Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2011., 18:55   #121
Giovanne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Kupujem laptop do cca 1000 eura. Preporučili su mi ova tri i ne mogu se odlučiti između njih:

Lenovo thinkpad e520
Dell xps 15z
Asus n55sf

Može kakav savjet koji da uzmem?
Može i neki drugi ako mislite da je bolji...

Trebao bi biti 15 inčni ekran (za curu je, pa da nije pretežak za nositi). Osim toga nema nekih uvjeta, da je što bolji.

Hvala!

Zadnje izmijenjeno od: Giovanne. 17.11.2011. u 19:11.
Giovanne je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 20:11   #122
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Što bolji po komponentama ili po kvaliteti? Razlika je velika u oba slučaja i nema ništa između.

I neki u pola jeftiniji laptop bi bio sasvim dovoljan, pošto nisi naveo nikakve hardverske zahtjeve. Ulaganje u ne znam kakve komponente ili kupnja kvalitetnijeg poslovnog laptopa za tu surfanje i filmove nema smisla. Kod kućnih laptopa nema velike razlike u kvaliteti koštali oni 3000 ili 7000kn, a pretpostavljam da poslovnjaci poput ovog ili ovog ne bi bili privlačni zbog slabijih komponenti.

Ukratko, ova Toshiba je sasvim dovoljna. Ako ipak ima viška novaca pa želi nešto skupo, onda R850 ako je bitnija kvaliteta, ili ti Dell i Asus koje si naveo ako su bitne komponente.
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.11.2011., 10:42   #123
Giovanne
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Pa definitivno bi trebao biti kvalitetan, da se ne kvari, da se mogu pouzdati da će raditi iduće tri godine, u poslovne svrhe...

Ne znam točno koji programi će se sve koristiti.
Giovanne je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2011., 11:10   #124
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Pa onda definitivno nešto poput Elitebooka ili Tecre, za skoro sve osim igranja će biti ok, a kvaliteta je neusporediva s kućnim laptopima. Nažalost neki business Lenovo ti je izvan dohvata, ali bi i ovo bilo ok.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2011., 01:38   #125
Radeon
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 23
Kolegica me zamolila da joj napišem koju o laptopima, a ja sam zahrđao pa mi treba pomoć...

Budžet je cirka 7000 kuna (može malo u plus ili minus). Laptop bi služio za studij, internet, filmove, glazbu... U principu kao zamjena za desktop, ali koji se može nositi na faks. Igre nisu bitne, ali ako se nađe neka grafička koja ima solidne performane neće se žaliti.

Bitnije osobine su poslovnog karaktera - dakle pouzdanost, tiho i kvalitetno hlađenje, kvaliteta komponenti (trajnost), da je monitor ok, čvrstoća kučišta i upotrijebljeni materijal (da ne škripi nakon 2 mjeseca)N. aravno ne zanemariti brzinu rada.

U postu iznad predložen Elitebook i Tecra mi se čine ok. Ima li još koji koji bi trebalo pogledati. Također nebi bio loš prijedlog barem jednog 17 inčnog modela ako se slučajno odluči za veći model (to prepuštam njoj).

Pozdrav.
Radeon je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2011., 18:32   #126
gumeni
Premium
Moj komp
 
gumeni's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 97
Citiraj:
Autor Radeon Pregled postova
Kolegica me zamolila da joj napišem koju o laptopima, a ja sam zahrđao pa mi treba pomoć...

Budžet je cirka 7000 kuna (može malo u plus ili minus). Laptop bi služio za studij, internet, filmove, glazbu... U principu kao zamjena za desktop, ali koji se može nositi na faks. Igre nisu bitne, ali ako se nađe neka grafička koja ima solidne performane neće se žaliti.

Bitnije osobine su poslovnog karaktera - dakle pouzdanost, tiho i kvalitetno hlađenje, kvaliteta komponenti (trajnost), da je monitor ok, čvrstoća kučišta i upotrijebljeni materijal (da ne škripi nakon 2 mjeseca)N. aravno ne zanemariti brzinu rada.

U postu iznad predložen Elitebook i Tecra mi se čine ok. Ima li još koji koji bi trebalo pogledati. Također nebi bio loš prijedlog barem jednog 17 inčnog modela ako se slučajno odluči za veći model (to prepuštam njoj).

Pozdrav.
Ovako nešto ??

http://www.adm.hr/product_info.php?c...d58cfe8c4ef09a

__________________
gumeni je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2012., 20:29   #127
bunnyfromhell
noob
Moj komp
 
bunnyfromhell's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 27
Pitanje,preporuka,savjet ...Prijenosnik prventsveno za igrat WOW

Molio bi ako netko igra WOW (world of warcraft) pa zna iz prve ruke kako ga sluzi njegov prijenosnik ako moze preporucit neki ...

Mislim da bi 15.6 bio ok ekran al 17 incha bi bio još bolji ako netko ima kakav prijedlog. FPS u igri mi je jako bitna stavka.
Moja kanta me doma sluzi poprilicno dobro al htjeo bi si nesto prijenosno...
Top cijena do nekih +- 6500 KN što ne znaci da bas mora koštat toliko

Hvala unaprijed !


p.s. Dal netko zna gdje se moze nabavit G serija od Asus-a ... trenutno sam na poslu pa nemogu bas na svaku stranicu ,obicno na onu koja me full interesira nemogu .
__________________
bunnyfromhell je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 14:37   #128
.mx
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Space
Postovi: 23
Potrebno mišljenje o ASUS N73SV-V2G-TY453V

Specifikacije: http://www.hgspot.hr/shop.aspx?q=&pid=66702

Ima li tko iskustva s ovim modelom?
i5 vs i7? Standardna namjena, uz povremeno igranje, dakle nista prezahtjevno.

Kakva je grafa GT540M?

Kvaliteta izrade? ASUS-om sam inace prezadovoljan (mozda najslabija tocka je tipkovnica, al to se da pregrmiti).
.mx je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2012., 07:16   #129
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
i5 ti je dovoljan. Grafa ništa specijalno. Na dnu imaš perormanse u igrama. Što se tiče lapa, drugdje je debelo jeftiniji.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 19:47   #130
Jozo
act of God
 
Jozo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagorski Bregi
Postovi: 452
Pozdrav strucnjacima,

komp sam morao prodati jer je sve manje i manje mjesta kako se stari (djeca, žena, punica ) pa mi sada treba laptop.

Laptop mi treba iskljucivo za igranje. Autonomija je nebitna, zvuk i ekran su mi recimo najbitniji. Ostalo najbolje sto moze za nekih 850€ vani. Uzeo bih najprije sa www.alternate.de jer idem u Njemacku za dva tjedna.

Unaprijed se zahvaljujem!
__________________
Pretty fucking dumb but smarter than most of you.
Jozo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2012., 00:26   #131
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 345
Onako, "iz neba pa u rebra", mozda se da nac Asus G74 za te pare vanka.

Edit: Izgleda da ipak treba nesto vise para od toga sto si naveo, mislio sam da su i jeftiniji ti laptopi vanka.
__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2012., 15:26   #132
Goc 101
Premium
Moj komp
 
Goc 101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Sesvete
Postovi: 129
Ljubav na prvi pogled

http://www.adm.hr/product_info.php?c...ducts_id=10876

(ASUS N55SF-S2480 15.6" LED(1600x900)i7 2670QM,8GB,GT555,750GB,2g)

Prvenstveno i ponajviše za igranje. Naravno pošto će mi biti jedino računalo ako se odvažim pa ga kupim namjena je i sve ostalo za što bi mi računalo moglo zatrebati. Znam da bi za te pare mogao složit bijesnu gamersku strojčinu što mi je i bila namjera ali uskoro odlazim u Njemačku šljakat pa nema smisla da PI-Ci doma skuplja prašinu. Pa me zanima dali itko ima kakvih iskustava sa dotičnim laptopom i kakva su ili možda preporuku za neki drugi model u istom cjenovnom rangu.

Edit:

Dali se i u ovom prijenosnom slučaju isplati čekati dok na scenu ne stupe Ivy Bridge procesori i hoće li oni u prijenosnoj verziji biti puno skuplji od Sandy Bridge verzija?

Zadnje izmijenjeno od: Goc 101. 20.02.2012. u 11:59.
Goc 101 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 20:57   #133
jurapura
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Goc 101 Pregled postova
Ljubav na prvi pogled

http://www.adm.hr/product_info.php?c...ducts_id=10876

(ASUS N55SF-S2480 15.6" LED(1600x900)i7 2670QM,8GB,GT555,750GB,2g)
Također sam u kupnji laptopa i ovaj model mi je jedan od favorita.
Uz njega tu su još dva Asusa:

Asus prijenosno računalo N53SV-S1755V
http://www.telebit.hr/NB-Asus-N53SV-...032914161.aspx

Asus prijenosno računalo N55SF-S1472
http://www.notebook.hr/product_info....ducts_id=16304

Imam problem u vezi odabira rezolucije. Jedni frendovi kazu jedno, drugi drugo
Primjetio sam da 15"6 lapotopi uglavnom nemaju visoke rezolucije. Jel fullHD prednost ili mana na ekranima takve veličine?

Kakvi su inače Asusi po kvaliteti? Čitajući forum shvatio sam da je i to bitan faktor kod odabira, ali ne znam kak bi to ispito.

Još me zanima jesu li razlike među komponentama kod navedena tri laptopa velike (prvenstveno mislim na procesore i grafičke)?
jurapura je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2012., 12:25   #134
DuHc
Premium
 
DuHc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 204
Po meni je HD+ (1600×900) savršena rezolucija za prijenosnike s 15.6" ekranom, obično su to i ekrani s kvalitetnijim pikazom slike od onih s 1366 x 768 razlučivosti.
Full HD (1920x1080) je isto malo previše za tu dijagonalu, osobito za igre gdje je najbolji prikaz na nativnoj razlučivosti ekrana (to naravno vrijedi i za sve ostalo, ne samo za igre) a GT 555M, iako je jako dobra mobilna grafička, je ipak malo preslaba za igranje na Full HD razlučivosti.
Ako bi se laptop koristio za rad u CAD/CAM programima onda bi veća razlučivost bila poželjna ali onda i veća dijagonala ekrana.
Ja bih osobno išao na ovu verziju s i7 procesorom (mislim da vrijedi ovih 500-tinjak kn razlike, iako se može naći i jeftinije - Nabava) i GT 555M grafičkom koja je dosta jača od GT 540M.
DuHc je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2012., 14:46   #135
jurapura
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor DuHc Pregled postova
Po meni je HD+ (1600×900) savršena rezolucija za prijenosnike s 15.6" ekranom, obično su to i ekrani s kvalitetnijim pikazom slike od onih s 1366 x 768 razlučivosti.
Full HD (1920x1080) je isto malo previše za tu dijagonalu, osobito za igre gdje je najbolji prikaz na nativnoj razlučivosti ekrana (to naravno vrijedi i za sve ostalo, ne samo za igre) a GT 555M, iako je jako dobra mobilna grafička, je ipak malo preslaba za igranje na Full HD razlučivosti.
Ako bi se laptop koristio za rad u CAD/CAM programima onda bi veća razlučivost bila poželjna ali onda i veća dijagonala ekrana.
Ja bih osobno išao na ovu verziju s i7 procesorom (mislim da vrijedi ovih 500-tinjak kn razlike, iako se može naći i jeftinije - Nabava) i GT 555M grafičkom koja je dosta jača od GT 540M.
Ove linkove sam stavio, jer su na tim stranicama detaljine opisane karakteristike, čisto radi praktičnosti. Probat ću u dućanu isprobat laptope s obje rezolucije. Meni se isto čini da je 1900 nekak previse za taj ekran, ali dobio sam svjete da je to savršeno, tako da je vjerojatno jedino rješenje da pogledam i shvatim što je meni idealno. Hvala na savjetima!
jurapura je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2012., 23:51   #136
deda_the_mraz
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: javni wc
Postovi: 43
Dakle, već proteklih par dana gledam laptope i više ni sam ne znam kolko jaki laptop trebam,a kolko jaki želim pa trebam pomoć.
Ugl. tražim laptop do recimo 6k, makar i dolazi u obzir 7k(ako stvarno opravdava cijenu), i svjestan sam da bi za te novce mogel imati prosječan laptop i špricu od kompa, ali problem s prostorom u sobi i treba mi mobilnost.

laptop mi treba za:
uobičajeno(internet,muzika,filmovi)
igrice(d3, dota, hon, heroji 3 )
teže grafičke programe i redneranje(3dsmax,c4d,zbrush,adobe suit i svi ostali programi iste naravi)

minimalni uvijeti:
barem 2g garancije
17in ili veći
rezolucija 1600 ili veća

Svi laptopi koji mi se sviđaju većinom su asusi, tako da preferiram asus, a skeptičan sam u vezi hp-a.

i još par pitanja:
1. kolko su kvalitetni asusi po pitanju zagrijavanja i općenito
2. kaj se više kod asusa isplati N ili K serija?(jel postoji razlika, osim one estetske)
3. kakvi su dellovi laptopi?(imam jednog doma, al nisam radil na njemu uopće)
4. kod kojih laptopa se plaća ime marke?
5. gdi je moguće osigurati tj. produžiti garanciju za laptop? to mora biti tvrtka u kojoj kupim laptop?

deda_the_mraz je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 11:35   #137
DuHc
Premium
 
DuHc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 204
Mislim da Asus K93SM-YZ099 zadovoljava sve tvoje uvjete, iako mi "mobilnost" i "17in ili veći" ne idu zajedno...
DuHc je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2012., 14:00   #138
deda_the_mraz
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: javni wc
Postovi: 43
istina al bitno mi je da ma mogu uzet sa sobom dok mi je potreban(tipa jednom tjedno)
deda_the_mraz je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2012., 01:00   #139
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor deda_the_mraz Pregled postova
i još par pitanja:
1. kolko su kvalitetni asusi po pitanju zagrijavanja i općenito
2. kaj se više kod asusa isplati N ili K serija?(jel postoji razlika, osim one estetske)
3. kakvi su dellovi laptopi?(imam jednog doma, al nisam radil na njemu uopće)
4. kod kojih laptopa se plaća ime marke?
5. gdi je moguće osigurati tj. produžiti garanciju za laptop? to mora biti tvrtka u kojoj kupim laptop?

1. Trenutno po meni vrh home laptopa, pogotovo sustavom hlađenja.
2. N je izradom kvalitetnija, ali i dosta skuplja, ni K nudi bolje komponente za cijenu, a i izrada je dovoljno dobra za klasu.
3. Uglavnom plastični, posljednje serije su se često pregrijavale. Govorim naravno o Inspironima koji jedini ovdje dolaze u obzir.
4. Rekao bih da su više precjenjeni nego što se plaća ime, npr. HP i Toshiba. Jako rijetko su best buy, u usporedbi s laptopima drgih proizvođača. (Asus i Lenovo prije svih).
5. Bilo gdje, praktički svaka trgovina to nudi i ne, ne mora biti tamo gdje je kupljen laptop.

Što se same preporuke tiče. Neki Asus ili Lenovo s 2g. jamstva, i5 procesorom i 540M ili 6650M grafičkom bi bio ok, poželjan bi bio i i7 i 7200rpm disk. Nabava je u kurcu pa ne mogu tražiti konkretne modele. Možda npr. ovaj Dell, grafička je malo slabija, ali dovoljna za srednje zahtjevno igranje.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 13:47   #140
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Evo samo da stavim ovdje za slučaj da netko traži laptop do 7000kn a nije mu bitna dedicated graficka ali mu je zato bitno sve ostalo () - kvaliteta izrade (robusnost), rezolucija...
ThinkPad T520 . Inače ovo nije reklama, slučajno sam na feru i vidio sam ovo i da nemam laptop i da tražim nešto 15" to bi kupio definitivno. Samo morate nać nekog ferovca prek kojeg bi to išlo
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2012., 19:19   #141
[Psyho]Cox
Premium
Moj komp
 
[Psyho]Cox's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opuzen/Zagreb
Postovi: 345
Citiraj:
Autor njuskalo Pregled postova
Evo samo da stavim ovdje za slučaj da netko traži laptop do 7000kn a nije mu bitna dedicated graficka ali mu je zato bitno sve ostalo () - kvaliteta izrade (robusnost), rezolucija...
ThinkPad T520 . Inače ovo nije reklama, slučajno sam na feru i vidio sam ovo i da nemam laptop i da tražim nešto 15" to bi kupio definitivno. Samo morate nać nekog ferovca prek kojeg bi to išlo
Cini mi se odavno nisu imali laptope za FERovce u ponudi. Prije 3-4 god je bio super izbor i jako povoljno. Bila su neka 3 modela, prilicno jeftiniji od nabava.net.
__________________
Najgore se sekirat!!!

Acer TimelineX 5830G
[Psyho]Cox je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 00:38   #142
RAMovka
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 26
Pozdrav!

Budući da hitno moram kupiti laptop, trebam preporuku/savjet.

Laptop mi treba za:

- tekst i podatke (word, excel, ppt)
- programiranje i statističku obradu podataka
- web browsing
- gledanje filmova s interneta i DVD-a
- Skype
- Photoshop CS3 obrada fotografija

Stavila bih na njega dual-boot (Linux i Winse), da baterija dovoljno dobro drži (oko 4 sata), da se ne pregrijava i da ima i5 (mislim da mi i7 ne treba ili možda treba?).

Malo sam ispala iz igre što se tiče praćenja novih trendova, ali od onoga što sam vidjela nakratko, želim vidjeti kako stoje vaša mišljenja o ovim laptopima s obzirom na to što mi treba:
1. Asus N-serija
2. Tecra
3. ThinkPad
4. preporuka?

Hvala!
RAMovka je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 20:07   #143
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Trazim desktop replacement.
Budzet: do 6500kn
Ekran: 17", ali vidim da ima i 18.4", pa moze i neki prijedlog u toj dijagonali koju kunu i da je skuplji.
Svrha: Multimedija, Internet, Office , rijetko koja igrica. (Football manager, Company of heroes)
Ide na firmu pa bi volio da ima WIN sa sobom.

Par mojih prijedloga,od svake marke po jedno.
1.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=018.500.395

2.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.640.002

3.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.610.017

4.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=013.100.575

5.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.660.002

Hvala
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2012., 02:57   #144
Dr. Beast
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,500
Ima li netko iskustva s ProBook b serijom, konkretno ovaj model? Tražim kvalitetu izrade, služio bi kao desktop zamjena. Gledao sam i 6460b seriju, ali mi se čini da ima preveliku rezoluciju (1600x900px) za 14" pa bi bez vanjskog monitora bio neupotrebljiv za duži rad, pogotovo čitanje. Može i preporuka za cca. 6.500kn.
Dr. Beast je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2012., 15:15   #145
giga
Tlacitelj i neznalica
Moj komp
 
giga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,867
Citiraj:
Autor giga Pregled postova
Trazim desktop replacement.
Budzet: do 6500kn
Ekran: 17", ali vidim da ima i 18.4", pa moze i neki prijedlog u toj dijagonali koju kunu i da je skuplji.
Svrha: Multimedija, Internet, Office , rijetko koja igrica. (Football manager, Company of heroes)
Ide na firmu pa bi volio da ima WIN sa sobom.

Par mojih prijedloga,od svake marke po jedno.
1.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=018.500.395

2.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.640.002

3.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.610.017

4.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=013.100.575

5.http://www.links.hr/?naziv=prijenosn...kl=014.660.002

Hvala
Moj izbor je pa na:
Prijenosno računalo ASUS K73SV-TY369V / Core i5 2430M, DVDRW DL, 4GB, 500GB, GeForce GT 540M, 17.3'' LED, G-LAN, BT, kamera, HDMI, Windows 7 Home Premium, smeđe



Jel to najbolji izbor za te novce?
__________________
Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.
giga je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 16:46   #146
zikko
Registered User
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: st
Postovi: 4
triba mi laptop do 7000kn jel, ne igran bas igre al diablo 3 mora vrtit na high..
Nakon dugog razmisljanja pa mi je izbor na asus n55sf sa gt555m i i7 procom, medutim tog laptopa vise nigdi nema.. Šta cu sad???
Sad su mi izbor:
http://www.notebook.hr/product_info....cts_id=0364926

http://www.notebook.hr/product_info....cts_id=0364731

http://www.notebook.hr/product_info....cts_id=0649639

ali ni hp ni lenovo mi nisu dragi koliko asus, a za n56 seriju neman para...

Zadnje izmijenjeno od: zikko. 28.05.2012. u 17:23.
zikko je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 18:09   #147
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Možda Lenovo Z580? Komponente su skroz OK za cijenu. Novi Ivy Bridge procesor, solidna grafička (istina nešto slabija od ovih gore, al ništa ogromno) i pristojna izrada za klasu. Obavezno bih produljio jamstvo svakom laptopu koji dolazi samo s jednom godinom.

Gore navedeni laptopi su debelo precjenjeni, osim možda prvog.

Općenito je besmisleno potrošiti toliko na kućni laptop, pogotovo ako igrice nisu preveliki prioritet.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 18:19   #148
zikko
Registered User
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: st
Postovi: 4
mislis ovaj?
http://www.hardsoft.hr/product.asp?p...code=59-335985

gleda san ga dobar mi je al bi rade jacu graficku.. kad bi uzima takvu graficku isa bi na qosmio f750-11j
http://www.centro.hr/detalji_proizvo...5D4E293C2.aspx

oni lenovo y570 se moze nabavit za 5500kn...
zikko je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 18:34   #149
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Da, na taj sam mislio, ali ga možeš nabaviti i jeftinije u drugim trgovinama.

Za Diablo 3 ti ne treba jača grafička, jedino ako misliš nešto drugo, zahtjevnije igrati.

Za Toshibu si u pravu da bi bila dobar izbor, a Y570 s i7 procesorom baš i nećeš naći za 5500.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2012., 18:46   #150
zikko
Registered User
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: st
Postovi: 4
ma nasa sam preko oglasa... a cita san negdi da steka na gt540 kad navali horda, u buducnosti bi tia moc pokrenit gta 5 bar na low postavkama...
asus mi je bia pun pogodak al jebiga..
ispalia san, 4 dana 15h dnevno gledan trazin i cilo vrime se vrtin u mistu, svaki ima nesto svoje i svakome fali nesto, zivcira me sto rijetko koji lap ima hdd 7200... cekam da mi neko kaze uzmi taj jer je to to i to...
zikko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na