Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.06.2012., 22:39   #2911
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Dajte vi meni recite, nisam baš čitao o tome, skinem patch, i opet mi piše da je novi patch aktualni, i izađem van i piše mi diablo III allready running... wtf? Zadnji patch normalno.

vjerojatno imas enUS klijent, a ne enGB, bilo je takvih problema i prije, ili napravi reinstall sa enGB klijentom ili cekaj da patch izadje na US verziji
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2012., 23:48   #2912
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Citiraj:
Autor d4rk_ch1ld Pregled postova
Ima netko s jakim receptima za crafting? Posebno me zanima helm of command.
ima, javi se na pm
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 00:03   #2913
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Kak stavljate na RMAH da poberete tolko love? Početna cifra 1.25€ pa onda ljudi bidaju ili u startu lupite neku bijesnu cifru?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 00:23   #2914
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Kak stavljate na RMAH da poberete tolko love? Početna cifra 1.25€ pa onda ljudi bidaju ili u startu lupite neku bijesnu cifru?
A bila je dobra kaciga.
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 00:30   #2915
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Ma ja gledam da messerschmidt's reavera stavim na AH za pare, tj stavio sam ga al ništa od toga.

Po statsima je najbolji koji sam vidio za barba zbog +str=162 i vitality +120. Jedino što mu fali je socket. Al neće se prodat da sam najsiromašniji igrač diabla na svijetu

A bome ima hrpetina bidova po iznad 100€.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 00:55   #2916
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Brzinsko noob pitanje
Ako nabavim sa tjorenata sve ono sto trebam i ako kupim key za neznam 150 200 kn, dali ce to raditi normalno kao i vama pa da i ja zaigram na bnetu?
Sry forum ako sam presao granicu.
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 01:01   #2917
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Sve možeš skinut i sa službenih stranica diablo3.com
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 06:21   #2918
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
ništa od rano jutarnjeg igranja a?

error 3003 - check your connection

pas mater...
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 07:46   #2919
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Monk

General

Monks can now use two-handed axes, two-handed maces, and two-handed swords

jucer mi dropa 2h ax s bolesnom kolicinom dexa i ja ono a ko to jbt moze koristit....i prodam...vendoru
A sumnjam da ce bit buyback jer se naproda smeca na tone

The item quality of all components needed to craft the Staff of Herding, as well as the Staff of Herding itself, have been changed from Common to Legendary (i.e. their item names will appear orange in color)-
jeeeeeee moj prvi legendary

Zadnje izmijenjeno od: Hellhound. 20.06.2012. u 07:54.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 07:58   #2920
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
i opet , 1,8€
  Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 08:07   #2921
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ja iz sprda stavio onaj belt na RMAH za 7,77 eura i upravo stigao mejl da je prodan... Katastrofa, sad ću za svaki malo bolji item koji padne samo gledat je li mogu dobit koji euro. Igra uspješno upropaštena.

Ali stvarno mi nije jasno koliki debilinjo moraš bit da za fakin virtualni item daš više para nego za igru. I to u Diablu, koji čak nije ni MMO
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 09:05   #2922
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
što je sad? Proradilo i shebalo grafičke opcije , radilo 5 min i opet nedostupno...a moram ić radit i htio sam malo uz kavu..al ništa
  Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 09:12   #2923
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ali stvarno mi nije jasno koliki debilinjo moraš bit da za fakin virtualni item daš više para nego za igru. I to u Diablu, koji čak nije ni MMO
Nije svugdje domaća valuta slaba kao kod nas... Ovi (sjevero)zapadno od nas za sladoled daju 10 eura.

I po meni nije igra upropaštena, naprotiv. Tko je imao eure uvijek si je mogao na online igrama "na crno" nabavit što je god htio bez ikakvog truda, sad barem i Blizzard ubire svoj dio.
  Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 10:06   #2924
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
I po meni nije igra upropaštena, naprotiv. Tko je imao eure uvijek si je mogao na online igrama "na crno" nabavit što je god htio bez ikakvog truda, sad barem i Blizzard ubire svoj dio.
Igra *je* upropastena, zato jer je D3 radjen oko RMAH, a ne obratno.
To sto si mogao 'na crno' nabaviti, ne opravdava RMAH.
Isto je i u WoW-u recimo.. mozes 'na crno' nabaviti stvari, ali ...

Problem je sto RMAH vise i vise dovodi novi pay2win princip u igranje.

A najveci problem je sto vise velike kompanije kao Blizzard ne rade igre s primarnim ciljem da budu igrive i na osnovu toga se prodaju i zarade, vec na osnovu reputacije rade igre ciji je primarni cilj zarada, bez kvalitete i igrivosti kakvu su igre imale.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 10:06   #2925
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Nije svugdje domaća valuta slaba kao kod nas... Ovi (sjevero)zapadno od nas za sladoled daju 10 eura.

I po meni nije igra upropaštena, naprotiv. Tko je imao eure uvijek si je mogao na online igrama "na crno" nabavit što je god htio bez ikakvog truda, sad barem i Blizzard ubire svoj dio.
100 eura za virtualni item? U co-op igri? gtfo
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 10:10   #2926
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor >>>KUKY<<< Pregled postova
Brzinsko noob pitanje
Ako nabavim sa tjorenata sve ono sto trebam i ako kupim key za neznam 150 200 kn, dali ce to raditi normalno kao i vama pa da i ja zaigram na bnetu?
Sry forum ako sam presao granicu.

Samo dobro pazi šta kupuješ, pogotovo ako se radi o ciframa oko 200 kuna. Može biti da ti neko uvali Rusku verziju (sve na ruski, bez mogućnosti legalne promjene) ili možeš čak nabasati na prazan acc. Mene pokušali preveslati jučer, ali nije uspjelo.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 10:31   #2927
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ma rmah je zakon

za svu opremu mogu dobiti cca 300-400 eura fina cijena za "mirovinu" kad mi dosadi igra jel.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 11:11   #2928
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Evo baš prije posla idem u banku da mi daju kreditnu jer moram prodavati/ kupovati iteme u Diablu 3. Možda, kad sam tamo, uzmem i neki nenamjenski kredit, sa 15- 20% kamata, da se uzme neki dobar gear i da onda mogu igrati Diablo 3 sa super itemima. San mi se ostvaruje, evo plačem od sreće
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 11:14   #2929
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ma rmah je zakon

za svu opremu mogu dobiti cca 300-400 eura fina cijena za "mirovinu" kad mi dosadi igra jel.
Prodaj ti to dok vrijedi tolko kolko vrijedi
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 11:40   #2930
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Malo sam probao zaigrat, i čini mi se da je act3 osjetno lakši. Sa svojim monkom uspjevam farmat.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 11:45   #2931
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ovo je glup potez. Cijena popravka skočila u nebo.
Poginuo sam 3 puta na infernu mlateći nekog elitea i popravak
25 000 zlata-
  Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 12:01   #2932
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Nema vise zerganja elitova kraj checkpointa. Mislim moze... za 50k po grupi .

Monsteri slabije udaraju, ali je i nama pao dmg (ovisi o kolicini IAS geara). Lakse je prezivjeti, ali fajtovi traju malo duze.

S monkom mi se act3 cini laksi nego prije, ali je skupo poginuti.

Izgleda da su buffali bosseve, maloprije sam igrao public game s prvim act3 bossom (onaj koji spawna gas). Gas se ne mice, sve se zadimi i sve je otrovno.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 12:16   #2933
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Nema vise zerganja elitova kraj checkpointa. Mislim moze... za 50k po grupi .

Monsteri slabije udaraju, ali je i nama pao dmg (ovisi o kolicini IAS geara). Lakse je prezivjeti, ali fajtovi traju malo duze.

S monkom mi se act3 cini laksi nego prije, ali je skupo poginuti.

Izgleda da su buffali bosseve, maloprije sam igrao public game s prvim act3 bossom (onaj koji spawna gas). Gas se ne mice, sve se zadimi i sve je otrovno.
Ghom

Abilities

Gas Cloud

- Radius of Gas Cloud has been slightly reduced

-Slowing effect has been removed

- The amount of damage dealt by Gas Cloud when first entering the cloud has been reduced, but the amount of damage incurred for remaining in the cloud has been increased

- In Inferno difficulty, Gas Clouds will last longer, spawn 2 at a time, and (after 4 minutes) spawn more quickly
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 12:42   #2934
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Evo probao sam Diablo 3 s ovim novim patchem 1.0.3, sto reci, na Hellu sam Diabla ubio s DH a da se ni pomucio nisam, i to neki ljevi skilovi, sve kontra sam poslagao,a bacio mi 4 itema srednja zalost, a cijene popravaka jesu otisle u nebo, sad i neke koristi od zlata.

Nist, od mene toliko sto se tice ove igre, Diablo 3 prodan (valjda kupac nece odustat .
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 12:55   #2935
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Evo probao sam Diablo 3 s ovim novim patchem 1.0.3, sto reci, na Hellu sam Diabla ubio s DH a da se ni pomucio nisam, i to neki ljevi skilovi, sve kontra sam poslagao,a bacio mi 4 itema srednja zalost, a cijene popravaka jesu otisle u nebo, sad i neke koristi od zlata.

Nist, od mene toliko sto se tice ove igre, Diablo 3 prodan (valjda kupac nece odustat .
Ajde ajde, zaradi još neki dobar item prije nego što dođem doma
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 14:00   #2936
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
jako puno losega je donjeo ovaj novi patch..
Izgubio sam oko 35% damagea zbog attspeeda, ali ok.. Popravljanje itema je sada 10x skuplje, stvaranje onih velikih gemova je i dalje skupo..

Ajde jedna dobra stvar je sto je act2 na infernu vise puta laksi.. Monsteri su laksi, imaju manje heltha i damagea, elite su lakse.

Od skillova mi se nista nije promjenilo, jedino sto mi medvjedi "zapinju" strasno.. Svugdje gdje nije ravno, medvjedi ne rade.. Sumnjam da su to htjeli napravit, cini mi se da je neka greska upitanju!
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 14:59   #2937
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Meni su monka unistili totalno, vise ne mogu normalno igrat act 3, weapon mi je sa 972 dpsa, pao na 882, imao je 16% ias, sad ima 6%, pao sam s 2.92 aps na 1.92 aps. Ali taman sam prekjucer dosao u act 3 s barbarom.

Imao sam 36k dps, sad imam 22k dps, i ovako sam jedva ubijao champion packove, sad mogu zaboravit.

Svaka im cast 12 godina su imali da smisle ovu igru, na kraju mjesec dana bace ljudim kompletan set geara u smece jer se njima ne svida kako attack speed radi.
ehohr je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 15:50   #2938
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Meni su monka unistili totalno, vise ne mogu normalno igrat act 3, weapon mi je sa 972 dpsa, pao na 882, imao je 16% ias, sad ima 6%, pao sam s 2.92 aps na 1.92 aps. Ali taman sam prekjucer dosao u act 3 s barbarom.

Imao sam 36k dps, sad imam 22k dps, i ovako sam jedva ubijao champion packove, sad mogu zaboravit.

Svaka im cast 12 godina su imali da smisle ovu igru, na kraju mjesec dana bace ljudim kompletan set geara u smece jer se njima ne svida kako attack speed radi.

+1, to i ja kažem, trebali su bar na malee klasama ostavit taj attack speed jer bez LoH-a su užaš.
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 16:21   #2939
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Meni je osobno puno lakse igrati s DH, WD i wiz nego s monkom i barbarom(isprobano, barbar lvl60 Inferno i DH lvl60 Inferno), 99% killova radim izdaljne s te tri klase, najbolje mi kad skontam elite negdje nizbrdo s wizardom, pa ih porokam a nemogu mi nista (one stepenice prije Azmodana, npr. obozavam Elite tamo ubijat s DH -do jucer), evo sad igram na Ruskom acc, wizard je primarni, tek sam na Nightmare s njim ali lagano,ima se vremena sad napretek.

Bio sam kod frenda danas, covjek uzeo D3 jucer (da je znao da ja prodajem uzeo bi od mene, al nema veze), igra s Barbarom (cekam da me stigne na Nightmare pa cemo zajedno lupat), ide mu jako brzo, svu opremu na AH nabavi, limit 500-1000 golda, stavlja samo onu opremu sto ima vise exp ma sebe, kad skoci pet levela mjenja opremu na AH i opet stavlja onu koja daje vise exp (da sto prije dodje do velikog levela) i nije mu losa taktika, narocito kad uleti medju 50-60 mobova a svaki daje dodatni 100exp po killu. Uglavnom nagovaram ga da krenemo hardcore obojica....pa ako uspijem,bice veselo.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 17:17   #2940
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Citiraj:
Autor Hellhound Pregled postova
Ghom

Abilities

Gas Cloud

- Radius of Gas Cloud has been slightly reduced

-Slowing effect has been removed

- The amount of damage dealt by Gas Cloud when first entering the cloud has been reduced, but the amount of damage incurred for remaining in the cloud has been increased

- In Inferno difficulty, Gas Clouds will last longer, spawn 2 at a time, and (after 4 minutes) spawn more quickly

Ghom je postao tezi od diabla. Gdje god se okrenes konstantno curi health radi gasa. Jucer sam ga umlatio bez ijednog potiona, a danas sam umro bez da sam mu spustio health za 20%.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na