Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2013., 23:04   #61
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
Bas kako je gore kolega rekao ovo je ono sto NFS pokusava biti sa prsutom i ostalim arkadnim naslovima. Ovo je trebao biti novi shift ili grid 1 kad smo ono dobili bananu. Kokpit pogled je bio i u NFS jedinici!!!! I ne znam zasto je to tako tesko napraviti da se dobije dojam realnosti. Jako sam razocaran sa ovim ali sto je tu je igrat cu je jer nemam nikaj drugo za igrat. Do novog shifta nista od pravih voznji.
Kokpit view su maknuli jer nije bilo dovoljno mjesta više uz silni eyecandy, bolje zvukove i to...
To je njihova službena izjava bila otprilike, obzirom na poboljašnu grafiku, fiziku, zvuk i slično, morali su negdje srezati pa je odluka pala na kokpit pogled.
Jer kao kokpit view ionako nije bitan za doživljaj realne vožnje....da, ali dimni efekti, bloom i tessellation su jaaaako bitni za racing igru.
Jadno i žalosno.

Igru sam probao i razočarao se, čak bih pristao i na pogled s haube, ali sve ostalo mi je banana. Ja nemam ništa protiv povremene arkade, ali ovo je grozno. Pomaknem analog milimetar za skrenuti i auto isti tren počne driftat...i to onak Giulietta (FWD) koja je baš poznata po tome da drifta ko luda

Ma glupost, sve to što Grid 2 pokušava, Burnout radi puno bolje. Ako si arkada, onda budi arkada kako spada, ovo je ni v rit, ni mimo.
Pare im nedam.
Upropastili su Colin McRae seriju sa Dirtom, zadnji F1 su zaklali, sada i Grid...
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 10:28   #62
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,170
meni igrica presavrsena za opustanje i zabavu. Nisam dugo igra neku igru 4 sata u komadu. Samo mi je za sta nema LAN.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 15:23   #63
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Koje sranje, ne možeš apex skinit, auto u slidu bolje ide kroz krivine, jebeni AI kad si blizu samo odmagli, nema kokpita. Teški nakon prvog dijela. Sramota.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2013., 15:44   #64
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Citiraj:
Kokpit view su maknuli jer nije bilo dovoljno mjesta više uz silni eyecandy, bolje zvukove i to...
nope, cockpit cam su makli jer kako tvrde - svega 5% igraca vozi s cockpit pogledom pa kao ono - no big deal..


ima cockpit cam beta, nije losa camera, za puno auta je napravljeno, cockpit je low res i zamucen, al nije vazno kad gledas van..

al uzalud.. igra je vrlo losa.. koncept je dobar, gameplay je dobar, vjerujem da ce se svidjat mnogim arkadasima na konzolama, al jok..
dok mi je jedinica bila super igra za zabavu, drift zabavan, ovdje vise nema gusta..
a staze.. 3 prave staze lol..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2013., 14:44   #65
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Jel netko igra MP, odnosno jel ima ljudi gore il je sve prazno (sad je popust na steamu pa zato pitam)?
denied je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 21:22   #66
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
splitskrin se moze igrat na 2 monitora, fora je u katalistu ili ovom envidijinom vragu na multiple monitor setupu aranzirat da je slika na dva monitora i jedan su ispod drugog i igra mora bit u window modu, sami meni od igre izgleda sjebano jer je razvucen na dva monitora pa imas gornju polovicu na ljevom a donju na desnom (il obrnuto) al kad krene utrka u splitskrinu svaki ima svoju sliku na svom monitoru, e onda sam treba malo razvuc bordere windowa da iskoristis cijelu povrsinu monitora... jako dobro radi... picili smo 6 cuki rejsove na very hard.... skyline ftw onaj zvuk bolesni, hehe
Pizz je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2016., 22:24   #67
NateC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: ZG
Postovi: 195
GRID 2 - STEAM KLAN.

Eto, tražimo ja i neki prijatelji još igrača za igranje.

Igra trenutno stoji za 6€ na Steamu. Pa ako želite igrati s nama - inbox.
NateC je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2019., 14:32   #68
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Free još kratko na humble bundle pa tko voli...

https://www.guru3d.com/news-story/fr...e-bundle).html
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na