i mislim da će zbog toga opet ostati u GSW jer zna da mu je to najlakši put za doć do prstena
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 13:08   #3910
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
KD je vrhunski igrač, ali kao lider se pokazao luzerom, plus je nakon tog luzerskog gubitka otišao u momčad koja ga je pobijedila.
u svemu ostalome se slažem s tobom, ali ovo je onak mrvicu pretjerano
to isto se može reći i za Lebrona, samo je njegov omjer u finalima malo lošiji i nije otišao u ekipu koja ga je pobijedila, nego je potpisao za Lakerse

ovogodišnje finale je praktički all star petorka protiv Kawhija i prijatelja i nikome ne priznajem argument da GSW gubi zbog toga što se KD ozlijedio.
sami su ga potpisali, nek sami i igraju bez njega. tolko o tome kakav je KD luzer, a ekipa bez njega jer skoro dobila metlu u finalu (trebali su izgubiti i g2).

opet s druge strane ako Toronto osvoji, nitko ne može reći da je GSW pao bez ispaljenog metka, treba stisnuti ruku boljima od sebe i krenuti s pripremama za novu sezonu.


Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 08.06.2019. u 13:16.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.06.2019., 13:13   #3911
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
navodno je zmiji baš nastradala ahilova tetiva,a ne mišić kao što su objavili jer je već malo prečudno što ga nema.
Čim nije trenirao mjesec dana sve ti je jasno. Da je mišić već bi ga osposobili kao i Klaya. Malo zavaravanja protivnika, držanja u neizvjesnosti. Bezveze

Nego baš mislim šta bi bilo bolje za Durantov legacy kad bi eventualno bio spreman za ostatak finalne serije. Jel mu bolje ostati na klupi/tribinama i uživat u činjenici da je svojim dolaskom donio gsw 2 prstena nakon gubitka finala i bio oba puta mvp finala i ključni čovjek ?
Ili probat stisnut zube odigrat i eventualno bit zaslužni u preokretu od 1:3 do 4:3 šta bi ga odvelo u još veću legendu, pogotovo nakon šta zbog ozljede nije trenirao mjesec dana usrid playoffa, uz rizik da izgubi ?

Ah ah, sweet dilemas

Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
Hillarious
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 13:20   #3912
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
U tako posloženim okolnostima je 2 puta bio mvp finala protiv slabije momčadi.
još će čovjek ostati kriv jer su protivnici slabiji btw završilo je 4-1 i 4-0, a u protivničkoj ekipi je bio Lebron. znam da je kraj sezone, entuzijazam i navijanje na najjače, al daj malo stani na loptu, šaltaj u nižu jer mi se čini da ćeš i Jordanu početi tražiti mane
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 13:24   #3913
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
u svemu ostalome se slažem s tobom, ali ovo je onak mrvicu pretjerano
to isto se može reći i za Lebrona, samo je njegov omjer u finalima malo lošiji i nije otišao u ekipu koja ga je pobijedila, nego je potpisao za Lakerse
Ne mogu mu zaboravit onaj gubitak zapada 2016 nikako, i ono gašenje u zadnjoj četvrtini. Dobro, možda ga malo opravdava da je bio bok uz bok sa još gorim Westbrickom

LBJ je svoju veličinu dokazao 2016 legendarnim finalom protiv GSW. Bez toga, bio bi mentalni ''luzer'' bez obzira na sve osvojeno sa Heatom. Finale 2016 ga je stavilo u legende NBA, bez obzira na izgubljena finala.

Nadam se da će tako i KD dokazati da može u ravnopravnijim okolnostima pružati partije istih razina kao one iz finala 2017 i 2018, i dignuti svoju ekipu do istih razina.

Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
još će čovjek ostati kriv jer su protivnici slabiji btw završilo je 4-1 i 4-0, a u protivničkoj ekipi je bio Lebron. znam da je kraj sezone, entuzijazam i navijanje na najjače, al daj malo stani na loptu, šaltaj u nižu jer mi se čini da ćeš i Jordanu početi tražiti mane
Cavsi 2017 i 2018 ? Da, slabija momčad nego TADA GSW definitivno. GSW ekipa kapaciteta preko 70 pobjeda u regularnoj sezoni pojačana jednim od najboljih igrača lige. Skidam kapu KD za učinjeno u finalima, ali jedini koji ih je možda mogao skinuti je Houston 2018, i evntualno Spursi u finalu zapada 2017 da ga Zaza nije nagazio. Ali ovo za 2017 je zbilja ŠBBKBB.

Pa sjeti se samo cirkusa JR Smitha u prvoj utakmici, lik nije ni znao koji je rezultat i išao čuvati loptu umjesto da puca na koš

Zadnje izmijenjeno od: Ante M. 08.06.2019. u 13:30.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 13:30   #3914
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Bravo Raptorsi, još jedna
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 13:30   #3915
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ovo mi je još draže od LeBronovih suza
Da se razumijemo, nisam hejter ali nikad ne navijam za favorite, a pogotovo ne za ekipu koja o sebi misli da su najbolji ikad...u bilo kojem sportu.

Tako se i za GSW pisalo prije finala sa Bucksima da je to Dinastija, best ever, blablabla... pa eto, još jedna i Steven Kurchina

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 13:55   #3916
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
kad je TOR nakon Q1 i Q2 gubio samo par poena razlike au napadu
nisu mogli pogoditi ocean, a GSW nije to uspio iskoristiti.....

zasluženo TOR. Ni povratak Klaya nije pomogao (kakav šut hebate, dok je mogao)

ALI.... JOŠ NIJE GOTOVO! Go Raptors!
....
PS još nisu prešli 110 poena! Nisam spomenuo Kawhoja... bez izgubljene lopte. Avenger.
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 15:03   #3917
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Pa ti i jesi jedini ovdje gurao tu tezu da Durant ne fali i da igraju bolju košarku bez njega

Da, Kawhi je trenutno najbolji igrač u NBA , ne samo zbog kompletnosti svog gameplaya, nego i zbog činjenice da je jedini sposoban podignut razinu svoje ekipe i vodit je do razine prstena. Bez njega realno, ova ekipa nebi bila ovoj situaciji ni blizu.

KD je vrhunski igrač, ali kao lider se pokazao luzerom, plus je nakon tog luzerskog gubitka otišao u momčad koja ga je pobijedila. U tako posloženim okolnostima je 2 puta bio mvp finala protiv slabije momčadi. Štefek je također luzer, vrhunski prangijaš trica, ali tijekom cijele ''vladavine'' čovjek nikad nije bio mvp finala šta puno govori. Sve su to kotačići u dobrom sistemu, to im je top domet.

Kawhi 2014 i ako dovrše posao 2019, LBJ 2016, to je kalibar vođe momčadi koji ovi nisu niti će bit. Toga je Durant recimo jako svjestan, i mislim da će zbog toga opet ostati u GSW jer zna da mu je to najlakši put za doć do prstena
ja sam tvrdio da ljepse igraju bez duranta, ne bolje. a to iesu li bolji bez mjega ili je nikad necemo saznati. ŠBBKBB.
Cinjenica je da se GSW odrekao duge klupe i dobrih rezervi za Duranta. ok, dva naslova su tu, i jos jedno finale otkad je on dosao, moglo bi se reci da se isplatilo. al sad trpe zbog toga, a do sad su imali srece.

Za Stefeka se ne slazem nikako. pa gsw je s njim kao vodjom uzeo naslov u sezoni kad ih nitko nije svrstavao u krug favorita, a druge godine su dosli do finala, i da tu nije igrao ozlijedjen pitanje je bi li lebron uzeo naslov s cavsima.

a sto znaci mvp finala? ja to ne vidim ko nekakvo bitno mjerilo za odredjivanje necije karijere i kvalitete. svesti ga na prangijanje trica je malo, zapravo puno too much. ne postoji igrac koji unatrag pet godina suigrace cini toliko boljima kad je na terenu ko stefek. nije to ni james ni durant nego bas stefek.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 15:35   #3918
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
ja sam tvrdio da ljepse igraju bez duranta, ne bolje. a to iesu li bolji bez mjega ili je nikad necemo saznati. ŠBBKBB.
Kako nećemo čovječe dragi ?

Pa više je nego jasno da su bez Duranta izgubili finale 2016, pa sa njim osvojili 2017 i 2018 , pa bez njega opet puše u finalu 2019. Ako ne naprave epski preokret, mislim da ćemo savršeno jasno znati jesu li bili bolji ili ne

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Za Stefeka se ne slazem nikako. pa gsw je s njim kao vodjom uzeo naslov u sezoni kad ih nitko nije svrstavao u krug favorita,
uzeli su naslov isključivo jer su Cavsi igrali bez Kyrie i Love . Čak i bez njih su Cavsi imali 2:1. A o njegovom vodstvu dovoljno govori činjenica da je za MVP Finala 2015 proglašen Iggy zbog toga šta je usporio (zaustavio kako oš) najboljeg igrača protivničke ekipe. Takvog bez ikakve pomoći sidekickova.
Toliko o vrednovanju ključnosti Štefeka te 2015.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
druge godine su dosli do finala, i da tu nije igrao ozlijedjen pitanje je bi li lebron uzeo naslov s cavsima.
Igrao ozljeđen kme kme kme
ovaj plač nonstop provlačiš. Pa igra i Kawhi ozljeđen pa ne vidim da se žali. u finalu se stisnu zubi, igra se kako umije.
A da budemo korektni, on je za razliku Kyriea 2015, Kawhija 2017 i CP3 2018 bar igrao dok su ovi bili toliko ozljeđeni da uopće nisu mogli participirat.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
sto znaci mvp finala? ja to ne vidim ko nekakvo bitno mjerilo za odredjivanje necije karijere i kvalitete. svesti ga na prangijanje trica je malo, zapravo puno too much. ne postoji igrac koji unatrag pet godina suigrace cini toliko boljima kad je na terenu ko stefek. nije to ni james ni durant nego bas stefek.
Kako misliš ne znači mvp finala ?? LOL pa kako ne znači biti najvažniji igrač u najbitnijoj seriji za naslov
Nekidan ti je kolega super objasnio, Štefek je izvrstan šuter i izvanredno se kreće kroz blokove i koristi screenove. Ali da je on super kreator no way buddy.
Pogledaj šta radi Kawhi, udvojen, nema izgubljene, ubacuje , igra obranu, razigrava. Clutch

James ni Durant ne čine igrače boljima ? Evo vidim da Love i Kyrie sa svojim franšizama drmaju ligom otkad su se oslobodili LBJ terrora, a Dellavidova klač u osvajanju prvenstva Aboriđina.
Za Duranta je možda adaksinjo u pravu da ga previše kritiziram, ali kuži valjda moju poantu zbog čega. Durant je ekipi koja je izgubila prsten donio 2 naslova u nizu, sad ga opet nema i situacija je kao prije njegovog dolaska. Oba puta mvp finala.

A evo vidimo i za Štefeka kako je učinio boljim ove zadnje 2 utakmice, nema šta. Sve se razigrala ekipa oko njega.

Mislim , shvaćam da si Fanboy Štefeka i GSW , ali daje prijatelju malo se vrati u realnost. Možda nije ljepša, ali je objektivnija
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 15:49   #3919
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Rapsi su sijoc trebali dobiti 30 razlike koliko ih sut nije isao prvu polovicu. No nije isao na GS.

Kad je usla ona trica na pocetku Q3, rekao sam to je to, ovo je taj trenutak preokreta.

Ali sam sinoc gledao nogomet, i onda du nakon nogometa pozvali publiku da ostane i na ekranu pustili finale, voditelj, ma spica bilo

Ostalo jedno 10-12 tisuca finale gledati, 25k bilo na nogometu.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 16:37   #3920
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Kako nećemo čovječe dragi ?

Pa više je nego jasno da su bez Duranta izgubili finale 2016, pa sa njim osvojili 2017 i 2018 , pa bez njega opet puše u finalu 2019. Ako ne naprave epski preokret, mislim da ćemo savršeno jasno znati jesu li bili bolji ili ne



uzeli su naslov isključivo jer su Cavsi igrali bez Kyrie i Love . Čak i bez njih su Cavsi imali 2:1. A o njegovom vodstvu dovoljno govori činjenica da je za MVP Finala 2015 proglašen Iggy zbog toga šta je usporio (zaustavio kako oš) najboljeg igrača protivničke ekipe. Takvog bez ikakve pomoći sidekickova.
Toliko o vrednovanju ključnosti Štefeka te 2015.



Igrao ozljeđen kme kme kme
ovaj plač nonstop provlačiš. Pa igra i Kawhi ozljeđen pa ne vidim da se žali. u finalu se stisnu zubi, igra se kako umije.
A da budemo korektni, on je za razliku Kyriea 2015, Kawhija 2017 i CP3 2018 bar igrao dok su ovi bili toliko ozljeđeni da uopće nisu mogli participirat.



Kako misliš ne znači mvp finala ?? LOL pa kako ne znači biti najvažniji igrač u najbitnijoj seriji za naslov
Nekidan ti je kolega super objasnio, Štefek je izvrstan šuter i izvanredno se kreće kroz blokove i koristi screenove. Ali da je on super kreator no way buddy.
Pogledaj šta radi Kawhi, udvojen, nema izgubljene, ubacuje , igra obranu, razigrava. Clutch

James ni Durant ne čine igrače boljima ? Evo vidim da Love i Kyrie sa svojim franšizama drmaju ligom otkad su se oslobodili LBJ terrora, a Dellavidova klač u osvajanju prvenstva Aboriđina.
Za Duranta je možda adaksinjo u pravu da ga previše kritiziram, ali kuži valjda moju poantu zbog čega. Durant je ekipi koja je izgubila prsten donio 2 naslova u nizu, sad ga opet nema i situacija je kao prije njegovog dolaska. Oba puta mvp finala.

A evo vidimo i za Štefeka kako je učinio boljim ove zadnje 2 utakmice, nema šta. Sve se razigrala ekipa oko njega.

Mislim , shvaćam da si Fanboy Štefeka i GSW , ali daje prijatelju malo se vrati u realnost. Možda nije ljepša, ali je objektivnija

znaci, citati s razumijevanjem. nije ljepse ali je realnije.
nope. necemo znati jesu li bolji bez duranta ili ne, jer onaj gsw je imao zesci shapeshift rostera da bi doveli duranta. i ne govorimo vise o istoj momcadi. ti imas kristalnu kuglu pa znas da bi onaj njihov tim izgubio finala zadnje dvije godine bez duranta? ja to ne tvrdim, ali nemam kristalnu kuglu pa cu reci da ne znam.

o vrednovanju stefeka 2015 cemo pricati samo o nba finalu (gdje on uopce nije ni bilo los, al eto), a ne i o tome kako su uopce dosli u poziciju da igraju u finalu?

kad vec tolko hvalis clutch kawhija, kako je moguce da je 2015. ispao u doigravanju od thundera ( i luzera Duranta)? i t godinu dana nakon sto je bio mvp finala? kako je moguce da tada nije bio clutch i nisu prosli? kako tada nije svoje sampionske suigrace ucinio boljima?

ovo cisto spominjem da ti pokazem na primjeru koliko realtivno moze biti davat nagrade na osnovu jedne serije tekmi. treba i do finala doci

i ne, nisam ja nigdje napisao da durant i james ne cine suigrace boljima, i to slobodno jos jednom procitaj.

i ne, ne navijam za gsw, ja sam bio za boston ili filu ( da, gilbert, koja je odvela raptorse u G7 ), i ovdje mi je totalno svejedno tko ce osvojiti.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 16:40   #3921
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
taman uveli direktnu liniju Dubrovnik-Phila, iduce sezone možemo bez presjedanja gledati Embiida kako plače
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 17:13   #3922
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
@adaksinjo Zajebavaj se ti , ali nakraju Phila ispadne opasniji protivnik po Rapse nego Gsw

@Gabre je, išlo i u tv prijenosu simultano sa raznih lokacija iz Kanade kako se prati. I fanovi Rapsa su pokupovali dosta ulaznica za Oracle Arenu, tek sam skužio kad je ekipa glasno slavila bitne koševe u G3.
Baš bi zato i volio da osvoje, zbog takvih fanova, a i zbog NBA košarke da se malo okrenu zbivanja.
Mada uz broj superstarova na "burzi" karte će se ovo lito zamijesit za period od idućih nekoliko godina svakako.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 17:35   #3923
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Isao moj sogor, ali on zaradjuje pola.milje dolara godisnje pa si moze pristiti talveegzibicije.

Malo je tamo fanova bilo, vec ekipe sa lovom.

Najjeftinija ulaznica je mjesecna placa, i to za nose bleed sjedala.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 17:40   #3924
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
A neka, bar ih se čulo

Koliko su bile karte , u Torontu i Oaklandu ? Aha mjesečna plaća, znači par tisuća dolara za najgore pozicije.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 19:22   #3925
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 19:29   #3926
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Da, par tisuca dolara za najgora sjedala.
Unuatr prvih 20 redova su ulaznice 20ak tisuca
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2019., 20:28   #3927
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Baš mi je drago za Kawhia, jer kad se sjetim još od Spursi, kako ga je Zaza sjebo svojim kretanjem pod njegov skok šut (namjerno, nemogu ga smislit), čovjek je zaslužio da dobije naslov.
A ozljede.. za mene su dio igre.. zato postoji klupa što čini cijelu ekipu, ne? A ne samo prva petorka ili tamo neki durant, cury, klay itd..
Pa i Cleveland je mogao dobit naslov više da Kyrie nije bio ozljeđen, ali takvim diskusijama nema kraja, što je tu je.

Pratim samo preko highlightsa i mogu samo reći da je obrana raptorsi strašna, a igrači mi se čine 'gladniji' za pobjedom.

Makar GSW su svejedno brutalni usprkos svim ozljedama i očekujem tešku i napetu igru.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2019., 08:15   #3928
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
zadnjih godina su analiticari stalno provlacili kako u PO duga klupa nije toliko bitna i presudna, i cesto se u tom kontekstu spominjao toronto kao klub s dugom klupom i neuspjesima u PO.

gledam sad malo statse, raptorsi imaju sestoricu dvoznamenkastih strijelaca u prosjeku, s time da je i ibaka na 9.5 ppg.

uistinu netipicno, odvrtio sad deset godina unatrag, najblize tome od osvajaca su bili s pet dvoznamenkastih strijelaca - jedne godine jamesov heat i jedne godine - kawhijevi spursi.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2019., 09:03   #3929
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
hvala ti Roberto, vadiš tu neke podatke meni u korist ne direktno, jer KD tada nije igrao finale, osim ako se radi o godini 2012., ali ne mogu mu ovo oprostiti

Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
U tako posloženim okolnostima je 2 puta bio mvp finala protiv slabije momčadi.
godina je 2025., američanska kina puno novi sportski blockbuster pod nazivom "ZMIJSKE OČI", igrano-dokumentarni film o Kevinovim pobjedama protiv "slabijih" momčadi
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 09.06.2019., 09:07   #3930
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Da malo zaoštrim stvari, kad pogledaš unatrag, ono finale Thundera možemo promatrati kao veliki uspjeh KD-a, imajući na pameti što je Russ napravio sad s PG-om zadnjih godina
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na