Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2005., 15:58   #1
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
V-Gear Cyclone TV i MyTV PCI TV tuneri

Gledam da u HG Shrotu imaju u ponudi i V-Gear Cyclone TV karticu po istoj cijeni ko i stari MyTV.

Je li taj novi model bolji od starog? Za MyTV i MyTV2 sam cuo dosta losih stvari, ili sam u krivu?

Kakve su Cyclone TV i MyTV Tv kartice?

P.S. Znam da je Leadtek bolji izbor, ali ne kosta 250 kn! A i nije bas da imam jako izrazenu zelju da kupim, samo me zanimaju dojmovi korisnika
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2005., 20:23   #2
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Neznam osobno ja imam Leadtek :-)
Ali sam cuo od jednog tipa sa hr.comp.video da je ta kartica zapravo full ok. Koristi (navodno) Philipsov dekoderski chip, driveri su ok, pa aplikacje tipa DScaler,vvcr,iuvcr rade bez problema
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2005., 22:34   #3
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
A ova nova, Cyclone TV, ima Conexantov chip i to 10-bit..... ne znam napamet koja je sad oznaka. Po njima ima bolju sliku od starog modela. E sad... mene bas zanima kakav im je softver i kakva je podrska od DScalera i slicnih programa

I svidja mi se daljinski... nadam se samo da je i tako ugodan za koristit kao sto izgleda.

Bilo bi zgodno da na PCE nekako mogu nabavit kartusu za test (ako imaju od koga buduci da znamo kako neki nasi trgovci poimaju suradnju)

I tako... ako je OK kartusa jos bi se i oprostio od 251kn )


Evo..ako nekoga zanima vise o kartici:

V-Gear Cyclone TV PCI
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2005., 18:46   #4
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Originally posted by JC Denton
A ova nova, Cyclone TV, ima Conexantov chip i to 10-bit..... ne znam napamet koja je sad oznaka. Po njima ima bolju sliku od starog modela. E sad... mene bas zanima kakav im je softver i kakva je podrska od DScalera i slicnih programa

Izgleda super. Kod svih tih kartica da bi mogao koristiti druge programe za gledanje i snimanje tipa DScaler, VVCR, VD, iuVCR, PoewrVCR..... itd ima ih citav svemir, ovisi samo o tome koliko su kvalitetnu WDM driveri proizvodjaca. MAlo o tome proguglaj po forumuima i ako drugima radi na konju si.
__________________
Verifikacija poštenog trgovca #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8, #9
pogi je online   Reply With Quote
Staro 17.10.2005., 23:17   #5
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Citiraj:
Originally posted by pogi
Izgleda super. Kod svih tih kartica da bi mogao koristiti druge programe za gledanje i snimanje tipa DScaler, VVCR, VD, iuVCR, PoewrVCR..... itd ima ih citav svemir, ovisi samo o tome koliko su kvalitetnu WDM driveri proizvodjaca. MAlo o tome proguglaj po forumuima i ako drugima radi na konju si.
DScaker ne radi..zasad

Kartica navodno ima vrlo dobar Connexantov 10-bit chip, ali zasad izgleda da nije podrzan od strane DScalera.

Sta se gledanja tice, kartica navodno ima i vrlo dobru kvalitetu slike u originalnom softveru, samo navodno je txt za sada malo musicav..itd.

Sve u svemu, zasad nesigurna kupnja.. no samo za gledanje telke bi trebalo posluzit
JC Denton je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2005., 00:02   #6
JC Denton
dr. sc. tech. dipl. ing.
Moj komp
 
JC Denton's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Rijeka-Opatija
Postovi: 3,130
Evo prvih dojmova na hrv. forumima... :)

JC Denton je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na